www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

Hainaut

1ste Provinciale

zondag 15/09/2019

15:00

Binche A

-Soignies1-0
.Houdeng A-Beloeil A1-1
.Warcoing-

Le Roeulx A

1-2
.

Gilly A

-Pâturages2-0
.Péruwelz A-

Pays Blanc A

1-2
.

Snef-Tyber A

-Molenbaix A1-0
.Solre Sambre A-

Monceau A

0-1
.Hornu-Montignies A0-0

4/30

  • 1.

    Monceau A

    9
  • .

    Binche A

    9
  • 3.

    Hornu

    8
  • .

    Le Roeulx A

    8
  • 5.

    Soignies

    7
  • 6.

    Molenbaix A

    6
  • .

    Snef-Tyber A

    6
  • .

    Gilly A

    6
  • 9.

    Warcoing

    5
  • .

    Beloeil A

    5
  • .

    Solre Sambre A

    5
  • .

    Montignies A

    5
  • 13.

    Péruwelz A

    4
  • 14.

    Pays Blanc A

    3
  • 15.

    Houdeng A

    1
  • .

    Pâturages

    1

2de Provinciale A

zaterdag 14/09/2019

17:45RUS Tournai A-

Péruwelz B

0-1

zondag 15/09/2019

15:00

Havinnes A

-Enghien A3-1
.

Templeuvois A

-Meslin A3-1
.

Anvaing A

-Isières A3-2
.CS Lens A-

Estaimbourg A

3-5
.Etoiles d'Ere A-

Bievene A

0-2
.

Frameries

-Wiers A3-0
.

Acren Lessines B

-Obigies A5-2

4/30

  • 1.

    Obigies A

    9
  • .

    Wiers A

    9
  • 3.

    Havinnes A

    8
  • 4.

    Templeuvois A

    7
  • .

    Frameries

    7
  • .

    Anvaing A

    7
  • .

    Acren Lessines B

    7
  • .

    Bievene A

    7
  • .

    Estaimbourg A

    7
  • .

    Meslin A

    7
  • .

    Etoiles d'Ere A

    7
  • 12.

    Péruwelz B

    6
  • 13.

    Enghien A

    1
  • 14.

    RUS Tournai A

    0
  • .

    CS Lens A

    0
  • .

    Isières A

    0

2de Provinciale B

zondag 15/09/2019

15:00Estinnes A-Naast A0-0
.

Havré A

-Morlanwelz A3-1
.

Albert Quevy-Mons B

-Honnelloise A5-1
.

St.Ghislain B

-Maurage A3-1
.Bracquegnies A-

Vacresse

1-4
.

Mesvin A

-Symphorinois B4-2
.

Flénu A

-Jemappes A2-0
17:00Horrues A-

Neufvilles A

0-3

4/30

  • 1.

    Flénu A

    10
  • 2.

    Neufvilles A

    8
  • .

    Naast A

    8
  • 4.

    Albert Quevy-Mons B*

    7
  • .

    Estinnes A

    7
  • 6.

    Vacresse*

    6
  • .

    Mesvin A

    6
  • 8.

    Havré A

    5
  • .

    Bracquegnies A

    5
  • .

    Jemappes A

    5
  • .

    Maurage A

    5
  • 12.

    Honnelloise A

    4
  • 13.

    Symphorinois B

    3
  • .

    Morlanwelz A

    3
  • .

    St.Ghislain B

    3
  • 16.

    Horrues A

    0

2de Provinciale C

zondag 15/09/2019

15:00Anderlues A-

Courcelles A

2-5
.Beaumont A-

Thuin A

2-3
.Forchies A-

Ransart A

0-4
.

Jumet A

-Gerpinnes A5-1
.

Frasnes A

-March-Collège A5-0
.Celles Buzet B-

Fontainoise

2-4
.Trazegnies A-

Turque

0-1
.Trivières-Erpion-Lacs A2-2

4/30

  • 1.

    Courcelles A

    10
  • .

    Turque

    10
  • 3.

    Erpion-Lacs A

    8
  • 4.

    Ransart A

    7
  • .

    Gerpinnes A

    7
  • 6.

    Jumet A

    6
  • .

    Trazegnies A

    6
  • 8.

    Trivières

    6
  • 9.

    Fontainoise

    5
  • .

    Thuin A

    5
  • 11.

    Frasnes A

    4
  • 12.

    Beaumont A

    3
  • 13.

    Anderlues A

    3
  • 14.

    Celles Buzet B

    2
  • .

    March-Collège A

    2
  • 16.

    Forchies A

    1

3de Provinciale A

zaterdag 14/09/2019

17:00

Esplechin A

-Rongy4-1

zondag 15/09/2019

15:00

Luingnois A

-St.Jean Tournai7-1
.La Squadra-

RFC Tournai B

1-3
.Herseautoise A-

Nechin

1-3
.

Bleharies A

-Etoile d'Ere B3-1
.

Taintignies

-Escanaffles3-1
.Pays Blanc B-Ellezelles A3-3
.

Risquons-Tout A

-Beclers A1-0

4/30

  • 1.

    RFC Tournai B

    12
  • 2.

    Ellezelles A

    10
  • 3.

    Rongy

    7
  • .

    La Squadra

    7
  • .

    Esplechin A

    7
  • .

    Herseautoise A

    7
  • 7.

    Luingnois A

    6
  • .

    Bleharies A

    6
  • .

    Risquons-Tout A

    6
  • 10.

    Nechin

    4
  • .

    Taintignies

    4
  • .

    St.Jean Tournai

    4
  • 13.

    Etoile d'Ere B

    3
  • .

    Escanaffles

    3
  • 15.

    Beclers A

    2
  • .

    Pays Blanc B

    2

3de Provinciale B

zondag 15/09/2019

15:00

Hensies A

-Hyon A3-1
.

Elouges-Dour A

-Brugelette4-1
.

Ostiches-Ath B

-Leuze-Lignette6-1
.Harchies-Ber.-Casteau A3-3
.

Meslin B

-RSC Wasmes A3-2
.Montkainoise A-AS Ghlin A2-2
.Beloeil B-

Thumaide A

0-2
.

Cuesmes A

-Givry A5-0

4/30

  • 1.

    Ostiches-Ath B

    12
  • .

    Cuesmes A

    12
  • 3.

    Elouges-Dour A

    10
  • .

    Montkainoise A

    10
  • 5.

    Meslin B

    9
  • 6.

    Thumaide A

    7
  • 7.

    Hensies A

    6
  • .

    Beloeil B

    6
  • 9.

    Casteau A

    4
  • .

    Harchies-Ber.

    4
  • .

    AS Ghlin A

    4
  • 12.

    Hyon A

    3
  • .

    Leuze-Lignette

    3
  • 14.

    RSC Wasmes A

    1
  • .

    Brugelette

    1
  • 16.

    Givry A

    0

3de Provinciale C

zondag 15/09/2019

15:00Ent.Chapelloise A-

Mons Nord A

0-1
.Stade Brainois B-

Ent.Estinnoise B

1-2
.Merbesars A-

Binche B

2-4
.Nalinnes A-

La Buissière

0-1
.La Louvière-Centre B-

Houdeng B

2-3
.

Neufvilles B

-Bracquegnies B8-3
.Peronnes A-

Ecaussinnes A

0-2
.

Morlanwelz B

-Ronquières-Hy A2-1

4/30

  • 1.

    Ecaussinnes A

    12
  • 2.

    Binche B

    10
  • .

    Mons Nord A

    10
  • 4.

    Ronquières-Hy A

    7
  • .

    Neufvilles B

    7
  • .

    Morlanwelz B

    7
  • 7.

    Houdeng B

    6
  • .

    Stade Brainois B

    6
  • .

    La Buissière

    6
  • 10.

    Nalinnes A

    4
  • .

    Ent.Chapelloise A

    4
  • .

    Ent.Estinnoise B

    4
  • 13.

    Merbesars A

    3
  • .

    La Louvière-Centre B

    3
  • 15.

    Peronnes A

    1
  • .

    Bracquegnies B

    1

3de Provinciale D

zondag 15/09/2019

15:00

Solrezienne

-Entente Châtelet A2-0
.Roux A-Montigny1-1
.

Gerpinnes B

-Bouffioulx3-0
.WSAC Fleurus A-

Baileux

1-2
.

Jamioulx A

-Gosselies B4-2
.Froidchapelle A-Rc.Marcinelle A0-0
.

Ransart B

-Jumet B7-0
.

Montignies B

-Forchies B9-3

4/30

  • 1.

    Baileux

    12
  • 2.

    Jamioulx A

    9
  • 3.

    Froidchapelle A

    8
  • 4.

    Montignies B

    7
  • .

    Ransart B

    7
  • .

    Roux A

    7
  • .

    Solrezienne

    7
  • .

    Bouffioulx

    7
  • 9.

    Gerpinnes B

    6
  • .

    Jumet B

    6
  • 11.

    Rc.Marcinelle A

    4
  • 12.

    WSAC Fleurus A

    3
  • .

    Gosselies B

    3
  • 14.

    Montigny

    3
  • 15.

    Forchies B

    1
  • 16.

    Entente Châtelet A

    0

4de Provinciale A

zondag 15/09/2019

15:00

Velaines Enclus A

-Herseautoise B4-1
.Wodecq A-

Flobecq A

1-4
.

Beclers B

-Montkainoise B8-3
.

Herinnes

-Risquons Tout B4-1
.

Obigies B

-Rumes La Glanerie5-4
.

Luingnois B

-Templeuvois B5-2
.

Estaimbourg B

-RUS Tournai B2-1

4/28

  • 1.

    Velaines Enclus A*

    9
  • .

    Luingnois B*

    9
  • .

    Molenbaix B*

    9
  • .

    Obigies B

    9
  • .

    Estaimbourg B

    9
  • 6.

    Herseautoise B

    7
  • 7.

    Templeuvois B

    6
  • 8.

    Beclers B

    4
  • .

    Herinnes

    4
  • .

    Flobecq A

    4
  • 11.

    Rumes La Glanerie

    3
  • .

    Montkainoise B

    3
  • .

    Wodecq A*

    3
  • .

    Risquons Tout B

    3
  • 15.

    RUS Tournai B

    0

4de Provinciale B

zondag 15/09/2019

15:00Ellezelles B-

Wez Guignes

2-3
.Isières B-

Havinnes B

2-4
.Flobecq B-Wodecq B1-1
.

Wiers B

-Maubray3-2
.Biévène B-Anvaing B1-1
.Thumaide B-Bleharies B4-4

4/26

  • 1.

    Anvaing B

    8
  • 2.

    Wez Guignes*

    7
  • .

    Wiers B

    7
  • 4.

    Enghien B*

    6
  • .

    Velaines Enclus B*

    6
  • 6.

    Biévène B

    5
  • .

    Isières B

    5
  • .

    Maubray

    5
  • .

    Bleharies B*

    5
  • 10.

    Ellezelles B*

    4
  • 11.

    Havinnes B*

    3
  • 12.

    Thumaide B**

    1
  • .

    Flobecq B

    1
  • .

    Wodecq B

    1
  • 13.

    Elephant Barry

    AMC

4de Provinciale C

zondag 15/09/2019

15:00

Honnelles B

-Cuesmes B3-2
.

Thulin

-Elouges-Dour B8-0
.Quaregnon-Wasmuel-

Pommeroeul A

0-4
.Baudour A-

Flénu B

1-6
.Hyon B-

Esplechin B

0-3
.Jemappes B-

Hensies B

0-9
.Brunehaut-LC Ghlin3-3

4/26

  • 1.

    Flénu B

    12
  • .

    Pommeroeul A

    12
  • 3.

    LC Ghlin

    10
  • 4.

    Thulin

    9
  • .

    Cuesmes B

    9
  • 6.

    Hensies B

    7
  • .

    Honnelles B

    7
  • 8.

    Quaregnon-Wasmuel

    6
  • 9.

    Esplechin B

    4
  • .

    Elouges-Dour B

    4
  • 11.

    Brunehaut

    1
  • 12.

    Hyon B

    0
  • .

    Jemappes B

    0
  • .

    Baudour A

    0

4de Provinciale D

zondag 15/09/2019

14:00

Pommeroeul B

-Horrues B5-1
15:00RSC Wasmes B-

Mons Nord B

0-2
.

Givry B

-CS Lens B2-1
.AS Ghlin B-

Borina Quaregnon

2-4
.

Chièvres

-Baudour B5-3
.Havré B-

Vaudignies

0-5
17:30Casteau B-Mesvin B2-2

4/28

  • 1.

    Vaudignies

    12
  • 2.

    Borina Quaregnon

    10
  • 3.

    Pommeroeul B

    9
  • .

    Chièvres*

    9
  • 5.

    Mesvin B

    7
  • 6.

    Baudour B

    6
  • .

    Mons Nord B

    6
  • .

    CS Lens B

    6
  • 9.

    Givry B*

    4
  • .

    Casteau B

    4
  • .

    Horrues B

    4
  • 12.

    RSC Wasmes B*

    3
  • 13.

    Espanola*

    1
  • 14.

    Havré B

    0
  • .

    AS Ghlin B

    0

4de Provinciale E

zondag 15/09/2019

15:00

Maurage B

-Quievrainoise 704-1
.

Le Roeulx B

-Anderlues B2-1
.

Ecaussinnes B

-Ent.Chapelloise B7-0
.

Ronquières-Hy B

-Aulnois5-4
.Buvrinnes-

Athenes Ressaix

2-8
.

Naast B

-Snef-Tyber B5-1

4/24

  • 1.

    Le Roeulx B

    10
  • 2.

    Athenes Ressaix*

    9
  • .

    Naast B

    9
  • 4.

    Quievrainoise 70

    7
  • .

    Peronnes B*

    7
  • 6.

    Anderlues B*

    6
  • .

    Maurage B

    6
  • .

    Snef-Tyber B

    6
  • 9.

    Ecaussinnes B

    4
  • 10.

    Ronquières-Hy B

    3
  • 11.

    Aulnois*

    2
  • 12.

    Ent.Chapelloise B

    0
  • .

    Buvrinnes

    0

4de Provinciale F

zondag 15/09/2019

15:00

Flaches

-Goutroux A2-1
.Gouy A-Gozee A1-1
.

Monceau B

-Mellet Sp A4-2
.

March-Collège B

-Jamioulx B1-0
.

Rance B

-Gilly B2-0
.Nalinnes B-

Rc.Marcinelle B

0-1

4/24

  • 1.

    March-Collège B

    12
  • 2.

    Rc.Marcinelle B*

    9
  • 3.

    Gouy A*

    7
  • .

    Flaches

    7
  • 5.

    Goutroux A*

    6
  • .

    Rance B

    6
  • 7.

    Nalinnes B

    4
  • .

    Monceau B*

    4
  • 9.

    Mellet Sp A*

    3
  • 10.

    Gozee A

    2
  • 11.

    Gilly B**

    1
  • .

    Jamioulx B

    1
  • 13.

    Merbesars B*

    0

4de Provinciale G

zondag 15/09/2019

14:00Mellet Sp B-

Trazegnies B

1-2
15:00

Courcelles B

-WSAC Fleurus B4-0
.FC Baulet-

Wangenies 61

0-1
.Goutroux B-

Roux B

1-3
.Entente Châtelet B-

Gouy B

2-4
.

Aiseau-Presles

-Marbaix B9-3
.

St Amand-Brye

-Frasnes B2-1

4/26

  • 1.

    Courcelles B

    12
  • .

    Aiseau-Presles

    12
  • .

    St Amand-Brye

    12
  • 4.

    Wangenies 61

    9
  • 5.

    FC Baulet

    6
  • .

    Roux B

    6
  • .

    Frasnes B

    6
  • 8.

    Goutroux B

    4
  • .

    Trazegnies B*

    4
  • 10.

    Mellet Sp B

    3
  • .

    Gouy B

    3
  • 12.

    Entente Châtelet B

    1
  • .

    WSAC Fleurus B

    1
  • 14.

    Marbaix B*

    0

4de Provinciale H

zondag 15/09/2019

15:00Gozee B-

Solre Sambre B

0-4
.Boussu Walcourt-

Chimay/Virelles

0-5
.

Erpion-Lacs B

-Mominoise5-3
.Marbaix A-

Rance A

1-2
.Forges-

Sivry

1-2
.

Thuin B

-Froidchapelle B9-0
.Lobbes-

Beaumont B

0-2

4/26

  • 1.

    Chimay/Virelles

    12
  • .

    Rance A

    12
  • .

    Sivry

    12
  • 4.

    Beaumont B

    9
  • 5.

    Marbaix A

    7
  • 6.

    Thuin B

    6
  • .

    Mominoise

    6
  • .

    Erpion-Lacs B

    6
  • 9.

    Solre Sambre B

    4
  • .

    Gozee B

    4
  • 11.

    Boussu Walcourt

    3
  • 12.

    Forges

    1
  • 13.

    Lobbes

    0
  • .

    Froidchapelle B

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 16 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.