www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 22/01/2020
2019-2020, Oost-Vlaanderen-2: SOTTEGEM B
Wedstrijden
1Za-28/09/1919:00Sottegem B -Gent E1 -50 011 
2Vr-04/10/1920:00Temse -Sottegem B1 -3 337 
14Vr-11/10/1920:30Wachtebeke -Sottegem B0 -3 366 
4Za-19/10/1913:00Sinaai A -Sottegem B1 -3 394 
5Za-09/11/1919:00Sottegem B -Waasmunster3 -23 123 
6Vr-15/11/1920:00Evergem Center -Sottegem B0 -0 1133 
7Za-23/11/1917:00Sottegem B -Borsbeke0 -60 134 
8Vr-29/11/1920:30Olsa Brakel B -Sottegem B2 -1 0136 
9Za-07/12/1917:00Sottegem B -Zwijnaarde1 -03 164 
10Vr-13/12/1920:30Poesele -Sottegem B1 -1 1174 
11Za-11/01/2019:00Sottegem B -Hamme-Zogge5 -03 204 
12Zo-19/01/2010:30Gent E -Sottegem B3 -2 0205 
13Za-25/01/2019:00Sottegem B -Temse  - .    
3Vr-31/01/2020:30Sottegem B -Wachtebeke  - .    
15Za-08/02/2000:00Sottegem B -Sinaai A  - .    
16Za-15/02/2000:00Waasmunster -Sottegem B  -  .   
17Za-07/03/2000:00Sottegem B -Evergem Center  - .    
18Za-14/03/2000:00Borsbeke -Sottegem B  -  .   
19Za-21/03/2000:00Sottegem B -Olsa Brakel B  - .    
20Za-28/03/2000:00Zwijnaarde -Sottegem B  -  .   
21Za-18/04/2000:00Sottegem B -Poesele  - .    
22Za-25/04/2000:00Hamme-Zogge -Sottegem B  -  .   
Rangschikking(12/22)
1Borsbeke 36 12+5159 7+3133
 2Evergem Center 26 8+3755 4+1325
 3Olsa Brakel B 26 8+934 4017
 4Gent E 20 6+840 2-116
5Sottegem B 20 6+223 3+513
 6Wachtebeke 16 5-1116 2-35
 7Zwijnaarde 15 4-411 1-55
 8Poesele 15 4-624 2-512
 9Hamme-Zogge 14 4-2315 2-206
 10Waasmunster 9 3-829 1-515
 11Sinaai Ax5 1-2317 0-136
12Temsex4 1-3210 0-164
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van TEMSE
1Vr-27/09/1920:30Poesele -Temse4 -1 0010 
2Vr-04/10/1920:00Temse -Sottegem B1 -30 011 
3Zo-13/10/1910:30Gent E -Temse4 -0 0011 
4Vr-18/10/1920:00Temse -Hamme-Zogge1 -20 012-
5Vr-08/11/1920:00Temse -Wachtebeke0 -20 012-
6Za-16/11/1913:00Sinaai A -Temse1 -0 0012-
7Vr-22/11/1920:00Temse -Waasmunster2 -13 312-
8Vr-29/11/1920:00Evergem Center -Temse8 -0 0312-
9Vr-06/12/1920:00Temse -Borsbeke0 -100 312-
10Vr-13/12/1920:30Olsa Brakel B -Temse3 -3 1412-
11Vr-10/01/2020:00Temse -Zwijnaarde0 -10 412-
12Vr-17/01/2020:00Temse -Poesele2 -30 412-
13Za-25/01/2019:00Sottegem B -Temse  -  .   
14Vr-31/01/2020:00Temse -Gent E  - .    
15Za-08/02/2000:00Hamme-Zogge -Temse  -  .   
16Za-15/02/2000:00Wachtebeke -Temse  -  .   
17Za-07/03/2000:00Temse -Sinaai A  - .    
18Za-14/03/2000:00Waasmunster -Temse  -  .   
19Za-21/03/2000:00Temse -Evergem Center  - .    
20Za-28/03/2000:00Borsbeke -Temse  -  .   
21Za-18/04/2000:00Temse -Olsa Brakel B  - .    
22Za-25/04/2000:00Zwijnaarde -Temse  -  .   
Beste aanval
Borsbeke59
 Evergem Center55
 Gent E40
 Olsa Brakel B34
 Waasmunster29
 Poesele24
Sottegem B23
 Sinaai A17
 Wachtebeke16
 Hamme-Zogge15
 Zwijnaarde11
Temse10
Beste verdediging
Borsbeke8
 Zwijnaarde15
 Evergem Center18
Sottegem B21
 Olsa Brakel B25
 Wachtebeke27
 Poesele30
 Gent E32
 Waasmunster37
 Hamme-Zogge38
 Sinaai A40
Temse42
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.