www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6 -1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994 -1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4 -1
14:30

Pelt

-Lommel United A3 -1
.

BS Sport A

-Louwel B6 -5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt3- 3Jong St.Truiden B-
.Louwel B3-6Alken A-

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel0 -1Fufo-Beringen-
10:30Genk C7-0BS Sport A-
13:00Hamont 997-3Diepenbeek A-
15:00Bokrijk A7-5Pelt-
.Lommel United A9 -3Bilzen Utd A-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/26

1.Alken A1812
2.Pelt178
3.Bilzen Utd A159
4.Lommel United A159.-1(3)
5.Diepenbeek A159
6.Genk C137-2.(1)
7.Jong St.Truiden B126
8.Bokrijk A1071.
9.Hamont 99104-4.(1)
10.Fufo-Beringen74.4
11.Louwel B60.-3(3)
12.Bocholt33.2
13.BS Sport A33
14.Eksel003.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 1ste Provinciale --> Pelt

Bokrijk A

1.Za-31/08/1915:00Bokrijk A-Genk C1 -0

3

37
2.Za-07/09/1915:00Lommel United A-Bokrijk A1 -0038
3.Za-14/09/1913:00Diepenbeek A-Bokrijk A2 -10310
4.Za-21/09/1915:00Bokrijk A-Bocholt8 -0

3

68
5.Za-28/09/1910:00Eksel-Bokrijk A0 -6

3

96
6.Za-05/10/1915:00Bokrijk A-Fufo-Beringen1 -11107
7.Za-12/10/1915:00Jong St.Truiden B-Bokrijk A2 -10108
8.Za-19/10/1915:00Bokrijk A-

Pelt

-.
9.Vr-25/10/1920:00Bilzen Utd A-Bokrijk A -.
10.Za-02/11/1900:00Bokrijk A-BS Sport A -.
11.Za-09/11/1900:00Alken A-Bokrijk A -.
12.Za-16/11/1900:00Bokrijk A-Hamont 99 -.
13.Za-23/11/1900:00Louwel B-Bokrijk A -.
14.Za-30/11/1900:00Genk C-Bokrijk A -.
15.Za-07/12/1900:00Bokrijk A-Lommel United A -.
16.Za-14/12/1900:00Bokrijk A-Diepenbeek A -.
17.Za-04/01/2000:00Bocholt-Bokrijk A -.
18.Za-11/01/2000:00Bokrijk A-Eksel -.
19.Za-18/01/2000:00Fufo-Beringen-Bokrijk A -.
20.Za-25/01/2000:00Bokrijk A-Jong St.Truiden B -.
21.Za-01/02/2000:00

Pelt

-Bokrijk A -.
22.Za-08/02/2000:00Bokrijk A-Bilzen Utd A -.
23.Za-15/02/2000:00BS Sport A-Bokrijk A -.
24.Za-29/02/2000:00Bokrijk A-Alken A -.
25.Za-07/03/2000:00Hamont 99-Bokrijk A -.
26.Za-14/03/2000:00Bokrijk A-Louwel B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Pelt

1.Za-31/08/1914:30

Pelt

-Bilzen Utd A2 -1

3

36
2.Za-07/09/1914:30BS Sport A-

Pelt

0 -10

3

61
3.Wo-18/09/1919:30

Pelt

-Alken A5 -0

3

91
4.Za-21/09/1913:00Hamont 99-

Pelt

1 -11101
5.Za-28/09/1914:30

Pelt

-Louwel B6 -1

3

131
6.Za-05/10/1910:30Genk C-

Pelt

1 -11143
7.Za-12/10/1914:30

Pelt

-Lommel United A3 -1

3

172
8.Za-19/10/1915:00Bokrijk A-

Pelt

-.
9.Za-26/10/1914:30

Pelt

-Bocholt -.
10.Za-02/11/1900:00Eksel-

Pelt

-.
11.Za-09/11/1900:00

Pelt

-Fufo-Beringen -.
12.Za-16/11/1900:00Jong St.Truiden B-

Pelt

-.
13.Za-23/11/1900:00

Pelt

-Diepenbeek A -.
14.Za-30/11/1900:00Bilzen Utd A-

Pelt

-.
15.Za-07/12/1900:00

Pelt

-BS Sport A -.
16.Za-14/12/1900:00Alken A-

Pelt

-.
17.Za-04/01/2000:00

Pelt

-Hamont 99 -.
18.Za-11/01/2000:00Louwel B-

Pelt

-.
19.Za-18/01/2000:00

Pelt

-Genk C -.
20.Za-25/01/2000:00Lommel United A-

Pelt

-.
21.Za-01/02/2000:00

Pelt

-Bokrijk A -.
22.Za-08/02/2000:00Bocholt-

Pelt

-.
23.Za-15/02/2000:00

Pelt

-Eksel -.
24.Za-29/02/2000:00Fufo-Beringen-

Pelt

-.
25.Za-07/03/2000:00

Pelt

-Jong St.Truiden B -.
26.Za-14/03/2000:00Diepenbeek A-

Pelt

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/13)

1Bilzen Utd A1222:3+19
2Diepenbeek A1218:3+15
3Alken A1216:3+13
.Pelt1216:3+13
5Lommel United A*916:1+15
6Jong St.Truiden B911:10+1
7Genk C*715:5+10
8Bokrijk A*710:1+9
9Hamont 99*78:4+4
10Fufo-Beringen68:14-6
11Bocholt*310:11-1
12Louwel B*35:9-4
13BS Sport A38:30-22
14Eksel*02:26-24

alle wedstrijden (7/26)

1Alken A1836:11+25
2Pelt1728:5+23
3Bilzen Utd A1526:8+18
4Lommel United A1525:10+15
5Diepenbeek A1524:11+13
6Genk C1332:15+17
7Jong St.Truiden B1218:15+3
8Bokrijk A1018:6+12
9Hamont 991020:18+2
10Fufo-Beringen711:22-11
11Louwel B617:29-12
12Bocholt314:38-24
13BS Sport A314:48-34
14Eksel05:52-47

uitwedstrijden (4/13)

1Alken A*620:8+12
2Genk C617:10+7
3Lommel United A69:90
4Pelt*512:2+10
5Bokrijk A38:5+3
6Jong St.Truiden B*37:5+2
7Bilzen Utd A*34:5-1
8Hamont 99312:14-2
9Diepenbeek A*36:8-2
10Louwel B312:20-8
11Fufo-Beringen*13:8-5
12BS Sport A*06:18-12
13Bocholt04:27-23
14Eksel03:26-23