www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Luxembourg-3E: OPPAGNE B
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Oppagne B -Izier9 -03 31 
2Za-07/09/1920:00Roy -Oppagne B4 -2 036 
3Za-14/09/1918:00Oppagne B -Melreux-Hotton B2 -30 310 
4Za-21/09/1920:00Rendeux -Oppagne B3 -2 0311 
5Za-28/09/1918:00Oppagne B -Bourdon1 -20 311 
6Za-05/10/1920:00Petit-Han -Oppagne B0 -4 368 
7Vr-11/10/1920:30Oppagne B -Heyd0 -01 79 
8Zo-20/10/1915:00Vecmont -Oppagne B2 -5 3109 
9Zo-27/10/1915:00Oppagne B -Waha-Marche B1 -11 119 
10Zo-03/11/1914:30Ortho -Oppagne B1 -5 3146 
11Zo-10/11/1915:00Oppagne B -La Roche B1 -11 157 
12Zo-17/11/1915:00Oppagne B -Durbuy B1 -11 168 
13Zo-24/11/1914:30Houmart -Oppagne B0 -2 3196 
14Zo-01/12/1914:30Izier -Oppagne B1 -4 3226 
15Zo-08/12/1915:00Oppagne B -Roy5 -51 236 
19Zo-23/02/2015:00Oppagne B -Petit-Han4 -03 266 
16Vr-10/07/2000:00Melreux-Hotton B -Oppagne B  - PP .   
17Wo-22/07/2000:00Oppagne B -Rendeux  - .    
18Do-23/07/2000:00Bourdon -Oppagne B  -  .   
20Za-25/07/2000:00Heyd -Oppagne B  -  .   
21Zo-26/07/2000:00Oppagne B -Vecmont  - .    
22Ma-27/07/2000:00Waha-Marche B -Oppagne B  -  .   
23Di-28/07/2000:00Oppagne B -Ortho  - .    
24Wo-29/07/2000:00La Roche B -Oppagne B  -  .   
25Do-30/07/2000:00Durbuy B -Oppagne B  -  .   
26Vr-31/07/2000:00Oppagne B -Houmart  - .    
Rangschikking(16/26)
1Roy 43 14
 2Bourdon 31 9
 .Melreux-Hotton B 31 9
4Rendeux 29 8
 5Heyd* 28 8
6Oppagne B 26 7
 7Petit-Han 22 6
 8Vecmont* 21 6
 9Durbuy B* 18 4
 10Houmart* 17 5
 11Waha-Marche B 15 4
 12La Roche B 14 3
 13Izierx6 1
 14Orthox4 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van RENDEUX
1Vr-30/08/1920:30La Roche B -Rendeux0 -5  331 
2Za-07/09/1920:00Rendeux -Houmart1 -1 1 45 
3Za-14/09/1920:00Roy -Rendeux2 -1  047 
4Za-21/09/1920:00Rendeux -Oppagne B3 -2 3 74 
5Za-28/09/1920:00Rendeux -Petit-Han9 -2 3 103 
6Zo-06/10/1915:00Vecmont -Rendeux0 -1  3133 
7Za-12/10/1920:00Rendeux -Ortho6 -1 3 162 
8Zo-20/10/1915:00Durbuy B -Rendeux2 -3  3192 
9Za-26/10/1920:00Rendeux -Izier8 -2 3 222 
10Za-02/11/1920:00Melreux-Hotton B -Rendeux3 -3  1232 
11Za-09/11/1920:00Rendeux -Bourdon2 -2 1 242 
12Za-16/11/1920:00Heyd -Rendeux3 -1  0242 
13Zo-24/11/1914:30Rendeux -Waha-Marche B1 -1 1 252 
14Zo-01/12/1914:30Rendeux -La Roche B1 -1 1 263 
15Zo-08/12/1914:30Houmart -Rendeux1 -3  3293 
19Vr-21/02/2020:00Rendeux -Vecmont2 -4 0 294 
16Vr-10/07/2000:00Rendeux -Roy  - PP.    
17Wo-22/07/2000:00Oppagne B -Rendeux  -   .   
18Do-23/07/2000:00Petit-Han -Rendeux  -   .   
20Za-25/07/2000:00Ortho -Rendeux  -   .   
21Zo-26/07/2000:00Rendeux -Durbuy B  -  .    
22Ma-27/07/2000:00Izier -Rendeux  -   .   
23Di-28/07/2000:00Rendeux -Melreux-Hotton B  -  .    
24Wo-29/07/2000:00Bourdon -Rendeux  -   .   
25Do-30/07/2000:00Rendeux -Heyd  -  .    
26Vr-31/07/2000:00Waha-Marche B -Rendeux  -   .   
Beste aanval
Roy56
Rendeux50
Oppagne B48
 Heyd46
 Vecmont37
 Melreux-Hotton B37
 Petit-Han37
 Houmart34
 Bourdon34
 Durbuy B28
 Waha-Marche B25
 La Roche B21
 Izier19
 Ortho17
Beste verdediging
Heyd19
 Durbuy B20
 Roy20
 Bourdon21
Oppagne B24
 Melreux-Hotton B25
 Vecmont27
Rendeux27
 Houmart39
 La Roche B40
 Petit-Han46
 Waha-Marche B53
 Izier62
 Ortho66
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.