www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 30/08/2019

20:00Bocholt-

Louwel B

5-6
.Fufo-Beringen-

Alken A

2-10

zaterdag 31/08/2019

10:00Eksel-

Hamont 99

0-8
13:00

Diepenbeek A

-Lommel United A4-1
14:30

Pelt

-Bilzen Utd A2-1
15:00

Bokrijk A

-Genk C1-0

zondag 01/09/2019

14:00

Jong St.Truiden B

-BS Sport A4-3

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Diepenbeek A1-0
.

Louwel B

-Eksel5-0F1

zaterdag 07/09/2019

10:30

Genk C

-Bocholt9-3
11:30

Alken A

-Jong St.Truiden B3-1
13:00

Hamont 99

-Fufo-Beringen2-1
14:30BS Sport A-

Pelt

0-10
15:00

Lommel United A

-Bokrijk A1-0

speeldag 3

vrijdag 13/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-BS Sport A9-1
.Bocholt-

Lommel United A

1-4
.

Fufo-Beringen

-Louwel B3-0

zaterdag 14/09/2019

10:00Eksel-

Genk C

2-12
13:00

Diepenbeek A

-Bokrijk A2-1

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden B

-Hamont 994-2

woensdag 18/09/2019

19:30

Pelt

-Alken A5-0

speeldag 4

vrijdag 20/09/2019

20:00Louwel B-

Jong St.Truiden B

0-6

zaterdag 21/09/2019

10:30

Genk C

-Fufo-Beringen5-1
11:30

Alken A

-Bilzen Utd A3-0
13:00Hamont 99-Pelt1-1
14:30BS Sport A-

Diepenbeek A

1-5
15:00

Lommel United A

-Eksel13-1
.

Bokrijk A

-Bocholt8-0

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Hamont 996-1
.Fufo-Beringen-

Lommel United A

1-3

zaterdag 28/09/2019

10:00Eksel-

Bokrijk A

0-6
13:00

Diepenbeek A

-Bocholt8-0
14:30

Pelt

-Louwel B6-1
.BS Sport A-

Alken A

1-10

zondag 29/09/2019

14:00Jong St.Truiden B-

Genk C

1-4

speeldag 6

vrijdag 04/10/2019

20:00Louwel B-

Bilzen Utd A

0-3
.

Bocholt

-Eksel4-1

zaterdag 05/10/2019

10:30Genk C-Pelt1-1
11:30

Alken A

-Diepenbeek A6-1
13:00

Hamont 99

-BS Sport A5-2
15:00

Lommel United A

-Jong St.Truiden B2-0
.Bokrijk A-Fufo-Beringen1-1

speeldag 7

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6-1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994-1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4-1
14:30

Pelt

-Lommel United A3-1
.

BS Sport A

-Louwel B6-5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt-Jong St.Truiden B-
.Louwel B-Alken A-

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel-Fufo-Beringen-
10:30Genk C-BS Sport A-
13:00Hamont 99-Diepenbeek A-
15:00Bokrijk A-Pelt-
.Lommel United A-Bilzen Utd A-

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

20:00Bilzen Utd A-Bokrijk A-

zaterdag 26/10/2019

11:30Alken A-Genk C-
13:00Diepenbeek A-Fufo-Beringen-
.Hamont 99-Louwel B-
14:30Pelt-Bocholt-
.BS Sport A-Lommel United A-
15:00Jong St.Truiden B-Eksel-

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

00:00Lommel United A-Alken A-
.Bokrijk A-BS Sport A-
.Bocholt-Bilzen Utd A-
.Eksel-Pelt-
.Fufo-Beringen-Jong St.Truiden B-
.Louwel B-Diepenbeek A-
.Genk C-Hamont 99-

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

00:00Pelt-Fufo-Beringen-
.Bilzen Utd A-Eksel-
.BS Sport A-Bocholt-
.Alken A-Bokrijk A-
.Hamont 99-Lommel United A-
.Louwel B-Genk C-
.Diepenbeek A-Jong St.Truiden B-

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

00:00Lommel United A-Louwel B-
.Bokrijk A-Hamont 99-
.Bocholt-Alken A-
.Eksel-BS Sport A-
.Fufo-Beringen-Bilzen Utd A-
.Jong St.Truiden B-Pelt-
.Diepenbeek A-Genk C-

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

00:00Pelt-Diepenbeek A-
.Bilzen Utd A-Jong St.Truiden B-
.BS Sport A-Fufo-Beringen-
.Alken A-Eksel-
.Hamont 99-Bocholt-
.Louwel B-Bokrijk A-
.Genk C-Lommel United A-

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

00:00Bilzen Utd A-Pelt-
.Genk C-Bokrijk A-
.Louwel B-Bocholt-
.Hamont 99-Eksel-
.Alken A-Fufo-Beringen-
.BS Sport A-Jong St.Truiden B-
.Lommel United A-Diepenbeek A-

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

00:00Bokrijk A-Lommel United A-
.Diepenbeek A-Bilzen Utd A-
.Pelt-BS Sport A-
.Jong St.Truiden B-Alken A-
.Fufo-Beringen-Hamont 99-
.Eksel-Louwel B-
.Bocholt-Genk C-

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

00:00Alken A-Pelt-
.BS Sport A-Bilzen Utd A-
.Lommel United A-Bocholt-
.Genk C-Eksel-
.Louwel B-Fufo-Beringen-
.Hamont 99-Jong St.Truiden B-
.Bokrijk A-Diepenbeek A-

speeldag 17

zaterdag 04/01/2020

00:00Eksel-Lommel United A-
.Bocholt-Bokrijk A-
.Diepenbeek A-BS Sport A-
.Bilzen Utd A-Alken A-
.Pelt-Hamont 99-
.Jong St.Truiden B-Louwel B-
.Fufo-Beringen-Genk C-

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

00:00Louwel B-Pelt-
.Hamont 99-Bilzen Utd A-
.Alken A-BS Sport A-
.Bokrijk A-Eksel-
.Lommel United A-Fufo-Beringen-
.Genk C-Jong St.Truiden B-
.Bocholt-Diepenbeek A-

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

00:00Jong St.Truiden B-Lommel United A-
.Fufo-Beringen-Bokrijk A-
.Eksel-Bocholt-
.Diepenbeek A-Alken A-
.BS Sport A-Hamont 99-
.Bilzen Utd A-Louwel B-
.Pelt-Genk C-

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

00:00Lommel United A-Pelt-
.Genk C-Bilzen Utd A-
.Louwel B-BS Sport A-
.Hamont 99-Alken A-
.Bocholt-Fufo-Beringen-
.Bokrijk A-Jong St.Truiden B-
.Eksel-Diepenbeek A-

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

00:00Bilzen Utd A-Lommel United A-
.Pelt-Bokrijk A-
.Jong St.Truiden B-Bocholt-
.Fufo-Beringen-Eksel-
.Diepenbeek A-Hamont 99-
.Alken A-Louwel B-
.BS Sport A-Genk C-

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

00:00Bocholt-Pelt-
.Bokrijk A-Bilzen Utd A-
.Lommel United A-BS Sport A-
.Genk C-Alken A-
.Louwel B-Hamont 99-
.Eksel-Jong St.Truiden B-
.Fufo-Beringen-Diepenbeek A-

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

00:00Alken A-Lommel United A-
.BS Sport A-Bokrijk A-
.Bilzen Utd A-Bocholt-
.Pelt-Eksel-
.Jong St.Truiden B-Fufo-Beringen-
.Diepenbeek A-Louwel B-
.Hamont 99-Genk C-

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

00:00Fufo-Beringen-Pelt-
.Eksel-Bilzen Utd A-
.Bocholt-BS Sport A-
.Bokrijk A-Alken A-
.Lommel United A-Hamont 99-
.Genk C-Louwel B-
.Jong St.Truiden B-Diepenbeek A-

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

00:00Louwel B-Lommel United A-
.Hamont 99-Bokrijk A-
.Alken A-Bocholt-
.BS Sport A-Eksel-
.Bilzen Utd A-Fufo-Beringen-
.Pelt-Jong St.Truiden B-
.Genk C-Diepenbeek A-

speeldag 26

zaterdag 14/03/2020

00:00Diepenbeek A-Pelt-
.Jong St.Truiden B-Bilzen Utd A-
.Fufo-Beringen-BS Sport A-
.Eksel-Alken A-
.Bocholt-Hamont 99-
.Bokrijk A-Louwel B-
.Lommel United A-Genk C-

7/26

1.Alken A1812
2.Pelt178
3.Bilzen Utd A159
4.Lommel United A159
5.Diepenbeek A159
6.Genk C137
7.Jong St.Truiden B126
8.Bokrijk A107
9.Hamont 99104
10.Fufo-Beringen74
11.Louwel B60
12.Bocholt33
13.BS Sport A33
14.Eksel00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

7/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Alken A186+25362+1220
2.Pelt175+23281+1012
3.Bilzen Utd A155+18261-14
4.Lommel United A155+1525209
5.Diepenbeek A155+13241-26
6.Genk C134+17322+717
7.Jong St.Truiden B124+3181+27
8.Bokrijk A103+12181+38
9.Hamont 99103+2201-212
10.Fufo-Beringen72-11110-53
11.Louwel B62-12171-812
12.Bocholt31-24140-234
13.BS Sport A31-34140-126
14.Eksel00-4750-233

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden