www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

Luxembourg

1ste Provinciale

zaterdag 14/09/2019

20:00Sart-

La Roche A

2-3
.

St Hubert A

-St Léger4-0

zondag 15/09/2019

15:00Freylange A-

Chaumont

1-2
.Vaux-Noville-

Gouvy A

1-2
.Nassogne A-

Arlon A

0-3
.Ethe-Marloie A1-1
16:00Florenville-Libramont2-2

3/26

  • 1.

    La Roche A

    9
  • 2.

    St Hubert A

    7
  • .

    Libramont

    7
  • 4.

    Arlon A

    6
  • .

    Gouvy A

    6
  • .

    Vaux-Noville

    6
  • 7.

    Marloie A

    4
  • .

    Florenville

    4
  • 9.

    Sart

    3
  • .

    Chaumont

    3
  • 11.

    Ethe

    3
  • 12.

    Freylange A

    1
  • 13.

    Nassogne A

    0
  • .

    St Léger

    0

2de Provinciale A

zaterdag 14/09/2019

20:00Bleid A-Nothomb-Post A2-2
.

St Mard A

-Arlon B5-1
.Rossignol-

Aubange A

1-3

zondag 15/09/2019

14:00

Meix-Dt-Virton B

-Habaysienne A5-2
15:00

Messancy A

-Gérouville2-1
.Vance-

Autelbas

0-1
.Tontelange-

Jamoigne-Chiny

1-2

3/26

  • 1.

    Aubange A

    9
  • .

    St Mard A

    9
  • .

    Jamoigne-Chiny

    9
  • 4.

    Messancy A

    6
  • .

    Meix-Dt-Virton B

    6
  • .

    Autelbas

    6
  • 7.

    Bleid A

    5
  • 8.

    Tontelange

    4
  • 9.

    Vance

    3
  • 10.

    Rossignol

    1
  • .

    Habaysienne A

    1
  • .

    Nothomb-Post A

    1
  • 13.

    Arlon B

    0
  • .

    Gérouville

    0

2de Provinciale B

zaterdag 14/09/2019

20:00Wellin A-Poupehan4-4
.Longlier-

Neuvillers

3-?
.Bouillon-

Bercheux

0-3
.

Assenois

-Grandvoir4-3
.

Ochamps A

-Paliseul1-0

zondag 15/09/2019

15:00Villance-

Orgéo A

1-4
.St Hubert B-

Libin A

0-4

3/26

  • 1.

    Libin A

    9
  • 2.

    Longlier*

    6
  • .

    Bercheux

    6
  • .

    Assenois

    6
  • 5.

    Orgéo A

    4
  • .

    St Hubert B

    4
  • .

    Grandvoir

    4
  • .

    Ochamps A

    4
  • 9.

    Paliseul

    3
  • .

    Neuvillers*

    3
  • .

    Bouillon

    3
  • 12.

    Wellin A

    2
  • .

    Poupehan

    2
  • 14.

    Villance

    0

2de Provinciale C

vrijdag 13/09/2019

20:00Mormont B-

Waha-Marche A

1-3
20:30Amonines-

Melreux-Hotton A

1-3

zaterdag 14/09/2019

20:00

Bastogne

-Bourcy A3-1
.Houffalize A-

Marloie B

0-2

zondag 15/09/2019

15:00

Halthier A

-Champlon A3-1
.

Aye

-Compogne2-1
.

Tenneville

-Erezée4-0

3/26

  • 1.

    Bastogne

    9
  • 2.

    Halthier A

    7
  • 3.

    Tenneville

    6
  • .

    Waha-Marche A

    6
  • 5.

    Melreux-Hotton A

    5
  • .

    Aye

    5
  • 7.

    Marloie B

    4
  • .

    Compogne

    4
  • .

    Mormont B

    4
  • 10.

    Houffalize A

    2
  • .

    Erezée

    2
  • 12.

    Amonines

    1
  • .

    Bourcy A

    1
  • 14.

    Champlon A

    0

3de Provinciale A

zondag 15/09/2019

15:00

Toernich

-Aubange B4-0
.Bleid B-Waltzing1-1
.

Châtillon

-Signeulx5-0
.

Halanzy

-Rachecourt2-0

3/22

  • 1.

    Waltzing

    7
  • .

    Châtillon

    7
  • .

    Bleid B

    7
  • 4.

    Toernich

    6
  • .

    Halanzy

    6
  • 6.

    Athus*

    3
  • 7.

    St Mard B**

    1
  • .

    Rachecourt

    1
  • .

    Aubange B

    1
  • 10.

    Messancy B**

    0
  • .

    Meix-Le-Tige*

    0
  • .

    Signeulx**

    0
  • 11.

