www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

zaterdag 30/11/2019

09:30Wuustwezel C-

SC Mechelen

0-1
11:00

Weelde

-Zammel8 -0
13:00

Davo Puurs A

-Heikant Berlaar6 -0
14:30Zwarte Leeuw-

Arendonk Sp.A

0-3
.Oostmalle-

Berchem A

0 -5 F1

zaterdag 07/12/2019

09:30Wuustwezel C6-2Zwarte Leeuw-
11:00Weelde7-0Heikant Berlaar-
13:00Davo Puurs A12 -9Brasschaat C-
14:30sGravenw.-Schilde A4-5Zammel-
.Berchem A7-7Arendonk Sp.A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/22

1.SC Mechelen2912-2.(0)
2.Davo Puurs A28122.
3.Berchem A236
4.Weelde229.3
5.Zammel174
6.Brasschaat C169.-3(0)
7.Arendonk Sp.A159.-1(0)
8.sGravenw.-Schilde A1464.
9.Wuustwezel C931.
10.Heikant Berlaar71-4.(1)
11.Zwarte Leeuw41
12.Oostmalle10
AMCSchoten A00
AMCRanst A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Zwarte Leeuw

Wuustwezel C

1.Za-07/09/1915:00

Zwarte Leeuw

-Wuustwezel C1 -1115
2.Za-14/09/1909:30Wuustwezel C-Arendonk Sp.A1 -1126
4.Za-28/09/1913:00Davo Puurs A-Wuustwezel C9 -1029
5.Za-05/10/1909:30Wuustwezel C-Weelde1 -50210
6.Za-12/10/1914:30sGravenw.-Schilde A-Wuustwezel C2 -2139
7.Za-19/10/1909:30Wuustwezel C-Oostmalle5 -0F1

3

68
8.Za-26/10/1915:00Berchem A-Wuustwezel C3 -00610
10.Za-09/11/1910:00Zammel-Wuustwezel C3 -00610
11.Za-16/11/1909:30Wuustwezel C-Heikant Berlaar2 -1

3

99
12.Za-23/11/1914:30Brasschaat C-Wuustwezel C5 -0099
13.Za-30/11/1909:30Wuustwezel C-SC Mechelen0 -1099
14.Za-07/12/1909:30Wuustwezel C-

Zwarte Leeuw

-.
15.Za-14/12/1914:30Arendonk Sp.A-Wuustwezel C -.
17.Za-18/01/2000:00Wuustwezel C-Davo Puurs A -.
18.Za-25/01/2000:00Weelde-Wuustwezel C -.
19.Za-01/02/2000:00Wuustwezel C-sGravenw.-Schilde A -.
20.Za-08/02/2000:00Oostmalle-Wuustwezel C -.
21.Za-15/02/2000:00Wuustwezel C-Berchem A -.
23.Za-29/02/2000:00Wuustwezel C-Zammel -.
24.Za-07/03/2000:00Heikant Berlaar-Wuustwezel C -.
25.Za-14/03/2000:00Wuustwezel C-Brasschaat C -.
26.Za-21/03/2000:00SC Mechelen-Wuustwezel C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zwarte Leeuw

1.Za-07/09/1915:00

Zwarte Leeuw

-Wuustwezel C1 -1117
3.Za-21/09/1915:00

Zwarte Leeuw

-Davo Puurs A1 -30111
4.Za-28/09/1911:00Weelde-

Zwarte Leeuw

9 -00111
5.Za-05/10/1915:00

Zwarte Leeuw

-sGravenw.-Schilde A1 -60111
6.Za-12/10/1915:00Oostmalle-

Zwarte Leeuw

3 -31211
7.Za-19/10/1915:00

Zwarte Leeuw

-Berchem A2 -30211
9.Za-02/11/1914:30

Zwarte Leeuw

-Zammel4 -41311
10.Za-09/11/1910:00Heikant Berlaar-

Zwarte Leeuw

4 -41411
11.Za-16/11/1914:30

Zwarte Leeuw

-Brasschaat C1 -30411
12.Za-23/11/1914:30SC Mechelen-

Zwarte Leeuw

9 -00411
13.Za-30/11/1914:30

Zwarte Leeuw

-Arendonk Sp.A0 -30411
14.Za-07/12/1909:30Wuustwezel C-

Zwarte Leeuw

-.
16.Za-11/01/2013:00Davo Puurs A-

Zwarte Leeuw

-.
17.Za-18/01/2000:00

Zwarte Leeuw

-Weelde -.
18.Za-25/01/2000:00sGravenw.-Schilde A-

Zwarte Leeuw

-.
19.Za-01/02/2000:00

Zwarte Leeuw

-Oostmalle -.
20.Za-08/02/2000:00Berchem A-

Zwarte Leeuw

-.
22.Za-22/02/2000:00Zammel-

Zwarte Leeuw

-.
23.Za-29/02/2000:00

Zwarte Leeuw

-Heikant Berlaar -.
24.Za-07/03/2000:00Brasschaat C-

Zwarte Leeuw

-.
25.Za-14/03/2000:00

Zwarte Leeuw

-SC Mechelen -.
26.Za-21/03/2000:00Arendonk Sp.A-

Zwarte Leeuw

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/11)

1Davo Puurs A*1541:19+22
2Weelde*1332:11+21
3SC Mechelen***1227:0+27
4Berchem A**1014:7+7
5Zammel*917:12+5
6Heikant Berlaar***725:11+14
7Wuustwezel C**79:8+1
8Brasschaat C*712:120
9Arendonk Sp.A*712:13-1
10sGravenw.-Schilde A*710:22-12
11Zwarte Leeuw210:23-13
12Oostmalle**112:28-16

alle wedstrijden (11/22)

1SC Mechelen2955:4+51
2Davo Puurs A2862:24+38
3Berchem A2335:21+14
4Weelde2251:35+16
5Zammel1736:30+6
6Brasschaat C1627:30-3
7Arendonk Sp.A1521:20+1
8sGravenw.-Schilde A1423:34-11
9Wuustwezel C913:31-18
10Heikant Berlaar729:39-10
11Zwarte Leeuw417:48-31
12Oostmalle118:71-53

uitwedstrijden (7/11)

1SC Mechelen1728:4+24
2Davo Puurs A**1321:5+16
3Berchem A*1321:14+7
4Brasschaat C**915:18-3
5Weelde**919:24-5
6Arendonk Sp.A**89:7+2
7Zammel**819:18+1
8sGravenw.-Schilde A**713:12+1
9Zwarte Leeuw***27:25-18
10Wuustwezel C*24:23-19
11Heikant Berlaar04:28-24
12Oostmalle*06:43-37