www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Liège

1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

20:00

Wanze Bas-Oha A

-Amblève A3-2
.

Weywertz A

-Aubel A2-1
.

La Calamine A

-Minerois A6-1

zondag 22/09/2019

15:00Es.Geer A-

FCB Sprimont B

0-3
.Dison A-Ougrée A1-1
.Francorchamps A-Malmundaria A0-0
.

Fizoise A

-UCE Liège A1-0
.Rechain A-

Melen A

0-1

6/30

  • 1.

    Wanze Bas-Oha A

    15
  • 2.

    La Calamine A

    13
  • .

    Fizoise A

    13
  • 4.

    Francorchamps A

    11
  • .

    Dison A

    11
  • .

    Melen A

    11
  • .

    UCE Liège A

    11
  • 8.

    FCB Sprimont B

    10
  • 9.

    Ougrée A

    8
  • 10.

    Rechain A

    7
  • 11.

    Weywertz A

    6
  • 12.

    Malmundaria A

    5
  • 13.

    Es.Geer A

    4
  • .

    Minerois A

    4
  • 15.

    Aubel A

    3
  • 16.

    Amblève A

    2

2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00Ferrières-

Braives A

0-2

zondag 22/09/2019

15:00

Clavinoise A

-Vyle-Tharoul2-0
.Beaufays A-Waremme B1-1
.Templiers Nandrin A-

Xhoris A

1-3
.Seraing Athl A-Hannut A1-1
.

Jehay A

-Verlaine B3-0
.

Momalle A

-Flemalle A2-1
.Faimes A-

Amay A

2-5

6/30

  • 1.

    Jehay A

    14
  • 2.

    Beaufays A

    12
  • .

    Clavinoise A

    12
  • 4.

    Xhoris A

    10
  • .

    Hannut A

    10
  • 6.

    Momalle A

    9
  • .

    Templiers Nandrin A

    9
  • 8.

    Braives A

    9
  • .

    Faimes A

    9
  • 10.

    Waremme B

    8
  • .

    Flemalle A

    8
  • .

    Amay A

    8
  • 13.

    Verlaine B

    7
  • 14.

    Vyle-Tharoul

    4
  • 15.

    Seraing Athl A

    2
  • 16.

    Ferrières

    0

2de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00Tilff-

Oupeye

1-3
.

FC Trooz A

-Franchimontois A2-0
.

Heusy A

-Saive A2-1
.Hermée-

Richelle B

2-3
.Houtain Milanello A-

Mcs.Liège

2-3
.

Pontisse

-Fléron A2-1
.

Blegnytoise A

-Warsage A3-1
.

Cointe A

-Olne A2-1

6/30

  • 1.

    Pontisse

    13
  • 2.

    Warsage A

    12
  • 3.

    Franchimontois A

    11
  • .

    Blegnytoise A

    11
  • .

    Fléron A

    11
  • .

    FC Trooz A

    11
  • 7.

    Oupeye

    10
  • .

    Heusy A

    10
  • .

    Cointe A

    10
  • .

    Mcs.Liège

    10
  • 11.

    Houtain Milanello A

    7
  • .

    Saive A

    7
  • 13.

    Tilff

    4
  • .

    Olne A

    4
  • .

    Richelle B

    4
  • 16.

    Hermée

    0

2de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30

Trois-Frontières

-Andrimont A3-2

zondag 22/09/2019

15:00Fc.Eupen A-

Hombourg A

1-2
.Faymonville A-

Sart A

0-3
.

Stavelot A

-K.Recht4-0
.Honsfeld A-

La Calamine B

0-1
.Walhorn-Battice A0-0
.

Herve A

-Waimes A3-2
.

Elsautoise A

-Rocherath4-2

6/30

  • 1.

    Stavelot A

    15
  • 2.

    Elsautoise A

    13
  • 3.

    Herve A

    12
  • 4.

    Battice A

    11
  • .

    La Calamine B

    11
  • 6.

    Sart A

    10
  • .

    Waimes A

    10
  • .

    K.Recht

    10
  • 9.

    Trois-Frontières

    9
  • .

    Rocherath

    9
  • 11.

    Walhorn

    7
  • .

    Honsfeld A

    7
  • 13.

    Hombourg A

    6
  • 14.

