www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 30/08/2019

20:00Bocholt-

Louwel B

5-6
.Fufo-Beringen-

Alken A

2-10

zaterdag 31/08/2019

10:00Eksel-

Hamont 99

0-8
13:00

Diepenbeek A

-Lommel United A4-1
14:30

Pelt

-Bilzen Utd A2-1
15:00

Bokrijk A

-Genk C1-0

zondag 01/09/2019

14:00

Jong St.Truiden B

-BS Sport A4-3

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Diepenbeek A1-0
.

Louwel B

-Eksel5-0F1

zaterdag 07/09/2019

10:30

Genk C

-Bocholt9-3
11:30

Alken A

-Jong St.Truiden B3-1
13:00

Hamont 99

-Fufo-Beringen2-1
14:30BS Sport A-

Pelt

0-10
15:00

Lommel United A

-Bokrijk A1-0

speeldag 3

vrijdag 13/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-BS Sport A9-1
.Bocholt-

Lommel United A

1-4
.

Fufo-Beringen

-Louwel B3-0

zaterdag 14/09/2019

10:00Eksel-

Genk C

2-12
13:00

Diepenbeek A

-Bokrijk A2-1

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden B

-Hamont 994-2

woensdag 18/09/2019

19:30

Pelt

-Alken A5-0

speeldag 4

vrijdag 20/09/2019

20:00Louwel B-

Jong St.Truiden B

0-6

zaterdag 21/09/2019

10:30

Genk C

-Fufo-Beringen5-1
11:30

Alken A

-Bilzen Utd A3-0
13:00Hamont 99-Pelt1-1
14:30BS Sport A-

Diepenbeek A

1-5
15:00

Lommel United A

-Eksel13-1
.

Bokrijk A

-Bocholt8-0

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Hamont 996-1
.Fufo-Beringen-

Lommel United A

1-3

zaterdag 28/09/2019

10:00Eksel-

Bokrijk A

0-6
13:00

Diepenbeek A

-Bocholt8-0
14:30

Pelt

-Louwel B6-1
.BS Sport A-

Alken A

1-10

zondag 29/09/2019

14:00Jong St.Truiden B-

Genk C

1-4

speeldag 6

vrijdag 04/10/2019

20:00Louwel B-

Bilzen Utd A

0-3
.

Bocholt

-Eksel4-1

zaterdag 05/10/2019

10:30Genk C-Pelt1-1
11:30

Alken A

-Diepenbeek A6-1
13:00

Hamont 99

-BS Sport A5-2
15:00

Lommel United A

-Jong St.Truiden B2-0
.Bokrijk A-Fufo-Beringen1-1

speeldag 7

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6-1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994-1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4-1
14:30

Pelt

-Lommel United A3-1
.

BS Sport A

-Louwel B6-5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt-

Jong St.Truiden B

2-3
.Louwel B-

Alken A

0-6

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel-

Fufo-Beringen

0-7
10:30

Genk C

-BS Sport A9-1
13:00

Hamont 99

-Diepenbeek A2-1
15:00Bokrijk A-

Pelt

1-2
.Lommel United A-

Bilzen Utd A

3-4

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Bokrijk A2-0

zaterdag 26/10/2019

11:30

Alken A

-Genk C5-1
13:00Diepenbeek A-

Fufo-Beringen

1-2
.

Hamont 99

-Louwel B6-1
14:30

Pelt

-Bocholt8-4
.BS Sport A-

Lommel United A

3-8
15:00

Jong St.Truiden B

-Eksel7-1

speeldag 10

woensdag 30/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Jong St.Truiden B1-0

vrijdag 01/11/2019

20:00Louwel B-

Diepenbeek A

0-3
.Bocholt-Bilzen Utd A2-2

zaterdag 02/11/2019

10:00Eksel-

Pelt

0-12
10:30Genk C-

Hamont 99

1-2
14:30Lommel United A-

Alken A

2-5
.

Bokrijk A

-BS Sport A13-0

speeldag 11

vrijdag 08/11/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Eksel4-0
.Louwel B-

Genk C

0-3

zaterdag 09/11/2019

11:30Alken A-Bokrijk A3-3
13:00Hamont 99-

Lommel United A

3-5
.

Diepenbeek A

-Jong St.Truiden B3-2
14:30

Pelt

-Fufo-Beringen7-2
.BS Sport A-

Bocholt

2-5

speeldag 12

donderdag 14/11/2019

19:30

Diepenbeek A

-Genk C2-1

vrijdag 15/11/2019

20:00Fufo-Beringen-

Bilzen Utd A

1-4
.Bocholt-

Alken A

4-5

zaterdag 16/11/2019

10:00Eksel-

BS Sport A

0-2
14:30

Lommel United A

-Louwel B5-0F1
.Bokrijk A-Hamont 991-1

zondag 17/11/2019

14:00Jong St.Truiden B-

Pelt

1-6

speeldag 13

vrijdag 22/11/2019

20:00Louwel B-

Bokrijk A

1-8
.Bilzen Utd A-Jong St.Truiden B3-3

zaterdag 23/11/2019

10:30Genk C-Lommel United A1-1
11:30

Alken A

-Eksel9-0
13:00Hamont 99-Bocholt2-2
14:30

Pelt

-Diepenbeek A1-0
.BS Sport A-

Fufo-Beringen

1-5

speeldag 14

vrijdag 29/11/2019

20:00Louwel B-

Bocholt

1-2
.Bilzen Utd A-

Pelt

1-4

zaterdag 30/11/2019

10:30Genk C-

Bokrijk A

1-4
11:30

Alken A

-Fufo-Beringen3-1
13:00

Hamont 99

-Eksel5-0
14:30

Lommel United A

-Diepenbeek A3-0
.

BS Sport A

-Jong St.Truiden B2-1

speeldag 15

vrijdag 06/12/2019

20:00Fufo-Beringen-

Hamont 99

0-1

zaterdag 07/12/2019

10:00Eksel-

Louwel B

2-4
13:00Diepenbeek A-

Bilzen Utd A

2-4
14:00

Bocholt

-Genk C5-2
14:30

Pelt

-BS Sport A9-0
.Bokrijk A-

Lommel United A

2-4

zondag 08/12/2019

14:00Jong St.Truiden B-Alken A3-3

speeldag 16

vrijdag 13/12/2019

20:00Louwel B-

Fufo-Beringen

0-5

zaterdag 14/12/2019

10:30

Genk C

-Eksel5-0F1
11:30Alken A-Pelt4-4
13:00

Hamont 99

-Jong St.Truiden B6-4
14:30BS Sport A-

Bilzen Utd A

1-6
.

Bokrijk A

-Diepenbeek A3-2
.Lommel United A-

Bocholt

3-9

speeldag 17

vrijdag 03/01/2020

20:00Bocholt-Bokrijk A-
.Bilzen Utd A-Alken A-
.Fufo-Beringen-Genk C-

zaterdag 04/01/2020

10:00Eksel-Lommel United A-
13:00Diepenbeek A-BS Sport A-
14:30Pelt-Hamont 99-

zondag 05/01/2020

14:00Jong St.Truiden B-Louwel B-

speeldag 18

vrijdag 10/01/2020

20:00Louwel B-Pelt-
.Bocholt-Diepenbeek A-

zaterdag 11/01/2020

10:30Genk C-Jong St.Truiden B-
11:30Alken A-BS Sport A-
13:00Hamont 99-Bilzen Utd A-
14:30Bokrijk A-Eksel-
.Lommel United A-Fufo-Beringen-

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

00:00Jong St.Truiden B-Lommel United A-
.Fufo-Beringen-Bokrijk A-
.Eksel-Bocholt-
.Diepenbeek A-Alken A-
.BS Sport A-Hamont 99-
.Bilzen Utd A-Louwel B-
.Pelt-Genk C-

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

00:00Lommel United A-Pelt-
.Genk C-Bilzen Utd A-
.Louwel B-BS Sport A-
.Hamont 99-Alken A-
.Bocholt-Fufo-Beringen-
.Bokrijk A-Jong St.Truiden B-
.Eksel-Diepenbeek A-

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

00:00Bilzen Utd A-Lommel United A-
.Pelt-Bokrijk A-
.Jong St.Truiden B-Bocholt-
.Fufo-Beringen-Eksel-
.Diepenbeek A-Hamont 99-
.Alken A-Louwel B-
.BS Sport A-Genk C-

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

00:00Bocholt-Pelt-
.Bokrijk A-Bilzen Utd A-
.Lommel United A-BS Sport A-
.Genk C-Alken A-
.Louwel B-Hamont 99-
.Eksel-Jong St.Truiden B-
.Fufo-Beringen-Diepenbeek A-

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

00:00Alken A-Lommel United A-
.BS Sport A-Bokrijk A-
.Bilzen Utd A-Bocholt-
.Pelt-Eksel-
.Jong St.Truiden B-Fufo-Beringen-
.Diepenbeek A-Louwel B-
.Hamont 99-Genk C-

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

00:00Fufo-Beringen-Pelt-
.Eksel-Bilzen Utd A-
.Bocholt-BS Sport A-
.Bokrijk A-Alken A-
.Lommel United A-Hamont 99-
.Genk C-Louwel B-
.Jong St.Truiden B-Diepenbeek A-

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

00:00Louwel B-Lommel United A-
.Hamont 99-Bokrijk A-
.Alken A-Bocholt-
.BS Sport A-Eksel-
.Bilzen Utd A-Fufo-Beringen-
.Pelt-Jong St.Truiden B-
.Genk C-Diepenbeek A-

speeldag 26

zaterdag 14/03/2020

00:00Diepenbeek A-Pelt-
.Jong St.Truiden B-Bilzen Utd A-
.Fufo-Beringen-BS Sport A-
.Eksel-Alken A-
.Bocholt-Hamont 99-
.Bokrijk A-Louwel B-
.Lommel United A-Genk C-

16/26

1.Pelt4210
2.Alken A398
3.Bilzen Utd A357
4.Lommel United A317
5.Hamont 993010
6.Diepenbeek A240
7.Bokrijk A249
8.Genk C234
9.Fufo-Beringen226
10.Jong St.Truiden B202
11.Bocholt1710
12.Louwel B93
13.BS Sport A93
14.Eksel00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Pelt4213+63815+3140
2.Alken A3912+50795+2239
3.Bilzen Utd A3511+32565+1024
4.Lommel United A3110+22595+927
5.Hamont 99309+15483016
6.Diepenbeek A248+9382-512
7.Bokrijk A247+31533+1123
8.Genk C237+21563+224
9.Fufo-Beringen227-4354+525
10.Jong St.Truiden B2060422-220
11.Bocholt175-17493-1726
12.xLouwel B93-45242-1617
13.xBS Sport A93-78261-409
14.xEksel00-9980-524

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden