www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 04/05/20242023-2024, Antwerpen-3B: BROECHEM
Wedstrijden1 | Za-23/09/23 | 13:30 | lyra-Lierse B - | Broechem | 10 - | 3 | | | 0 | 0 | 6 | |
2 | Vr-29/09/23 | 20:00 | Broechem - | TOR Deurne Pirates | 5 - | 1 | | 3 | | 3 | 4 | |
3 | Za-07/10/23 | 16:00 | Berendrecht - | Broechem | 0 - | 3 | | | 3 | 6 | 3 | |
5 | Za-21/10/23 | 14:00 | St.Mart.Halle - | Broechem | 6 - | 4 | | | 0 | 6 | 5 | |
6 | Vr-03/11/23 | 20:00 | Broechem - | Mortsel OG | 1 - | 4 | | 0 | | 6 | 7 | |
7 | Za-11/11/23 | 14:30 | Ranst - | Broechem | 0 - | 4 | | | 3 | 9 | 5 | |
8 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Broechem - | Brecht | 5 - | 1 | | 3 | | 12 | 4 | |
9 | Za-25/11/23 | 19:30 | Noorse C - | Broechem | 1 - | 6 | | | 3 | 15 | 4 | |
10 | Vr-01/12/23 | 20:00 | Broechem - | Kessel United | 3 - | 0 | | 3 | | 18 | 3 | |
11 | Vr-08/12/23 | 20:00 | Broechem - | Bevel B | 2 - | 4 | | 0 | | 18 | 4 | |
12 | Za-16/12/23 | 18:30 | Lint - | Broechem | 1 - | 3 | | | 3 | 21 | 4 | |
15 | Vr-26/01/24 | 20:30 | TOR Deurne Pirates - | Broechem | 1 - | 3 | | | 3 | 24 | 4 | |
16 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Broechem - | Berendrecht | 1 - | 0 | | 3 | | 27 | 4 | |
18 | Vr-23/02/24 | 20:00 | Broechem - | St.Mart.Halle | 5 - | 4 | | 3 | | 30 | 4 | |
14 | Wo-28/02/24 | 20:00 | Broechem - | lyra-Lierse B | 2 - | 2 | | 1 | | 31 | 4 | |
19 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Mortsel OG - | Broechem | 5 - | 0 | | | 0 | 31 | 4 | |
20 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Broechem - | Ranst | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 34 | 4 | |
21 | Za-16/03/24 | 13:00 | Brecht - | Broechem | 0 - | 6 | | | 3 | 37 | 3 | |
22 | Ma-01/04/24 | 16:30 | Broechem - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 40 | 3 | |
23 | Za-06/04/24 | 16:00 | Kessel United - | Broechem | 0 - | 4 | | | 3 | 43 | 3 | |
24 | Vr-12/04/24 | 20:00 | Bevel B - | Broechem | 2 - | 2 | | | 1 | 44 | 3 | |
25 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Broechem - | Lint | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 47 | 3 | |
Rangschikking(22/22) | 1 | Mortsel OG | | 62 | | 20 |
| 2 | Bevel B | x | 55 | | 17 |
| 3 | lyra-Lierse B | x | 49 | | 15 |
⇒ | 4 | Broechem | x | 47 | | 15 |
| 5 | Berendrecht | x | 36 | | 11 |
| 6 | St.Mart.Halle | x | 34 | | 11 |
| 7 | TOR Deurne Pirates | x | 31 | | 10 |
| 8 | Ranst | x | 22 | | 6 |
| 9 | Lint | x | 14 | | 3 |
| 10 | Kessel United | x | 13 | | 3 |
| 11 | Noorse C* | x | 7 | | 1 |
| 12 | Brecht* | x | 4 | | 0 |
| AMC | Heikant Berlaar | x | 0 | | 0 |
| . | Emblem | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.