    Fc.Eupen A

    4
  • 15.

    Andrimont A

    2
  • 16.

    Faymonville A

    1

3de Provinciale A

zondag 22/09/2019

15:00

Couthuin

-Wasseiges5-1
.Crisnée-

R.Fraiture Sp.A

1-3
.Wanze Bas-Oha B-Oreye2-2
.Limont A-Racour A0-0
.Huccorgne-

Haneffe

1-2
.Warnant B-Fizoise B1-1
.Ouffet-Warzée-Huy B1-1
.

Burdinne

-Templiers Nandrin B3-1

6/30

  • 1.

    Burdinne

    18
  • 2.

    Couthuin

    15
  • .

    Huccorgne

    15
  • 4.

    Huy B

    13
  • .

    Ouffet-Warzée

    13
  • 6.

    Wanze Bas-Oha B

    11
  • 7.

    R.Fraiture Sp.A

    9
  • 8.

    Fizoise B

    8
  • 9.

    Haneffe

    7
  • 10.

    Wasseiges

    6
  • 11.

    Oreye

    5
  • .

    Warnant B

    5
  • 13.

    Racour A

    4
  • .

    Crisnée

    4
  • 15.

    Templiers Nandrin B

    3
  • 16.

    Limont A

    1

3de Provinciale B

zondag 22/09/2019

14:30Beaufays B-

Ans Montegnée A

1-4
.

Aywaille B

-Sart Tilman A4-3
15:00

Patro Othée

-Hognoul3-2
.

Fc.Herstal B

-R.Dc.Cointe B3-1
.

Croatia Wandre

-Grâce Hollogne5-1
.

Jupille A

-Harzé3-0
.Union Flémalle B-

Esneux

0-2
.Vaux-Chaudfontaine-Roclenge-Wonck A2-2

6/30

  • 1.

    Vaux-Chaudfontaine

    14
  • 2.

    Ans Montegnée A

    13
  • 3.

    Esneux

    12
  • 4.

    Jupille A

    10
  • .

    Aywaille B

    10
  • 6.

    Croatia Wandre

    9
  • .

    Patro Othée

    9
  • 8.

    Roclenge-Wonck A

    9
  • 9.

    Grâce Hollogne

    8
  • 10.

    Beaufays B

    7
  • .

    Hognoul

    7
  • .

    Harzé

    7
  • .

    Fc.Herstal B

    7
  • .

    Union Flémalle B

    7
  • 15.

    Sart Tilman A

    6
  • 16.

    R.Dc.Cointe B

    0

3de Provinciale C

zondag 22/09/2019

15:00

Elan Dalhem A

-Bressoux3-1
.JS Liégeoise-

Aubel B

2-6
.Cornesse A-Lambermont A1-1
.Soumagne-

Etoille Dalhem A

1-4
.Vivegnis-

Melen B

1-5
.Saive B-

Haccourt

1-4
.

UCE Liège B

-Houtain Milanello B6-2
.Rechain B-

As.Hermalle A

1-2

6/30

  • 1.

    Etoille Dalhem A

    18
  • 2.

    As.Hermalle A

    15
  • .

    JS Liégeoise

    15
  • 4.

    Melen B

    12
  • 5.

    Aubel B

    12
  • 6.

    Lambermont A

    11
  • 7.

    Bressoux

    9
  • .

    Rechain B

    9
  • 9.

    Vivegnis

    7
  • 10.

    Haccourt

    6
  • 11.

    Elan Dalhem A

    6
  • 12.

    UCE Liège B

    5
  • .

    Cornesse A

    5
  • 14.

    Houtain Milanello B

    4
  • 15.

    Saive B

    1
  • .

    Soumagne

    1

3de Provinciale D

zondag 22/09/2019

15:00

Butgenbach

-Trois Ponts6-2
.Baelen A-

Emmels

0-5
.

AA Verviers A

-Francorchamps B2-1
.

Elsautoise B

-Lontzen A4-3
.Charneux-

Goé

1-3
.

Xhoffraix

-Ent.Pepine A2-0
.

Hautes Fagnes

-St.Vith3-1
.

Welkenraedt A

-Elsenborn2-0

6/30

  • 1.

    Emmels

    16
  • 2.

    Goé

    13
  • .

    Hautes Fagnes

    13
  • 4.

    Xhoffraix

    12
  • 5.

    Butgenbach

    11
  • 6.

    Lontzen A

    10
  • .

    Elsautoise B

    10
  • 8.

    Trois Ponts

    9
  • 9.

    Ent.Pepine A

    8
  • 10.

    Welkenraedt A

    7
  • .

    St.Vith

    7
  • .

    AA Verviers A

    7
  • 13.

    Francorchamps B

    4
  • .

    Charneux

    4
  • 15.

    Elsenborn

    3
  • 16.

    Baelen A

    0

4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00

Thisnes

-Hannut B1-0

zondag 22/09/2019

15:00

Lensois A

-Rosoux6-0
.Es.Geer B-

Fc.Horion

2-6
.

Faimes B

-Rc.Ent.Amay B3-1
.Fumal-Vaux Borset0-0
.Racour B-

Braives B

0-3
.

Fc.Villers

-Merdorp10-0
.

Jehay B

-Oleye2-1

6/30

  • 1.

    Thisnes

    18
  • 2.

    Lensois A

    16
  • 3.

    Fc.Villers

    15
  • 4.

    Faimes B

    13
  • 5.

    Fc.Horion

    12
  • 6.

    Oleye

    11
  • 7.

    Fumal

    10
  • .

    Vaux Borset

    10
  • 9.

    Hannut B

    9
  • .

    Jehay B

    9
  • 11.

    Braives B

    6
  • 12.

    Es.Geer B

    4
  • 13.

    Rc.Ent.Amay B

    3
  • .

    Merdorp

    3
  • 15.

    Rosoux

    1
  • 16.

    Racour B

    0

4de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00

Oneux

-Xhoris B3-2
.

Lensois B

-Gd.Poulseur3-1
.

Clavinoise B

-Marchin1-0
.Sart Tilman B-Anthisnes5-5
.

R.Fraiture FC

-Ocquier4-1
.

Solières B

-Modave4-1
.

Engis Academie A

-R.Fraiture Sp.B8-0
.

Strée

-Remouchamps3-2

6/30

  • 1.

    Engis Academie A

    16
  • .

    R.Fraiture FC

    16
  • 3.

    Oneux

    15
  • .

    Strée

    15
  • 5.

    Solières B

    13
  • 6.

    Lensois B

    12
  • 7.

    Marchin

    11
  • 8.

    Clavinoise B

    10
  • 9.

    Modave

    8
  • 10.

    Remouchamps

    6
  • 11.

    Ocquier

    3
  • .

    R.Fraiture Sp.B

    3
  • .

    Gd.Poulseur

    3
  • 14.

    Xhoris B

    3
  • 15.

    Anthisnes

    2
  • 16.

    Sart Tilman B

    1

4de Provinciale C

zondag 22/09/2019

15:00Thier à Liège-C.S.Juprelle B3-3
.

St Nicolas

-Momalle B4-0
.

Un.Hesbignonne

-Limont B6-2
.Stockay B-Seraing Athl B-ST
.

Ougrée B

-Alleur5-2
.Flexhe Fragnée B-Tilleur B2-2
.Engis Academie B-

Montagnarde

2-10

6/28

  • 1.

    St Nicolas

    16
  • 2.

    Tilleur B

    14
  • 3.

    Stockay B**

    12
  • .

    Montagnarde

    12
  • .

    Seraing Athl B*

    12
  • .

    Ougrée B

    12
  • 7.

    Pierreuse*

    9
  • 8.

    Flexhe Fragnée B*

    7
  • 9.

    Momalle B*

    6
  • 10.

    C.S.Juprelle B*

    5
  • .

    Thier à Liège

    5
  • 12.

    Alleur

    4
  • 13.

    Un.Hesbignonne

    3
  • 14.

    Limont B

    1
  • 15.

    Engis Academie B*

    0
  • 16.

    Seraing B

    AMC

4de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:30

C.S.Juprelle A

-Milmort4-1

zondag 22/09/2019

14:30Elan Dalhem B-

Jupille B

1-4
15:00Glons-

Js.Chênée A

1-8
.

Flexhe Fragnee B

-As.Hermalle B4-2
.

Roclenge-Wonck B

-Etoille Dalhem B4-3
.

