www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6 -1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994 -1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4 -1
14:30

Pelt

-Lommel United A3 -1
.

BS Sport A

-Louwel B6 -5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt3- 3Jong St.Truiden B-
.Louwel B3-6Alken A-

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel0 -1Fufo-Beringen-
10:30Genk C7-0BS Sport A-
13:00Hamont 997-3Diepenbeek A-
15:00Bokrijk A7-5Pelt-
.Lommel United A9 -3Bilzen Utd A-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/26

1.Alken A1812
2.Pelt178
3.Bilzen Utd A159
4.Lommel United A159-2.(0)
5.Diepenbeek A1594.
6.Genk C137.-3(0)
7.Jong St.Truiden B126
8.Bokrijk A107.-1(3)
9.Hamont 99104
10.Fufo-Beringen743.
11.Louwel B60-4.(3)
12.Bocholt331.
13.BS Sport A33
14.Eksel00.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 1ste Provinciale --> Jong St.Truiden B

Bocholt

1.Vr-30/08/1920:00Bocholt-Louwel B5 -6008
2.Za-07/09/1910:30Genk C-Bocholt9 -30011
3.Vr-13/09/1920:00Bocholt-Lommel United A1 -40012
4.Za-21/09/1915:00Bokrijk A-Bocholt8 -00012
5.Za-28/09/1913:00Diepenbeek A-Bocholt8 -00012
6.Vr-04/10/1920:00Bocholt-Eksel4 -1

3

312
7.Vr-11/10/1920:00Fufo-Beringen-Bocholt2 -10312
8.Vr-18/10/1920:00Bocholt-

Jong St.Truiden B

-.
9.Za-26/10/1914:30Pelt-Bocholt -.
10.Za-02/11/1900:00Bocholt-Bilzen Utd A -.
11.Za-09/11/1900:00BS Sport A-Bocholt -.
12.Za-16/11/1900:00Bocholt-Alken A -.
13.Za-23/11/1900:00Hamont 99-Bocholt -.
14.Za-30/11/1900:00Louwel B-Bocholt -.
15.Za-07/12/1900:00Bocholt-Genk C -.
16.Za-14/12/1900:00Lommel United A-Bocholt -.
17.Za-04/01/2000:00Bocholt-Bokrijk A -.
18.Za-11/01/2000:00Bocholt-Diepenbeek A -.
19.Za-18/01/2000:00Eksel-Bocholt -.
20.Za-25/01/2000:00Bocholt-Fufo-Beringen -.
21.Za-01/02/2000:00

Jong St.Truiden B

-Bocholt -.
22.Za-08/02/2000:00Bocholt-Pelt -.
23.Za-15/02/2000:00Bilzen Utd A-Bocholt -.
24.Za-29/02/2000:00Bocholt-BS Sport A -.
25.Za-07/03/2000:00Alken A-Bocholt -.
26.Za-14/03/2000:00Bocholt-Hamont 99 -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Jong St.Truiden B

1.Zo-01/09/1914:00

Jong St.Truiden B

-BS Sport A4 -3

3

35
2.Za-07/09/1911:30Alken A-

Jong St.Truiden B

3 -1039
3.Zo-15/09/1915:00

Jong St.Truiden B

-Hamont 994 -2

3

68
4.Vr-20/09/1920:00Louwel B-

Jong St.Truiden B

0 -6

3

95
5.Zo-29/09/1914:00

Jong St.Truiden B

-Genk C1 -4098
6.Za-05/10/1915:00Lommel United A-

Jong St.Truiden B

2 -0099
7.Za-12/10/1915:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2 -1

3

127
8.Vr-18/10/1920:00Bocholt-

Jong St.Truiden B

-.
9.Za-26/10/1915:00

Jong St.Truiden B

-Eksel -.
10.Za-02/11/1900:00Fufo-Beringen-

Jong St.Truiden B

-.
11.Za-09/11/1900:00Diepenbeek A-

Jong St.Truiden B

-.
12.Za-16/11/1900:00

Jong St.Truiden B

-Pelt -.
13.Za-23/11/1900:00Bilzen Utd A-

Jong St.Truiden B

-.
14.Za-30/11/1900:00BS Sport A-

Jong St.Truiden B

-.
15.Za-07/12/1900:00

Jong St.Truiden B

-Alken A -.
16.Za-14/12/1900:00Hamont 99-

Jong St.Truiden B

-.
17.Za-04/01/2000:00

Jong St.Truiden B

-Louwel B -.
18.Za-11/01/2000:00Genk C-

Jong St.Truiden B

-.
19.Za-18/01/2000:00

Jong St.Truiden B

-Lommel United A -.
20.Za-25/01/2000:00Bokrijk A-

Jong St.Truiden B

-.
21.Za-01/02/2000:00

Jong St.Truiden B

-Bocholt -.
22.Za-08/02/2000:00Eksel-

Jong St.Truiden B

-.
23.Za-15/02/2000:00

Jong St.Truiden B

-Fufo-Beringen -.
24.Za-29/02/2000:00

Jong St.Truiden B

-Diepenbeek A -.
25.Za-07/03/2000:00Pelt-

Jong St.Truiden B

-.
26.Za-14/03/2000:00

Jong St.Truiden B

-Bilzen Utd A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/13)

1Bilzen Utd A1222:3+19
2Diepenbeek A1218:3+15
3Alken A1216:3+13
.Pelt1216:3+13
5Lommel United A*916:1+15
6Jong St.Truiden B911:10+1
7Genk C*715:5+10
8Bokrijk A*710:1+9
9Hamont 99*78:4+4
10Fufo-Beringen68:14-6
11Bocholt*310:11-1
12Louwel B*35:9-4
13BS Sport A38:30-22
14Eksel*02:26-24

alle wedstrijden (7/26)

1Alken A1836:11+25
2Pelt1728:5+23
3Bilzen Utd A1526:8+18
4Lommel United A1525:10+15
5Diepenbeek A1524:11+13
6Genk C1332:15+17
7Jong St.Truiden B1218:15+3
8Bokrijk A1018:6+12
9Hamont 991020:18+2
10Fufo-Beringen711:22-11
11Louwel B617:29-12
12Bocholt314:38-24
13BS Sport A314:48-34
14Eksel05:52-47

uitwedstrijden (4/13)

1Alken A*620:8+12
2Genk C617:10+7
3Lommel United A69:90
4Pelt*512:2+10
5Bokrijk A38:5+3
6Jong St.Truiden B*37:5+2
7Bilzen Utd A*34:5-1
8Hamont 99312:14-2
9Diepenbeek A*36:8-2
10Louwel B312:20-8
11Fufo-Beringen*13:8-5
12BS Sport A*06:18-12
13Bocholt04:27-23
14Eksel03:26-23