www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Luxembourg-3E: LA ROCHE B
Wedstrijden
1Vr-30/08/1920:30La Roche B -Rendeux0 -50 08-
2Za-07/09/1920:00Petit-Han -La Roche B5 -2 0011-
3Vr-13/09/1920:30La Roche B -Vecmont1 -50 012-
4Zo-22/09/1915:00Ortho -La Roche B0 -0 1112 
5Za-28/09/1920:00La Roche B -Durbuy B0 -01 213 
6Za-05/10/1920:00Izier -La Roche B3 -4 3511 
7Za-12/10/1920:00La Roche B -Melreux-Hotton B2 -30 511 
8Za-19/10/1920:00Bourdon -La Roche B2 -3 3810 
9Za-26/10/1920:00La Roche B -Heyd0 -40 811 
10Zo-03/11/1914:30Waha-Marche B -La Roche B2 -2 1911 
11Zo-10/11/1915:00Oppagne B -La Roche B1 -1 11012 
12Za-16/11/1920:00La Roche B -Houmart1 -30 1012 
13Zo-24/11/1914:30Roy -La Roche B4 -1 01012 
14Zo-01/12/1914:30Rendeux -La Roche B1 -1 11112 
15Za-07/12/1920:00La Roche B -Petit-Han1 -20 1112 
19Za-22/02/2020:00La Roche B -Izier2 -03 1412 
16Vr-10/07/2000:00Vecmont -La Roche B  - PP .   
17Wo-22/07/2000:00La Roche B -Ortho  - .    
18Do-23/07/2000:00Durbuy B -La Roche B  -  .   
20Za-25/07/2000:00Melreux-Hotton B -La Roche B  -  .   
21Zo-26/07/2000:00La Roche B -Bourdon  - .    
22Ma-27/07/2000:00Heyd -La Roche B  -  .   
23Di-28/07/2000:00La Roche B -Waha-Marche B  - .    
24Wo-29/07/2000:00La Roche B -Oppagne B  - .    
25Do-30/07/2000:00Houmart -La Roche B  -  .   
26Vr-31/07/2000:00La Roche B -Roy  - .    
Rangschikking(16/26)
1Roy 43 14
 2Bourdon 31 9
 .Melreux-Hotton B 31 9
 4Rendeux 29 8
 5Heyd* 28 8
 6Oppagne B 26 7
 7Petit-Han 22 6
 8Vecmont* 21 6
 9Durbuy B* 18 4
 10Houmart* 17 5
 11Waha-Marche B 15 4
12La Roche B 14 3
 13Izierx6 1
14Orthox4 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van ORTHO
1Za-31/08/1920:00Bourdon -Ortho2 -1  008-
2Zo-08/09/1915:00Ortho -Heyd1 -4 0 011-
3Zo-15/09/1915:00Waha-Marche B -Ortho4 -7  3310 
4Zo-22/09/1915:00Ortho -La Roche B0 -0 1 410 
5Zo-29/09/1915:00Houmart -Ortho1 -0  0410 
6Zo-06/10/1915:00Ortho -Roy1 -3 0 412 
7Za-12/10/1920:00Rendeux -Ortho6 -1  0412 
8Zo-20/10/1915:00Ortho -Petit-Han2 -5 0 413 
9Zo-27/10/1915:00Vecmont -Ortho5 -1  0413 
10Zo-03/11/1914:30Ortho -Oppagne B1 -5 0 413 
11Zo-10/11/1914:30Ortho -Durbuy B1 -7 0 413 
12Za-16/11/1920:00Izier -Ortho2 -1  0414-
13Zo-24/11/1914:30Ortho -Melreux-Hotton B0 -3 0 414-
14Zo-01/12/1914:30Ortho -Bourdon0 -3 0 414-
15Za-07/12/1920:00Heyd -Ortho11 -0  0414-
19Za-22/02/2020:00Roy -Ortho5 -0F1 0414-
16Vr-10/07/2000:00Ortho -Waha-Marche B  - PP.    
17Wo-22/07/2000:00La Roche B -Ortho  -   .   
18Do-23/07/2000:00Ortho -Houmart  -  .    
20Za-25/07/2000:00Ortho -Rendeux  -  .    
21Zo-26/07/2000:00Petit-Han -Ortho  -   .   
22Ma-27/07/2000:00Ortho -Vecmont  -  .    
23Di-28/07/2000:00Oppagne B -Ortho  -   .   
24Wo-29/07/2000:00Durbuy B -Ortho  -   .   
25Do-30/07/2000:00Ortho -Izier  -  .    
26Vr-31/07/2000:00Melreux-Hotton B -Ortho  -   .   
Beste aanval
Roy56
 Rendeux50
 Oppagne B48
 Heyd46
 Vecmont37
 Melreux-Hotton B37
 Petit-Han37
 Houmart34
 Bourdon34
 Durbuy B28
 Waha-Marche B25
La Roche B21
 Izier19
Ortho17
Beste verdediging
Heyd19
 Durbuy B20
 Roy20
 Bourdon21
 Oppagne B24
 Melreux-Hotton B25
 Vecmont27
 Rendeux27
 Houmart39
La Roche B40
 Petit-Han46
 Waha-Marche B53
 Izier62
Ortho66
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.