www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Limburg : 1ste Provinciale
vrijdag 12/04/2024 |
19:30 | Zonhoven United | - | Bilzen Utd.B | 0
| - | 4 | |
20:00 | SP.Hasselt | - | Wiemismeer | 5
| - | 0
| F1 |
20:15 | St.-Truidense B | - | Eksel | 1
| - | 7
| |
zaterdag 13/04/2024 |
15:00 | St.Elen | - | Kadijk | 6
| - | 0
| |
17:00 | Bilzen Youth | - | Diepenbeek A | 2 | - | 1 | |
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Bocholter A | 10 | - | 7 | Bilzen Youth | | - | |
. | Kadijk | 9 | - | 7 | Zonhoven United | | - | |
. | SP.Hasselt | 12 |
- | 7 | Bilzen Utd.B | | - | |
20:15 | Diepenbeek A | 12 | - | 1 | St.-Truidense B | | - | |
zaterdag 20/04/2024 |
10:00 | Eksel | 5 | - | 3 | St.Elen | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 1ste Provinciale --> St.Elen
periode 1
10/11 |
| SP.Hasselt | 28 |
2. | Bocholter A | 27 |
3. | Bilzen Youth | 24 |
4. | Diepenbeek A | 16 |
5. | Eksel | 16 |
6. | Kadijk | 15 |
7. | St.Elen | 13 |
8. | Zonhoven United | 8 |
9. | Bilzen Utd.B | 6 |
10. | St.-Truidense B | 5 |
11. | Wiemismeer | 1 |
periode 2
9/11 |
1. | SP.Hasselt | 25 | |
2. | Bilzen Youth* | 19 | |
3. | Bocholter A* | 18 | x |
4. | Diepenbeek A* | 15 | x |
5. | Bilzen Utd.B* | 12 | x |
6. | Eksel* | 12 | x |
7. | St.Elen* | 11 | x |
8. | Zonhoven United* | 6 | x |
9. | Kadijk* | 6 | x |
10. | Wiemismeer | 2 | x |
11. | St.-Truidense B* | 1 | x |
Eksel
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Kadijk | - | Eksel | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | | 6 | |
2. | Za-07/10/23 | 10:00 | Eksel | - | Bilzen Utd.B | 7 - | 1 | | | 3 | 3 | | 4 | |
3. | Za-14/10/23 | 10:00 | Eksel | - | Diepenbeek A | 2 - | 1 | | | 3 | 6 | | 3 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Bocholter A | - | Eksel | 7 - | 0 | | | 0 | 6 | | 4 | |
5. | Za-11/11/23 | 10:00 | Eksel | - | Wiemismeer | 5 - | 1 | | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Vr-17/11/23 | 20:00 | SP.Hasselt | - | Eksel | 5 - | 2 | | | 0 | 9 | | 5 | |
8. | Za-02/12/23 | 17:00 | Bilzen Youth | - | Eksel | 4 - | 3 | | | 0 | 9 | | 6 | |
9. | Za-09/12/23 | 10:00 | Eksel | - | St.-Truidense B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 12 | | 5 | |
10. | Za-16/12/23 | 15:00 | St.Elen | - | Eksel | 2 - | 3 | | | 3 | 15 | | 4 | |
11. | Za-13/01/24 | 10:00 | Eksel | - | Zonhoven United | 2 - | 2 | | | 1 | 16 | | 4 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:00 | Bilzen Utd.B | - | Eksel | 2 - | 2 | | | 1 | 17 | | 5 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:15 | Diepenbeek A | - | Eksel | 4 - | 2 | | | 0 | 17 | | 5 | |
12. | Za-10/02/24 | 10:00 | Eksel | - | Kadijk | 6 - | 1 | | | 3 | 20 | | 5 | |
15. | Za-24/02/24 | 10:00 | Eksel | - | Bocholter A | 0 - | 0 | | | 1 | 21 | | 5 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Wiemismeer | - | Eksel | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 24 | | 5 | |
17. | Za-09/03/24 | 10:00 | Eksel | - | SP.Hasselt | 0 - | 8 | | | 0 | 24 | | 5 | |
19. | Za-23/03/24 | 10:00 | Eksel | - | Bilzen Youth | 2 - | 2 | | | 1 | 25 | | 5 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:15 | St.-Truidense B | - | Eksel | 1 - | 7 | | | 3 | 28 | | 5 | |