Fouron

-Ans Montegnée B2-1
.Wandruzienne B-

Queue du Bois A

2-4
.Ellas Herstal-Warsage B-ST

6/30

  • 1.

    C.S.Juprelle A

    16
  • 2.

    Warsage B*

    15
  • .

    Flexhe Fragnee B

    15
  • 4.

    Milmort

    13
  • 5.

    Queue du Bois A

    12
  • 6.

    Ellas Herstal*

    10
  • 7.

    Etoille Dalhem B

    9
  • .

    Elan Dalhem B

    9
  • 9.

    Roclenge-Wonck B

    7
  • .

    Jupille B

    7
  • .

    As.Hermalle B

    7
  • 12.

    Js.Chênée A

    6
  • 13.

    Fouron

    4
  • 14.

    Glons

    3
  • .

    Ans Montegnée B

    3
  • 16.

    Wandruzienne B

    1

4de Provinciale E

zondag 22/09/2019

14:00FC Trooz B-

US.Liège

6-7
15:00

Fc.Barchon

-Stembertoise6-2
.Blegnytoise B-

Wandruzienne A

1-3
.

Fléron B

-Olne B5-0
.Js.Chênée B-

Magnée A

2-7
.

Ent.Pepine B

-Lambermont B6-1
.

Andrimont B

-Cheratte9-1
.Queue du Bois B-

JA.Grivegnée

1-3

6/30

  • 1.

    Fc.Barchon

    16
  • 2.

    Andrimont B

    15
  • 3.

    Ent.Pepine B

    13
  • 4.

    Blegnytoise B

    12
  • .

    Wandruzienne A*

    12
  • 6.

    Fléron B

    11
  • .

    US.Liège

    11
  • 8.

    Magnée A

    9
  • .

    Lambermont B

    9
  • .

    Olne B

    9
  • 11.

    FC Trooz B

    5
  • .

    JA.Grivegnée

    5
  • 13.

    Queue du Bois B*

    3
  • .

    Stembertoise

    3
  • 15.

    Cheratte

    1
  • .

    Js.Chênée B

    1

4de Provinciale F

zondag 22/09/2019

14:30

Dison B

-Soiron5-2
15:00Union Limbourg -Minerois B2-2
.AS.Verviers B-Bolland3-3
.

Herve B

-Baelen B11-0
.Battice B-

Ej Fléron

0-8
.Magnée B-

Heusy B

1-4
.Hombourg B -

Franchimontois B

3-4
.SRU Verviers-

Cornesse B

2-3

6/30

  • 1.

    Ej Fléron

    14
  • .

    Cornesse B

    14
  • 3.

    Union Limbourg

    12
  • 4.

    Herve B

    10
  • .

    Franchimontois B

    10
  • 6.

    Heusy B

    9
  • .

    Soiron

    9
  • 8.

    Minerois B

    9
  • .

    AS.Verviers B

    9
  • 10.

    SRU Verviers

    8
  • .

    Bolland

    8
  • .

    Battice B

    8
  • 13.

    Dison B

    7
  • 14.

    Hombourg B

    3
  • .

    Magnée B

    3
  • 16.

    Baelen B

    0

4de Provinciale G

zaterdag 21/09/2019

15:00Bullange-Malmundaria B0-0
19:00

Bellevaux

-Amblève B1-0

zondag 22/09/2019

14:15Faymonville B-

Fc.Eupen B

0-1
14:30Honsfeld B-

Stavelot B

3-5
15:00

Jalhay

-Lontzen B3-0
.

Oudler

-RFC.Welkenraedt B2-0
.Weywertz B-

Waimes B

0-3
.Spa-Sart B2-2

6/30

  • 1.

    Bellevaux

    18
  • .

    Oudler

    18
  • 3.

    Jalhay

    15
  • 4.

    Spa

    13
  • .

    Fc.Eupen B

    13
  • 6.

    Amblève B

    10
  • .

    Malmundaria B

    10
  • 8.

    Bullange

    8
  • 9.

    Sart B

    7
  • .

    Waimes B

    7
  • 11.

    RFC.Welkenraedt B

    6
  • .

    Stavelot B

    6
  • 13.

    Honsfeld B

    4
  • 14.

    Faymonville B

    2
  • 15.

    Lontzen B

    1
  • 16.

    Weywertz B

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 15 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.