www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Gavere-Asper | - | HT Zwijnaarde | 0
| - | 8
|
20:15 | Elene-Grotenberge | - | Ninove B | 2
| - | 5
|
. | Olsa Brakel B | - | Schoonaarde A | 2 | - | 0 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Kluibergen Sp. | - | Merelbeke B | 2
| - | 5
|
vrijdag 19/04/2024 |
20:15 | HT Zwijnaarde | 6 | - | 7 | KVV Schelde | | - | |
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Schoonaarde A | 7 | - | 6 | Elene-Grotenberge | | - | |
20:00 | Ninove B | 10 |
- | 6 | Kluibergen Sp. | | - | |
zondag 21/04/2024 |
14:00 | Denderhoutem | 0 | - | 0 | Gavere-Asper | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Schoonaarde A
Schoonaarde A
2. | Za-07/10/23 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Gavere-Asper | 8 - | 1 | | 3 | 3 | | 3 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | KVV Schelde | - | Schoonaarde A | 0 - | 6 | | 3 | 6 | | 2 | |
4. | Za-21/10/23 | 19:30 | Schoonaarde A | - | HT Zwijnaarde | 1 - | 0 | | 3 | 9 | | 2 | |
5. | Zo-12/11/23 | 14:00 | Denderhoutem | - | Schoonaarde A | 1 - | 5 | | 3 | 12 | | 2 | |
6. | Wo-15/11/23 | 20:00 | Schoonaarde A | - | Merelbeke B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 2 | |
7. | Za-25/11/23 | 20:00 | Ninove B | - | Schoonaarde A | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 3 | |
9. | Za-09/12/23 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Olsa Brakel B | 4 - | 5 | | 0 | 13 | | 3 | |
10. | Vr-15/12/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Schoonaarde A | 0 - | 12 | | 3 | 16 | | 3 | |
11. | Za-13/01/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Kluibergen Sp. | 3 - | 6 | | 0 | 16 | | 4 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:00 | Gavere-Asper | - | Schoonaarde A | 1 - | 6 | | 3 | 19 | | 3 | |
14. | Za-03/02/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | KVV Schelde | 2 - | 1 | | 3 | 22 | | 3 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:15 | HT Zwijnaarde | - | Schoonaarde A | 2 - | 4 | | 3 | 25 | | 3 | |
16. | Za-02/03/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Denderhoutem | 5 - | 0 | | 3 | 28 | | 3 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:15 | Merelbeke B | - | Schoonaarde A | 2 - | 3 | | 3 | 31 | | 3 | |
18. | Za-16/03/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Ninove B | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 3 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:15 | Olsa Brakel B | - | Schoonaarde A | 2 - | 0 | | 0 | 32 | | 3 | |
21. | Za-20/04/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Elene-Grotenberge | - | | | . | | | | |
22. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kluibergen Sp. | - | Schoonaarde A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Elene-Grotenberge
2. | Vr-06/10/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Kluibergen Sp. | 1 - | 10 | | 0 | 0 | | 7 | - |
4. | Vr-20/10/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Gavere-Asper | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 8 | - |
5. | Vr-10/11/23 | 20:00 | KVV Schelde | - | Elene-Grotenberge | 9 - | 1 | | 0 | 0 | | 9 | - |
6. | Vr-17/11/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | HT Zwijnaarde | 0 - | 8 | | 0 | 0 | | 9 | - |
7. | Zo-26/11/23 | 14:00 | Denderhoutem | - | Elene-Grotenberge | 7 - | 2 | | 0 | 0 | | 10 | - |
8. | Vr-01/12/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Merelbeke B | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 9 | - |
9. | Za-09/12/23 | 20:00 | Ninove B | - | Elene-Grotenberge | 7 - | 1 | | 0 | 3 | | 9 | - |
10. | Vr-15/12/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Schoonaarde A | 0 - | 12 | | 0 | 3 | | 9 | - |
11. | Vr-12/01/24 | 20:15 | Olsa Brakel B | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 9 | |
13. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Kluibergen Sp. | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 4 | | 3 | 7 | | 9 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Gavere-Asper | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 8 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | KVV Schelde | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 8 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:15 | HT Zwijnaarde | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 8 | |
18. | Vr-15/03/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Denderhoutem | 6 - | 2 | | 3 | 13 | | 8 | |
19. | Vr-22/03/24 | 20:15 | Merelbeke B | - | Elene-Grotenberge | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 8 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Ninove B | 2 - | 5 | | 0 | 13 | | 8 | |
21. | Za-20/04/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Elene-Grotenberge | - | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Olsa Brakel B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (9/9)
1 | Olsa Brakel B | 25 | +30 |
2 | Ninove B* | 22 | +30 |
3 | Schoonaarde A* | 14 | +10 |
4 | KVV Schelde* | 12 | +4 |
. | Kluibergen Sp.* | 12 | +3 |
6 | Merelbeke B | 11 | -2 |
7 | HT Zwijnaarde* | 9 | +3 |
8 | Gavere-Asper* | 6 | -17 |
. | Elene-Grotenberge* | 6 | -33 |
10 | Denderhoutem* | 3 | -23 |
alle wedstrijden (17/18)
1 | Olsa Brakel B | 47 | +53 |
2 | Ninove B | 41 | +42 |
3 | Schoonaarde A* | 32 | +36 |
4 | Kluibergen Sp.* | 25 | +19 |
5 | HT Zwijnaarde | 24 | +20 |
6 | Merelbeke B | 24 | +3 |
7 | KVV Schelde* | 22 | -4 |
8 | Elene-Grotenberge* | 13 | -55 |
9 | Gavere-Asper* | 9 | -47 |
10 | Denderhoutem* | 3 | -67 |
uitwedstrijden (9/9)
1 | Olsa Brakel B* | 22 | +23 |
2 | Ninove B | 19 | +12 |
3 | Schoonaarde A* | 18 | +26 |
4 | HT Zwijnaarde | 15 | +17 |
5 | Kluibergen Sp.* | 13 | +16 |
. | Merelbeke B* | 13 | +5 |
7 | KVV Schelde* | 10 | -8 |
8 | Elene-Grotenberge* | 7 | -22 |
9 | Gavere-Asper* | 3 | -30 |
10 | Denderhoutem* | 0 | -44 |