www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

zaterdag 30/11/2019

09:30Wuustwezel C-

SC Mechelen

0-1
11:00

Weelde

-Zammel8 -0
13:00

Davo Puurs A

-Heikant Berlaar6 -0
14:30Zwarte Leeuw-

Arendonk Sp.A

0-3
.Oostmalle-

Berchem A

0 -5 F1

zaterdag 07/12/2019

09:30Wuustwezel C6-2Zwarte Leeuw-
11:00Weelde7-0Heikant Berlaar-
13:00Davo Puurs A12 -9Brasschaat C-
14:30sGravenw.-Schilde A4-5Zammel-
.Berchem A7-7Arendonk Sp.A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/22

1.SC Mechelen2912
2.Davo Puurs A2812.1
3.Berchem A236
4.Weelde2292.
5.Zammel174
6.Brasschaat C169-4.(3)
7.Arendonk Sp.A159-3.(3)
8.sGravenw.-Schilde A146.3
9.Wuustwezel C93-1.(3)
10.Heikant Berlaar71
11.Zwarte Leeuw41.-2(3)
12.Oostmalle104.
AMCSchoten A00
AMCRanst A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> SC Mechelen

SC Mechelen

2.Za-14/09/1913:00Davo Puurs A-

SC Mechelen

0 -11

3

34
3.Za-21/09/1914:30

SC Mechelen

-Weelde9 -0

3

61
4.Za-28/09/1914:30sGravenw.-Schilde A-

SC Mechelen

0 -5

3

91
5.Za-05/10/1914:30

SC Mechelen

-Oostmalle5 -0F1

3

121
6.Za-12/10/1915:00Berchem A-

SC Mechelen

2 -21131
8.Za-26/10/1910:00Zammel-

SC Mechelen

1 -11143
9.Za-02/11/1914:30

SC Mechelen

-Heikant Berlaar4 -0

3

172
10.Za-09/11/1914:30Brasschaat C-

SC Mechelen

0 -6

3

202
11.Za-16/11/1914:30Arendonk Sp.A-

SC Mechelen

1 -2

3

231
12.Za-23/11/1914:30

SC Mechelen

-Zwarte Leeuw9 -0

3

261
13.Za-30/11/1909:30Wuustwezel C-

SC Mechelen

0 -1

3

291
15.Za-14/12/1914:30

SC Mechelen

-Davo Puurs A -.
16.Za-11/01/2011:00Weelde-

SC Mechelen

-.
17.Za-18/01/2000:00

SC Mechelen

-sGravenw.-Schilde A -.
18.Za-25/01/2000:00Oostmalle-

SC Mechelen

-.
19.Za-01/02/2000:00

SC Mechelen

-Berchem A -.
21.Za-15/02/2000:00

SC Mechelen

-Zammel -.
22.Za-22/02/2000:00Heikant Berlaar-

SC Mechelen

-.
23.Za-29/02/2000:00

SC Mechelen

-Brasschaat C -.
24.Za-07/03/2000:00

SC Mechelen

-Arendonk Sp.A -.
25.Za-14/03/2000:00Zwarte Leeuw-

SC Mechelen

-.
26.Za-21/03/2000:00

SC Mechelen

-Wuustwezel C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Davo Puurs A

1.Za-07/09/1914:30Brasschaat C-Davo Puurs A1 -1115
2.Za-14/09/1913:00Davo Puurs A-

SC Mechelen

0 -110110
3.Za-21/09/1915:00Zwarte Leeuw-Davo Puurs A1 -3

3

47
4.Za-28/09/1913:00Davo Puurs A-Wuustwezel C9 -1

3

75
6.Za-12/10/1913:00Davo Puurs A-Arendonk Sp.A4 -1

3

104
7.Za-19/10/1913:00Davo Puurs A-Weelde7 -3

3

133
8.Za-26/10/1914:30sGravenw.-Schilde A-Davo Puurs A1 -10

3

162
9.Za-02/11/1913:00Davo Puurs A-Oostmalle15 -3

3

191
10.Za-09/11/1915:00Berchem A-Davo Puurs A1 -3

3

221
12.Za-23/11/1910:00Zammel-Davo Puurs A1 -4

3

252
13.Za-30/11/1913:00Davo Puurs A-Heikant Berlaar6 -0

3

282
14.Za-07/12/1913:00Davo Puurs A-Brasschaat C -.
15.Za-14/12/1914:30

SC Mechelen

-Davo Puurs A -.
16.Za-11/01/2013:00Davo Puurs A-Zwarte Leeuw -.
17.Za-18/01/2000:00Wuustwezel C-Davo Puurs A -.
19.Za-01/02/2000:00Arendonk Sp.A-Davo Puurs A -.
20.Za-08/02/2000:00Weelde-Davo Puurs A -.
21.Za-15/02/2000:00Davo Puurs A-sGravenw.-Schilde A -.
22.Za-22/02/2000:00Oostmalle-Davo Puurs A -.
23.Za-29/02/2000:00Davo Puurs A-Berchem A -.
25.Za-14/03/2000:00Davo Puurs A-Zammel -.
26.Za-21/03/2000:00Heikant Berlaar-Davo Puurs A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/11)

1Davo Puurs A*1541:19+22
2Weelde*1332:11+21
3SC Mechelen***1227:0+27
4Berchem A**1014:7+7
5Zammel*917:12+5
6Heikant Berlaar***725:11+14
7Wuustwezel C**79:8+1
8Brasschaat C*712:120
9Arendonk Sp.A*712:13-1
10sGravenw.-Schilde A*710:22-12
11Zwarte Leeuw210:23-13
12Oostmalle**112:28-16

alle wedstrijden (11/22)

1SC Mechelen2955:4+51
2Davo Puurs A2862:24+38
3Berchem A2335:21+14
4Weelde2251:35+16
5Zammel1736:30+6
6Brasschaat C1627:30-3
7Arendonk Sp.A1521:20+1
8sGravenw.-Schilde A1423:34-11
9Wuustwezel C913:31-18
10Heikant Berlaar729:39-10
11Zwarte Leeuw417:48-31
12Oostmalle118:71-53

uitwedstrijden (7/11)

1SC Mechelen1728:4+24
2Davo Puurs A**1321:5+16
3Berchem A*1321:14+7
4Brasschaat C**915:18-3
5Weelde**919:24-5
6Arendonk Sp.A**89:7+2
7Zammel**819:18+1
8sGravenw.-Schilde A**713:12+1
9Zwarte Leeuw***27:25-18
10Wuustwezel C*24:23-19
11Heikant Berlaar04:28-24
12Oostmalle*06:43-37