www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Antwerpen : 3de Provinciale B
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Bevel B | - | Broechem | 2
| - | 2 | |
. | Mortsel OG | - | TOR Deurne Pirates | 5
| - | 0
| F1 |
zaterdag 13/04/2024 |
13:30 | lyra-Lierse B | - | Ranst | 2 | - | 0 | |
16:00 | Lint | - | Noorse C | 2
| - | 2 | |
17:00 | Berendrecht | - | St.Mart.Halle | 5
| - | 0
| F1 |
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Broechem | 8 | - | 4 | Lint | | - | |
. | Brecht | 1 | - | 7 | lyra-Lierse B | | - | |
. | Mortsel OG | 12 |
- | 7 | Berendrecht | | - | |
. | Bevel B | 8 | - | 3 | Kessel United | | - | |
zaterdag 20/04/2024 |
14:30 | Ranst | 3 | - | 1 | TOR Deurne Pirates | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale B --> St.Mart.Halle
Kessel United
1. | Za-23/09/23 | 17:00 | Kessel United | - | Lint | 1 - | 0 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Mortsel OG | - | Kessel United | 4 - | 0 | | 0 | 3 | | 4 | |
4. | Za-14/10/23 | 14:30 | Ranst | - | Kessel United | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 8 | |
5. | Za-21/10/23 | 16:00 | Kessel United | - | lyra-Lierse B | 1 - | 1 | | 1 | 5 | | 8 | |
6. | Vr-03/11/23 | 20:00 | Brecht | - | Kessel United | 0 - | 0 | | 1 | 6 | | 9 | |
7. | Za-11/11/23 | 16:00 | Kessel United | - | TOR Deurne Pirates | 1 - | 3 | | 0 | 6 | | 9 | |
9. | Za-25/11/23 | 16:00 | Kessel United | - | Berendrecht | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 9 | |
10. | Vr-01/12/23 | 20:00 | Broechem | - | Kessel United | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 9 | |
12. | Za-16/12/23 | 16:00 | Kessel United | - | Bevel B | 0 - | 5 | | 0 | 6 | | 10 | |
8. | Za-06/01/24 | 19:30 | Noorse C | - | Kessel United | 2 - | 1 | | 0 | 6 | | 10 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Kessel United | 8 - | 0 | | 0 | 6 | | 10 | |
15. | Za-27/01/24 | 16:00 | Kessel United | - | Mortsel OG | 0 - | 9 | | 0 | 6 | | 10 | |
14. | Za-10/02/24 | 18:30 | Lint | - | Kessel United | 0 - | 1 | | 3 | 9 | | 9 | |
17. | Za-17/02/24 | 16:00 | Kessel United | - | Ranst | 1 - | 2 | | 0 | 9 | | 9 | |
18. | Za-24/02/24 | 13:30 | lyra-Lierse B | - | Kessel United | 5 - | 0 | | 0 | 9 | | 9 | |
19. | Za-02/03/24 | 16:00 | Kessel United | - | Brecht | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 9 | |
20. | Vr-08/03/24 | 20:30 | TOR Deurne Pirates | - | Kessel United | 4 - | 3 | | 0 | 12 | | 9 | |
21. | Za-16/03/24 | 16:00 | Kessel United | - | Noorse C | 2 - | 2 | | 1 | 13 | | 9 | |
22. | Za-23/03/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Kessel United | 6 - | 1 | | 0 | 13 | | 9 | |
23. | Za-06/04/24 | 16:00 | Kessel United | - | Broechem | 0 - | 4 | | 0 | 13 | | 9 | |
25. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Bevel B | - | Kessel United | - | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 16:00 | Kessel United | - | St.Mart.Halle | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
St.Mart.Halle
1. | Za-23/09/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Mortsel OG | 2 - | 3 | | | 0 | 0 | | 6 | |
2. | Za-30/09/23 | 14:30 | Ranst | - | St.Mart.Halle | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 7 | |
3. | Za-07/10/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Brecht | 7 - | 1 | | | 3 | 4 | | 5 | |
4. | Za-14/10/23 | 19:30 | Noorse C | - | St.Mart.Halle | 0 - | 6 | | | 3 | 7 | | 3 | |
5. | Za-21/10/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Broechem | 6 - | 4 | | | 3 | 10 | | 2 | |
6. | Vr-03/11/23 | 20:00 | Bevel B | - | St.Mart.Halle | 4 - | 2 | | | 0 | 10 | | 3 | |
7. | Za-11/11/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Lint | 3 - | 4 | | | 0 | 10 | | 3 | |
9. | Za-25/11/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | lyra-Lierse B | 2 - | 1 | | | 3 | 13 | | 5 | |
10. | Vr-01/12/23 | 20:30 | TOR Deurne Pirates | - | St.Mart.Halle | 2 - | 0 | | | 0 | 13 | | 6 | |
11. | Za-09/12/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Berendrecht | 2 - | 5 | | | 0 | 13 | | 6 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Kessel United | 8 - | 0 | | | 3 | 16 | | 6 | |
15. | Za-27/01/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Ranst | 5 - | 0 | | | 3 | 19 | | 5 | |
16. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Brecht | - | St.Mart.Halle | 0 - | 8 | | | 3 | 22 | | 5 | |
14. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Mortsel OG | - | St.Mart.Halle | 3 - | 1 | | | 0 | 22 | | 5 | |
17. | Za-17/02/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Noorse C | 6 - | 0 | | | 3 | 25 | | 5 | |
18. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Broechem | - | St.Mart.Halle | 5 - | 4 | | | 0 | 25 | | 5 | |
19. | Za-02/03/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Bevel B | 2 - | 3 | | | 0 | 25 | | 5 | |
20. | Za-09/03/24 | 16:00 | Lint | - | St.Mart.Halle | 2 - | 5 | | | 3 | 28 | | 5 | |
22. | Za-23/03/24 | 13:30 | lyra-Lierse B | - | St.Mart.Halle | 4 - | 1 | | | 0 | 28 | | 6 | |
23. | Za-06/04/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | TOR Deurne Pirates | 3 - | 2 | | | 3 | 31 | | 5 | |
24. | Za-13/04/24 | 17:00 | Berendrecht | - | St.Mart.Halle | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 31 | | 6 | |
26. | Za-27/04/24 | 16:00 | Kessel United | - | St.Mart.Halle | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (11/11)
1 | Mortsel OG* | 28 | +40 |
2 | Bevel B* | 23 | +33 |
. | lyra-Lierse B* | 23 | +22 |
4 | St.Mart.Halle | 21 | +23 |
5 | Broechem* | 20 | +13 |
6 | Berendrecht* | 16 | +13 |
7 | TOR Deurne Pirates* | 15 | -10 |
8 | Ranst* | 11 | -4 |
9 | Kessel United* | 8 | -21 |
10 | Noorse C | 5 | -35 |
11 | Lint* | 4 | -17 |
12 | Brecht** | 2 | -36 |
alle wedstrijden (21/22)
1 | Mortsel OG | 59 | +94 |
2 | Bevel B* | 49 | +62 |
3 | lyra-Lierse B* | 43 | +42 |
4 | Broechem | 42 | +25 |
5 | Berendrecht* | 33 | +16 |
6 | St.Mart.Halle | 31 | +25 |
7 | TOR Deurne Pirates* | 25 | -29 |
8 | Ranst* | 22 | -19 |
9 | Lint* | 14 | -31 |
10 | Kessel United* | 13 | -47 |
11 | Noorse C* | 8 | -69 |
12 | Brecht** | 4 | -69 |
uitwedstrijden (11/11)
1 | Mortsel OG | 31 | +54 |
2 | Bevel B* | 26 | +29 |
3 | Broechem | 22 | +12 |
4 | lyra-Lierse B* | 20 | +20 |
5 | Berendrecht* | 17 | +3 |
6 | Ranst* | 11 | -15 |
7 | St.Mart.Halle* | 10 | +2 |
. | Lint* | 10 | -14 |
. | TOR Deurne Pirates* | 10 | -19 |
10 | Kessel United* | 5 | -26 |
11 | Noorse C** | 3 | -34 |
12 | Brecht* | 2 | -33 |