www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Limburg : 2de Provinciale

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

10:00Lille-Bilzen Utd B4-4
11:00Diepenbeek B-

Lommel United B

0-2
12:30

Bokrijk B

-Maasland NO5-0
13:00Kadijk-

Standaard Elen

0-7
13:30BS Sport B-

Jong St.Truiden C

0-4
15:00

Membruggen

-Wiemismeer13-1
.

Kortessem

-SWL Maaseik-

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

19:30

Wiemismeer

-Kadijk3-1

zaterdag 07/09/2019

10:00

Bilzen Utd B

-Diepenbeek B2-0
12:30

Lommel United B

-Bokrijk B1-0
15:00Standaard Elen-
Kortessem
-
16:00

SWL Maaseik

-Lille3-1
17:00

Maasland NO

-BS Sport B6-2

zondag 08/09/2019

14:00

Jong St.Truiden C

-Membruggen8-3

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

10:00

Lille

-Standaard Elen3-2
.

Bilzen Utd B

-SWL Maaseik5-1
11:00

Diepenbeek B

-Bokrijk B4-2
13:00Kadijk-

Jong St.Truiden C

0-14
15:00BS Sport B-

Lommel United B

0-10
.

Kortessem

-Wiemismeer-

zondag 15/09/2019

11:00

Membruggen

-Maasland NO6-1

speeldag 4

vrijdag 20/09/2019

19:30Wiemismeer-

Lille

0-1

zaterdag 21/09/2019

12:30

Bokrijk B

-BS Sport B7-0
.Lommel United B-

Membruggen

1-4
15:00Standaard Elen-

Bilzen Utd B

0-3
.Jong St.Truiden C-
Kortessem
-
16:00

SWL Maaseik

-Diepenbeek B6-2
17:00Maasland NO-

Kadijk

2-4

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

10:00

Bilzen Utd B

-Wiemismeer3-1
.Lille-

Jong St.Truiden C

2-12
11:00

Diepenbeek B

-BS Sport B10-1
13:00Kadijk-

Lommel United B

1-10
15:00Membruggen-Bokrijk B2-2
.

Kortessem

-Maasland NO-
16:00

SWL Maaseik

-Standaard Elen7-1

speeldag 6

vrijdag 04/10/2019

19:30Wiemismeer-

SWL Maaseik

2-7
20:00BS Sport B-

Membruggen

0-5

zaterdag 05/10/2019

12:30Lommel United B-
Kortessem
-
.

Bokrijk B

-Kadijk6-1
15:00Standaard Elen-

Diepenbeek B

1-9
17:00Maasland NO-Lille1-1

zondag 06/10/2019

14:00

Jong St.Truiden C

-Bilzen Utd B5-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

10:00

Bilzen Utd B

-Maasland NO6-1
.Lille-Lommel United B3-3
11:00Diepenbeek B-

Membruggen

0-7
13:00

Kadijk

-BS Sport B3-1
15:00Standaard Elen-

Wiemismeer

0-1
.

Kortessem

-Bokrijk B-
16:00SWL Maaseik-

Jong St.Truiden C

0-5

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

19:30Wiemismeer-

Diepenbeek B

1-9
20:00BS Sport B-
Kortessem
-

zaterdag 19/10/2019

12:30

Bokrijk B

-Lille6-1
.

Lommel United B

-Bilzen Utd B1-0
15:00

Membruggen

-Kadijk10-0
16:00

Jong St.Truiden C

-Standaard Elen13-0
17:00

Maasland NO

-SWL Maaseik6-3

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

19:30Wiemismeer-

Jong St.Truiden C

1-16

zaterdag 26/10/2019

10:00

Lille

-BS Sport B5-0F1
.Bilzen Utd B-

Bokrijk B

1-5
11:00

Diepenbeek B

-Kadijk8-0
15:00Standaard Elen-

Maasland NO

1-2
.

Kortessem

-Membruggen-
16:00

SWL Maaseik

-Lommel United B4-0

speeldag 10

vrijdag 01/11/2019

20:00BS Sport B-

Bilzen Utd B

0-4

zaterdag 02/11/2019

12:30

Lommel United B

-Standaard Elen5-0F1
.Kadijk-
Kortessem
-
.Bokrijk B-SWL Maaseik1-1
14:30

Membruggen

-Lille8-2
16:00

Jong St.Truiden C

-Diepenbeek B5-0
17:00

Maasland NO

-Wiemismeer6-0

speeldag 11

vrijdag 08/11/2019

19:30Wiemismeer-

Lommel United B

0-5

zaterdag 09/11/2019

10:00Bilzen Utd B-

Membruggen

0-1
.

Lille

-Kadijk6-1
11:00Diepenbeek B-
Kortessem
-
14:30Standaard Elen-

Bokrijk B

0-2
16:00

SWL Maaseik

-BS Sport B7-1

zondag 10/11/2019

14:00

Jong St.Truiden C

-Maasland NO5-1

speeldag 12

vrijdag 15/11/2019

20:00

BS Sport B

-Standaard Elen1-0

zaterdag 16/11/2019

11:00

Diepenbeek B

-Maasland NO6-2
12:30

Bokrijk B

-Wiemismeer2-1
.Lommel United B-

Jong St.Truiden C

0-5
.Kadijk-

Bilzen Utd B

0-14
14:30

Membruggen

-SWL Maaseik4-1
.

Kortessem

-Lille-

speeldag 13

vrijdag 22/11/2019

19:30Wiemismeer-

BS Sport B

0-8

zaterdag 23/11/2019

10:00Lille-

Diepenbeek B

1-6
.Bilzen Utd B-
Kortessem
-
14:30

Jong St.Truiden C

-Bokrijk B2-0
.Standaard Elen-

Membruggen

0-6
16:00

SWL Maaseik

-Kadijk8-0
17:00

Maasland NO

-Lommel United B2-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

10:00

Bilzen Utd B

-Lille5-0F1
12:30Lommel United B-

Diepenbeek B

0-2
14:30Wiemismeer-

Membruggen

1-5
.

Standaard Elen

-Kadijk4-0
.Maasland NO-

Bokrijk B

2-6
.SWL Maaseik-
Kortessem
-

zondag 01/12/2019

14:00

Jong St.Truiden C

-BS Sport B12-0

speeldag 15

vrijdag 06/12/2019

20:00

BS Sport B

-Maasland NO3-1

zaterdag 07/12/2019

10:00

Lille

-SWL Maaseik3-2
11:00

Diepenbeek B

-Bilzen Utd B3-2
12:30Kadijk-

Wiemismeer

1-2
.

Bokrijk B

-Lommel United B5-0F1
14:30

Kortessem

-Standaard Elen-

zaterdag 21/12/2019

14:30

Membruggen

-Jong St.Truiden C2-0

speeldag 16

vrijdag 13/12/2019

19:30Wiemismeer-
Kortessem
-

zaterdag 14/12/2019

12:30

Bokrijk B

-Diepenbeek B4-0
.Lommel United B-

BS Sport B

0-2
14:30Standaard Elen-

Lille

1-7
16:00SWL Maaseik-Bilzen Utd B3-3
17:00Maasland NO-

Membruggen

0-8

zondag 15/12/2019

14:00

Jong St.Truiden C

-Kadijk14-0

speeldag 17

vrijdag 03/01/2020

20:00BS Sport B-

Bokrijk B

0-1

zaterdag 04/01/2020

10:00

Bilzen Utd B

-Standaard Elen8-3
.

Lille

-Wiemismeer2-1
11:00Diepenbeek B-SWL Maaseik0-0
12:30Kadijk-Maasland NO1-1
14:30

Membruggen

-Lommel United B5-0F1
.

