www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6 -1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994 -1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4 -1
14:30

Pelt

-Lommel United A3 -1
.

BS Sport A

-Louwel B6 -5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt3- 3Jong St.Truiden B-
.Louwel B3-6Alken A-

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel0 -1Fufo-Beringen-
10:30Genk C7-0BS Sport A-
13:00Hamont 997-3Diepenbeek A-
15:00Bokrijk A7-5Pelt-
.Lommel United A9 -3Bilzen Utd A-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/26

1.Alken A1812
2.Pelt1782.
3.Bilzen Utd A159.3
4.Lommel United A159
5.Diepenbeek A159-3.(0)
6.Genk C137
7.Jong St.Truiden B126.1
8.Bokrijk A107-4.(0)
9.Hamont 99104
10.Fufo-Beringen74-1.(0)
11.Louwel B60
12.Bocholt33
13.BS Sport A334.
14.Eksel00.-2(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 1ste Provinciale --> Bocholt

Bocholt

1.Vr-30/08/1920:00

Bocholt

-Louwel B5 -6008
2.Za-07/09/1910:30Genk C-

Bocholt

9 -30011
3.Vr-13/09/1920:00

Bocholt

-Lommel United A1 -40012
4.Za-21/09/1915:00Bokrijk A-

Bocholt

8 -00012
5.Za-28/09/1913:00Diepenbeek A-

Bocholt

8 -00012
6.Vr-04/10/1920:00

Bocholt

-Eksel4 -1

3

312
7.Vr-11/10/1920:00Fufo-Beringen-

Bocholt

2 -10312
8.Vr-18/10/1920:00

Bocholt

-Jong St.Truiden B -.
9.Za-26/10/1914:30Pelt-

Bocholt

-.
10.Za-02/11/1900:00

Bocholt

-Bilzen Utd A -.
11.Za-09/11/1900:00BS Sport A-

Bocholt

-.
12.Za-16/11/1900:00

Bocholt

-Alken A -.
13.Za-23/11/1900:00Hamont 99-

Bocholt

-.
14.Za-30/11/1900:00Louwel B-

Bocholt

-.
15.Za-07/12/1900:00

Bocholt

-Genk C -.
16.Za-14/12/1900:00Lommel United A-

Bocholt

-.
17.Za-04/01/2000:00

Bocholt

-Bokrijk A -.
18.Za-11/01/2000:00

Bocholt

-Diepenbeek A -.
19.Za-18/01/2000:00Eksel-

Bocholt

-.
20.Za-25/01/2000:00

Bocholt

-Fufo-Beringen -.
21.Za-01/02/2000:00Jong St.Truiden B-

Bocholt

-.
22.Za-08/02/2000:00

Bocholt

-Pelt -.
23.Za-15/02/2000:00Bilzen Utd A-

Bocholt

-.
24.Za-29/02/2000:00

Bocholt

-BS Sport A -.
25.Za-07/03/2000:00Alken A-

Bocholt

-.
26.Za-14/03/2000:00

Bocholt

-Hamont 99 -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Jong St.Truiden B

1.Zo-01/09/1914:00Jong St.Truiden B-BS Sport A4 -3

3

35
2.Za-07/09/1911:30Alken A-Jong St.Truiden B3 -1039
3.Zo-15/09/1915:00Jong St.Truiden B-Hamont 994 -2

3

68
4.Vr-20/09/1920:00Louwel B-Jong St.Truiden B0 -6

3

95
5.Zo-29/09/1914:00Jong St.Truiden B-Genk C1 -4098
6.Za-05/10/1915:00Lommel United A-Jong St.Truiden B2 -0099
7.Za-12/10/1915:00Jong St.Truiden B-Bokrijk A2 -1

3

127
8.Vr-18/10/1920:00

Bocholt

-Jong St.Truiden B -.
9.Za-26/10/1915:00Jong St.Truiden B-Eksel -.
10.Za-02/11/1900:00Fufo-Beringen-Jong St.Truiden B -.
11.Za-09/11/1900:00Diepenbeek A-Jong St.Truiden B -.
12.Za-16/11/1900:00Jong St.Truiden B-Pelt -.
13.Za-23/11/1900:00Bilzen Utd A-Jong St.Truiden B -.
14.Za-30/11/1900:00BS Sport A-Jong St.Truiden B -.
15.Za-07/12/1900:00Jong St.Truiden B-Alken A -.
16.Za-14/12/1900:00Hamont 99-Jong St.Truiden B -.
17.Za-04/01/2000:00Jong St.Truiden B-Louwel B -.
18.Za-11/01/2000:00Genk C-Jong St.Truiden B -.
19.Za-18/01/2000:00Jong St.Truiden B-Lommel United A -.
20.Za-25/01/2000:00Bokrijk A-Jong St.Truiden B -.
21.Za-01/02/2000:00Jong St.Truiden B-

Bocholt

-.
22.Za-08/02/2000:00Eksel-Jong St.Truiden B -.
23.Za-15/02/2000:00Jong St.Truiden B-Fufo-Beringen -.
24.Za-29/02/2000:00Jong St.Truiden B-Diepenbeek A -.
25.Za-07/03/2000:00Pelt-Jong St.Truiden B -.
26.Za-14/03/2000:00Jong St.Truiden B-Bilzen Utd A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/13)

1Bilzen Utd A1222:3+19
2Diepenbeek A1218:3+15
3Alken A1216:3+13
.Pelt1216:3+13
5Lommel United A*916:1+15
6Jong St.Truiden B911:10+1
7Genk C*715:5+10
8Bokrijk A*710:1+9
9Hamont 99*78:4+4
10Fufo-Beringen68:14-6
11Bocholt*310:11-1
12Louwel B*35:9-4
13BS Sport A38:30-22
14Eksel*02:26-24

alle wedstrijden (7/26)

1Alken A1836:11+25
2Pelt1728:5+23
3Bilzen Utd A1526:8+18
4Lommel United A1525:10+15
5Diepenbeek A1524:11+13
6Genk C1332:15+17
7Jong St.Truiden B1218:15+3
8Bokrijk A1018:6+12
9Hamont 991020:18+2
10Fufo-Beringen711:22-11
11Louwel B617:29-12
12Bocholt314:38-24
13BS Sport A314:48-34
14Eksel05:52-47

uitwedstrijden (4/13)

1Alken A*620:8+12
2Genk C617:10+7
3Lommel United A69:90
4Pelt*512:2+10
5Bokrijk A38:5+3
6Jong St.Truiden B*37:5+2
7Bilzen Utd A*34:5-1
8Hamont 99312:14-2
9Diepenbeek A*36:8-2
10Louwel B312:20-8
11Fufo-Beringen*13:8-5
12BS Sport A*06:18-12
13Bocholt04:27-23
14Eksel03:26-23