www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 23/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

20:00

Erembodegem

-Zingem5-0
.Ninove A-

Zele

1-5
.Mariakerke-

Aalst B

0-1
20:30

Drongen A

-Melsele B13-0

zaterdag 28/09/2019

15:00FC Merelbeke A-Gent D2-2
16:15

Beveren

-Waarschoot9-3

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

20:00

Waarschoot

-Ninove A3-1
20:15Melsele B-

Erembodegem

0-6
.

Aalst B

-Beveren2-0

zaterdag 05/10/2019

15:15

Zingem

-FC Merelbeke A2-1
17:30

Gent D

-Mariakerke5-0
19:00Zele-

Drongen A

0-5

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00Mariakerke-

Beveren

0-4
.Ninove A-

Aalst B

0-3
.

Erembodegem

-Zele3-2
20:30

Drongen A

-Waarschoot6-0

zaterdag 12/10/2019

15:00

FC Merelbeke A

-Melsele B6-1
15:30

Gent D

-Zingem2-1

speeldag 4

vrijdag 18/10/2019

20:00Waarschoot-Erembodegem1-1
20:15Melsele B-

Gent D

1-15
.

Aalst B

-Drongen A4-1

zaterdag 19/10/2019

15:15Zingem-

Mariakerke

1-3
16:15Beveren-

Ninove A

3-5
19:00Zele-

FC Merelbeke A

3-4

speeldag 5

vrijdag 08/11/2019

20:00Erembodegem-

Aalst B

0-6
.

Mariakerke

-Ninove A2-0
20:30

Drongen A

-Beveren4-1

zaterdag 09/11/2019

14:45

Zingem

-Melsele B3-0
15:00

FC Merelbeke A

-Waarschoot8-1
15:30

Gent D

-Zele5-2

speeldag 6

vrijdag 15/11/2019

20:00Waarschoot-

Gent D

0-11
.Ninove A-

Drongen A

1-2
20:15Melsele B-

Mariakerke

0-10
.Aalst B-FC Merelbeke A5-5

zaterdag 16/11/2019

16:30

Beveren

-Erembodegem5-1
19:00

Zele

-Zingem3-0

speeldag 7

vrijdag 22/11/2019

20:00Mariakerke-

Drongen A

0-1
.Erembodegem-Ninove A2-2
20:15Melsele B-

Zele

2-8

zaterdag 23/11/2019

14:45Zingem-

Waarschoot

0-2
15:00

FC Merelbeke A

-Beveren3-1
15:30Gent D-

Aalst B

3-4

speeldag 8

vrijdag 29/11/2019

20:00Ninove A-

FC Merelbeke A

0-4
.

Waarschoot

-Melsele B1-0
20:15

Aalst B

-Zingem5-2
20:30

Drongen A

-Erembodegem5-0F1

zaterdag 30/11/2019

16:15Beveren-

Gent D

0-4
19:00Zele-

Mariakerke

0-5

speeldag 9

vrijdag 06/12/2019

20:00

Mariakerke

-Erembodegem1-0
20:15Melsele B-

Aalst B

0-6

zaterdag 07/12/2019

14:45Zingem-

Beveren

1-3
15:00

FC Merelbeke A

-Drongen A3-1
20:00

Zele

-Waarschoot5-1

zondag 08/12/2019

12:30

Gent D

-Ninove A3-0

speeldag 10

vrijdag 13/12/2019

20:00Ninove A-Zingem1-1
.Mariakerke-Waarschoot2-2
20:15

Aalst B

-Zele6-3
20:30Drongen A-

Gent D

1-2

zaterdag 14/12/2019

16:15

Beveren

-Melsele B5-0F1

vrijdag 21/02/2020

00:00Erembodegem-FC Merelbeke A-

speeldag 11

vrijdag 10/01/2020

20:15Melsele B-

Ninove A

0-3

zaterdag 11/01/2020

13:30

Gent D

-Erembodegem6-0
14:45Zingem-Drongen A1-1
15:00FC Merelbeke A-

Mariakerke

2-4
19:00Zele-

Beveren

3-4
20:00Waarschoot-

Aalst B

0-5F1

speeldag 12

vrijdag 17/01/2020

20:00Waarschoot-

Beveren

1-2
20:15Melsele B-

Drongen A

0-1
.

