www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

20:00

Erembodegem

-Zingem5-0
.Ninove A-

Zele

1-5
.Mariakerke-

Aalst B

0-1
20:30

Drongen A

-Melsele B13-0

zaterdag 28/09/2019

15:00FC Merelbeke A-Gent D2-2
16:15

Beveren

-Waarschoot9-3

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

20:00

Waarschoot

-Ninove A3-1
20:15Melsele B-

Erembodegem

0-6
.

Aalst B

-Beveren2-0

zaterdag 05/10/2019

15:15

Zingem

-FC Merelbeke A2-1
17:30

Gent D

-Mariakerke5-0
19:00Zele-

Drongen A

0-5

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00Mariakerke-

Beveren

0-4
.Ninove A-

Aalst B

0-3
.

Erembodegem

-Zele3-2
20:30

Drongen A

-Waarschoot6-0

zaterdag 12/10/2019

15:00

FC Merelbeke A

-Melsele B6-1
15:30

Gent D

-Zingem2-1

speeldag 4

vrijdag 18/10/2019

20:00Waarschoot-Erembodegem1-1
20:15Melsele B-

Gent D

1-15
.

Aalst B

-Drongen A4-1

zaterdag 19/10/2019

15:15Zingem-

Mariakerke

1-3
16:15Beveren-

Ninove A

3-5
19:00Zele-

FC Merelbeke A

3-4

speeldag 5

vrijdag 08/11/2019

20:00Erembodegem-

Aalst B

0-6
.

Mariakerke

-Ninove A2-0
20:30

Drongen A

-Beveren4-1

zaterdag 09/11/2019

14:45

Zingem

-Melsele B3-0
15:00

FC Merelbeke A

-Waarschoot8-1
15:30

Gent D

-Zele5-2

speeldag 6

vrijdag 15/11/2019

20:00Waarschoot-

Gent D

0-11
.Ninove A-

Drongen A

1-2
20:15Melsele B-

Mariakerke

0-10
.Aalst B-FC Merelbeke A5-5

zaterdag 16/11/2019

16:30

Beveren

-Erembodegem5-1
19:00

Zele

-Zingem3-0

speeldag 7

vrijdag 22/11/2019

20:00Mariakerke-

Drongen A

0-1
.Erembodegem-Ninove A2-2
20:15Melsele B-

Zele

2-8

zaterdag 23/11/2019

14:45Zingem-

Waarschoot

0-2
15:00

FC Merelbeke A

-Beveren3-1
15:30Gent D-

Aalst B

3-4

speeldag 8

vrijdag 29/11/2019

20:00Ninove A-

FC Merelbeke A

0-4
.

Waarschoot

-Melsele B1-0
20:15

Aalst B

-Zingem5-2
20:30

Drongen A

-Erembodegem5-0F1

zaterdag 30/11/2019

16:15Beveren-

Gent D

0-4
19:00Zele-

Mariakerke

0-5

speeldag 9

vrijdag 06/12/2019

20:00

Mariakerke

-Erembodegem1-0
20:15Melsele B-

Aalst B

0-6

zaterdag 07/12/2019

14:45Zingem-

Beveren

1-3
15:00

FC Merelbeke A

-Drongen A3-1
20:00

Zele

-Waarschoot5-1

zondag 08/12/2019

12:30

Gent D

-Ninove A3-0

speeldag 10

vrijdag 13/12/2019

20:00Ninove A-Zingem1-1
.Mariakerke-Waarschoot2-2
20:15

Aalst B

-Zele6-3
20:30Drongen A-

Gent D

1-2

zaterdag 14/12/2019

16:15

Beveren

-Melsele B5-0F1

woensdag 12/02/2020

20:00Erembodegem-

FC Merelbeke A

1-5

speeldag 11

vrijdag 10/01/2020

20:15Melsele B-

Ninove A

0-3

zaterdag 11/01/2020

13:30

Gent D

-Erembodegem6-0
14:45Zingem-Drongen A1-1
15:00FC Merelbeke A-

Mariakerke

2-4
19:00Zele-

Beveren

3-4
20:00Waarschoot-

Aalst B

0-5F1

speeldag 12

vrijdag 17/01/2020

20:00Waarschoot-

Beveren

1-2
20:15Melsele B-

Drongen A

0-1
.

Aalst B

-Mariakerke7-4

zaterdag 18/01/2020

15:15Zingem-Erembodegem1-1
19:00

Zele

-Ninove A2-1

zondag 19/01/2020

15:30

Gent D

-FC Merelbeke A3-2

speeldag 13

vrijdag 24/01/2020

20:00Mariakerke-

Gent D

0-5
.

Erembodegem

-Melsele B6-0
.Ninove A-Waarschoot2-2
20:30Drongen A-

Zele

3-4

zaterdag 25/01/2020

15:00

FC Merelbeke A

-Zingem4-0
16:15Beveren-

Aalst B

2-3

speeldag 14

woensdag 29/01/2020

20:15Melsele B-

FC Merelbeke A

2-5

vrijdag 31/01/2020

20:00Waarschoot-

Drongen A

0-1
20:15

Aalst B

-Ninove A4-2

zaterdag 01/02/2020

15:15Zingem-

Gent D

2-3
16:15Beveren-

Mariakerke

0-2
19:00

Zele

-Erembodegem7-1

speeldag 15

vrijdag 07/02/2020

20:00Ninove A-

Beveren

1-4
.Mariakerke-Zingem2-2
.

Erembodegem

-Waarschoot2-1
20:30

Drongen A

-Aalst B2-1

zaterdag 08/02/2020

15:00FC Merelbeke A-Zele4-4
17:30

Gent D

-Melsele B5-0F1

speeldag 16

vrijdag 14/02/2020

20:00Ninove A-

Mariakerke

0-3
.Waarschoot-

FC Merelbeke A

3-9
20:15Melsele B-

Zingem

1-12
.

Aalst B

-Erembodegem7-0

zaterdag 15/02/2020

16:15Beveren-

Drongen A

0-6
19:00

Zele

-Gent D2-1

speeldag 17

vrijdag 06/03/2020

20:00Erembodegem-

Beveren

1-5
.

Mariakerke

-Melsele B4-0
20:30

Drongen A

-Ninove A2-1

zaterdag 07/03/2020

15:15

Zingem

-Zele3-1

zondag 08/03/2020

13:00

Gent D

-Waarschoot9-0

zaterdag 04/04/2020

00:00FC Merelbeke A-Aalst B-PP

speeldag 18

zaterdag 14/03/2020

00:00Waarschoot-Zingem-PP
.Ninove A-Erembodegem-PP
.Aalst B-Gent D-PP
.Drongen A-Mariakerke-PP
.Beveren-FC Merelbeke A-PP
.Zele-Melsele B-PP

speeldag 19

zaterdag 21/03/2020

00:00Erembodegem-Drongen A-PP
.Mariakerke-Zele-PP
.Melsele B-Waarschoot-PP
.FC Merelbeke A-Ninove A-PP
.Zingem-Aalst B-PP
.Gent D-Beveren-PP

speeldag 20

zaterdag 28/03/2020

00:00Drongen A-FC Merelbeke A-PP
.Ninove A-Gent D-PP
.Beveren-Zingem-PP
.Aalst B-Melsele B-PP
.Waarschoot-Zele-PP
.Erembodegem-Mariakerke-PP

speeldag 21

zaterdag 18/04/2020

00:00Waarschoot-Mariakerke-PP
.Melsele B-Beveren-PP
.FC Merelbeke A-Erembodegem-PP
.Zingem-Ninove A-PP
.Gent D-Drongen A-PP
.Zele-Aalst B-PP

speeldag 22

zaterdag 25/04/2020

00:00Mariakerke-FC Merelbeke A-PP
.Erembodegem-Gent D-PP
.Drongen A-Zingem-PP
.Ninove A-Melsele B-PP
.Beveren-Zele-PP
.Aalst B-Waarschoot-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

17/17

1

2

3

4

5

6

7

Aalst B*45,6914,88+47,8173,317,44+23,3830,81
2.xGent D4314+67846+3543
3.xDrongen A3712+37556+1019
4.xFC Merelbeke A*35,0610,62+36,1271,195,31+1737,19
5.xMariakerke299+12426+1631
6.xBeveren279+8486+824
7.xZele258+5543+229
8.xErembodegem185-24301-2310
9.xZingem164-6321-518
10.xWaarschoot123-52211-3112
11.xNinove A92-24212-615
12.xMelsele B00-10270-421

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden