www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

speeldag 1

zaterdag 07/09/2019

10:00Zammel-sGravenw.-Schilde A3-3
.Heikant Berlaar-

Weelde

3-4
14:30Brasschaat C-Davo Puurs A1-1
.SC Mechelen-
Ranst A
4-0
.Arendonk Sp.A-

Berchem A

1-3
15:00

Schoten A

-Oostmalle-
.Zwarte Leeuw-Wuustwezel C1-1

speeldag 2

zaterdag 14/09/2019

09:30Wuustwezel C-Arendonk Sp.A1-1
11:00

Weelde

-Brasschaat C6-2
13:00Davo Puurs A-

SC Mechelen

0-11
14:00

Ranst A

-Zwarte Leeuw16-3
14:30

sGravenw.-Schilde A

-Heikant Berlaar3-0
15:00Oostmalle-

Zammel

3-10
.Berchem A-
Schoten A
-

speeldag 3

zaterdag 21/09/2019

09:30Wuustwezel C-
Ranst A
-
10:00Zammel-Berchem A4-4
.

Heikant Berlaar

-Oostmalle11-0
14:30

Brasschaat C

-sGravenw.-Schilde A4-0
.

SC Mechelen

-Weelde9-0
.Arendonk Sp.A-
Schoten A
-
15:00Zwarte Leeuw-

Davo Puurs A

1-3

speeldag 4

zaterdag 28/09/2019

11:00

Weelde

-Zwarte Leeuw9-0
13:00

Davo Puurs A

-Wuustwezel C9-1
14:00

Ranst A

-Arendonk Sp.A-
14:30sGravenw.-Schilde A-

SC Mechelen

0-5
15:00

Berchem A

-Heikant Berlaar5-1
.

Schoten A

-Zammel-
.Oostmalle-

Brasschaat C

2-3

speeldag 5

zaterdag 05/10/2019

09:30Wuustwezel C-

Weelde

1-5
10:00Heikant Berlaar-
Schoten A
-
14:00

Ranst A

-Davo Puurs A-
14:30Brasschaat C-

Berchem A

1-2
.

SC Mechelen

-Oostmalle5-0F1
.Arendonk Sp.A-Zammel2-2
15:00Zwarte Leeuw-

sGravenw.-Schilde A

1-6

speeldag 6

zaterdag 12/10/2019

10:00

Zammel

-Heikant Berlaar5-0
11:00Weelde-
Ranst A
-
13:00

Davo Puurs A

-Arendonk Sp.A4-1
14:30sGravenw.-Schilde A-Wuustwezel C2-2
15:00Berchem A-SC Mechelen2-2
.

Schoten A

-Brasschaat C-
.Oostmalle-Zwarte Leeuw3-3

speeldag 7

zaterdag 19/10/2019

09:30

Wuustwezel C

-Oostmalle5-0F1
13:00

Davo Puurs A

-Weelde7-3
14:00

Ranst A

-sGravenw.-Schilde A-
14:30Brasschaat C-

Zammel

1-3
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar3-2
.SC Mechelen-
Schoten A
-
15:00Zwarte Leeuw-

Berchem A

2-3

speeldag 8

zaterdag 26/10/2019

10:00

Heikant Berlaar

-Brasschaat C7-3
.Zammel-SC Mechelen1-1
11:00Weelde-Arendonk Sp.A2-2
14:30sGravenw.-Schilde A-

Davo Puurs A

1-10
15:00Oostmalle-
Ranst A
-
.

Schoten A

-Zwarte Leeuw-
.