Kortessem

-Jong St.Truiden C-

speeldag 18

vrijdag 10/01/2020

20:00

BS Sport B

-Diepenbeek B1-0

zaterdag 11/01/2020

11:00Wiemismeer-

Bilzen Utd B

1-2
12:00Bokrijk B-

Membruggen

1-3
12:30

Lommel United B

-Kadijk4-1
14:30Maasland NO-
Kortessem
-
.Standaard Elen-

SWL Maaseik

1-5

zondag 12/01/2020

14:00

Jong St.Truiden C

-Lille12-0

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

00:00

Kortessem

-Lommel United B-
10:00Lille-

Maasland NO

1-6
.Bilzen Utd B-

Jong St.Truiden C

1-5
10:30

Membruggen

-BS Sport B13-0
11:00Diepenbeek B-

Standaard Elen

0-7
12:30Kadijk-Bokrijk B0-0
16:00

SWL Maaseik

-Wiemismeer3-0

speeldag 20

vrijdag 24/01/2020

19:30Wiemismeer-

Standaard Elen

1-2
20:00BS Sport B-

Kadijk

0-5

zaterdag 25/01/2020

00:00Bokrijk B-
Kortessem
-
10:00Maasland NO-

Bilzen Utd B

1-2
12:30Lommel United B-

Lille

0-5F1
14:30Membruggen-

Diepenbeek B

1-4

zondag 26/01/2020

14:00

Jong St.Truiden C

-SWL Maaseik6-0

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

00:00

Kortessem

-BS Sport B-
10:00Lille-

Bokrijk B

0-2
.Bilzen Utd B-

Lommel United B

1-3
13:00Kadijk-

Membruggen

1-8
15:00Standaard Elen-

Jong St.Truiden C

0-4

zaterdag 22/02/2020

10:00

Diepenbeek B

-Wiemismeer5-1

woensdag 08/04/2020

00:00SWL Maaseik-Maasland NO-PP

speeldag 22

vrijdag 07/02/2020

20:00BS Sport B-

Lille

1-5

zaterdag 08/02/2020

00:00Membruggen-
Kortessem
-
12:30Lommel United B-

SWL Maaseik

0-5F1
.Bokrijk B-

Bilzen Utd B

1-2
13:00Kadijk-

Diepenbeek B

2-8
15:00

Maasland NO

-Standaard Elen3-0

woensdag 08/04/2020

00:00Jong St.Truiden C-Wiemismeer-PP

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

00:00

Kortessem

-Kadijk-
09:30Wiemismeer-

Maasland NO

0-6
10:00

Bilzen Utd B

-BS Sport B4-0
11:00Diepenbeek B-

Jong St.Truiden C

1-2
15:00

Standaard Elen

-Lommel United B5-0F1
.SWL Maaseik-

Bokrijk B

2-10

woensdag 08/04/2020

00:00Lille-Membruggen-PP

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

00:00

Kortessem

-Diepenbeek B-
12:30

Bokrijk B

-Standaard Elen10-0
15:00Membruggen-Bilzen Utd B1-1
.Maasland NO-

Jong St.Truiden C

1-8

zaterdag 11/04/2020

00:00Lommel United B-Wiemismeer-PP
.Kadijk-Lille-PP
.BS Sport B-SWL Maaseik-PP

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

00:00Lille-
Kortessem
-
10:00

Bilzen Utd B

-Kadijk7-2
15:00

Standaard Elen

-BS Sport B4-1
16:00SWL Maaseik-

Membruggen

1-6
17:00

Maasland NO

-Diepenbeek B3-0

zondag 08/03/2020

14:00

Jong St.Truiden C

-Lommel United B1-0

woensdag 15/04/2020

00:00Wiemismeer-Bokrijk B-PP

speeldag 26

zaterdag 14/03/2020

00:00

Kortessem

-Bilzen Utd B-PP

zaterdag 04/04/2020

00:00Diepenbeek B-Lille-PP
.Lommel United B-Maasland NO-PP
.Bokrijk B-Jong St.Truiden C-PP
.Kadijk-SWL Maaseik-PP
.BS Sport B-Wiemismeer-PP
.Membruggen-Standaard Elen-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/24

1

2

3

4

5

6

7

Jong St.Truiden C**68,7322,91+158,18172,3610,91+73,0981,82
2.xMembruggen**61,0919,64+104,7313210,91+46,9161,09
3.xBokrijk B**49,0915,27+6085,096,55+17,4532,73
4.xBilzen Utd B4514+39816+1838
5.xDiepenbeek B*38,6112,52+25,0480,356,26+13,5741,74
6.xSWL Maaseik***37,7111,43+13,7178,863,43-3,4328,57
7.xLille***34,2810,29-26,2960,574,57-1626,29
8.xMaasland NO**31,649,82-16,3658,913,27-14,1822,91
9.xLommel United B**30,559,82-5,4550,185,45+7,6437,09
10.xStandaard Elen*18,786,26-54,2640,703,13-30,2622,96
11.xBS Sport B**16,365,45-91,64242,18-6017,45
12.xKadijk**123,27-123,2726,182,18-62,1816,36
13.xWiemismeer(4*)10,83,6-94,821,62,4-32,49,6
14.xKortessem0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden