www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
vrijdag 22/03/2024 |
20:00 | KVV Schelde | - | Gavere-Asper | 5
| - | 0
| F1 |
20:15 | Merelbeke B | - | Elene-Grotenberge | 5
| - | 0
| |
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Ninove B | - | Olsa Brakel B | 3
| - | 3
| |
zondag 24/03/2024 |
14:00 | Denderhoutem | - | Kluibergen Sp. | 1
| - | 5
| |
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Gavere-Asper | 3 | - | 6 | HT Zwijnaarde | | - | |
20:15 | Elene-Grotenberge | 6 | - | 7 | Ninove B | | - | |
. | Olsa Brakel B | 12 |
- | 12 | Schoonaarde A | | - | |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Kluibergen Sp. | 6 | - | 3 | Merelbeke B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Elene-Grotenberge
Elene-Grotenberge
2. | Vr-06/10/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Kluibergen Sp. | 1 - | 10 | | 0 | 0 | | 7 | - |
4. | Vr-20/10/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Gavere-Asper | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 8 | - |
5. | Vr-10/11/23 | 20:00 | KVV Schelde | - | Elene-Grotenberge | 9 - | 1 | | 0 | 0 | | 9 | - |
6. | Vr-17/11/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | HT Zwijnaarde | 0 - | 8 | | 0 | 0 | | 9 | - |
7. | Zo-26/11/23 | 14:00 | Denderhoutem | - | Elene-Grotenberge | 7 - | 2 | | 0 | 0 | | 10 | - |
8. | Vr-01/12/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Merelbeke B | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 9 | - |
9. | Za-09/12/23 | 20:00 | Ninove B | - | Elene-Grotenberge | 7 - | 1 | | 0 | 3 | | 9 | - |
10. | Vr-15/12/23 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Schoonaarde A | 0 - | 12 | | 0 | 3 | | 9 | - |
11. | Vr-12/01/24 | 20:15 | Olsa Brakel B | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 9 | |
13. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Kluibergen Sp. | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 4 | | 3 | 7 | | 9 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Gavere-Asper | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 8 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | KVV Schelde | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 8 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:15 | HT Zwijnaarde | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 8 | |
18. | Vr-15/03/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Denderhoutem | 6 - | 2 | | 3 | 13 | | 8 | |
19. | Vr-22/03/24 | 20:15 | Merelbeke B | - | Elene-Grotenberge | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 8 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Ninove B | - | | | . | | | | |
21. | Za-20/04/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Elene-Grotenberge | - | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Olsa Brakel B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ninove B
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Gavere-Asper | - | Ninove B | 2 - | 4 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-07/10/23 | 20:00 | Ninove B | - | KVV Schelde | 10 - | 1 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:15 | HT Zwijnaarde | - | Ninove B | 2 - | 3 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Za-21/10/23 | 20:00 | Ninove B | - | Denderhoutem | 7 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:00 | Merelbeke B | - | Ninove B | 0 - | 6 | | 3 | 15 | | 1 | |
7. | Za-25/11/23 | 20:00 | Ninove B | - | Schoonaarde A | 3 - | 1 | | 3 | 18 | | 1 | |
8. | Vr-01/12/23 | 20:15 | Olsa Brakel B | - | Ninove B | 4 - | 1 | | 0 | 18 | | 2 | |
9. | Za-09/12/23 | 20:00 | Ninove B | - | Elene-Grotenberge | 7 - | 1 | | 3 | 21 | | 2 | |
10. | Zo-17/12/23 | 16:30 | Kluibergen Sp. | - | Ninove B | 2 - | 0 | | 0 | 21 | | 2 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:00 | KVV Schelde | - | Ninove B | 1 - | 2 | | 3 | 24 | | 2 | |
14. | Za-03/02/24 | 20:00 | Ninove B | - | HT Zwijnaarde | 3 - | 1 | | 3 | 27 | | 2 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:30 | Ninove B | - | Gavere-Asper | 4 - | 1 | | 3 | 30 | | 2 | |
15. | Zo-25/02/24 | 14:00 | Denderhoutem | - | Ninove B | 0 - | 4 | | 3 | 33 | | 2 | |
16. | Zo-03/03/24 | 16:00 | Ninove B | - | Merelbeke B | 1 - | 0 | | 3 | 36 | | 2 | |
18. | Za-16/03/24 | 19:30 | Schoonaarde A | - | Ninove B | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 2 | |
19. | Za-23/03/24 | 20:00 | Ninove B | - | Olsa Brakel B | 3 - | 3 | | 1 | 38 | | 2 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:15 | Elene-Grotenberge | - | Ninove B | - | | | . | | | | |
21. | Za-20/04/24 | 20:00 | Ninove B | - | Kluibergen Sp. | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (9/9)
1 | Ninove B* | 22 | +30 |
. | Olsa Brakel B* | 22 | +28 |
3 | Schoonaarde A* | 14 | +10 |
4 | Kluibergen Sp.** | 12 | +6 |
. | KVV Schelde* | 12 | +4 |
6 | Merelbeke B | 11 | -2 |
7 | HT Zwijnaarde* | 9 | +3 |
8 | Gavere-Asper** | 6 | -9 |
. | Elene-Grotenberge** | 6 | -30 |
10 | Denderhoutem* | 3 | -23 |
alle wedstrijden (16/18)
1 | Olsa Brakel B | 44 | +51 |
2 | Ninove B | 38 | +39 |
3 | Schoonaarde A* | 32 | +38 |
4 | Kluibergen Sp.* | 25 | +22 |
5 | KVV Schelde | 22 | -4 |
6 | HT Zwijnaarde | 21 | +12 |
7 | Merelbeke B | 21 | 0 |
8 | Elene-Grotenberge* | 13 | -52 |
9 | Gavere-Asper* | 9 | -39 |
10 | Denderhoutem | 3 | -67 |
uitwedstrijden (9/9)
1 | Olsa Brakel B | 22 | +23 |
2 | Schoonaarde A* | 18 | +28 |
3 | Ninove B | 16 | +9 |
4 | Kluibergen Sp. | 13 | +16 |
5 | HT Zwijnaarde | 12 | +9 |
6 | Merelbeke B* | 10 | +2 |
. | KVV Schelde | 10 | -8 |
8 | Elene-Grotenberge | 7 | -22 |
9 | Gavere-Asper | 3 | -30 |
10 | Denderhoutem | 0 | -44 |