www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 09/11/2019

20:00Jeun.Molenbeek B-

Léopold FC B

1 -4
.

Kosova B

-SC Ixelles B3-0

zondag 10/11/2019

14:30

La Hulpe

-Saint-Michel B2-0
.

Union Rixensart B

-JS.Ittroise B7 -2
15:00RRC.Etterbeek B-

FC Schaerbeek B

2 -5
.Stéphanois B-Villers la Ville B3 -3
.

RRC Waterloo B

-Wavre Limal B4 -1
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Auderghem B7 -0

zaterdag 16/11/2019

19:30FC Schaerbeek B6- 3Stéphanois B-
.Villers la Ville B7- 10La Hulpe-
20:30SC Ixelles B3 -9Cros.Schaerbeek B-

zondag 17/11/2019

14:30Wavre Limal B6-6Kosova B-
.Léopold FC B5-9RRC Waterloo B-
.JS.Ittroise B0-3Jeun.Molenbeek B-
15:00Auderghem B6 -4RRC.Etterbeek B-
.Saint-Michel B6-2Union Rixensart B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

9/30

1.La Hulpe2512
2.FC Schaerbeek B219
Cros.Schaerbeek B2112
4.RRC Waterloo B199
5.Léopold FC B179
Villers la Ville B175
7.RRC.Etterbeek B167
8.Kosova B136
9.Union Rixensart B116
10.Saint-Michel B103
Stéphanois B104
Jeun.Molenbeek B106
13.Auderghem B93
14.Wavre Limal B60
15.SC Ixelles B43
16.JS.Ittroise B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (9/30)

  • La Hulpe

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    6
  • FC Schaerbeek B

    6
  • RRC Waterloo B

    8
  • Villers la Ville B

    10
  • Léopold FC B

    10
  • RRC.Etterbeek B

    11
  • Kosova B

    14
  • Union Rixensart B

    16
  • Saint-Michel B

    17
  • Stéphanois B

    17
  • Jeun.Molenbeek B

    17
  • Auderghem B

    18
  • Wavre Limal B

    21
  • SC Ixelles B

    23
  • JS.Ittroise B

    27

thuis (5/15)

  • La Hulpe

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • RRC Waterloo B

    5
  • Villers la Ville B*

    5
  • Union Rixensart B

    6
  • Saint-Michel B*

    6
  • FC Schaerbeek B*

    6
  • Wavre Limal B*

    6
  • Auderghem B*

    6
  • Léopold FC B*

    7
  • Stéphanois B

    8
  • Kosova B

    8
  • Jeun.Molenbeek B

    8
  • SC Ixelles B*

    9
  • JS.Ittroise B*

    12

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    0
  • La Hulpe*

    2
  • Léopold FC B

    3
  • Cros.Schaerbeek B*

    3
  • RRC Waterloo B*

    3
  • Villers la Ville B

    5
  • Kosova B*

    6
  • RRC.Etterbeek B*

    8
  • Stéphanois B*

    9
  • Jeun.Molenbeek B*

    9
  • Union Rixensart B*

    10
  • Saint-Michel B

    11
  • Auderghem B

    12
  • SC Ixelles B

    14
  • JS.Ittroise B

    15
  • Wavre Limal B

    15

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (9/30)

  • La Hulpe

    38
  • FC Schaerbeek B

    32
  • Cros.Schaerbeek B

    31
  • RRC Waterloo B

    28
  • RRC.Etterbeek B

    27
  • Villers la Ville B

    24
  • Léopold FC B

    23
  • Union Rixensart B

    22
  • Auderghem B

    20
  • Kosova B

    19
  • Stéphanois B

    16
  • Jeun.Molenbeek B

    15
  • Saint-Michel B

    13
  • SC Ixelles B

    13
  • Wavre Limal B

    10
  • JS.Ittroise B

    9

thuis (5/15)

  • Cros.Schaerbeek B

    22
  • La Hulpe

    22
  • RRC.Etterbeek B

    19
  • Union Rixensart B

    17
  • RRC Waterloo B

    15
  • Stéphanois B

    13
  • Villers la Ville B*

    12
  • Auderghem B*

    11
  • FC Schaerbeek B*

    10
  • Kosova B

    10
  • Jeun.Molenbeek B

    10
  • Saint-Michel B*

    9
  • Léopold FC B*

    9
  • Wavre Limal B*

    7
  • JS.Ittroise B*

    4
  • SC Ixelles B*

    4

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    22
  • La Hulpe*

    16
  • Léopold FC B

    14
  • RRC Waterloo B*

    13
  • Villers la Ville B

    12
  • Cros.Schaerbeek B*

    9
  • SC Ixelles B

    9
  • Kosova B*

    9
  • Auderghem B

    9
  • RRC.Etterbeek B*

    8
  • Union Rixensart B*

    5
  • JS.Ittroise B

    5
  • Jeun.Molenbeek B*

    5
  • Saint-Michel B

    4
  • Stéphanois B*

    3
  • Wavre Limal B

    3

de minste tegengoals

alle wedstrijden (9/30)

  • La Hulpe

    7
  • Léopold FC B

    9
  • FC Schaerbeek B

    12
  • RRC Waterloo B

    12
  • Cros.Schaerbeek B

    14
  • Kosova B

    14
  • Villers la Ville B

    15
  • Saint-Michel B

    18
  • Union Rixensart B

    20
  • RRC.Etterbeek B

    20
  • Stéphanois B

    25
  • Wavre Limal B

    27
  • Auderghem B

    29
  • Jeun.Molenbeek B

    33
  • SC Ixelles B

    42
  • JS.Ittroise B

    43

thuis (5/15)

  • La Hulpe

    2
  • Léopold FC B*

    4
  • RRC Waterloo B

    5
  • Villers la Ville B*

    6
  • Kosova B

    6
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • Saint-Michel B*

    7
  • FC Schaerbeek B*

    8
  • RRC.Etterbeek B

    9
  • Auderghem B*

    9
  • Wavre Limal B*

    10
  • Union Rixensart B

    11
  • Stéphanois B

    12
  • SC Ixelles B*

    15
  • Jeun.Molenbeek B

    16
  • JS.Ittroise B*

    19

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    4
  • La Hulpe*

    5
  • Léopold FC B

    5
  • Cros.Schaerbeek B*

    7
  • RRC Waterloo B*

    7
  • Kosova B*

    8
  • Villers la Ville B

    9
  • Union Rixensart B*

    9
  • Saint-Michel B

    11
  • RRC.Etterbeek B*

    11
  • Stéphanois B*

    13
  • Wavre Limal B

    17
  • Jeun.Molenbeek B*

    17
  • Auderghem B

    20
  • JS.Ittroise B

    24
  • SC Ixelles B

    27

het aantal keer ...

gewonnen

  • La Hulpe

    8
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • FC Schaerbeek B

    7
  • RRC Waterloo B

    6
  • Villers la Ville B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Léopold FC B

    5
  • Kosova B

    4
  • Union Rixensart B

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • Stéphanois B

    3
  • Auderghem B

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • Wavre Limal B

    2
  • SC Ixelles B

    1
  • JS.Ittroise B

    0

gelijk

  • Villers la Ville B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • Saint-Michel B

    1
  • La Hulpe

    1
  • Stéphanois B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • SC Ixelles B

    1
  • Kosova B

    1
  • RRC Waterloo B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Auderghem B

    0

verloren

  • La Hulpe

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • Villers la Ville B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • FC Schaerbeek B

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Union Rixensart B

    4
  • Kosova B

    4
  • Saint-Michel B

    5
  • Stéphanois B

    5
  • Jeun.Molenbeek B

    5
  • Auderghem B

    6
  • SC Ixelles B

    7
  • Wavre Limal B

    7
  • JS.Ittroise B

    9
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • La Hulpe

    8
  • RRC Waterloo B

    6
  • Léopold FC B

    5
  • FC Schaerbeek B

    5
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Union Rixensart B

    3
  • Kosova B

    3
  • Auderghem B

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • Saint-Michel B

    2
  • Stéphanois B

    2
  • SC Ixelles B

    1
  • Wavre Limal B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • La Hulpe

    0
  • Léopold FC B

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Kosova B

    1
  • RRC Waterloo B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Auderghem B

    2
  • Villers la Ville B

    2
  • Saint-Michel B

    4
  • Stéphanois B

    5
  • Jeun.Molenbeek B

    5
  • SC Ixelles B

    6
  • Wavre Limal B

    6
  • JS.Ittroise B

    8
gewonnen met één
goal verschil
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • FC Schaerbeek B

    2
  • Villers la Ville B

    2
  • Wavre Limal B

    2
  • Kosova B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • La Hulpe

    0
  • Léopold FC B

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • Auderghem B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
  • Villers la Ville B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Léopold FC B

    1
  • SC Ixelles B

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • Union Rixensart B

    2
  • Kosova B

    3
  • Auderghem B

    4

de nul vastgehouden

  • La Hulpe

    5
  • Villers la Ville B

    3
  • RRC Waterloo B

    3
  • FC Schaerbeek B

    3
  • Léopold FC B

    3
  • Kosova B

    3
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Auderghem B

    1
  • Wavre Limal B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • JS.Ittroise B

    0

men niet kon scoren

  • La Hulpe

    0
  • Villers la Ville B

    1
  • RRC Waterloo B

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Léopold FC B

    2
  • Kosova B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Auderghem B

    2
  • Saint-Michel B

    3
  • SC Ixelles B

    3
  • JS.Ittroise B

    3
  • Wavre Limal B

    4

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • La Hulpe

    +8
  • Cros.Schaerbeek B

    +5
  • FC Schaerbeek B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Léopold FC B

    +3
  • RRC Waterloo B

    +3
  • Villers la Ville B

    3
  • Saint-Michel B

    2
  • Kosova B

    +2
  • Jeun.Molenbeek B

    2
  • Union Rixensart B

    +1
  • SC Ixelles B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Auderghem B

    1
  • JS.Ittroise B

    0

zonder nederlaag

  • La Hulpe

    +9
  • Cros.Schaerbeek B

    +5
  • FC Schaerbeek B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Léopold FC B

    4
  • RRC Waterloo B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • Kosova B

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • SC Ixelles B

    2
  • Stéphanois B

    +1
  • Wavre Limal B

    1
  • Auderghem B

    1
  • JS.Ittroise B

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen