www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 24/01/2020

vbal4

Namur

1ste Provinciale

zaterdag 25/01/2020

20:00Neffe-Molignée A-

zondag 26/01/2020

14:30Beauraing A-Pesche A-
.Fernelmont A-Andenne A-
.Biesme A-Grand-Leez A-
.Nismes-Profondeville-
.Chevetogne-Rhisnes A-
.Tamines-Wépion A-
.Condruzien A-Loyers A-

19/30

  • 1.

    Tamines

    54
  • 2.

    Nismes

    40
  • 3.

    Grand-Leez A

    39
  • 4.

    Chevetogne

    32
  • 5.

    Loyers A

    32
  • 6.

    Biesme A

    28
  • 7.

    Fernelmont A

    26
  • 8.

    Condruzien A

    24
  • 9.

    Andenne A

    24
  • .

    Molignée A

    24
  • 11.

    Neffe

    24
  • 12.

    Rhisnes A

    21
  • 13.

    Beauraing A

    21
  • 14.

    Profondeville

    19
  • 15.

    Pesche A

    16
  • 16.

    Wépion A

    4

2de Provinciale A

zondag 26/01/2020

14:30Morialmé A-Evelette-Jallet A-
.Pondrome A-Ent.Dion A-
.Stade Gedinne A-Lisogne-Thynes-
.Hadelin-Haversin A-Petigny-Frasnes-
.Anhée A-Havelange A-
.Flavion A-Beauraing B-
.Surice A-Malonne A-
.Vencimont-Jambes A-

19/30

  • 1.

    Malonne A

    43
  • 2.

    Flavion A

    43
  • 3.

    Stade Gedinne A

    38
  • 4.

    Hadelin-Haversin A

    36
  • 5.

    Anhée A

    35
  • 6.

    Petigny-Frasnes

    30
  • 7.

    Beauraing B

    28
  • 8.

    Pondrome A

    23
  • 9.

    Surice A

    22
  • 10.

    Jambes A

    21
  • .

    Morialmé A

    21
  • 12.

    Evelette-Jallet A

    21
  • 13.

    Havelange A

    20
  • 14.

    Lisogne-Thynes

    18
  • 15.

    Vencimont

    17
  • 16.

    Ent.Dion A

    16

2de Provinciale B

zondag 26/01/2020

14:30Achêne-Flawinne A-
.Floreffe A-Naninne A-
.Sart-Bernard-FCO Namur A-
.Bossière A-Meux B-
.Gembloux A-Ligny A-
.Loyers B-Auvelais A-
.Schaltin A-Tamines B-
.Aische B-Arquet A-

19/30

  • 1.

    Meux B

    44
  • 2.

    Ligny A

    41
  • 3.

    Arquet A

    39
  • 4.

    Tamines B

    35
  • 5.

    Gembloux A

    31
  • 6.

    Bossière A

    31
  • 7.

    FCO Namur A

    28
  • 8.

    Naninne A

    28
  • 9.

    Sart-Bernard

    24
  • 10.

    Schaltin A

    23
  • 11.

    Aische B

    21
  • .

    Auvelais A

    21
  • 13.

    Floreffe A

    19
  • 14.

    Loyers B

    17
  • 15.

    Achêne

    11
  • 16.

    Flawinne A

    11

3de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

20:00Bièvre-Schaltin B-
.Faulx-les-Tombes-Gesves A-

zondag 26/01/2020

14:30Andoy A-Miécret-
.Ohey A-Lustin A-
.Assesse A-Condruzien B-
.Molignée B-Houyet-
.Rochefort B-Dinant A-
.Eprave A-Han-Sur-Lesse-

19/30

  • 1.

    Gesves A

    43
  • 2.

    Andoy A

    39
  • 3.

    Dinant A

    36
  • 4.

    Ohey A*

    35
  • 5.

    Bièvre

    35
  • 6.

    Lustin A

    33
  • 7.

    Eprave A*

    27
  • .

    Rochefort B

    27
  • 9.

    Condruzien B

    24
  • 10.

    Molignée B

    23
  • .

    Miécret

    23
  • 12.

    Houyet

    20
  • 13.

    Faulx-les-Tombes

    19
  • 14.

    Assesse A

    19
  • 15.

    Han-Sur-Lesse

    16
  • 16.

    Schaltin B

    3

3de Provinciale B

vrijdag 24/01/2020

20:00Rhisnes B-Leuze-Longchamps A-

zaterdag 25/01/2020

20:00Wépion B-Emines A-

zondag 26/01/2020

14:30Petit-Wartet A-Sauvenière A-
.Grand-Leez B-Taviers A-
.St-Germain-Fernelmont B-
.Jambes B-Eghezée A-
.FCO Namur B-Arquet B-

18/28

  • 1.

    Eghezée A

    45
  • 2.

    Sauvenière A*

    41
  • 3.

    Taviers A

    34
  • 4.

    Leuze-Longchamps A

    31
  • 5.

    St-Germain*

    30
  • 6.

    Rhisnes B

    29
  • 7.

    Fernelmont B*

    28
  • 8.

    Emines A

    26
  • 9.

    Petit-Wartet A

    24
  • 10.

    Arquet B*

    23
  • 11.

    Grand-Leez B*

    18
  • 12.

    Jambes B

    14
  • 13.

    Wépion B

    13
  • 14.

    Temploux-Suarlée A

    9
  • 15.

    FCO Namur B*

    6
  • 16.

    Sclayn

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

19:30Somzée A-Thy-Chateau A-

zondag 26/01/2020

14:30Namur-Fosses B-Philippeville A-
.Ligny B-Biesme B-
.Tarcienne A-Moustier A-
.Peche B-Gimnée-Mazée E-
.Celtic Denée-Walcourt A-
.Couvin-Mariembourg B-Sourice B-
.Bioul A-Flavion B-

19/30

  • 1.

    Bioul A

    47
  • 2.

    Moustier A

    45
  • 3.

    Tarcienne A*

    45
  • 4.

    Couvin-Mariembourg B

    42
  • 5.

    Somzée A

    38
  • 6.

    Thy-Chateau A

    29
  • .

    Celtic Denée

    29
  • 8.

    Biesme B

    26
  • 9.

    Walcourt A

    23
  • .

    Philippeville A

    23
  • 11.

    Ligny B

    21
  • 12.

    Peche B

    18
  • 13.

    Sourice B

    17
  • 14.

    Gimnée-Mazée E*

    16
  • 15.

    Flavion B

    12
  • 16.

    Namur-Fosses B

    1

4de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

20:00Sinsin-Waillet-Eprave B-
.Rienne-Pessoux-

zondag 26/01/2020

14:30Leignon-Hadelin-Haversin B-
.Dion B-Gedinne B-
.Sommenoise-Pondrome B-
.Dinant B-Onhaye B-
.Ciergnon-ES Ardennaise-

17/26

  • 1.

    Onhaye B

    45
  • 2.

    Hadelin-Haversin B

    41
  • 3.

    ES Ardennaise

    40
  • 4.

    Sinsin-Waillet

    32
  • .

    Rienne

    32
  • 6.

    Leignon

    30
  • 7.

    Dinant B

    29
  • 8.

    Gedinne B

    28
  • 9.

    Pessoux

    22
  • 10.

    Pondrome B

    18
  • 11.

    Ciergnon

    10
  • .

    Eprave B

    10
  • 13.

    Dion B

    6
  • 14.

    Sommenoise

    3

4de Provinciale B

zondag 26/01/2020

14:30Auvelais B-Anhée B-
.Falisolle-Aisemont-Lesve-Arbre-
.Anseremme-Bioul B-
.Lustin B-St-Gérard-
.Flawinne B-Floreffe B-
.Bois-Villers-Etoile Tamines-
.Moustier B-Malonne B-

17/26

  • 1.

    Anseremme

    40
  • 2.

    Falisolle-Aisemont

    39
  • .

    Bois-Villers

    39
  • 4.

    Malonne B

    36
  • 5.

    Bioul B

    36
  • 6.

    Etoile Tamines

    30
  • 7.

    Lustin B

    28
  • 8.

    St-Gérard

    22
  • 9.

    Lesve-Arbre

    18
  • 10.

    Flawinne B

    15
  • 11.

    Auvelais B

    14
  • 12.

    Anhée B

    10
  • 13.

    Floreffe B

    5
  • 14.

    Moustier B

    4

4de Provinciale C

zondag 26/01/2020

14:30Eghezée B-Gembloux B-
.Temploux-Suarlée B-Bossière B-
.Ent.Wartet-Onoz-
.Sauvenière B-Boninne-
.Leuze Longchamps B-Petit-Waret B-
.Mazy-Ham-
.Traviers B-Emines B-

17/26

  • 1.

    Boninne

    39
  • 2.

    Ham

    37
  • 3.

    Ent.Wartet

    37
  • 4.

    Bossière B

    36
  • 5.

    Mazy

    33
  • 6.

    Eghezée B

    30
  • 7.

    Leuze Longchamps B

    27
  • 8.

    Traviers B

    26
  • 9.

    Gembloux B

    19
  • 10.

    Onoz

    15
  • 11.

    Emines B

    14
  • .

    Sauvenière B

    14
  • 13.

    Petit-Waret B

    8
  • 14.

    Temploux-Suarlée B

    4

4de Provinciale D

zondag 26/01/2020

14:30Gesves B-Méan-
.Havelange B-Natoye-
.Yvoir-Bonneville-
.Naninne B-Assesse B-
.Evelette-Jallet B-Ohey B-
.Sorée-Andoy B-
.Andennais B-Namèche-

17/26

  • 1.

    Namèche

    40
  • 2.

    Sorée

    38
  • 3.

    Assesse B

    35
  • .

    Natoye

    35
  • .

    Andennais B

    35
  • 6.

    Andoy B

    33
  • 7.

    Ohey B

    28
  • 8.

    Méan

    21
  • 9.

    Bonneville

    19
  • 10.

    Yvoir

    18
  • 11.

    Evelette-Jallet B

    17
  • 12.

    Gesves B

    13
  • 13.

    Naninne B

    8
  • 14.

    Havelange B

    4

4de Provinciale E

zondag 26/01/2020

14:30Walcourt B-Florennes-
.Gimnée-Mazée B-Somzée B-
.Thy-Chateau B-Hastière-
.Mesnil-Tarcienne B-
.Philippeville B-Clermont-
.Feschaux-Morialmé B-
.Viroin-Treignes-Frontières-

17/26

  • 1.

    Thy-Chateau B

    45
  • 2.

    Mesnil

    44
  • 3.

    Frontières*

    42
  • 4.

    Viroin-Treignes*

    29
  • 5.

    Philippeville B*

    25
  • 6.

    Morialmé B

    23
  • 7.

    Clermont

    22
  • 8.

    Somzée B

    20
  • 9.

    Tarcienne B

    19
  • 10.

    Hastière*

    18
  • .

    Gimnée-Mazée B

    18
  • 12.

    Feschaux

    15
  • 13.

    Florennes

    10
  • 14.

    Walcourt B

    3
productiefst
4EThy-Chateau B94
4EMesnil88
4EFrontières80
4CBoninne79
1Tamines74
4ADinant B74
4DSorée74
4DAssesse B74
4CBossière B70
3CBioul A69
4ASinsin-Waillet69
minste tegendoelpunten
1Tamines15
3CTarcienne A15
3BSauvenière A16
3CSomzée A17
2AMalonne A18
2AStade Gedinne A18
3BEghezée A18
4BBois-Villers19
4AHadelin-Haversin B20
4CHam20
2BMeux B21
3CCouvin-Mariembourg B21
4AOnhaye B21
geen enkele wedstrijd verloren
4AOnhaye B
langste reeks overwinningen
1Tamines14
4EFrontières12
1Nismes11
4EThy-Chateau B10
langste reeks zonder nederlaag
4AOnhaye B17
4BBioul B16
3AGesves A15
4BAnseremme15
1Tamines14
3CBioul A14
4CBoninne14
4CEnt.Wartet14
4CMazy14
3AAndoy A13
3CTarcienne A13
4DSorée13
minste verliespunten
1Tamines3
4AOnhaye B6
4EThy-Chateau B6
4EFrontières6
4EMesnil7
3BEghezée A9
3CTarcienne A9
3BSauvenière A10
3CBioul A10
4AHadelin-Haversin B10
4AES Ardennaise11
4BAnseremme11
4DNamèche11
minste verliespunten thuis
1Tamines0
4AOnhaye B0
2BMeux B2
4AHadelin-Haversin B2
4BFalisolle-Aisemont2
4EMesnil2
1Grand-Leez A3
2BLigny A3
3CMoustier A3
4CBoninne3
4DNamèche3
4DSorée3
4DAssesse B3
4EThy-Chateau B3
4EFrontières3
minste verliespunten uit
3BEghezée A2
1Tamines3
4CHam3
4EThy-Chateau B3
4EFrontières3
2BArquet A4
3BSauvenière A5
3CBioul A5
3CTarcienne A5
3CCouvin-Mariembourg B5
4CEghezée B5
4EMesnil5
hoogste scores
4EFlorennes -Frontières2-15
4DAssesse B -Evelette-Jallet B13-3
4CLeuze Longchamps B -Sauvenière B12-2
4EMesnil -Florennes12-2
4EWalcourt B -Frontières1-13
4EFeschaux -Florennes8-6
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :2320
... wedstrijden met uitslag :1483
... thuiszeges :674(45,4%)
... uitzeges :571(38,5%)
... draws :236(15,9%)
... F2 uitslagen :2
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :26(1,8%)
... met één goal :83(5,6%)
... met twee goals :184(12,4%)
... met drie goals :205(13,8%)
... met vier goals :238(16,0%)
... met vijf goals :230(15,5%)
... met zes goals :198(13,4%)
... met zeven goals :121(8,2%)
... met meer dan zeven goals :196(13,2%)