21. | Za-20/04/24 | 10:00 | Eksel | - | St.Elen | - | | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 19:30 | Zonhoven United | - | Eksel | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
St.Elen
1. | Za-30/09/23 | 15:00 | St.Elen | - | Bocholter A | 1 - | 4 | | 0 | 0 | | 6 | |
2. | Vr-06/10/23 | 19:30 | Wiemismeer | - | St.Elen | 3 - | 5 | | 3 | 3 | | 4 | |
3. | Za-14/10/23 | 15:00 | St.Elen | - | SP.Hasselt | 0 - | 2 | | 0 | 3 | | 5 | |
5. | Za-11/11/23 | 15:00 | St.Elen | - | Bilzen Youth | 2 - | 3 | | 0 | 3 | | 7 | |
6. | Vr-17/11/23 | 20:15 | St.-Truidense B | - | St.Elen | 0 - | 2 | | 3 | 6 | | 6 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Bilzen Utd.B | - | St.Elen | 2 - | 7 | | 3 | 9 | | 5 | |
8. | Za-02/12/23 | 15:00 | St.Elen | - | Zonhoven United | 3 - | 0 | | 3 | 12 | | 4 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Kadijk | - | St.Elen | 0 - | 0 | | 1 | 13 | | 4 | |
10. | Za-16/12/23 | 15:00 | St.Elen | - | Eksel | 2 - | 3 | | 0 | 13 | | 5 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:15 | Diepenbeek A | - | St.Elen | 2 - | 0 | | 0 | 13 | | 7 | |
13. | Za-27/01/24 | 15:00 | St.Elen | - | Wiemismeer | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 7 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:00 | SP.Hasselt | - | St.Elen | 6 - | 1 | | 0 | 14 | | 7 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Bocholter A | - | St.Elen | 7 - | 0 | | 0 | 14 | | 7 | |
16. | Za-02/03/24 | 17:00 | Bilzen Youth | - | St.Elen | 4 - | 0 | | 0 | 14 | | 7 | |
17. | Za-09/03/24 | 15:00 | St.Elen | - | St.-Truidense B | 5 - | 1 | | 3 | 17 | | 7 | |
18. | Za-16/03/24 | 15:00 | St.Elen | - | Bilzen Utd.B | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 6 | |
19. | Vr-22/03/24 | 19:30 | Zonhoven United | - | St.Elen | 1 - | 4 | | 3 | 21 | | 6 | |
20. | Za-13/04/24 | 15:00 | St.Elen | - | Kadijk | 6 - | 0 | | 3 | 24 | | 6 | |
21. | Za-20/04/24 | 10:00 | Eksel | - | St.Elen | - | | | . | | | | |
22. | Za-27/04/24 | 15:00 | St.Elen | - | Diepenbeek A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (10/10)
1 | SP.Hasselt* | 27 | +42 |
2 | Bocholter A* | 25 | +48 |
3 | Bilzen Youth* | 21 | +22 |
4 | Diepenbeek A* | 18 | +9 |
5 | Eksel* | 18 | +13 |
6 | Kadijk* | 14 | 0 |
7 | St.Elen* | 11 | +6 |
8 | Bilzen Utd.B* | 8 | -12 |
9 | Zonhoven United* | 4 | -18 |
. | St.-Truidense B* | 4 | -34 |
11 | Wiemismeer | 2 | -48 |
alle wedstrijden (19/20)
1 | SP.Hasselt | 53 | +78 |
2 | Bocholter A* | 45 | +72 |
3 | Bilzen Youth* | 43 | +49 |
4 | Diepenbeek A* | 31 | +22 |
5 | Eksel* | 28 | +9 |
6 | St.Elen* | 24 | 0 |
7 | Kadijk* | 21 | -36 |
8 | Bilzen Utd.B* | 18 | -9 |
9 | Zonhoven United* | 14 | -23 |
10 | St.-Truidense B* | 6 | -65 |
11 | Wiemismeer | 3 | -97 |
uitwedstrijden (10/10)
1 | SP.Hasselt | 26 | +36 |
2 | Bilzen Youth* | 22 | +27 |
3 | Bocholter A* | 20 | +24 |
4 | Diepenbeek A* | 13 | +13 |
. | St.Elen* | 13 | -6 |
6 | Bilzen Utd.B* | 10 | +3 |
. | Eksel* | 10 | -4 |
. | Zonhoven United* | 10 | -5 |
9 | Kadijk* | 7 | -36 |
10 | St.-Truidense B* | 2 | -31 |
11 | Wiemismeer* | 1 | -49 |