www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 25/03/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale B

zondag 23/02/2020

15:00Moustier B-Anhée B0-0
.Lustin B-

Lesve-Arbre

1 -3
.Flawinne B-

Bioul B

0-3
.

Bois-Villers

-Anseremme3 -1
.Auvelais B-

Falisolle-Aisemont

0 -5
.St-Gérard-

Etoile Tamines

0-1
.Floreffe B-

Malonne B

4 -5

vrijdag 10/07/2020

00:00Etoile Tamines-Flawinne B-PP
.Floreffe B-Lustin B-PP
.St-Gérard-Moustier B-PP
.Malonne B-Anseremme-PP
.Bioul B-Falisolle-Aisemont-PP
.Lesve-Arbre-Auvelais B-PP
.Anhée B-Bois-Villers-PP

20/26

1.Falisolle-Aisemont46106.3
2.Bioul B45106.-1(0)
3.Bois-Villers4376
Anseremme43662.
Malonne B4386
6.Etoile Tamines37106
7.Lustin B3496
8.Lesve-Arbre2466-2.(0)
9.St-Gérard*2237-4.(0)
10.Auvelais B15164.
Flawinne B1506
12.Anhée B1226.1
13.Floreffe B*837.-3(0)
14.Moustier B516
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Namur : 4de Provinciale B --> Flawinne B

Flawinne B

1.Zo-18/08/1915:00Malonne B-

Flawinne B

4 -0008-
2.Zo-25/08/1915:00

Flawinne B

-Lustin B4 -50011-
3.Zo-01/09/1915:00Moustier B-

Flawinne B

0 -2

3

38
4.Zo-08/09/1915:00

Flawinne B

-St-Gérard1 -1149
5.Zo-15/09/1915:00Floreffe B-

Flawinne B

4 -2049
6.Zo-22/09/1915:00

Flawinne B

-Etoile Tamines0 -30411
7.Za-28/09/1919:30Anhée B-

Flawinne B

0 -01511
8.Zo-06/10/1915:00

Flawinne B

-Lesve-Arbre2 -0

3

89
9.Zo-13/10/1915:00Bioul B-

Flawinne B

2 -2199
10.Zo-20/10/1915:00

Flawinne B

-Anseremme2 -30910
11.Zo-27/10/1915:00Falisolle-Aisemont-

Flawinne B

5 -10910
12.Zo-10/11/1914:30

Flawinne B

-Auvelais B4 -2

3

1210
13.Zo-17/11/1914:30Bois-Villers-

Flawinne B

6 -301210
14.Zo-24/11/1914:30

Flawinne B

-Malonne B1 -301210
15.Zo-01/12/1914:30Lustin B-

Flawinne B

6 -101210
16.Zo-08/12/1914:30

Flawinne B

-Moustier B3 -2

3

1510
17.Zo-19/01/2014:30St-Gérard-

Flawinne B

3 -001510
18.Zo-26/01/2014:30

Flawinne B

-Floreffe B2 -301510
21.Zo-16/02/2015:00Lesve-Arbre-

Flawinne B

3 -001510
22.Zo-23/02/2015:00

Flawinne B

-Bioul B0 -301510
19.Vr-10/07/2000:00Etoile Tamines-

Flawinne B

-PP.
20.Zo-26/07/2000:00

Flawinne B

-Anhée B -.
23.Di-28/07/2000:00Anseremme-

Flawinne B

-.
24.Wo-29/07/2000:00

Flawinne B

-Falisolle-Aisemont -.
25.Do-30/07/2000:00Auvelais B-

Flawinne B

-.
26.Vr-31/07/2000:00

Flawinne B

-Bois-Villers -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Anhée B

1.Zo-18/08/1915:00Anhée B-Lesve-Arbre1 -2008-
2.Zo-25/08/1915:00Bioul B-Anhée B6 -10011-
3.Zo-01/09/1915:00Anhée B-Anseremme2 -21112
4.Zo-08/09/1915:00Falisolle-Aisemont-Anhée B6 -00112
5.Zo-15/09/1915:00Anhée B-Auvelais B1 -11213
6.Zo-22/09/1915:00Bois-Villers-Anhée B4 -30213
7.Za-28/09/1919:30Anhée B-

Flawinne B

0 -01313
8.Zo-06/10/1915:00Lustin B-Anhée B2 -00313
9.Zo-13/10/1915:00Anhée B-Moustier B2 -40314-
10.Zo-20/10/1915:00St-Gérard-Anhée B1 -3

3

612
11.Zo-27/10/1915:00Anhée B-Floreffe B1 -11712
12.Zo-10/11/1914:30Etoile Tamines-Anhée B4 -00712
13.Za-16/11/1919:30Anhée B-Malonne B5 -2

3

1011
14.Zo-24/11/1914:30Lesve-Arbre-Anhée B2 -001012
15.Zo-01/12/1914:30Anhée B-Bioul B1 -201012
16.Zo-08/12/1914:30Anseremme-Anhée B3 -201012
17.Zo-19/01/2014:30Anhée B-Falisolle-Aisemont2 -601012
18.Zo-26/01/2014:30Auvelais B-Anhée B2 -211112
21.Zo-16/02/2015:00Anhée B-Lustin B0 -101112
22.Zo-23/02/2015:00Moustier B-Anhée B0 -011212
19.Vr-10/07/2000:00Anhée B-Bois-Villers -PP.
20.Zo-26/07/2000:00

Flawinne B

-Anhée B -.
23.Di-28/07/2000:00Anhée B-St-Gérard -.
24.Wo-29/07/2000:00Floreffe B-Anhée B -.
25.Do-30/07/2000:00Anhée B-Etoile Tamines -.
26.Vr-31/07/2000:00Malonne B-Anhée B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/13)

1Falisolle-Aisemont*2843:10+33
2Anseremme2528:13+15
3Bioul B*2429:11+18
.Malonne B*2428:17+11
5Bois-Villers*2333:14+19
6Lustin B*1722:15+7
.Etoile Tamines**1721:16+5
8St-Gérard**1112:16-4
9Flawinne B*1019:25-6
10Lesve-Arbre*913:20-7
11Auvelais B817:35-18
12Anhée B*715:21-6
13Floreffe B**418:44-26
14Moustier B*17:31-24

alle wedstrijden (20/26)

1Falisolle-Aisemont4675:29+46
2Bioul B4551:22+29
3Bois-Villers4359:22+37
.Anseremme4360:29+31
.Malonne B4349:36+13
6Etoile Tamines3746:30+16
7Lustin B3442:34+8
8Lesve-Arbre2439:40-1
9St-Gérard*2228:32-4
10Auvelais B1541:65-24
.Flawinne B1530:58-28
12Anhée B1226:51-25
13Floreffe B*828:75-47
14Moustier B519:70-51

uitwedstrijden (11/13)

1Bioul B*2122:11+11
2Bois-Villers*2026:8+18
.Etoile Tamines2025:14+11
4Malonne B*1921:19+2
5Anseremme**1832:16+16
.Falisolle-Aisemont*1832:19+13
7Lustin B*1720:19+1
8Lesve-Arbre*1526:20+6
9St-Gérard*1116:160
10Auvelais B**724:30-6
11Anhée B*511:30-19
.Flawinne B*511:33-22
13Floreffe B*410:31-21
.Moustier B*412:39-27