    Torgny-Rouvroy

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 14/09/2019

20:00Fouches-

Villers-dt-Orval

0-6
.Ste Marie-Semois-

Freylange B

1-2

zondag 15/09/2019

15:00

Les Bulles

-Etalle4-3
.

Léglise

-Martelange2-1
.

Marbehan

-Warmifontaine3-1
.

Habaysienne B

-Tintifontaine5-0

3/24

  • 1.

    Villers-dt-Orval

    9
  • .

    Marbehan

    9
  • 3.

    Léglise

    7
  • 4.

    Les Bulles

    6
  • 5.

    Habaysienne B

    4
  • 6.

    Nothomb-Post B*

    3
  • .

    Freylange B*

    3
  • .

    Warmifontaine

    3
  • .

    Fouches*

    3
  • 10.

    Etalle

    1
  • .

    Ste Marie-Semois

    1
  • .

    Martelange

    1
  • .

    Tintifontaine

    1

3de Provinciale C

zaterdag 14/09/2019

20:00Libin B-Orgéo B1-1

zondag 15/09/2019

15:00Bertrix-

Namoussart

0-4
.Ste Cécile-

Carlsbourg

2-4
.St Pierre-

Ochamps B

1-3
.St Médard-

Muno

4-6
.

Haut-Fays

-Petitvoir3-2
.Neufchâteau-

Corbion

2-4

3/26

  • 1.

    Muno

    9
  • 2.

    Ochamps B

    6
  • .

    Ste Cécile

    6
  • 4.

    Haut-Fays

    5
  • 5.

    Namoussart

    4
  • .

    Libin B*

    4
  • .

    Corbion

    4
  • .

    Orgéo B

    4
  • .

    Carlsbourg

    4
  • 10.

    Petitvoir

    3
  • .

    Neufchâteau

    3
  • .

    St Pierre

    3
  • 13.

    Bertrix

    1
  • 14.

    St Médard*

    0

3de Provinciale D

zaterdag 14/09/2019

20:00

Bande

-Champlon B4-2
.

Vaux-Sur-Sûre

-Cobreville2-0
.

Ste Ode

-Tellin3-2

zondag 15/09/2019

15:00

Bure

-Witry2-1
.Nassogne B-

Givry B

0-2
.

Bras

-Ste Marie-Wid.4-0
.

Sibret

-Wellin B2-1

3/26

  • 1.

    Vaux-Sur-Sûre

    9
  • .

    Ste Ode

    9
  • 3.

    Bras

    7
  • 4.

    Tellin

    6
  • .

    Witry

    6
  • .

    Sibret

    6
  • .

    Bure

    6
  • 8.

    Nassogne B

    3
  • .

    Givry B

    3
  • .

    Bande

    3
  • .

    Ste Marie-Wid.

    3
  • 12.

    Wellin B

    1
  • 13.

    Cobreville

    0
  • .

    Champlon B

    0

3de Provinciale E

vrijdag 13/09/2019

20:30La Roche B-

Vecmont

1-5

zaterdag 14/09/2019

18:00Oppagne B-

Melreux-Hotton B

2-3
20:00

Roy

-Rendeux2-1
.

Bourdon

-Izier4-1
.Heyd-Durbuy B1-1

zondag 15/09/2019

15:00Waha-Marche B-

Ortho

4-7
.

Houmart

-Petit-Han6-1

3/26

  • 1.

    Roy

    9
  • .

    Melreux-Hotton B

    9
  • 3.

    Heyd

    7
  • 4.

    Petit-Han

    6
  • .

    Vecmont

    6
  • .

    Bourdon

    6
  • 7.

    Rendeux

    4
  • .

    Houmart

    4
  • .

    Durbuy B

    4
  • 10.

    Oppagne B

    3
  • .

    Ortho

    3
  • 12.

    La Roche B

    0
  • .

    Waha-Marche B

    0
  • .

    Izier

    0

3de Provinciale F

zaterdag 14/09/2019

18:00Houffalize B-

Harre-Manhay

0-4
20:00Salm -Regné1-1
.

Gouvy B

-Bourcy B4-2

zondag 15/09/2019

14:30Halthier B-

Odeigne

1-6
15:00

Lierneux

-Montleban1-0
.Tavigny-

Mageret

1-4
.

Bovigny

-Chevron1-0

3/26

  • 1.

    Lierneux

    9
  • .

    Harre-Manhay

    9
  • .

    Odeigne

    9
  • 4.

    Houffalize B

    6
  • .

    Halthier B

    6
  • 6.

    Mageret

    4
  • .

    Gouvy B

    4
  • .

    Salm

    4
  • .

    Regné

    4
  • 10.

    Bovigny

    3
  • 11.

    Montleban

    1
  • .

    Chevron

    1
  • 13.

    Tavigny

    0
  • .

    Bourcy B

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 10 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.