www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Limburg-1: ST.-TRUIDENSE B
Wedstrijden1 | Vr-29/09/23 | 20:15 | St.-Truidense B - | Wiemismeer | 5 - | 2 | | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | SP.Hasselt - | St.-Truidense B | 2 - | 1 | | | 0 | 3 | 4 | |
4 | Za-21/10/23 | 17:00 | Bilzen Youth - | St.-Truidense B | 6 - | 0 | | | 0 | 3 | 7 | |
5 | Zo-12/11/23 | 14:00 | Bilzen Utd.B - | St.-Truidense B | 7 - | 2 | | | 0 | 3 | 7 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:15 | St.-Truidense B - | St.Elen | 0 - | 2 | | 0 | | 3 | 8 | |
7 | Vr-24/11/23 | 19:30 | Zonhoven United - | St.-Truidense B | 2 - | 2 | | | 1 | 4 | 8 | |
8 | Vr-01/12/23 | 20:30 | St.-Truidense B - | Kadijk | 3 - | 4 | | 0 | | 4 | 9 | |
9 | Za-09/12/23 | 10:00 | Eksel - | St.-Truidense B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 4 | 10 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:15 | St.-Truidense B - | Diepenbeek A | 2 - | 2 | | 1 | | 5 | 10 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Bocholter A - | St.-Truidense B | 6 - | 1 | | | 0 | 5 | 10 | |
13 | Vr-26/01/24 | 20:15 | St.-Truidense B - | SP.Hasselt | 0 - | 6 | | 0 | | 5 | 10 | |
12 | Wo-14/02/24 | 20:15 | Wiemismeer - | St.-Truidense B | 1 - | 1 | | | 1 | 6 | 10 | |
15 | Vr-23/02/24 | 20:00 | St.-Truidense B - | Bilzen Youth | 1 - | 6 | | 0 | | 6 | 10 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | St.-Truidense B - | Bilzen Utd.B | 1 - | 13 | | 0 | | 6 | 10 | |
17 | Za-09/03/24 | 15:00 | St.Elen - | St.-Truidense B | 5 - | 1 | | | 0 | 6 | 10 | |
18 | Vr-15/03/24 | 20:15 | St.-Truidense B - | Zonhoven United | 0 - | 5 | | 0 | | 6 | 10 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Kadijk - | St.-Truidense B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 6 | 10 | |
20 | Vr-12/04/24 | 20:15 | St.-Truidense B - | Eksel | 1 - | 7 | | 0 | | 6 | 10 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:15 | Diepenbeek A - | St.-Truidense B | 9 - | 1 | | | 0 | 6 | 10 | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:15 | St.-Truidense B - | Bocholter A | - | | | . | | | | |
Rangschikking(20/20) | 1 | SP.Hasselt | | 56 | | 18 |
→ | 2 | Bocholter A* | x | 48 | | 15 |
| 3 | Bilzen Youth* | x | 43 | | 14 |
| 4 | Diepenbeek A* | x | 34 | | 11 |
| 5 | Eksel* | x | 31 | | 9 |
| 6 | St.Elen* | x | 24 | | 7 |
| . | Kadijk* | x | 24 | | 7 |
| 8 | Bilzen Utd.B* | x | 18 | | 5 |
| 9 | Zonhoven United* | x | 14 | | 4 |
⇒ | 10 | St.-Truidense B* | x | 6 | | 1 |
| 11 | Wiemismeer* | x | 3 | | 0 |
| AMC | Louwel | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BOCHOLTER A1 | Za-30/09/23 | 15:00 | St.Elen - | Bocholter A | 1 - | 4 | | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Bocholter A - | Zonhoven United | 6 - | 0 | | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Kadijk - | Bocholter A | 0 - | 9 | | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:00 | Bocholter A - | Eksel | 7 - | 0 | | 3 | | 12 | 1 | |
5 | Vr-10/11/23 | 20:15 | Diepenbeek A - | Bocholter A | 0 - | 3 | | | 3 | 15 | 1 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Bocholter A - | Bilzen Utd.B | 6 - | 0 | | 3 | | 18 | 1 | |
8 | Vr-01/12/23 | 20:00 | SP.Hasselt - | Bocholter A | 3 - | 1 | | | 0 | 18 | 2 | |
10 | Za-16/12/23 | 17:00 | Bilzen Youth - | Bocholter A | 0 - | 3 | | | 3 | 21 | 2 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Bocholter A - | St.-Truidense B | 6 - | 1 | | 3 | | 24 | 2 | |
7 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Bocholter A - | Wiemismeer | 11 - | 0 | | 3 | | 27 | 2 | |
13 | Vr-26/01/24 | 19:30 | Zonhoven United - | Bocholter A | 0 - | 3 | | | 3 | 30 | 2 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Bocholter A - | Kadijk | 5 - | 0 | | 3 | | 33 | 2 | |
12 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Bocholter A - | St.Elen | 7 - | 0 | | 3 | | 36 | 2 | |
15 | Za-24/02/24 | 10:00 | Eksel - | Bocholter A | 0 - | 0 | | | 1 | 37 | 2 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Bocholter A - | Diepenbeek A | 1 - | 0 | | 3 | | 40 | 2 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Bilzen Utd.B - | Bocholter A | 1 - | 1 | | | 1 | 41 | 2 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Bocholter A - | SP.Hasselt | 2 - | 2 | | 1 | | 42 | 2 | |
18 | Wo-03/04/24 | 19:30 | Wiemismeer - | Bocholter A | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 45 | 2 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Bocholter A - | Bilzen Youth | 1 - | 0 | | 3 | | 48 | 2 | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:15 | St.-Truidense B - | Bocholter A | - | | | | . | | | |
Periode1(10/11) | 1 | SP.Hasselt | | 28 | → | 2 | Bocholter A | x | 27 | | 3 | Bilzen Youth | x | 24 | | 4 | Diepenbeek A | x | 16 | | 5 | Eksel | x | 16 | | 6 | Kadijk | x | 15 | | 7 | St.Elen | x | 13 | | 8 | Zonhoven United | x | 8 | | 9 | Bilzen Utd.B | x | 6 | ⇒ | 10 | St.-Truidense B | x | 5 | | 11 | Wiemismeer | x | 1 | | 0 | Louwel | x | 0 | | Periode2(10/11) | 1 | SP.Hasselt | | 28 | → | 2 | Bocholter A* | x | 21 | | 3 | Bilzen Youth* | x | 19 | | 4 | Diepenbeek A* | x | 18 | | 5 | Eksel* | x | 15 | | 6 | Bilzen Utd.B* | x | 12 | | 7 | St.Elen* | x | 11 | | 8 | Kadijk* | x | 9 | | 9 | Zonhoven United* | x | 6 | | 10 | Wiemismeer* | x | 2 | ⇒ | 11 | St.-Truidense B* | x | 1 | | 0 | Louwel | x | 0 | |
Beste aanval | SP.Hasselt | 102 | → | Bocholter A | 81 | | Bilzen Youth | 76 | | Diepenbeek A | 67 | | Eksel | 57 | | Bilzen Utd.B | 56 | | Kadijk | 43 | | St.Elen | 42 | | Zonhoven United | 32 | ⇒ | St.-Truidense B | 22 | | Wiemismeer | 21 | | Beste verdediging→ | Bocholter A | 8 | | SP.Hasselt | 19 | | Bilzen Youth | 28 | | Diepenbeek A | 37 | | St.Elen | 43 | | Eksel | 47 | | Zonhoven United | 57 | | Bilzen Utd.B | 70 | | Kadijk | 77 | ⇒ | St.-Truidense B | 95 | | Wiemismeer | 118 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.