www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/10/2019

vbal4

Hainaut : 4de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

17:00

Vaudignies

-Givry B2-0

zondag 25/08/2019

15:00Baudour B-

AS Ghlin B

0-5F1
.

Mesvin B

-Havré B2-0
.Mons Nord B-

Pommeroeul B

0-1
.

CS Lens B

-Casteau B3-2
.Espanola-

Chièvres

0-1
.Borina Quaregnon-Horrues B1-1

vrij: RSC Wasmes B

speeldag 2

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00Horrues B-

Vaudignies

0-4
.Havré B-

Borina Quaregnon

0-3
.AS Ghlin B-

Mons Nord B

3-6
.RSC Wasmes B-

CS Lens B

0-3
.

Pommeroeul B

-Mesvin B4-1
.Givry B-Espanola3-3
17:30

Casteau B

-Baudour B5-0F1

vrij: Chièvres

speeldag 3

periode 1

zondag 08/09/2019

15:00

Horrues B

-Havré B4-2
.

Borina Quaregnon

-Pommeroeul B3-0
.

Mesvin B

-AS Ghlin B6-2
.CS Lens B-

Chièvres

3-4
.Mons Nord B-

Casteau B

1-2
.Baudour B-

RSC Wasmes B

1-2
.

Vaudignies

-Espanola2-1

vrij: Givry B

speeldag 4

periode 1

zondag 15/09/2019

14:00

Pommeroeul B

-Horrues B5-1
15:00RSC Wasmes B-

Mons Nord B

0-5F1
.

Givry B

-CS Lens B2-1
.AS Ghlin B-

Borina Quaregnon

2-4
.

Chièvres

-Baudour B5-3
.Havré B-

Vaudignies

0-5
17:30Casteau B-Mesvin B2-2

vrij: Espanola

speeldag 5

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

Borina Quaregnon

-Casteau B1-0
.

CS Lens B

-Espanola2-0
.

Baudour B

-Givry B2-0
.Havré B-Pommeroeul B1-1
.

Mesvin B

-RSC Wasmes B4-0
.Horrues B-

AS Ghlin B

3-6
.Mons Nord B-Chièvres1-1

vrij: Vaudignies

speeldag 6

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00Givry B-

Mons Nord B

2-4
.Espanola-

Baudour B

2-4
.Pommeroeul B-

Vaudignies

2-4
.

AS Ghlin B

-Havré B3-2
.Casteau B-

Horrues B

3-4
.RSC Wasmes B-

Borina Quaregnon

1-2
.

Chièvres

-Mesvin B1-0

vrij: CS Lens B

speeldag 7

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00Borina Quaregnon-

Chièvres

1-3
.Horrues B-RSC Wasmes B0-0
.Havré B-Casteau B3-3
.Pommeroeul B-AS Ghlin B1-1
.Mons Nord B-

Espanola

1-4
.

Mesvin B

-Givry B1-0
.

Vaudignies

-CS Lens B3-1

vrij: Baudour B

speeldag 8

periode 1

zondag 13/10/2019

15:00

Espanola

-Mesvin B4-0
.

CS Lens B

-Baudour B3-1
.AS Ghlin B-

Vaudignies

2-3
.Casteau B-Pommeroeul B1-1
.

RSC Wasmes B

-Havré B2-1
.

Chièvres

-Horrues B2-0
.Givry B-Borina Quaregnon-

vrij: Mons Nord B

speeldag 9

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00Borina Quaregnon-

Espanola

0-2
.Horrues B-

Givry B

0-4
.Havré B-

Chièvres

3-5
.Pommeroeul B-

RSC Wasmes B

2-3
.AS Ghlin B-Casteau B2-2
.Mons Nord B-

CS Lens B

3-4
.

Vaudignies

-Baudour B1-0

vrij: Mesvin B

speeldag 10

periode 1

zondag 27/10/2019

15:00Givry B-Havré B-
.Espanola-Horrues B-
.CS Lens B-Mesvin B-
.Baudour B-Mons Nord B-
.Casteau B-Vaudignies-
.RSC Wasmes B-AS Ghlin B-
.Chièvres-Pommeroeul B-

vrij: Borina Quaregnon

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

14:30Borina Quaregnon-CS Lens B-
.Havré B-Espanola-
.Pommeroeul B-Givry B-
.AS Ghlin B-Chièvres-
.Casteau B-RSC Wasmes B-
.Mesvin B-Baudour B-
.Vaudignies-Mons Nord B-

vrij: Horrues B

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

14:30Givry B-AS Ghlin B-
.Espanola-Pommeroeul B-
.CS Lens B-Horrues B-
.Baudour B-Borina Quaregnon-
.Mons Nord B-Mesvin B-
.RSC Wasmes B-Vaudignies-
.Chièvres-Casteau B-

vrij: Havré B

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Borina Quaregnon-Mons Nord B-
.Horrues B-Baudour B-
.Havré B-CS Lens B-
.AS Ghlin B-Espanola-
.Casteau B-Givry B-
.RSC Wasmes B-Chièvres-
.Vaudignies-Mesvin B-

vrij: Pommeroeul B

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Givry B-RSC Wasmes B-
.Espanola-Casteau B-
.CS Lens B-Pommeroeul B-
.Baudour B-Havré B-
.Mons Nord B-Horrues B-
.Mesvin B-Borina Quaregnon-
.Vaudignies-Chièvres-

vrij: AS Ghlin B

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Borina Quaregnon-Vaudignies-
.Horrues B-Mesvin B-
.Havré B-Mons Nord B-
.Pommeroeul B-Baudour B-
.AS Ghlin B-CS Lens B-
.RSC Wasmes B-Espanola-
.Chièvres-Givry B-

vrij: Casteau B

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Horrues B-Borina Quaregnon-
.Chièvres-Espanola-
.Casteau B-CS Lens B-
.AS Ghlin B-Baudour B-
.Pommeroeul B-Mons Nord B-
.Havré B-Mesvin B-
.Givry B-Vaudignies-

vrij: RSC Wasmes B

speeldag 17

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Espanola-Givry B-
.Vaudignies-Horrues B-
.Borina Quaregnon-Havré B-
.Mesvin B-Pommeroeul B-
.Mons Nord B-AS Ghlin B-
.Baudour B-Casteau B-
.CS Lens B-RSC Wasmes B-

vrij: Chièvres

speeldag 18

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Pommeroeul B-Borina Quaregnon-
.Havré B-Horrues B-
.Chièvres-CS Lens B-
.RSC Wasmes B-Baudour B-
.Casteau B-Mons Nord B-
.AS Ghlin B-Mesvin B-
.Espanola-Vaudignies-

vrij: Givry B

speeldag 19

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00CS Lens B-Givry B-
.Vaudignies-Havré B-
.Horrues B-Pommeroeul B-
.Borina Quaregnon-AS Ghlin B-
.Mesvin B-Casteau B-
.Mons Nord B-RSC Wasmes B-
.Baudour B-Chièvres-

vrij: Espanola

speeldag 20

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Casteau B-Borina Quaregnon-
.AS Ghlin B-Horrues B-
.Pommeroeul B-Havré B-
.Espanola-CS Lens B-
.Givry B-Baudour B-
.Chièvres-Mons Nord B-
.RSC Wasmes B-Mesvin B-

vrij: Vaudignies

speeldag 21

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Mons Nord B-Givry B-
.Baudour B-Espanola-
.Vaudignies-Pommeroeul B-
.Havré B-AS Ghlin B-
.Horrues B-Casteau B-
.Borina Quaregnon-RSC Wasmes B-
.Mesvin B-Chièvres-

vrij: CS Lens B

speeldag 22

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Chièvres-Borina Quaregnon-
.RSC Wasmes B-Horrues B-
.Casteau B-Havré B-
.AS Ghlin B-Pommeroeul B-
.Espanola-Mons Nord B-
.Givry B-Mesvin B-
.CS Lens B-Vaudignies-

vrij: Baudour B

speeldag 23

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Borina Quaregnon-Givry B-
.Mesvin B-Espanola-
.Baudour B-CS Lens B-
.Vaudignies-AS Ghlin B-
.Pommeroeul B-Casteau B-
.Havré B-RSC Wasmes B-
.Horrues B-Chièvres-

vrij: Mons Nord B

speeldag 24

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Espanola-Borina Quaregnon-
.Givry B-Horrues B-
.Chièvres-Havré B-
.RSC Wasmes B-Pommeroeul B-
.Casteau B-AS Ghlin B-
.CS Lens B-Mons Nord B-
.Baudour B-Vaudignies-

