www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Antwerpen : 1ste Provinciale
zaterdag 13/04/2024 |
10:00 | Moldavo B | - | Ik Dien A | 6
| - | 0
|
. | Hoogstraten A | - | Vlimmeren | 8
| - | 0
|
11:30 | Wuustwezel | - | VDP A | 3
| - | 4
|
12:30 | Brasschaat B | - | Blauwv.Oevel | 1
| - | 3 |
14:30 | Netezonen A | - | Lille United A | 3
| - | 1 |
16:00 | SC Mechelen A | - | Davo Puurs A | 2 | - | 1 |
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Lille United A | 6 | - | 9 | SC Mechelen A | | - | |
zaterdag 20/04/2024 |
10:00 | Zammel A | 9 | - | 4 | Netezonen A | | - | |
10:30 | Blauwv.Oevel | 4 |
- | 4 | Wuustwezel | | - | |
13:00 | Davo Puurs A | 2 | - | 10 | Moldavo B | | - | |
19:30 | VDP A | 3 | - | 6 | Hoogstraten A | | - | |
zondag 21/04/2024 |
12:30 | Ik Dien A | 4 | - | 3 | Brasschaat B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 1ste Provinciale --> Ik Dien A
periode 1
13/13 |
| Moldavo B | 39 |
2. | SC Mechelen A | 30 |
3. | VDP A | 28 |
4. | Blauwv.Oevel | 24 |
5. | Hoogstraten A | 22 |
6. | Lille United A | 22 |
7. | Ik Dien A | 22 |
8. | Wuustwezel | 21 |
9. | Vlimmeren | 15 |
10. | Zammel A | 14 |
11. | Davo Puurs A | 13 |
12. | Netezonen A | 13 |
13. | Brasschaat B | 5 |
periode 2
11/13 |
1. | Moldavo B* | 28 | |
2. | SC Mechelen A* | 25 | |
3. | Zammel A* | 23 | |
4. | Hoogstraten A* | 19 | x |
5. | Lille United A* | 19 | x |
6. | Blauwv.Oevel* | 17 | x |
7. | Netezonen A | 16 | x |
8. | Ik Dien A* | 10 | x |
9. | Wuustwezel* | 10 | x |
10. | Brasschaat B* | 10 | x |
11. | VDP A* | 9 | x |
12. | Davo Puurs A* | 3 | x |
13. | Vlimmeren | 1 | x |
Ik Dien A
1. | Za-23/09/23 | 10:00 | Hoogstraten A | - | Ik Dien A | 4 - | 1 | | 0 | 0 | | 7 | |
2. | Zo-01/10/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | VDP A | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 10 | |
3. | Za-07/10/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Ik Dien A | 1 - | 3 | | 3 | 3 | | 8 | |
4. | Zo-15/10/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | Vlimmeren | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 5 | |
5. | Zo-22/10/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | Davo Puurs A | 7 - | 1 | | 3 | 9 | | 4 | |
6. | Vr-03/11/23 | 20:00 | Lille United A | - | Ik Dien A | 5 - | 0 | | 0 | 9 | | 7 | |
7. | Zo-12/11/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | Zammel A | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 7 | |
9. | Zo-26/11/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | Netezonen A | 4 - | 0 | | 3 | 13 | | 6 | |
10. | Za-02/12/23 | 16:00 | SC Mechelen A | - | Ik Dien A | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 7 | |
11. | Zo-10/12/23 | 12:30 | Ik Dien A | - | Moldavo B | 0 - | 3 | | 0 | 13 | | 8 | |
12. | Za-16/12/23 | 12:30 | Brasschaat B | - | Ik Dien A | 3 - | 4 | | 3 | 16 | | 8 | |
13. | Zo-14/01/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | Wuustwezel | 5 - | 1 | | 3 | 19 | | 5 | |
15. | Za-27/01/24 | 19:30 | VDP A | - | Ik Dien A | 1 - | 0 | | 0 | 19 | | 7 | |
16. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Ik Dien A | - | Blauwv.Oevel | 4 - | 1 | | 3 | 22 | | 6 | |
14. | Zo-11/02/24 | 10:00 | Ik Dien A | - | Hoogstraten A | 2 - | 3 | | 0 | 22 | | 7 | |
17. | Za-17/02/24 | 14:30 | Vlimmeren | - | Ik Dien A | 2 - | 6 | | 3 | 25 | | 7 | |
18. | Za-24/02/24 | 13:00 | Davo Puurs A | - | Ik Dien A | 2 - | 6 | | 3 | 28 | | 5 | |
19. | Zo-03/03/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | Lille United A | 2 - | 2 | | 1 | 29 | | 5 | |
20. | Za-09/03/24 | 10:00 | Zammel A | - | Ik Dien A | 2 - | 1 | | 0 | 29 | | 6 | |
22. | Za-23/03/24 | 14:30 | Netezonen A | - | Ik Dien A | 3 - | 0 | | 0 | 29 | | 8 | |
23. | Zo-07/04/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | SC Mechelen A | 2 - | 4 | | 0 | 29 | | 8 | |
24. | Za-13/04/24 | 10:00 | Moldavo B | - | Ik Dien A | 6 - | 0 | | 0 | 29 | | 8 | |
25. | Zo-21/04/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | Brasschaat B | - | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 11:30 | Wuustwezel | - | Ik Dien A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Brasschaat B
1. | Za-23/09/23 | 12:30 | Brasschaat B | - | Lille United A | 1 - | 6 | | | 0 | 0 | | 7 | |
2. | Za-30/09/23 | 10:00 | Zammel A | - | Brasschaat B | 5 - | 1 | | | 0 | 0 | | 10 | |
4. | Za-14/10/23 | 14:30 | Netezonen A | - | Brasschaat B | 6 - | 6 | | | 1 | 1 | | 12 | |
5. | Za-21/10/23 | 12:30 | Brasschaat B | - | SC Mechelen A | 2 - | 5 | | | 0 | 1 | | 12 | |
6. | Za-04/11/23 | 10:00 | Moldavo B | - | Brasschaat B | 2 - | 1 | | | 0 | 1 | | 12 | |
7. | Za-11/11/23 | 14:30 | Vlimmeren | - | Brasschaat B | 5 - | 3 | | | 0 | 1 | | 12 | |
8. | Za-18/11/23 | 17:15 | Brasschaat B | - | Wuustwezel | 3 - | 4 | | | 0 | 1 | | 13 | |
9. | Za-25/11/23 | 10:00 | Hoogstraten A | - | Brasschaat B | 7 - | 1 | | | 0 | 1 | | 13 | |
10. | Za-02/12/23 | 17:15 | Brasschaat B | - | VDP A | 2 - | 7 | | | 0 | 1 | | 13 | |
11. | Za-09/12/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Brasschaat B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 1 | | 13 | |
12. | Za-16/12/23 | 12:30 | Brasschaat B | - | Ik Dien A | 3 - | 4 | | | 0 | 1 | | 13 | |
13. | Za-13/01/24 | 13:00 | Davo Puurs A | - | Brasschaat B | 2 - | 2 | | | 1 | 2 | | 13 | |
15. | Za-27/01/24 | 15:30 | Brasschaat B | - | Zammel A | 2 - | 3 | | | 0 | 2 | | 13 | |
17. | Za-17/02/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Netezonen A | 4 - | 3 | | | 3 | 5 | | 13 | |
18. | Za-24/02/24 | 16:00 | SC Mechelen A | - | Brasschaat B | 3 - | 0 | | | 0 | 5 | | 13 | |
19. | Za-02/03/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Moldavo B | 1 - | 1 | | | 1 | 6 | | 13 | |
20. | Za-09/03/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Vlimmeren | 2 - | 1 | | | 3 | 9 | | 13 | |
14. | Wo-13/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Brasschaat B | 6 - | 0 | | | 0 | 9 | | 13 | |
21. | Za-16/03/24 | 11:30 | Wuustwezel | - | Brasschaat B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | | 13 | |
22. | Za-23/03/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Hoogstraten A | 2 - | 4 | | | 0 | 9 | | 13 | |
23. | Za-06/04/24 | 19:30 | VDP A | - | Brasschaat B | 3 - | 4 | | | 3 | 12 | | 13 | |
24. | Za-13/04/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Blauwv.Oevel | 1 - | 3 | | | 0 | 12 | | 13 | |
25. | Zo-21/04/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | Brasschaat B | - | | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Davo Puurs A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/12)
1 | Moldavo B* | 33 | +61 |
2 | SC Mechelen A* | 25 | +29 |
3 | Netezonen A | 22 | -3 |
4 | Lille United A* | 21 | +13 |
5 | Hoogstraten A* | 20 | +21 |
6 | Blauwv.Oevel* | 19 | +8 |
7 | Wuustwezel* | 18 | +6 |
. | Zammel A* | 18 | -2 |
9 | Ik Dien A* | 17 | +11 |
10 | VDP A* | 16 | 0 |
11 | Vlimmeren* | 13 | -20 |
12 | Davo Puurs A* | 9 | -11 |
13 | Brasschaat B* | 7 | -18 |
alle wedstrijden (23/24)
1 | Moldavo B* | 64 | +89 |
2 | SC Mechelen A* | 52 | +61 |
3 | Hoogstraten A* | 38 | +30 |
. | Lille United A* | 38 | +10 |
. | Blauwv.Oevel* | 38 | +6 |
6 | VDP A* | 34 | -1 |
7 | Zammel A* | 34 | -4 |
8 | Ik Dien A* | 29 | -2 |
9 | Wuustwezel* | 28 | -15 |
10 | Netezonen A | 26 | -34 |
11 | Vlimmeren | 13 | -60 |
12 | Davo Puurs A* | 13 | -31 |
13 | Brasschaat B* | 12 | -49 |
uitwedstrijden (12/12)
1 | Moldavo B* | 31 | +28 |
2 | SC Mechelen A* | 27 | +32 |
3 | Blauwv.Oevel* | 19 | -2 |
4 | Hoogstraten A* | 18 | +9 |
. | VDP A* | 18 | -1 |
6 | Lille United A* | 17 | -3 |
7 | Zammel A* | 16 | -2 |
8 | Ik Dien A* | 12 | -13 |
9 | Wuustwezel* | 10 | -21 |
10 | Brasschaat B* | 5 | -31 |
11 | Davo Puurs A* | 4 | -20 |
. | Netezonen A* | 4 | -31 |
13 | Vlimmeren | 0 | -40 |