Aalst B

-Mariakerke7-4

zaterdag 18/01/2020

15:15Zingem-Erembodegem1-1
19:00

Zele

-Ninove A2-1

zondag 19/01/2020

15:30

Gent D

-FC Merelbeke A3-2

speeldag 13

vrijdag 24/01/2020

20:00Mariakerke-Gent D-
.Erembodegem-Melsele B-
.Ninove A-Waarschoot-
20:30Drongen A-Zele-

zaterdag 25/01/2020

15:00FC Merelbeke A-Zingem-
16:15Beveren-Aalst B-

speeldag 14

woensdag 29/01/2020

20:15Melsele B-FC Merelbeke A-

vrijdag 31/01/2020

20:00Waarschoot-Drongen A-
20:15Aalst B-Ninove A-

zaterdag 01/02/2020

15:15Zingem-Gent D-
16:15Beveren-Mariakerke-
19:00Zele-Erembodegem-

speeldag 15

zaterdag 08/02/2020

00:00Drongen A-Aalst B-
.Ninove A-Beveren-
.Mariakerke-Zingem-
.Gent D-Melsele B-
.FC Merelbeke A-Zele-
.Erembodegem-Waarschoot-

speeldag 16

zaterdag 15/02/2020

00:00Waarschoot-FC Merelbeke A-
.Zele-Gent D-
.Melsele B-Zingem-
.Beveren-Drongen A-
.Aalst B-Erembodegem-
.Ninove A-Mariakerke-

speeldag 17

zaterdag 07/03/2020

00:00FC Merelbeke A-Aalst B-
.Erembodegem-Beveren-
.Drongen A-Ninove A-
.Mariakerke-Melsele B-
.Zingem-Zele-
.Gent D-Waarschoot-

speeldag 18

zaterdag 14/03/2020

00:00Beveren-FC Merelbeke A-
.Aalst B-Gent D-
.Waarschoot-Zingem-
.Zele-Melsele B-
.Ninove A-Erembodegem-
.Drongen A-Mariakerke-

speeldag 19

zaterdag 21/03/2020

00:00Zingem-Aalst B-
.Gent D-Beveren-
.FC Merelbeke A-Ninove A-
.Erembodegem-Drongen A-
.Mariakerke-Zele-
.Melsele B-Waarschoot-

speeldag 20

zaterdag 28/03/2020

00:00Drongen A-FC Merelbeke A-
.Ninove A-Gent D-
.Beveren-Zingem-
.Aalst B-Melsele B-
.Waarschoot-Zele-
.Erembodegem-Mariakerke-

speeldag 21

zaterdag 18/04/2020

00:00Zele-Aalst B-
.Melsele B-Beveren-
.Zingem-Ninove A-
.Gent D-Drongen A-
.FC Merelbeke A-Erembodegem-
.Waarschoot-Mariakerke-

speeldag 22

zaterdag 25/04/2020

00:00Mariakerke-FC Merelbeke A-
.Erembodegem-Gent D-
.Drongen A-Zingem-
.Ninove A-Melsele B-
.Beveren-Zele-
.Aalst B-Waarschoot-

12/22

1.Aalst B3412
2.Gent D3112
3.Drongen A254
4.Beveren2112
5.FC Merelbeke A*206
6.Mariakerke197
7.Zele156
8.Erembodegem*121
9.Waarschoot111
10.Zingem93
11.Ninove A84
12.Melsele B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/22

1

2

3

4

5

6

7

1.Aalst B3411+36546+2225
2.Gent D3110+48614+3034
3.Drongen A258+29414+312
4.Beveren217+10374+115
5.FC Merelbeke A*206+17402+316
6.Mariakerke196+8314+1126
7.Zele155-1362+320
8.Erembodegem*123-10191-109
9.Waarschoot113-35151-219
10.Zingem92-14130-124
11.Ninove A82-15152-312
12.xMelsele B00-7340-271

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden