www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 15/11/2019
2019-2020, Limburg-1: EKSEL
Wedstrijden
1Za-31/08/1910:00Eksel -Hamont 990 -80 014-
2Vr-06/09/1920:00Louwel B -Eksel5 -0F1 0014-
3Za-14/09/1910:00Eksel -Genk C2 -120 014-
4Za-21/09/1915:00Lommel United A -Eksel13 -1 0014-
5Za-28/09/1910:00Eksel -Bokrijk A0 -60 014-
6Vr-04/10/1920:00Bocholt -Eksel4 -1 0014-
7Za-12/10/1913:00Diepenbeek A -Eksel4 -1 0014-
8Za-19/10/1910:00Eksel -Fufo-Beringen0 -70 014-
9Za-26/10/1915:00Jong St.Truiden B -Eksel7 -1 0014-
10Za-02/11/1910:00Eksel -Pelt0 -120 014-
11Vr-08/11/1920:00Bilzen Utd A -Eksel4 -0 0014-
12Za-16/11/1910:00Eksel -BS Sport A  - .    
13Za-23/11/1911:30Alken A -Eksel  -  .   
14Za-30/11/1913:00Hamont 99 -Eksel  -  .   
15Za-07/12/1900:00Eksel -Louwel B  - .    
16Za-14/12/1900:00Genk C -Eksel  -  .   
17Za-04/01/2000:00Eksel -Lommel United A  - .    
18Za-11/01/2000:00Bokrijk A -Eksel  -  .   
19Za-18/01/2000:00Eksel -Bocholt  - .    
20Za-25/01/2000:00Eksel -Diepenbeek A  - .    
21Za-01/02/2000:00Fufo-Beringen -Eksel  -  .   
22Za-08/02/2000:00Eksel -Jong St.Truiden B  - .    
23Za-15/02/2000:00Pelt -Eksel  -  .   
24Za-29/02/2000:00Eksel -Bilzen Utd A  - .    
25Za-07/03/2000:00BS Sport A -Eksel  -  .   
26Za-14/03/2000:00Eksel -Alken A  - .    
Rangschikking(12/26)
1Pelt*29 9+4557 3+2326
 2Alken A*28 9+3855 4+2131
 3Bilzen Utd A*25 8+2538 2010
 4Diepenbeek A24 8+1634 2010
 5Lommel United A*21 7+1843 4+722
 6Genk C19 6+2247 3+522
 7Hamont 99*19 6+733 2-114
 8Jong St.Truiden B*18 6+830 2+112
 9Fufo-Beringen*16 5-723 2-214
 10Bokrijk A*14 4+2235 1+111
 11Bocholt*7 2-2627 1-2413
 12Louwel B*6 2-2918 1-1313
13BS Sport A*3 1-6320 0-337
14Eksel*0 0-766 0-334
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van BS SPORT A
1Zo-01/09/1914:00Jong St.Truiden B -BS Sport A4 -3 009 
2Za-07/09/1914:30BS Sport A -Pelt0 -100 013 
3Vr-13/09/1920:00Bilzen Utd A -BS Sport A9 -1 0013 
4Za-21/09/1914:30BS Sport A -Diepenbeek A1 -50 013 
5Za-28/09/1914:30BS Sport A -Alken A1 -100 013 
6Za-05/10/1913:00Hamont 99 -BS Sport A5 -2 0013 
7Za-12/10/1914:30BS Sport A -Louwel B6 -53 313 
8Za-19/10/1910:30Genk C -BS Sport A9 -1 0313 
9Za-26/10/1914:30BS Sport A -Lommel United A3 -80 313 
10Za-02/11/1914:30Bokrijk A -BS Sport A13 -0 0313 
11Za-09/11/1914:30BS Sport A -Bocholt2 -50 313 
12Za-16/11/1910:00Eksel -BS Sport A  -  .   
13Za-23/11/1914:30BS Sport A -Fufo-Beringen  - .    
14Za-30/11/1914:30BS Sport A -Jong St.Truiden B  - .    
15Za-07/12/1900:00Pelt -BS Sport A  -  .   
16Za-14/12/1900:00BS Sport A -Bilzen Utd A  - .    
17Za-04/01/2000:00Diepenbeek A -BS Sport A  -  .   
18Za-11/01/2000:00Alken A -BS Sport A  -  .   
19Za-18/01/2000:00BS Sport A -Hamont 99  - .    
20Za-25/01/2000:00Louwel B -BS Sport A  -  .   
21Za-01/02/2000:00BS Sport A -Genk C  - .    
22Za-08/02/2000:00Lommel United A -BS Sport A  -  .   
23Za-15/02/2000:00BS Sport A -Bokrijk A  - .    
24Za-29/02/2000:00Bocholt -BS Sport A  -  .   
25Za-07/03/2000:00BS Sport A -Eksel  - .    
26Za-14/03/2000:00Fufo-Beringen -BS Sport A  -  .   
Beste aanval
Pelt57
 Alken A55
 Genk C47
 Lommel United A43
 Bilzen Utd A38
 Bokrijk A35
 Diepenbeek A34
 Hamont 9933
 Jong St.Truiden B30
 Bocholt27
 Fufo-Beringen23
BS Sport A20
 Louwel B18
Eksel6
Beste verdediging
Pelt12
 Bokrijk A13
 Bilzen Utd A13
 Alken A17
 Diepenbeek A18
 Jong St.Truiden B22
 Genk C25
 Lommel United A25
 Hamont 9926
 Fufo-Beringen30
 Louwel B47
 Bocholt53
Eksel82
BS Sport A83
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.