Berchem A

-Wuustwezel C3-0

speeldag 9

zaterdag 02/11/2019

09:30Wuustwezel C-
Schoten A
-
11:00Weelde-

sGravenw.-Schilde A

1-3
13:00

Davo Puurs A

-Oostmalle15-3
14:00

Ranst A

-Berchem A-
14:30

SC Mechelen

-Heikant Berlaar4-0
.Arendonk Sp.A-

Brasschaat C

2-4
.Zwarte Leeuw-Zammel4-4

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

10:00

Zammel

-Wuustwezel C3-0
.Heikant Berlaar-Zwarte Leeuw4-4
14:30Oostmalle-

Weelde

4-7
.sGravenw.-Schilde A-

Arendonk Sp.A

0-2
.Brasschaat C-

SC Mechelen

0-6
15:00Berchem A-

Davo Puurs A

1-3
.

Schoten A

-
Ranst A
-

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

09:30

Wuustwezel C

-Heikant Berlaar2-1
11:00

Weelde

-Berchem A6-4
13:00Davo Puurs A-
Schoten A
-
14:00

Ranst A

-Zammel-
14:30

sGravenw.-Schilde A

-Oostmalle4-3
.Zwarte Leeuw-

Brasschaat C

1-3
.Arendonk Sp.A-

SC Mechelen

1-2

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

10:00Heikant Berlaar-
Ranst A
-
.Zammel-

Davo Puurs A

1-4
14:30

Arendonk Sp.A

-Oostmalle3-0
.

Brasschaat C

-Wuustwezel C5-0
.

SC Mechelen

-Zwarte Leeuw9-0
15:00

Berchem A

-sGravenw.-Schilde A3-1
.

Schoten A

-Weelde-

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

09:30Wuustwezel C-

SC Mechelen

0-1
11:00

Weelde

-Zammel8-0
13:00

Davo Puurs A

-Heikant Berlaar6-0
14:00

Ranst A

-Brasschaat C-
14:30Zwarte Leeuw-

Arendonk Sp.A

0-3
.Oostmalle-

Berchem A

0-5F1
.sGravenw.-Schilde A-
Schoten A
-

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

09:30

Wuustwezel C

-Zwarte Leeuw7-0
11:00

Weelde

-Heikant Berlaar5-3
13:00

Davo Puurs A

-Brasschaat C4-1
14:00

Ranst A

-SC Mechelen-
14:30

sGravenw.-Schilde A

-Zammel3-1
.Berchem A-Arendonk Sp.A2-2
15:00Oostmalle-
Schoten A
-

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

10:00Heikant Berlaar-sGravenw.-Schilde A-
.Zammel-Oostmalle-
14:30Brasschaat C-Weelde-
.SC Mechelen-Davo Puurs A-
.Arendonk Sp.A-Wuustwezel C-
15:00Zwarte Leeuw-
Ranst A
-
.

Schoten A

-Berchem A-

speeldag 16

zaterdag 11/01/2020

11:00Weelde-SC Mechelen-
13:00Davo Puurs A-Zwarte Leeuw-
14:00

Ranst A

-Wuustwezel C-
14:30sGravenw.-Schilde A-Brasschaat C-
.Oostmalle-Heikant Berlaar-
15:00Berchem A-Zammel-
.

Schoten A

-Arendonk Sp.A-

speeldag 17

zaterdag 18/01/2020

09:30Wuustwezel C-Davo Puurs A-
10:00Heikant Berlaar-Berchem A-
.Zammel-
Schoten A
-
14:30Brasschaat C-Oostmalle-
.SC Mechelen-sGravenw.-Schilde A-
.Zwarte Leeuw-Weelde-
.Arendonk Sp.A-
Ranst A
-

speeldag 18

zaterdag 25/01/2020

00:00sGravenw.-Schilde A-Zwarte Leeuw-
.Weelde-Wuustwezel C-
.Davo Puurs A-
Ranst A
-
.

Schoten A

-Heikant Berlaar-
.Berchem A-Brasschaat C-
.Oostmalle-SC Mechelen-
.Zammel-Arendonk Sp.A-

speeldag 19

zaterdag 01/02/2020

00:00SC Mechelen-Berchem A-
.Brasschaat C-
Schoten A
-
.Heikant Berlaar-Zammel-
.Arendonk Sp.A-Davo Puurs A-
.

Ranst A

-Weelde-
.Wuustwezel C-sGravenw.-Schilde A-
.Zwarte Leeuw-Oostmalle-

speeldag 20

zaterdag 08/02/2020

00:00Berchem A-Zwarte Leeuw-
.Oostmalle-Wuustwezel C-
.sGravenw.-Schilde A-
Ranst A
-
.Weelde-Davo Puurs A-
.Zammel-Brasschaat C-
.

Schoten A

-SC Mechelen-
.Heikant Berlaar-Arendonk Sp.A-

speeldag 21

zaterdag 15/02/2020

00:00Wuustwezel C-Berchem A-
.Zwarte Leeuw-
Schoten A
-
.SC Mechelen-Zammel-
.Brasschaat C-Heikant Berlaar-
.Arendonk Sp.A-Weelde-
.Davo Puurs A-sGravenw.-Schilde A-
.

Ranst A

-Oostmalle-

speeldag 22

zaterdag 22/02/2020

00:00Zammel-Zwarte Leeuw-
.

Schoten A

-Wuustwezel C-
.Berchem A-
Ranst A
-
.Oostmalle-Davo Puurs A-
.sGravenw.-Schilde A-Weelde-
.Heikant Berlaar-SC Mechelen-
.Brasschaat C-Arendonk Sp.A-

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

00:00Davo Puurs A-Berchem A-
.

Ranst A

-
Schoten A
-
.Wuustwezel C-Zammel-
.Zwarte Leeuw-Heikant Berlaar-
.SC Mechelen-Brasschaat C-
.Arendonk Sp.A-sGravenw.-Schilde A-
.Weelde-Oostmalle-

speeldag 24

zaterdag 07/03/2020

00:00Brasschaat C-Zwarte Leeuw-
.Heikant Berlaar-Wuustwezel C-
.Zammel-
Ranst A
-
.

Schoten A

-Davo Puurs A-
.Berchem A-Weelde-
.Oostmalle-sGravenw.-Schilde A-
.SC Mechelen-Arendonk Sp.A-

speeldag 25

zaterdag 14/03/2020

00:00sGravenw.-Schilde A-Berchem A-
.Weelde-
Schoten A
-
.Davo Puurs A-Zammel-
.

Ranst A

-Heikant Berlaar-
.Wuustwezel C-Brasschaat C-
.Zwarte Leeuw-SC Mechelen-
.Oostmalle-Arendonk Sp.A-

speeldag 26

zaterdag 21/03/2020

00:00Arendonk Sp.A-Zwarte Leeuw-
.SC Mechelen-Wuustwezel C-
.Brasschaat C-
Ranst A
-
.Heikant Berlaar-Davo Puurs A-
.Zammel-Weelde-
.

Schoten A

-sGravenw.-Schilde A-
.Berchem A-Oostmalle-

12/22

1.Davo Puurs A3112
2.SC Mechelen*2912
3.Weelde2512
4.Berchem A247
5.sGravenw.-Schilde A176
6.Zammel173
7.Brasschaat C166
8.Arendonk Sp.A167
9.Wuustwezel C126
10.Heikant Berlaar71
11.Zwarte Leeuw40
12.Oostmalle*10
AMCSchoten A0
AMCRanst A0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/22

1

2

3

4

5

6

7

1.Davo Puurs A3110+41664+1621
2.SC Mechelen*299+51555+2428
3.Weelde258+18563-519
4.Berchem A247+14374+721
5.sGravenw.-Schilde A175-9262+113
6.Zammel174+4372-120
7.Brasschaat C165-6283-616
8.Arendonk Sp.A164+1232+211
9.Wuustwezel C123-11200-194
10.Heikant Berlaar72-12320-267
11.Zwarte Leeuw40-38170-257
12.Oostmalle*10-53180-376
13.Schoten A0000000
Ranst A0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden