www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale B

speeldag 1

zaterdag 24/08/2019

12:30

Heist

-Loyers2-1
15:00Sibret B-

Wolvertem Merchtem

2-4
.

Liège

-KV Mechelen B5-1
.

Brasschaat

-Auderghem9-1
16:00Louwel-

Standard C

1-2
17:00Chastre-
Grâce-Hollogne
6-2
.Perwez-

Westerlo

1-3

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

14:00

Westerlo

-Sibret B4-1
15:00

Grâce-Hollogne

-Liège0-9
16:30Standard C-Chastre1-1
16:45KV Mechelen B-

Brasschaat

0-2
17:30

Wolvertem Merchtem

-Louwel5-1
18:00Loyers-

Perwez

1-2
20:00Auderghem-

Heist

1-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

12:30

Heist

-KV Mechelen B4-0
15:00

Grâce-Hollogne

-Standard C0-5
.

Sibret B

-Loyers5-0
.

Liège

-Brasschaat3-1
16:00Louwel-

Westerlo

4-5
17:00

Chastre

-Wolvertem Merchtem2-0
20:00Perwez-

Auderghem

1-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

14:00

Westerlo

-Chastre3-2
15:00Brasschaat-

Heist

2-3
16:30Standard C-Liège1-1
16:45KV Mechelen B-

Perwez

1-5
17:00

Loyers

-Louwel3-1
17:30Wolvertem Merchtem-
Grâce-Hollogne
8-1
18:00Auderghem-

Sibret B

1-2

speeldag 5

zaterdag 05/10/2019

15:00

Grâce-Hollogne

-Westerlo-
.

Sibret B

-KV Mechelen B2-0
.

Liège

-Heist3-0
16:00Louwel-

Auderghem

1-5
16:30

Standard C

-Wolvertem Merchtem3-0
17:00Perwez-

Brasschaat

1-2
.

Chastre

-Loyers2-1

speeldag 6

zaterdag 19/10/2019

12:30

Heist

-Perwez1-0
14:00Westerlo-

Standard C

3-4
15:00

Brasschaat

-Sibret B3-1
16:45

KV Mechelen B

-Louwel3-1
17:00Loyers-
Grâce-Hollogne
-
17:30Wolvertem Merchtem-

Liège

0-5
20:00Auderghem-Chastre1-1

speeldag 7

zaterdag 02/11/2019

14:30

Grâce-Hollogne

-Auderghem-
.

Sibret B

-Heist3-1
15:00

Liège

-Perwez2-0
16:00Louwel-Brasschaat0-0
16:30Standard C-

Loyers

1-3
17:00

Chastre

-KV Mechelen B4-1
17:30

Wolvertem Merchtem

-Westerlo3-0

speeldag 8

zaterdag 09/11/2019

12:30Heist-

Louwel

0-4
14:00Westerlo-

Liège

1-7
14:30Perwez-

Sibret B

0-1
.Brasschaat-

Chastre

2-3
16:45KV Mechelen B-
Grâce-Hollogne
-
17:00Loyers-Wolvertem Merchtem1-1
.Auderghem-

Standard C

0-1

speeldag 9

zaterdag 16/11/2019

14:00

Westerlo

-Loyers3-1
14:30

Grâce-Hollogne

-Brasschaat-
15:00

Liège

-Sibret B1-0
15:30Wolvertem Merchtem-Auderghem1-1
16:00

Louwel

-Perwez2-0
16:30

Standard C

-KV Mechelen B3-2
17:00

Chastre

-Heist8-1

speeldag 10

zaterdag 23/11/2019

12:30Heist-
Grâce-Hollogne
-
14:30

Sibret B

-Louwel3-1
.Brasschaat-

Standard C

2-3
16:45KV Mechelen B-Wolvertem Merchtem2-2
17:00Perwez-

Chastre

0-5
.

Auderghem

-Westerlo3-1
17:30Loyers-

Liège

1-3

speeldag 11

zaterdag 30/11/2019

14:00

Westerlo

-KV Mechelen B8-1
14:30

Grâce-Hollogne

-Perwez-
15:00

Liège

-Louwel5-0
15:30Wolvertem Merchtem-

Brasschaat

2-3
16:30

Standard C

-Heist3-1
17:00

Chastre

-Sibret B6-0
.

Loyers

-Auderghem2-1

speeldag 12

zaterdag 07/12/2019

12:30Heist-

Wolvertem Merchtem

0-1
14:30Sibret B-
Grâce-Hollogne
-
.

Brasschaat

-Westerlo4-2
15:00

Liège

-Auderghem2-0
16:00Louwel-

Chastre

2-5
16:45KV Mechelen B-

Loyers

3-6
17:00Perwez-

Standard C

0-3

speeldag 13

zaterdag 14/12/2019

14:00

Westerlo

-Heist2-0
14:30

Grâce-Hollogne

-Louwel-
15:30

Wolvertem Merchtem

-Perwez7-0
16:30Standard C-Sibret B2-2
17:00Chastre-Liège2-2
.Loyers-

Brasschaat

3-4
17:45

Auderghem

-KV Mechelen B3-1

speeldag 14

zaterdag 11/01/2020

14:00

Westerlo

-Perwez16-0
14:30

Grâce-Hollogne

-Chastre-
16:30

Standard C

-Louwel5-0
16:45KV Mechelen B-

Liège

0-4
17:00Loyers-

Heist

1-2
17:30Wolvertem Merchtem-

Sibret B

1-2
.Auderghem-

Brasschaat

0-2

speeldag 15

zaterdag 18/01/2020

12:30Heist-

Auderghem

1-2
14:30Sibret B-Westerlo1-1
.

Brasschaat

-KV Mechelen B3-0
15:00Liège-
Grâce-Hollogne
-
16:00Louwel-Wolvertem Merchtem2-2
17:00

Chastre

-Standard C6-1
.Perwez-

Loyers

0-9

speeldag 16

zaterdag 01/02/2020

00:00Standard C-
Grâce-Hollogne
-
14:00Westerlo-Louwel-
15:00Brasschaat-Liège-
16:45KV Mechelen B-Heist-
17:00Loyers-Sibret B-
17:30Wolvertem Merchtem-Chastre-
.Auderghem-Perwez-

speeldag 17

zaterdag 08/02/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-Wolvertem Merchtem-
12:30Heist-Brasschaat-
15:00Liège-Standard C-
.Sibret B-Auderghem-
16:00Louwel-Loyers-
17:00Perwez-KV Mechelen B-
.Chastre-Westerlo-

speeldag 18

zaterdag 22/02/2020

00:00Loyers-Chastre-
.Westerlo-
Grâce-Hollogne
-
.Wolvertem Merchtem-Standard C-
.Brasschaat-Perwez-
.KV Mechelen B-Sibret B-
.Auderghem-Louwel-
.Heist-Liège-

speeldag 19

zaterdag 29/02/2020

00:00Louwel-KV Mechelen B-
.Sibret B-Brasschaat-
.Perwez-Heist-
.Liège-Wolvertem Merchtem-
.Standard C-Westerlo-
.

Grâce-Hollogne

-Loyers-
.Chastre-Auderghem-

speeldag 20

zaterdag 07/03/2020

00:00KV Mechelen B-Chastre-
.Auderghem-
Grâce-Hollogne
-
.Loyers-Standard C-
.Westerlo-Wolvertem Merchtem-
.Heist-Sibret B-
.Brasschaat-Louwel-
.Perwez-Liège-

speeldag 21

zaterdag 21/03/2020

00:00

Grâce-Hollogne

-KV Mechelen B-
.Chastre-Brasschaat-
.Louwel-Heist-
.Sibret B-Perwez-
.Liège-Westerlo-
.Wolvertem Merchtem-Loyers-
.Standard C-Auderghem-

speeldag 22

zaterdag 04/04/2020

00:00Heist-Chastre-
.Brasschaat-
Grâce-Hollogne
-
.KV Mechelen B-Standard C-
.Auderghem-Wolvertem Merchtem-
.Loyers-Westerlo-
.Perwez-Louwel-
.Sibret B-Liège-

speeldag 23

zaterdag 18/04/2020

00:00Wolvertem Merchtem-KV Mechelen B-
.Standard C-Brasschaat-
.

Grâce-Hollogne

-Heist-
.Chastre-Perwez-
.Louwel-Sibret B-
.Liège-Loyers-
.Westerlo-Auderghem-

speeldag 24

zaterdag 25/04/2020

00:00Sibret B-Chastre-
.Perwez-
Grâce-Hollogne
-
.Heist-Standard C-
.Brasschaat-Wolvertem Merchtem-
.KV Mechelen B-Westerlo-
.Auderghem-Loyers-
.Louwel-Liège-

speeldag 25

zondag 03/05/2020

14:00Chastre-Louwel-
.Loyers-KV Mechelen B-
.

Grâce-Hollogne

-Sibret B-
.Standard C-Perwez-
.Auderghem-Liège-
.Westerlo-Brasschaat-
.Wolvertem Merchtem-Heist-

speeldag 26

zondag 10/05/2020

14:00Heist-Westerlo-
.Liège-Chastre-
.Perwez-Wolvertem Merchtem-
.Sibret B-Standard C-
.KV Mechelen B-Auderghem-
.Louwel-
Grâce-Hollogne
-
.Brasschaat-Loyers-

14/24

1.Liège*3510
2.Chastre*3010
3.Standard C307
4.Brasschaat2812
5.Westerlo257
6.Sibret B235
7.Wolvertem Merchtem197
8.Heist183
9.Auderghem176
10.Loyers166
11.Louwel81
12.Perwez60
13.KV Mechelen B40
AMCGrâce-Hollogne0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

14/24

1

2

3

4

5

6

7

1.Liège*3511+36434+1722
2.Chastre*309+32473+817
3.Standard C309+11335+214
4.Brasschaat289+17395+514
5.Westerlo258+20522-412
6.Sibret B2370253-99
7.Wolvertem Merchtem195+5292-210
8.Heist186-13183-1310
9.Auderghem175-6213-512
10.Loyers165+3333+521
11.Louwel82-23201-168
12.Perwez62-45102-237
13.xKV Mechelen B41-37150-266
14.xGrâce-Hollogne0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden