www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/11/2019

vbal4

Namur

1ste Provinciale

zondag 10/11/2019

14:30

Nismes

-Neffe2-1
.Biesme A-Fernelmont A2-2
.

Condruzien A

-Andenne A3-1
.

Grand-Leez A

-Molignée A4-2
.

Profondeville

-Pesche A5-1
.

Rhisnes A

-Wépion A1-0
.

Tamines

-Loyers A4-2
.

Chevetogne

-Beauraing A3-0

12/30

  • 1.

    Tamines

    36
  • 2.

    Nismes

    33
  • 3.

    Biesme A

    24
  • 4.

    Loyers A

    23
  • 5.

    Grand-Leez A

    22
  • 6.

    Chevetogne

    19
  • 7.

    Condruzien A

    18
  • 8.

    Fernelmont A

    17
  • 9.

    Profondeville

    15
  • 10.

    Rhisnes A

    14
  • 11.

    Beauraing A

    12
  • 12.

    Andenne A

    11
  • .

    Neffe

    11
  • 14.

    Molignée A

    10
  • 15.

    Pesche A

    6
  • 16.

    Wépion A

    0

2de Provinciale A

vrijdag 08/11/2019

20:30Hadelin-Haversin A-

Stade Gedinne A

1-4

zaterdag 09/11/2019

20:00Beauraing B-

Malonne A

1-2

zondag 10/11/2019

14:30

Anhée A

-Pondrome A2-0
.

Vencimont

-Lisogne-Thynes3-1
.

Petigny-Frasnes

-Ent.Dion A4-0
.

Havelange A

-Evelette-Jallet A4-3
.

Surice A

-Jambes A3-1
.

Flavion A

-Morialmé A1-0

12/30

  • 1.

    Stade Gedinne A

    27
  • 2.

    Flavion A

    26
  • 3.

    Anhée A

    25
  • 4.

    Malonne A

    22
  • 5.

    Hadelin-Haversin A

    21
  • 6.

    Petigny-Frasnes

    19
  • 7.

    Pondrome A

    17
  • .

    Havelange A

    17
  • .

    Vencimont

    17
  • 10.

    Evelette-Jallet A

    14
  • 11.

    Jambes A

    13
  • 12.

    Beauraing B

    11
  • .

    Lisogne-Thynes

    11
  • .

    Surice A

    11
  • .

    Morialmé A

    11
  • 16.

    Ent.Dion A

    10

2de Provinciale B

zaterdag 09/11/2019

20:00

Meux B

-Naninne A4-0

zondag 10/11/2019

14:30

Gembloux A

-Floreffe A3-1
.Bossière A-Sart-Bernard2-2
.Aische B-

FCO Namur A

3-5
.

Ligny A

-Flawinne A3-0
.Auvelais A-

Tamines B

2-3
.Schaltin A-

Arquet A

0-2
.

Loyers B

-Achêne1-0

12/30

  • 1.

    Meux B

    28
  • 2.

    Ligny A

    25
  • 3.

    Arquet A

    23
  • 4.

    Gembloux A

    22
  • 5.

    FCO Namur A

    21
  • 6.

    Tamines B

    20
  • 7.

    Bossière A

    17
  • .

    Schaltin A

    17
  • 9.

    Floreffe A

    16
  • 10.

    Loyers B*

    14
  • 11.

    Naninne A

    14
  • 12.

    Sart-Bernard*

    10
  • 13.

    Flawinne A

    10
  • 14.

    Aische B

    9
  • .

    Auvelais A

    9
  • 16.

    Achêne

    8

3de Provinciale A

zaterdag 09/11/2019

20:00

Bièvre

-Han-Sur-Lesse4-1
.Faulx-les-Tombes-

Andoy A

0-1
.

Eprave A

-Condruzien B4-3

zondag 10/11/2019

14:30

Rochefort B

-Ohey A2-1
.Molignée B-Assesse A1-1
.

Houyet

-Lustin A1-0
.

Dinant A

-Miécret6-1
.

Gesves A

-Schaltin B2-1

12/30

  • 1.

    Gesves A

    32
  • 2.

    Andoy A

    27
  • 3.

    Dinant A

    26
  • 4.

    Bièvre

    23
  • 5.

    Eprave A

    19
  • 6.

    Houyet

    17
  • 7.

    Ohey A*

    16
  • .

    Rochefort B

    16
  • 9.

    Lustin A

    15
  • .

    Miécret

    15
  • 11.

    Faulx-les-Tombes

    13
  • .

    Condruzien B*

    13
  • 13.

    Molignée B

    13
  • .

    Assesse A

    13
  • 15.

    Han-Sur-Lesse

    7
  • 16.

    Schaltin B

    2

3de Provinciale B

zondag 10/11/2019

14:30St-Germain-Grand-Leez B1-1
.FCO Namur B-

Taviers A

1-8
.Fernelmont B-

Sauvenière A

1-6
.Temploux-Suarlée A-

Leuze-Longchamps A

0-1
.Eghezée A-

Emines A

0-1
.Wépion B-

Arquet B

0-1
.Jambes B-

Rhisnes B

2-5

12/28

  • 1.

    Sauvenière A*

    28
  • .

    Eghezée A*

    28
  • 3.

    Leuze-Longchamps A*

    24
  • 4.

    Taviers A*

    22
  • 5.

    Emines A*

    21
  • 6.

    Rhisnes B

    18
  • 7.

    Fernelmont B*

    18
  • 8.

    Arquet B*

    16
  • 9.

    St-Germain*

    16
  • 10.

    Petit-Wartet A*

    13
  • 11.

    Jambes B

    9
  • 12.

    Grand-Leez B*

    8
  • .

    Wépion B

    8
  • 14.

    Temploux-Suarlée A*

    5
  • 15.

    FCO Namur B*

    4
  • 16.

    Sclayn

    AMC

3de Provinciale C

zondag 10/11/2019

14:30Peche B-

Ligny B

1-3
.Somzée A-Tarcienne A1-1
.

Bioul A

-Moustier A3-1
.Thy-Chateau A-Biesme B1-1
.

Gimnée-Mazée E

-Philippeville A5-2
.

Walcourt A

-Sourice B2-0
.

Couvin-Mariembourg B

-Flavion B3-0
.

Celtic Denée

-Namur-Fosses B6-1

12/30

  • 1.

    Bioul A

    30
  • 2.

    Tarcienne A

    29
  • 3.

    Couvin-Mariembourg B

    26
  • 4.

    Moustier A

    24
  • 5.

    Thy-Chateau A

    23
  • .

    Somzée A

    23
  • 7.

    Ligny B

    20
  • 8.

    Walcourt A

    17
  • 9.

    Celtic Denée

    16
  • 10.

    Biesme B

    14
  • 11.

    Peche B

    12
  • 12.

    Philippeville A

    11
  • 13.

    Gimnée-Mazée E

    10
  • 14.

    Flavion B

    9
  • 15.

    Sourice B

    7
  • 16.

    Namur-Fosses B

    1

4de Provinciale A

zaterdag 09/11/2019

20:00

Gedinne B

-Eprave B8-0
.Sommenoise-

Rienne

1-6

zondag 10/11/2019

14:30Dion B-

Leignon

0-2
.Ciergnon-

Sinsin-Waillet

0-6
.Pondrome B-

Hadelin-Haversin B

0-1
.

Onhaye B

-Pessoux7-2
.ES Ardennaise-

Dinant B

1-4

12/26

  • 1.

    Onhaye B

    32
  • 2.

    Hadelin-Haversin B

    31
  • 3.

    Sinsin-Waillet

    26
  • 4.

    ES Ardennaise

    25
  • 5.

    Rienne

    22
  • 6.

    Gedinne B

    21
  • 7.

    Leignon

    20
  • 8.

    Pessoux

    19
  • 9.

    Dinant B

    17
  • 10.

    Pondrome B

    11
  • 11.

    Eprave B

    10
  • 12.

    Dion B

    6
  • 13.

    Ciergnon

    4
  • 14.

    Sommenoise

    0

4de Provinciale B

zondag 10/11/2019

14:30

Flawinne B

-Auvelais B4-2
.Lustin B-Falisolle-Aisemont2-2
.Moustier B-

Anseremme

1-3
.St-Gérard-

Bioul B

1-5
.Floreffe B-

Lesve-Arbre

2-4
.

Etoile Tamines

-Anhée B4-0
.Malonne B-Bois-Villers2-2

12/26

  • 1.

    Anseremme

    27
  • 2.

    Malonne B

    26
  • 3.

    Etoile Tamines

    25
  • 4.

    Bioul B

    25
  • 5.

    Bois-Villers

    24
  • .

    Falisolle-Aisemont

    24
  • 7.

    Lustin B

    19
  • 8.

    St-Gérard

    16
  • 9.

    Lesve-Arbre

    12
  • 10.

    Flawinne B

    12
  • 11.

    Auvelais B

    8
  • 12.

    Anhée B

    7
  • 13.

    Floreffe B

    5
  • 14.

    Moustier B

    4

4de Provinciale C

zondag 10/11/2019

14:30Leuze Longchamps B-Eghezée B2-2
.

Sauvenière B

-Temploux-Suarlée B7-1
.Traviers B-Ent.Wartet2-2
.

Boninne

-Onoz11-0
.Petit-Waret B-

Bossière B

0-3
.

Ham

-Gembloux B4-0
.Emines B-Mazy3-3

12/26

  • 1.

    Boninne

    32
  • 2.

    Ham

    31
  • 3.

    Ent.Wartet

    26
  • 4.

    Bossière B

    23
  • 5.

    Traviers B

    20
  • .

    Leuze Longchamps B

    20
  • 7.

    Mazy

    20
  • 8.

    Eghezée B

    18
  • 9.

    Gembloux B

    13
  • 10.

    Onoz

    12
  • 11.

    Sauvenière B

    10
  • 12.

    Petit-Waret B

    6
  • 13.

    Emines B

    5
  • 14.

    Temploux-Suarlée B

    3

4de Provinciale D

zondag 10/11/2019

14:30Evelette-Jallet B-

Gesves B

1-2
.

Naninne B

-Havelange B4-1
.

Andennais B

-Yvoir4-1
.

Assesse B

-Bonneville3-1
.Ohey B-

Natoye

6-7
.

Andoy B

-Méan6-1
.Namèche-

Sorée

4-5

12/26

  • 1.

    Namèche

    27
  • 2.

    Sorée

    27
  • 3.

    Natoye

    26
  • 4.

    Assesse B

    25
  • .

    Andennais B

    25
  • 6.

    Andoy B

    21
  • 7.

    Ohey B

    18
  • 8.

    Yvoir

    17
  • 9.

    Bonneville

    15
  • 10.

    Evelette-Jallet B

    13
  • .

    Méan

    13
  • 12.

    Naninne B

    8
  • 13.

    Gesves B

    7
  • 14.

    Havelange B

    3

4de Provinciale E

zondag 10/11/2019

14:30

Philippeville B

-Walcourt B5-2
.

Mesnil

-Gimnée-Mazée B4-1
.Viroin-Treignes-Thy-Chateau B-ST
.Tarcienne B-Hastière3-3
.Clermont-Somzée B3-3
.

Morialmé B

-Florennes6-4
.

Frontières

-Feschaux5-1

12/26

  • 1.

    Frontières

    33
  • 2.

    Thy-Chateau B*

    30
  • 3.

    Mesnil

    29
  • 4.

    Viroin-Treignes*

    25
  • 5.

    Philippeville B

    22
  • 6.

    Somzée B

    14
  • .

    Gimnée-Mazée B

    14
  • .

    Morialmé B

    14
  • 9.

    Clermont

    13
  • 10.

    Feschaux

    12
  • 11.

    Tarcienne B

    10
  • 12.

    Hastière

    9
  • 13.

    Florennes

    7
  • 14.

    Walcourt B

    3
productiefst
4EThy-Chateau B70
4CBoninne64
4EMesnil61
4EFrontières56
1Tamines53
4ASinsin-Waillet53
4DSorée53
4AOnhaye B52
4CHam50
4ADinant B49
4CBossière B49
minste tegendoelpunten
1Tamines8
3CTarcienne A10
4AHadelin-Haversin B10
2AStade Gedinne A11
3BSauvenière A11
3CCouvin-Mariembourg B11
3CSomzée A11
4CHam11
3AGesves A13
3CBioul A13
4AOnhaye B13
geen enkele wedstrijd verloren
1Tamines
3AGesves A
4AOnhaye B
4CBoninne
langste reeks overwinningen
1Tamines12
1Nismes11
4EFrontières9
4AOnhaye B8
4CBoninne8
4DNamèche8
langste reeks zonder nederlaag
1Tamines12
3AGesves A12
4AOnhaye B12
4CBoninne12
1Nismes11
4BBioul B11
2AStade Gedinne A10
3BEghezée A10
4BAnseremme10
4EMesnil10
1Biesme A9
2AFlavion A9
3AAndoy A9
3ADinant A9
4CEnt.Wartet9
4CMazy9
4DNatoye9
4EFrontières9
minste verliespunten
1Tamines0
1Nismes3
4EFrontières3
4EThy-Chateau B3
3AGesves A4
4AOnhaye B4
4CBoninne4
3BSauvenière A5
3BEghezée A5
4AHadelin-Haversin B5
4CHam5
minste verliespunten thuis
1Tamines0
1Nismes0
2BMeux B0
3AGesves A0
4AOnhaye B0
4AHadelin-Haversin B0
4CBoninne0
1Biesme A2
3CTarcienne A2
4BMalonne B2
4BFalisolle-Aisemont2
4DAndennais B2
4EMesnil2
minste verliespunten uit
1Tamines0
3BEghezée A0
3BLeuze-Longchamps A0
4CHam0
4EFrontières0
4EThy-Chateau B0
3BSauvenière A2
4CLeuze Longchamps B2
1Nismes3
3CBioul A3
4ARienne3
4BEtoile Tamines3
4DNamèche3
hoogste scores
4CLeuze Longchamps B -Sauvenière B12-2
4EWalcourt B -Frontières1-13
4EMesnil -Florennes12-2
4EFeschaux -Florennes8-6
4CBoninne -Sauvenière B11-2
4CTemploux-Suarlée B -Eghezée B4-9
4DOhey B -Natoye6-7
4EFlorennes -Somzée B6-7