www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 19/09/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zaterdag 14/09/2019

18:30Incourt-

ES.Braine A

0 -4
19:30Lasne Ohain B-

Union Rixensart A

0-2

zondag 15/09/2019

15:00

RCS.Braine B

-Perwez A2-1
.

Chastre A

-Auderghem A2-0
.

Saintoise A

-Wavre Sports FC B3-0
.Archennes-Pécrot A-

Wavre Limal A

0-1
.

Grez-Doiceau

-Huppaye A4 -1

dinsdag 17/09/2019

20:15

Orp-Noduwez A

-Mont St.Guibert2-0

zaterdag 28/09/2019

20:00Perwez A-Chastre A-

zondag 29/09/2019

14:30ES.Braine A-Orp-Noduwez A-
15:00Saintoise A-Mont St.Guibert-
.Wavre Limal A-RCS.Braine B-
.Wavre Sports FC B-Grez-Doiceau-
.Auderghem A-Incourt-
.Huppaye A-Lasne Ohain B-
18:00Union Rixensart A-Archennes-Pécrot A-

3/30

1.Grez-Doiceau9
ES.Braine A9
3.Saintoise A7
Orp-Noduwez A7
5.Chastre A6
RCS.Braine B6
Wavre Limal A6
8.Perwez A4
Mont St.Guibert4
Wavre Sports FC B4
11.Union Rixensart A3
12.Huppaye A1
Auderghem A1
Lasne Ohain B1
15.Archennes-Pécrot A0
Incourt0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (3/30)

  • Grez-Doiceau

    0
  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A

    2
  • Orp-Noduwez A

    2
  • Chastre A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • RCS.Braine B

    3
  • Perwez A

    5
  • Mont St.Guibert

    5
  • Wavre Sports FC B

    5
  • Union Rixensart A

    6
  • Auderghem A

    8
  • Huppaye A

    8
  • Lasne Ohain B

    8
  • Archennes-Pécrot A

    9
  • Incourt

    9

thuis (2/15)

  • Grez-Doiceau

    0
  • Saintoise A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Perwez A*

    0
  • ES.Braine A*

    0
  • Wavre Limal A*

    0
  • Mont St.Guibert*

    0
  • Auderghem A*

    2
  • Huppaye A*

    2
  • Wavre Sports FC B*

    2
  • Chastre A

    3
  • RCS.Braine B

    3
  • Union Rixensart A*

    3
  • Lasne Ohain B

    5
  • Archennes-Pécrot A

    6
  • Incourt

    6

uit (2/15)

  • ES.Braine A

    0
  • Grez-Doiceau*

    0
  • Chastre A*

    0
  • RCS.Braine B*

    0
  • Saintoise A*

    2
  • Orp-Noduwez A*

    2
  • Union Rixensart A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • Wavre Sports FC B

    3
  • Archennes-Pécrot A*

    3
  • Incourt*

    3
  • Lasne Ohain B*

    3
  • Perwez A

    5
  • Mont St.Guibert

    5
  • Auderghem A

    6
  • Huppaye A

    6

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (3/30)

  • Grez-Doiceau

    13
  • ES.Braine A

    7
  • Wavre Limal A

    7
  • RCS.Braine B

    7
  • Orp-Noduwez A

    7
  • Perwez A

    6
  • Chastre A

    6
  • Mont St.Guibert

    6
  • Saintoise A

    5
  • Union Rixensart A

    4
  • Wavre Sports FC B

    4
  • Incourt

    3
  • Huppaye A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Archennes-Pécrot A

    1
  • Auderghem A

    1

thuis (2/15)

  • Grez-Doiceau

    10
  • Saintoise A

    5
  • Mont St.Guibert*

    5
  • Orp-Noduwez A

    5
  • Wavre Limal A*

    4
  • RCS.Braine B

    4
  • Perwez A*

    3
  • ES.Braine A*

    2
  • Chastre A

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Wavre Sports FC B*

    2
  • Archennes-Pécrot A

    1
  • Auderghem A*

    1
  • Union Rixensart A*

    1
  • Incourt

    0
  • Huppaye A*

    0

uit (2/15)

  • ES.Braine A

    5
  • Chastre A*

    4
  • Grez-Doiceau*

    3
  • Perwez A

    3
  • Union Rixensart A

    3
  • Incourt*

    3
  • Huppaye A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • RCS.Braine B*

    3
  • Wavre Sports FC B

    2
  • Orp-Noduwez A*

    2
  • Mont St.Guibert

    1
  • Lasne Ohain B*

    1
  • Archennes-Pécrot A*

    0
  • Auderghem A

    0
  • Saintoise A*

    0

de minste tegengoals

alle wedstrijden (3/30)

  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A

    1
  • Chastre A

    3
  • Grez-Doiceau

    4
  • Perwez A

    4
  • Orp-Noduwez A

    4
  • Auderghem A

    5
  • Union Rixensart A

    5
  • Wavre Sports FC B

    5
  • Mont St.Guibert

    6
  • RCS.Braine B

    6
  • Archennes-Pécrot A

    7
  • Huppaye A

    7
  • Wavre Limal A

    7
  • Lasne Ohain B

    8
  • Incourt

    11

thuis (2/15)

  • Perwez A*

    0
  • ES.Braine A*

    0
  • Huppaye A*

    0
  • Auderghem A*

    1
  • Chastre A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Wavre Limal A*

    1
  • Wavre Sports FC B*

    2
  • Orp-Noduwez A

    2
  • Grez-Doiceau

    3
  • Union Rixensart A*

    3
  • Mont St.Guibert*

    3
  • Archennes-Pécrot A

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • RCS.Braine B

    5
  • Incourt

    6

uit (2/15)

  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A*

    0
  • Grez-Doiceau*

    1
  • RCS.Braine B*

    1
  • Union Rixensart A

    2
  • Chastre A*

    2
  • Orp-Noduwez A*

    2
  • Archennes-Pécrot A*

    3
  • Mont St.Guibert

    3
  • Wavre Sports FC B

    3
  • Perwez A

    4
  • Auderghem A

    4
  • Lasne Ohain B*

    4
  • Incourt*

    5
  • Wavre Limal A

    6
  • Huppaye A

    7

het aantal keer ...

gewonnen

  • Grez-Doiceau

    3
  • ES.Braine A

    3
  • Chastre A

    2
  • Saintoise A

    2
  • Wavre Limal A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Orp-Noduwez A

    2
  • Perwez A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Incourt

    0
  • Huppaye A

    0
  • Lasne Ohain B

    0

gelijk

  • Perwez A

    1
  • Auderghem A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Lasne Ohain B

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Grez-Doiceau

    0
  • ES.Braine A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Chastre A

    0
  • Incourt

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • RCS.Braine B

    0

verloren

  • Grez-Doiceau

    0
  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Perwez A

    1
  • Chastre A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Auderghem A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Huppaye A

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Archennes-Pécrot A

    3
  • Incourt

    3
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Grez-Doiceau

    3
  • Chastre A

    2
  • ES.Braine A

    2
  • Saintoise A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Perwez A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Incourt

    0
  • Huppaye A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Grez-Doiceau

    0
  • Chastre A

    0
  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A

    0
  • Perwez A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Huppaye A

    1
  • Archennes-Pécrot A

    2
  • Auderghem A

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Incourt

    3
gewonnen met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Grez-Doiceau

    0
  • Chastre A

    0
  • Perwez A

    0
  • Mont St.Guibert

    0
  • Wavre Sports FC B

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Huppaye A

    0
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Incourt

    0
verloren met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    0
  • Saintoise A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Grez-Doiceau

    0
  • Mont St.Guibert

    0
  • Wavre Sports FC B

    0
  • Auderghem A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Incourt

    0
  • Chastre A

    1
  • Perwez A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Archennes-Pécrot A

    1

de nul vastgehouden

  • ES.Braine A

    3
  • Saintoise A

    2
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Chastre A

    1
  • Perwez A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Huppaye A

    1
  • RCS.Braine B

    0
  • Grez-Doiceau

    0
  • Mont St.Guibert

    0
  • Auderghem A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Incourt

    0
  • Archennes-Pécrot A

    0

men niet kon scoren

  • ES.Braine A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • Perwez A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Grez-Doiceau

    0
  • Saintoise A

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Chastre A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Lasne Ohain B

    1
  • Auderghem A

    2
  • Incourt

    2
  • Archennes-Pécrot A

    2

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Grez-Doiceau

    +3
  • ES.Braine A

    +3
  • Chastre A

    +2
  • Wavre Limal A

    +2
  • Saintoise A

    +1
  • Orp-Noduwez A

    +1
  • Perwez A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Union Rixensart A

    +1
  • RCS.Braine B

    +1
  • Auderghem A

    0
  • Huppaye A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Incourt

    0

zonder nederlaag

  • Grez-Doiceau

    +3
  • ES.Braine A

    +3
  • Saintoise A

    +3
  • Orp-Noduwez A

    +3
  • Chastre A

    +2
  • Wavre Limal A

    +2
  • Perwez A

    2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Wavre Sports FC B

    2
  • Union Rixensart A

    +1
  • RCS.Braine B

    +1
  • Auderghem A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Lasne Ohain B

    1
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Incourt

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen