www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale B

speeldag 1

zaterdag 24/08/2019

12:30

Heist

-Loyers2-1
15:00Sibret B-

Wolvertem Merchtem

2-4
.

Liège

-KV Mechelen B5-1
.

Brasschaat

-Auderghem9-1
16:00Louwel-

Standard C

1-2
17:00Chastre-
Grâce-Hollogne
6-2
.

Perwez

-Westerlo1-3

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

14:00

Westerlo

-Sibret B4-1
15:00

Grâce-Hollogne

-Liège0-9
16:30Standard C-Chastre1-1
16:45KV Mechelen B-

Brasschaat

0-2
17:30

Wolvertem Merchtem

-Louwel5-1
18:00Loyers-
Perwez
1-2
20:00Auderghem-

Heist

1-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

12:30

Heist

-KV Mechelen B4-0
15:00

Grâce-Hollogne

-Standard C0-5
.

Sibret B

-Loyers5-0
.

Liège

-Brasschaat3-1
16:00Louwel-

Westerlo

4-5
17:00

Chastre

-Wolvertem Merchtem2-0
20:00

Perwez

-Auderghem1-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

14:00

Westerlo

-Chastre3-2
15:00Brasschaat-

Heist

2-3
16:30Standard C-Liège1-1
16:45KV Mechelen B-
Perwez
1-5
17:00

Loyers

-Louwel3-1
17:30Wolvertem Merchtem-
Grâce-Hollogne
8-1
18:00Auderghem-

Sibret B

1-2

speeldag 5

zaterdag 05/10/2019

15:00

Grâce-Hollogne

-Westerlo-
.

Sibret B

-KV Mechelen B2-0
.

Liège

-Heist3-0
16:00Louwel-

Auderghem

1-5
16:30

Standard C

-Wolvertem Merchtem3-0
17:00

Perwez

-Brasschaat1-2
.

Chastre

-Loyers2-1

speeldag 6

zaterdag 19/10/2019

12:30Heist-
Perwez
1-0
14:00Westerlo-

Standard C

3-4
15:00

Brasschaat

-Sibret B3-1
16:45

KV Mechelen B

-Louwel3-1
17:00Loyers-
Grâce-Hollogne
-
17:30Wolvertem Merchtem-

Liège

0-5
20:00Auderghem-Chastre1-1

speeldag 7

zaterdag 02/11/2019

14:30

Grâce-Hollogne

-Auderghem-
.

Sibret B

-Heist3-1
15:00Liège-
Perwez
2-0
16:00Louwel-Brasschaat0-0
16:30Standard C-

Loyers

1-3
17:00

Chastre

-KV Mechelen B4-1
17:30

Wolvertem Merchtem

-Westerlo3-0

speeldag 8

zaterdag 09/11/2019

12:30Heist-

Louwel

0-4
14:00Westerlo-

Liège

1-7
14:30

Perwez

-Sibret B0-1
.Brasschaat-

Chastre

2-3
16:45KV Mechelen B-
Grâce-Hollogne
-
17:00Loyers-Wolvertem Merchtem1-1
.Auderghem-

Standard C

0-1

speeldag 9

zaterdag 16/11/2019

14:00

Westerlo

-Loyers3-1
14:30

Grâce-Hollogne

-Brasschaat-
15:00

Liège

-Sibret B1-0
15:30Wolvertem Merchtem-Auderghem1-1
16:00Louwel-
Perwez
2-0
16:30

Standard C

-KV Mechelen B3-2
17:00

Chastre

-Heist8-1

speeldag 10

zaterdag 23/11/2019

12:30Heist-
Grâce-Hollogne
-
14:30

Sibret B

-Louwel3-1
.Brasschaat-

Standard C

2-3
16:45KV Mechelen B-Wolvertem Merchtem2-2
17:00

Perwez

-Chastre0-5
.

Auderghem

-Westerlo3-1
17:30Loyers-

Liège

1-3

speeldag 11

zaterdag 30/11/2019

14:00

Westerlo

-KV Mechelen B8-1
14:30

Grâce-Hollogne

-
Perwez
-
15:00

Liège

-Louwel5-0
15:30Wolvertem Merchtem-

Brasschaat

2-3
16:30

Standard C

-Heist3-1
17:00

Chastre

-Sibret B6-0
.

Loyers

-Auderghem2-1

speeldag 12

zaterdag 07/12/2019

12:30Heist-

Wolvertem Merchtem

0-1
14:30Sibret B-
Grâce-Hollogne
-
.

Brasschaat

-Westerlo4-2
15:00

Liège

-Auderghem2-0
16:00Louwel-

Chastre

2-5
16:45KV Mechelen B-

Loyers

3-6
17:00

Perwez

-Standard C0-3

speeldag 13

zaterdag 14/12/2019

14:00

Westerlo

-Heist2-0
14:30

Grâce-Hollogne

-Louwel-
15:30Wolvertem Merchtem-
Perwez
7-0
16:30Standard C-Sibret B2-2
17:00Chastre-Liège2-2
.Loyers-

Brasschaat

3-4
17:45

Auderghem

-KV Mechelen B3-1

speeldag 14

zaterdag 11/01/2020

14:00Westerlo-
Perwez
16-0
14:30

Grâce-Hollogne

-Chastre-
16:30

Standard C

-Louwel5-0
16:45KV Mechelen B-

Liège

0-4
17:00Loyers-

Heist

1-2
17:30Wolvertem Merchtem-

Sibret B

1-2
.Auderghem-

Brasschaat

0-2

speeldag 15

zaterdag 18/01/2020

12:30Heist-

Auderghem

1-2
14:30Sibret B-Westerlo1-1
.

Brasschaat

-KV Mechelen B3-0
15:00Liège-
Grâce-Hollogne
-
16:00Louwel-Wolvertem Merchtem2-2
17:00

Chastre

-Standard C6-1
.

Perwez

-Loyers0-9

speeldag 16

zaterdag 01/02/2020

00:00Standard C-
Grâce-Hollogne
-
14:00

Westerlo

-Louwel5-3
15:00Brasschaat-

Liège

0-3
15:30Auderghem-
Perwez
5-0
16:45KV Mechelen B-

Heist

0-4
17:00

Loyers

-Sibret B2-0
17:30Wolvertem Merchtem-

Chastre

0-1

speeldag 17

zaterdag 08/02/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-Wolvertem Merchtem-
12:30

Heist

-Brasschaat3-1
15:00Liège-Standard C2-2
.Sibret B-

Auderghem

0-2
16:00

Louwel

-Loyers2-1
17:00

Perwez

-KV Mechelen B0-14
.

Chastre

-Westerlo3-0

speeldag 18

zaterdag 22/02/2020

00:00Westerlo-
Grâce-Hollogne
-
12:30Heist-

Liège

1-2
15:00Brasschaat-
Perwez
5-0
16:45KV Mechelen B-

Sibret B

1-4
17:00

Auderghem

-Louwel3-0
.

Loyers

-Chastre4-3
20:00

Wolvertem Merchtem

-Standard C1-0

speeldag 19

zaterdag 29/02/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-Loyers-
15:00

Liège

-Wolvertem Merchtem4-0
16:00

Louwel

-KV Mechelen B4-0
16:30Standard C-

Westerlo

3-5
17:00

Chastre

-Auderghem2-1
.

Perwez

-Heist0-5

zaterdag 14/03/2020

00:00Sibret B-Brasschaat-PP

speeldag 20

zaterdag 07/03/2020

00:00Auderghem-
Grâce-Hollogne
-
12:30

Heist

-Sibret B2-1
14:00Westerlo-

Wolvertem Merchtem

1-2
15:00Brasschaat-

Louwel

0-1
16:45KV Mechelen B-

Chastre

0-2
17:00

Loyers

-Standard C3-1
.

Perwez

-Liège-

speeldag 21

zaterdag 21/03/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-KV Mechelen B-
.Sibret B-
Perwez
-
.Liège-Westerlo-PP
.Louwel-Heist-PP
.Standard C-Auderghem-PP
.Chastre-Brasschaat-PP
.Wolvertem Merchtem-Loyers-PP

speeldag 22

zaterdag 04/04/2020

00:00Brasschaat-
Grâce-Hollogne
-
.

Perwez

-Louwel-
.Heist-Chastre-PP
.Sibret B-Liège-PP
.KV Mechelen B-Standard C-PP
.Auderghem-Wolvertem Merchtem-PP
.Loyers-Westerlo-PP

speeldag 23

zaterdag 18/04/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-Heist-PP
.Chastre-
Perwez
-
.Wolvertem Merchtem-KV Mechelen B-PP
.Standard C-Brasschaat-PP
.Louwel-Sibret B-PP
.Liège-Loyers-PP
.Westerlo-Auderghem-PP

speeldag 24

zaterdag 25/04/2020

00:00

Perwez

-
Grâce-Hollogne
-PP
.Sibret B-Chastre-PP
.Heist-Standard C-PP
.Brasschaat-Wolvertem Merchtem-PP
.KV Mechelen B-Westerlo-PP
.Auderghem-Loyers-PP
.Louwel-Liège-PP

speeldag 25

zaterdag 02/05/2020

00:00Chastre-Louwel-PP
.Loyers-KV Mechelen B-PP
.Auderghem-Liège-PP
.Westerlo-Brasschaat-PP
.Wolvertem Merchtem-Heist-PP

zondag 03/05/2020

14:00

Grâce-Hollogne

-Sibret B-PP
.Standard C-
Perwez
-

speeldag 26

zaterdag 09/05/2020

00:00Heist-Westerlo-PP
.Liège-Chastre-PP
.Sibret B-Standard C-PP
.KV Mechelen B-Auderghem-PP
.Brasschaat-Loyers-PP

zondag 10/05/2020

14:00

Perwez

-Wolvertem Merchtem-PP
.Louwel-
Grâce-Hollogne
-

18/18

Liège**47,25
2.Chastre*41,29
3.Standard C*29,65
4.Brasschaat**28,12
5.Westerlo**28,12
6.Heist*25,41
7.Loyers**24,75
8.Sibret B*24,35
9.Wolvertem Merchtem*23,29
10.Auderghem**22,5
11.Louwel14
12.KV Mechelen B*4,24
AMCPerwez0
AMCGrâce-Hollogne0

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

18/18

1

2

3

4

5

6

7

Liège**47,2514,62+47,2558,56,75+23,6230,38
2.xChastre*41,2912,71+34,9456,124,24+5,2919,06
3.xStandard C*29,658,47+3,1838,124,24-4,2414,82
4.xBrasschaat**28,129+11,2542,754,5+2,2514,62
5.xWesterlo**28,129+2,2549,52,25-7,8815,75
6.xHeist*25,418,47-8,4728,594,24-9,5314,82
7.xLoyers**24,757,88-1,1237,122,25-5,6214,62
8.xSibret B*24,357,41-3,1830,713,18-10,5913,76
9.xWolvertem Merchtem*23,296,35-5,2926,473,18-5,2912,71
10.xAuderghem**22,56,75-3,3828,123,38-5,6214,62
11.xLouwel144-24282-2012
12.xKV Mechelen B*4,241,06-48,7115,880-31,766,35
13.xPerwez0000000
xGrâce-Hollogne0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden