www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, Antwerpen-2B: MOLDAVO C
Wedstrijden1 | Za-23/09/23 | 10:30 | Flandria - | Moldavo C | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | 8 | - |
2 | Za-30/09/23 | 10:00 | Moldavo C - | Arendonk Sp.A | 0 - | 1 | | 0 | | 0 | 11 | - |
3 | Za-07/10/23 | 10:30 | Schoonbroek - | Moldavo C | 3 - | 7 | | | 3 | 3 | 6 | |
4 | Za-14/10/23 | 10:00 | Moldavo C - | Zoersel | 4 - | 0 | | 3 | | 6 | 6 | |
5 | Za-21/10/23 | 10:00 | Moldavo C - | Beekhoek | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 6 | 7 | |
6 | Zo-05/11/23 | 11:45 | Vosselaar B - | Moldavo C | 13 - | 0 | | | 0 | 6 | 10 | |
7 | Za-11/11/23 | 10:00 | Moldavo C - | Hoogstraten B | 4 - | 3 | | 3 | | 9 | 8 | |
8 | Za-18/11/23 | 14:30 | St.Jozef - | Moldavo C | 0 - | 0 | | | 1 | 10 | 9 | |
9 | Za-25/11/23 | 10:00 | Moldavo C - | Loenhout B | 2 - | 0 | | 3 | | 13 | 9 | |
10 | Za-02/12/23 | 14:30 | Wortel - | Moldavo C | 2 - | 4 | | | 3 | 16 | 7 | |
11 | Za-09/12/23 | 10:00 | Moldavo C - | Vrijh.Herselt A | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 16 | 8 | |
12 | Za-16/12/23 | 14:00 | Immer Oost - | Moldavo C | 3 - | 2 | | | 0 | 16 | 8 | |
13 | Za-13/01/24 | 10:00 | Moldavo C - | Westmalle | 2 - | 0 | | 3 | | 19 | 8 | |
15 | Za-27/01/24 | 14:30 | Arendonk Sp.A - | Moldavo C | 2 - | 1 | | | 0 | 19 | 8 | |
16 | Za-03/02/24 | 10:00 | Moldavo C - | Schoonbroek | 3 - | 5 | | 0 | | 19 | 8 | |
14 | Za-10/02/24 | 10:00 | Moldavo C - | Flandria | 4 - | 5 | | 0 | | 19 | 9 | |
17 | Za-17/02/24 | 10:30 | Zoersel - | Moldavo C | 2 - | 2 | | | 1 | 20 | 9 | |
18 | Za-24/02/24 | 14:30 | Beekhoek - | Moldavo C | 0 - | 1 | | | 3 | 23 | 9 | |
19 | Za-02/03/24 | 10:00 | Moldavo C - | Vosselaar B | 3 - | 2 | | 3 | | 26 | 9 | |
20 | Za-09/03/24 | 10:00 | Hoogstraten B - | Moldavo C | 1 - | 4 | | | 3 | 29 | 9 | |
21 | Za-16/03/24 | 10:00 | Moldavo C - | St.Jozef | 1 - | 2 | | 0 | | 29 | 9 | |
22 | Za-23/03/24 | 12:30 | Loenhout B - | Moldavo C | 1 - | 1 | | | 1 | 30 | 9 | |
23 | Za-06/04/24 | 10:00 | Moldavo C - | Wortel | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 33 | 9 | |
24 | Vr-12/04/24 | 19:30 | Vrijh.Herselt A - | Moldavo C | 5 - | 2 | | | 0 | 33 | 9 | |
25 | Za-20/04/24 | 10:00 | Moldavo C - | Immer Oost | - | | | . | | | | |
26 | Zo-28/04/24 | 11:00 | Westmalle - | Moldavo C | - | | | | . | | | |
Rangschikking(24/26) | 1 | Vrijh.Herselt A | | 62 | | 20 |
→ | 2 | Immer Oost | | 61 | | 20 |
| 3 | Beekhoek | | 60 | | 19 |
| 4 | Zoersel | x | 50 | | 16 |
| 5 | Arendonk Sp.A | x | 40 | | 13 |
| . | Schoonbroek | x | 40 | | 13 |
| 7 | Vosselaar B | x | 38 | | 12 |
| . | Flandria | x | 38 | | 12 |
⇒ | 9 | Moldavo C | x | 33 | | 10 |
| 10 | Westmalle | x | 25 | | 8 |
| 11 | St.Jozef | x | 23 | | 7 |
| 12 | Wortel | x | 9 | | 3 |
| 13 | Loenhout B | x | 9 | | 2 |
| 14 | Hoogstraten B | x | 4 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van IMMER OOST1 | Za-23/09/23 | 14:00 | Immer Oost - | Vosselaar B | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Za-30/09/23 | 10:00 | Hoogstraten B - | Immer Oost | 1 - | 14 | | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Za-07/10/23 | 14:00 | Immer Oost - | St.Jozef | 3 - | 2 | | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Za-14/10/23 | 12:30 | Loenhout B - | Immer Oost | 0 - | 10 | | | 3 | 12 | 1 | |
5 | Za-21/10/23 | 14:00 | Immer Oost - | Wortel | 7 - | 0 | | 3 | | 15 | 1 | |
6 | Za-04/11/23 | 19:00 | Vrijh.Herselt A - | Immer Oost | 2 - | 2 | | | 1 | 16 | 1 | |
20 | Za-11/11/23 | 12:00 | Immer Oost - | Zoersel | 2 - | 1 | | 3 | | 19 | 1 | |
8 | Za-18/11/23 | 14:00 | Immer Oost - | Westmalle | 4 - | 0 | | 3 | | 22 | 1 | |
9 | Za-25/11/23 | 10:30 | Flandria - | Immer Oost | 7 - | 0 | | | 0 | 22 | 3 | |
10 | Za-02/12/23 | 14:00 | Immer Oost - | Arendonk Sp.A | 3 - | 1 | | 3 | | 25 | 3 | |
11 | Za-09/12/23 | 10:30 | Schoonbroek - | Immer Oost | 1 - | 4 | | | 3 | 28 | 3 | |
12 | Za-16/12/23 | 14:00 | Immer Oost - | Moldavo C | 3 - | 2 | | 3 | | 31 | 2 | |
13 | Za-13/01/24 | 14:30 | Beekhoek - | Immer Oost | 2 - | 3 | | | 3 | 34 | 1 | |
15 | Za-27/01/24 | 16:15 | Immer Oost - | Hoogstraten B | 5 - | 1 | | 3 | | 37 | 1 | |
16 | Za-03/02/24 | 15:00 | St.Jozef - | Immer Oost | 0 - | 3 | | | 3 | 40 | 1 | |
14 | Zo-11/02/24 | 11:45 | Vosselaar B - | Immer Oost | 2 - | 5 | | | 3 | 43 | 1 | |
17 | Za-17/02/24 | 14:00 | Immer Oost - | Loenhout B | 5 - | 1 | | 3 | | 46 | 1 | |
18 | Za-24/02/24 | 15:00 | Wortel - | Immer Oost | 3 - | 9 | | | 3 | 49 | 1 | |
19 | Za-02/03/24 | 14:00 | Immer Oost - | Vrijh.Herselt A | 2 - | 3 | | 0 | | 49 | 2 | |
7 | Za-09/03/24 | 10:30 | Zoersel - | Immer Oost | 1 - | 0 | | | 0 | 49 | 2 | |
21 | Zo-17/03/24 | 11:00 | Westmalle - | Immer Oost | 1 - | 4 | | | 3 | 52 | 2 | |
22 | Za-23/03/24 | 16:15 | Immer Oost - | Flandria | 5 - | 0 | | 3 | | 55 | 2 | |
23 | Za-06/04/24 | 14:30 | Arendonk Sp.A - | Immer Oost | 1 - | 3 | | | 3 | 58 | 2 | |
24 | Za-13/04/24 | 16:15 | Immer Oost - | Schoonbroek | 13 - | 2 | | 3 | | 61 | 2 | |
25 | Za-20/04/24 | 10:00 | Moldavo C - | Immer Oost | - | | | | . | | | |
26 | Za-27/04/24 | 14:00 | Immer Oost - | Beekhoek | - | | | . | | | | |
Beste aanval | Vrijh.Herselt A | 120 | → | Immer Oost | 114 | | Vosselaar B | 112 | | Schoonbroek | 106 | | Flandria | 99 | | Beekhoek | 90 | | Arendonk Sp.A | 87 | | Zoersel | 82 | ⇒ | Moldavo C | 54 | | Westmalle | 48 | | Wortel | 43 | | Loenhout B | 42 | | Hoogstraten B | 29 | | St.Jozef | 28 | | Beste verdediging | Beekhoek | 24 | | Vrijh.Herselt A | 25 | → | Immer Oost | 34 | | Zoersel | 40 | | Arendonk Sp.A | 51 | | St.Jozef | 55 | ⇒ | Moldavo C | 65 | | Westmalle | 73 | | Flandria | 85 | | Vosselaar B | 87 | | Schoonbroek | 103 | | Loenhout B | 118 | | Wortel | 135 | | Hoogstraten B | 159 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.