www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Hainaut-4D: CASTEAU B
Wedstrijden
1Zo-25/08/1915:00CS Lens B -Casteau B3 -2 009-
2Zo-01/09/1917:30Casteau B -Baudour B5 -0F13 35 
3Zo-08/09/1915:00Mons Nord B -Casteau B1 -2 363 
4Zo-15/09/1917:30Casteau B -Mesvin B2 -21 75 
5Zo-22/09/1915:00Borina Quaregnon -Casteau B1 -0 077 
6Zo-29/09/1915:00Casteau B -Horrues B3 -40 79 
7Zo-06/10/1915:00Havré B -Casteau B3 -3 189 
8Zo-13/10/1915:00Casteau B -Pommeroeul B1 -11 99 
9Zo-20/10/1915:00AS Ghlin B -Casteau B2 -2 11011 
10Zo-27/10/1915:00Casteau B -Vaudignies0 -60 1011 
11Zo-10/11/1914:30Casteau B -RSC Wasmes B5 -0F13 138 
12Zo-17/11/1914:30Chièvres -Casteau B3 -1 01310 
13Zo-24/11/1914:30Casteau B -Givry B5 -13 167 
14Zo-01/12/1914:30Espanola -Casteau B3 -1 0169 
16Zo-15/12/1914:30Casteau B -CS Lens B5 -33 1910 
17Zo-12/01/2014:30Baudour B -Casteau B3 -2 01910 
18Zo-19/01/2014:30Casteau B -Mons Nord B1 -11 2011 
19Zo-26/01/2015:00Mesvin B -Casteau B2 -2 12111 
22Zo-01/03/2015:00Casteau B -Havré B2 -13 2410 
23Zo-08/03/2015:00Pommeroeul B -Casteau B2 -1 02411 
20Wo-01/07/2000:00Casteau B -Borina Quaregnon  - PP.    
21Za-04/07/2000:00Horrues B -Casteau B  - PP .   
24Vr-10/07/2000:00Casteau B -AS Ghlin B  - PP.    
25Zo-26/07/2000:00Vaudignies -Casteau B  -  .   
26Ma-27/07/2000:00RSC Wasmes B -Casteau B  -  .   
27Di-28/07/2000:00Casteau B -Chièvres  - .    
28Wo-29/07/2000:00Givry B -Casteau B  -  .   
29Do-30/07/2000:00Casteau B -Espanola  - .    
Rangschikking(22/28)
1Chièvres** 56 18
2Vaudignies* 54 18
 3Borina Quaregnon** 47 15
 4Espanola* 38 12
 .Baudour B* 38 12
 6RSC Wasmes B*x34 11
 7CS Lens B*x30 10
 8Pommeroeul Bx26 7
 .Mesvin Bx26 7
 10Mons Nord B*x24 7
11Casteau B**x24 6
 12AS Ghlin Bx21 6
 13Havré Bx14 4
 14Horrues B*x12 3
 15Givry B*x10 2
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van VAUDIGNIES
1Za-24/08/1917:00Vaudignies -Givry B2 -0 3 31 
2Zo-01/09/1915:00Horrues B -Vaudignies0 -4  361 
3Zo-08/09/1915:00Vaudignies -Espanola2 -1 3 91 
4Zo-15/09/1915:00Havré B -Vaudignies0 -5  3121 
6Zo-29/09/1915:00Pommeroeul B -Vaudignies2 -4  3152 
7Zo-06/10/1915:00Vaudignies -CS Lens B3 -1 3 181 
8Zo-13/10/1915:00AS Ghlin B -Vaudignies2 -3  3211 
9Zo-20/10/1915:00Vaudignies -Baudour B1 -0 3 241 
10Zo-27/10/1915:00Casteau B -Vaudignies0 -6  3271 
11Zo-10/11/1914:30Vaudignies -Mons Nord B4 -1 3 301 
12Zo-17/11/1914:30RSC Wasmes B -Vaudignies3 -0  0302 
13Zo-24/11/1914:30Vaudignies -Mesvin B2 -1 3 332 
14Zo-01/12/1914:30Vaudignies -Chièvres2 -4 0 332 
15Zo-08/12/1914:30Borina Quaregnon -Vaudignies1 -2  3362 
16Zo-15/12/1914:30Givry B -Vaudignies2 -4  3392 
17Zo-12/01/2014:30Vaudignies -Horrues B4 -0 3 422 
18Zo-19/01/2014:30Espanola -Vaudignies3 -1  0422 
19Zo-26/01/2015:00Vaudignies -Havré B5 -0F13 452 
21Zo-23/02/2015:00Vaudignies -Pommeroeul B2 -0 3 482 
22Zo-01/03/2015:00CS Lens B -Vaudignies2 -4  3512 
23Zo-08/03/2015:00Vaudignies -AS Ghlin B5 -0F13 542 
24Vr-10/07/2000:00Baudour B -Vaudignies  - PP .   
25Zo-26/07/2000:00Vaudignies -Casteau B  -  .    
26Ma-27/07/2000:00Mons Nord B -Vaudignies  -   .   
27Di-28/07/2000:00Vaudignies -RSC Wasmes B  -  .    
28Wo-29/07/2000:00Mesvin B -Vaudignies  -   .   
29Do-30/07/2000:00Chièvres -Vaudignies  -   .   
30Vr-31/07/2000:00Vaudignies -Borina Quaregnon  -  .    
Periode1(./.)
1Vaudignies 9/930
 2Chièvresx9/928
 3Borina Quaregnonx9/921
 4CS Lens Bx9/920
 5Espanolax9/914
 6Mesvin Bx9/914
 .AS Ghlin Bx10/1014
 8Pommeroeul Bx10/1012
 9Mons Nord Bx9/911
 10RSC Wasmes Bx9/911
 11Baudour Bx9/910
12Casteau Bx10/1010
 13Givry Bx9/98
 14Horrues Bx10/108
 15Havré Bx10/105
Periode2(./.)
1Chièvres 9/928
 2Baudour Bx10/1023
 3Borina Quaregnon*x9/1022
 4Espanolax9/921
5Vaudigniesx9/920
 6RSC Wasmes Bx9/920
 7CS Lens Bx10/1012
8Casteau B*x8/912
 9Mesvin Bx10/1012
 10Mons Nord Bx10/1011
 11Pommeroeul Bx9/99
 12AS Ghlin Bx9/98
 13Havré Bx9/97
 14Horrues Bx9/94
 15Givry Bx9/92
Periode3(./.)
1Vaudignies 3/109
 2Baudour B 2/97
 3Borina Quaregnon 2/97
 4Pommeroeul B 3/97
 5Chièvres 2/106
 6Espanola 3/106
 7RSC Wasmes B 3/106
 8Mons Nord B 2/93
9Casteau B 2/93
 .Havré B 3/93
 11Givry B 3/101
 12Mesvin B 3/91
 13CS Lens B 2/90
 14Horrues B 2/90
 15AS Ghlin B 3/90
Beste aanval
Chièvres68
Vaudignies65
 Baudour B55
 CS Lens B55
 AS Ghlin B54
 Borina Quaregnon52
 Espanola50
 RSC Wasmes B46
Casteau B45
 Mons Nord B42
 Mesvin B41
 Pommeroeul B38
 Horrues B37
 Havré B37
 Givry B26
Beste verdediging
Borina Quaregnon19
Vaudignies23
 Espanola25
 Chièvres27
 Baudour B39
Casteau B42
 Pommeroeul B44
 Mons Nord B47
 Mesvin B48
 RSC Wasmes B50
 Givry B56
 CS Lens B61
 Havré B70
 Horrues B76
 AS Ghlin B84
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.