vrij: Mesvin B

speeldag 25

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Havré B-Givry B-
.Horrues B-Espanola-
.Mesvin B-CS Lens B-
.Mons Nord B-Baudour B-
.Vaudignies-Casteau B-
.AS Ghlin B-RSC Wasmes B-
.Pommeroeul B-Chièvres-

vrij: Borina Quaregnon

speeldag 26

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00CS Lens B-Borina Quaregnon-
.Espanola-Havré B-
.Givry B-Pommeroeul B-
.Chièvres-AS Ghlin B-
.RSC Wasmes B-Casteau B-
.Baudour B-Mesvin B-
.Mons Nord B-Vaudignies-

vrij: Horrues B

speeldag 27

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00AS Ghlin B-Givry B-
.Pommeroeul B-Espanola-
.Horrues B-CS Lens B-
.Borina Quaregnon-Baudour B-
.Mesvin B-Mons Nord B-
.Vaudignies-RSC Wasmes B-
.Casteau B-Chièvres-

vrij: Havré B

speeldag 28

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Mons Nord B-Borina Quaregnon-
.Baudour B-Horrues B-
.CS Lens B-Havré B-
.Espanola-AS Ghlin B-
.Givry B-Casteau B-
.Chièvres-RSC Wasmes B-
.Mesvin B-Vaudignies-

vrij: Pommeroeul B

speeldag 29

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00RSC Wasmes B-Givry B-
.Casteau B-Espanola-
.Pommeroeul B-CS Lens B-
.Havré B-Baudour B-
.Horrues B-Mons Nord B-
.Borina Quaregnon-Mesvin B-
.Chièvres-Vaudignies-

vrij: AS Ghlin B

speeldag 30

periode 3

vrijdag 01/05/2020

00:00Vaudignies-Borina Quaregnon-
.Mesvin B-Horrues B-
.Mons Nord B-Havré B-
.Baudour B-Pommeroeul B-
.CS Lens B-AS Ghlin B-
.Espanola-RSC Wasmes B-
.Givry B-Chièvres-

vrij: Casteau B

9/28

1.Vaudignies*2412
2.Chièvres*2212
3.Borina Quaregnon*166
4.CS Lens B*159
5.Mesvin B*136
6.Pommeroeul B122
7.AS Ghlin B115
8.Mons Nord B*104
Espanola*109
RSC Wasmes B*107
11.Casteau B103
12.Horrues B84
13.Givry B**73
14.Baudour B*66
15.Havré B21
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

9/28

1

2

1.Vaudignies*248
2.Chièvres*227
3.Borina Quaregnon*165
4.CS Lens B*155
5.Mesvin B*134
6.Pommeroeul B123
7.AS Ghlin B113
8.Mons Nord B*103
Espanola*103
RSC Wasmes B*103
11.Casteau B102
12.Horrues B82
13.Givry B**72
14.Baudour B*62
15.Havré B20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

1.Vaudignies8/9279+20
2.Chièvres8/9248+12
3.Borina Quaregnonx8/9186+7
4.CS Lens Bx8/9176+6
5.Mesvin Bx8/9144+3
6.Pommeroeul Bx9/10123+2
7.Mons Nord Bx8/9113+4
8.Espanolax8/9113+3
9.AS Ghlin Bx9/10113-1
10.RSC Wasmes Bx8/9113-11
11.Casteau Bx9/10102+3
12.Givry Bx7/982-2
13.Horrues Bx9/1082-14
14.Baudour Bx8/972-13
15.Havré Bx9/1020-16

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

1.Vaudignies0/9000
Espanola0/9000
Pommeroeul B0/9000
Chièvres0/9000
Baudour B0/10000
Horrues B0/9000
Givry B0/9000
Casteau B0/9000
Mons Nord B0/10000
RSC Wasmes B0/9000
Mesvin B0/10000
AS Ghlin B0/9000
CS Lens B0/10000
Havré B0/9000
Borina Quaregnon0/10000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

1.Vaudignies0/10000
Espanola0/10000
Pommeroeul B0/9000
Chièvres0/10000
Baudour B0/9000
Horrues B0/9000
Givry B0/10000
Casteau B0/9000
Mons Nord B0/9000
RSC Wasmes B0/10000
Mesvin B0/9000
AS Ghlin B0/9000
CS Lens B0/9000
Havré B0/9000
Borina Quaregnon0/9000