www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 13/11/2019
2019-2020, Hainaut-4D: VAUDIGNIES
Wedstrijden
1Za-24/08/1917:00Vaudignies -Givry B2 -03 31 
2Zo-01/09/1915:00Horrues B -Vaudignies0 -4 361 
3Zo-08/09/1915:00Vaudignies -Espanola2 -13 91 
4Zo-15/09/1915:00Havré B -Vaudignies0 -5 3121 
6Zo-29/09/1915:00Pommeroeul B -Vaudignies2 -4 3152 
7Zo-06/10/1915:00Vaudignies -CS Lens B3 -13 181 
8Zo-13/10/1915:00AS Ghlin B -Vaudignies2 -3 3211 
9Zo-20/10/1915:00Vaudignies -Baudour B1 -03 241 
10Zo-27/10/1915:00Casteau B -Vaudignies0 -6 3271 
11Zo-10/11/1914:30Vaudignies -Mons Nord B4 -13 301 
12Zo-17/11/1914:30RSC Wasmes B -Vaudignies  -  .   
13Zo-24/11/1914:30Vaudignies -Mesvin B  - .    
14Zo-01/12/1914:30Vaudignies -Chièvres  - .    
15Zo-08/12/1914:30Borina Quaregnon -Vaudignies  -  .   
16Zo-15/12/1914:30Givry B -Vaudignies  -  .   
17Zo-12/01/2000:00Vaudignies -Horrues B  - .    
18Zo-19/01/2000:00Espanola -Vaudignies  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Vaudignies -Havré B  - .    
21Zo-16/02/2000:00Vaudignies -Pommeroeul B  - .    
22Zo-01/03/2000:00CS Lens B -Vaudignies  -  .   
23Zo-08/03/2000:00Vaudignies -AS Ghlin B  - .    
24Zo-15/03/2000:00Baudour B -Vaudignies  -  .   
25Zo-22/03/2000:00Vaudignies -Casteau B  - .    
26Zo-29/03/2000:00Mons Nord B -Vaudignies  -  .   
27Zo-05/04/2000:00Vaudignies -RSC Wasmes B  - .    
28Zo-19/04/2000:00Mesvin B -Vaudignies  -  .   
29Zo-26/04/2000:00Chièvres -Vaudignies  -  .   
30Vr-01/05/2000:00Vaudignies -Borina Quaregnon  - .    
Rangschikking(11/28)
1Vaudignies*30 10
 2Chièvres*28 9
 3Borina Quaregnon*22 7
 4CS Lens B*18 6
 5Espanola*16 5
 .Mesvin B*16 5
 7AS Ghlin B14 4
 8Pommeroeul B13 3
 9Mons Nord B*10 3
.RSC Wasmes B**10 3
 11Casteau B*10 2
 12Baudour B*9 3
 13Givry B*8 2
 .Horrues B*8 2
 15Havré B5 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van RSC WASMES B
2Zo-01/09/1915:00RSC Wasmes B -CS Lens B0 -3 0 013-
3Zo-08/09/1915:00Baudour B -RSC Wasmes B1 -2  339 
4Zo-15/09/1915:00RSC Wasmes B -Mons Nord B0 -5F10 311 
5Zo-22/09/1915:00Mesvin B -RSC Wasmes B4 -0  0312 
6Zo-29/09/1915:00RSC Wasmes B -Borina Quaregnon1 -2 0 313 
7Zo-06/10/1915:00Horrues B -RSC Wasmes B0 -0  1412 
8Zo-13/10/1915:00RSC Wasmes B -Havré B2 -1 3 711 
9Zo-20/10/1915:00Pommeroeul B -RSC Wasmes B2 -3  3108 
10Zo-27/10/1915:00RSC Wasmes B -AS Ghlin B3 -4 0 109 
11Zo-10/11/1914:30Casteau B -RSC Wasmes B  - ST . 9 
12Zo-17/11/1914:30RSC Wasmes B -Vaudignies  -  .    
13Zo-24/11/1914:30RSC Wasmes B -Chièvres  -  .    
14Zo-01/12/1914:30Givry B -RSC Wasmes B  -   .   
15Zo-08/12/1914:30RSC Wasmes B -Espanola  -  .    
17Zo-12/01/2000:00CS Lens B -RSC Wasmes B  -   .   
18Zo-19/01/2000:00RSC Wasmes B -Baudour B  -  .    
19Zo-26/01/2000:00Mons Nord B -RSC Wasmes B  -   .   
20Zo-02/02/2000:00RSC Wasmes B -Mesvin B  -  .    
21Zo-16/02/2000:00Borina Quaregnon -RSC Wasmes B  -   .   
22Zo-01/03/2000:00RSC Wasmes B -Horrues B  -  .    
23Zo-08/03/2000:00Havré B -RSC Wasmes B  -   .   
24Zo-15/03/2000:00RSC Wasmes B -Pommeroeul B  -  .    
25Zo-22/03/2000:00AS Ghlin B -RSC Wasmes B  -   .   
26Zo-29/03/2000:00RSC Wasmes B -Casteau B  -  .    
27Zo-05/04/2000:00Vaudignies -RSC Wasmes B  -   .   
28Zo-19/04/2000:00Chièvres -RSC Wasmes B  -   .   
29Zo-26/04/2000:00RSC Wasmes B -Givry B  -  .    
30Vr-01/05/2000:00Espanola -RSC Wasmes B  -   .   
Periode1(./.)
1Vaudignies 9/930
 2Chièvresx9/928
 3Borina Quaregnonx9/921
 4CS Lens Bx9/920
 5Espanolax9/914
 6Mesvin Bx9/914
 .AS Ghlin Bx10/1014
 8Pommeroeul Bx10/1012
 9Mons Nord Bx9/911
10RSC Wasmes Bx9/911
 11Baudour Bx9/910
 12Casteau Bx10/1010
 13Givry Bx9/98
 14Horrues Bx10/108
 15Havré Bx10/105
Periode2(./.)
1Espanola 1/93
2Vaudignies 1/93
 .Chièvres 1/93
 4Borina Quaregnon 1/103
 5Mesvin B 1/103
 6Pommeroeul B 1/91
 .Givry B 1/91
 8Horrues B 0/90
 .Casteau B 0/90
.RSC Wasmes B 0/90
 11Baudour B 1/100
 12CS Lens B 1/100
 13Mons Nord B 1/100
 .AS Ghlin B 1/90
 15Havré B 1/90
Periode3(./.)
1Vaudignies 0/100
.Espanola 0/100
.Pommeroeul B 0/90
.Chièvres 0/100
.Baudour B 0/90
.Horrues B 0/90
.Givry B 0/100
.Casteau B 0/90
.Mons Nord B 0/90
.RSC Wasmes B 0/100
.Mesvin B 0/90
.AS Ghlin B 0/90
.CS Lens B 0/90
.Havré B 0/90
.Borina Quaregnon 0/90
Beste aanval
Vaudignies34
 AS Ghlin B33
 Chièvres31
 Espanola24
 CS Lens B24
 Mons Nord B22
 Borina Quaregnon22
 Casteau B20
 Mesvin B20
 Pommeroeul B18
 Baudour B15
 Horrues B14
 Havré B14
 Givry B13
RSC Wasmes B11
Beste verdediging
Vaudignies7
 Borina Quaregnon9
 Espanola14
 Chièvres14
 CS Lens B18
 Pommeroeul B19
 Mesvin B19
 Givry B21
RSC Wasmes B22
 Casteau B23
 Mons Nord B23
 Baudour B26
 Horrues B31
 Havré B33
 AS Ghlin B36
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.