www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

3/30

  • 1.

    Saint-Josse A

    9
  • .

    Ophain

    9
  • 3.

    Cros.Schaerbeek A

    7
  • .

    Stockel A

    7
  • 5.

    RRC Etterbeek A

    6
  • .

    FC Genappe A

    6
  • 7.

    RSC.Ixelles A

    5
  • 8.

    BX Brussels

    4
  • .

    Stade Everois A

    4
  • 10.

    Villers la Ville A

    3
  • .

    Sport.Bruxelles A

    3
  • 12.

    Lasne Ohain A

    2
  • .

    Nivelles A

    2
  • 14.

    FC Schaerbeek A

    0
  • .

    RRC Waterloo A

    0
  • .

    Boitsfort A

    0

2de Provinciale A

3/30

  • 1.

    Black Star

    9
  • 2.

    Saint-Michel A

    7
  • .

    Amicii Bxl Jette A

    7
  • 4.

    Forestoise A

    6
  • .

    Brussels City

    6
  • 6.

    NSeth Berchem A

    5
  • .

    Anderlecht SCB

    5
  • 8.

    Olympique Forestois

    4
  • .

    Sport.Bruxelles B

    4
  • 10.

    FC.M Uccle A

    3
  • .

    Stockel B

    3
  • .

    Jeun.Molenbeek A

    3
  • .

    Suryoyés A

    3
  • 14.

    Polonia Boitsfort

    1
  • .

    Stade Everois B

    1
  • 16.

    Boitsfort B

    0

2de Provinciale B

3/30

  • 1.

    Grez-Doiceau

    9
  • .

    ES.Braine A

    9
  • 3.

    Saintoise A

    7
  • .

    Orp-Noduwez A

    7
  • 5.

    Chastre A

    6
  • .

    RCS.Braine B

    6
  • .

    Wavre Limal A

    6
  • 8.

    Perwez A

    4
  • .

    Mont St.Guibert

    4
  • .

    Wavre Sports FC B

    4
  • 11.

    Union Rixensart A

    3
  • 12.

    Huppaye A

    1
  • .

    Auderghem A

    1
  • .

    Lasne Ohain B

    1
  • 15.

    Archennes-Pécrot A

    0
  • .

    Incourt

    0

3de Provinciale A

3/26

  • 1.

    Saint-Josse B

    9
  • 2.

    Amicii Bxl Jette B*

    6
  • .

    Porto Brussels*

    6
  • .

    Anneessens 25

    6
  • .

    Forestoise B

    6
  • .

    NSeth Berchem B

    6
  • .

    Forest*

    6
  • 8.

    Africa Bruxelles

    3
  • .

    SG Anderlecht*

    3
  • .

    Racing Anderlecht*

    3
  • 11.

    A.S.A.Molenbeek B*

    0
  • .

    Anderlecht-Milan

    0
  • .

    Marolles Bruxelles

    0
  • .

    Brussels Sport B

    0
  • 12.

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

3/26

  • 1.

    AFC.Evere

    7
  • .

    FC.M.Uccle B

    7
  • 3.

    A.S.A.Molenbeek A*

    6
  • .

    Ol.Clabecq*

    6
  • .

    Nivellois B

    6
  • 6.

    JS.Ittroise A

    4
  • .

    Ganshoren B

    4
  • .

    RSD.Jette B*

    4
  • 9.

    Brussels Sport A

    3
  • .

    ES.Braine B

    3
  • 11.

    Rebecq B

    1
  • 12.

    Suryoyés B*

    0
  • .

    Braine Waterloo*

    0
  • .

    Saintoise B*

    0
  • 13.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

3/30

  • 1.

    FC Schaerbeek B

    9
  • .

    Villers la Ville B

    9
  • 3.

    La Hulpe

    7
  • .

    RRC Waterloo B

    7
  • .

    Saint-Michel B

    7
  • 6.

    RRC.Etterbeek B

    6
  • .

    Cros.Schaerbeek B

    6
  • 8.

    Léopold FC B

    5
  • 9.

    Wavre Limal B

    3
  • .

    Jeun.Molenbeek B

    3
  • .

    Stéphanois B

    3
  • 12.

    Union Rixensart B

    2
  • 13.

    Kosova B

    1
  • 14.

    Auderghem B

    0
  • .

    JS.Ittroise B

    0
  • .

    SC Ixelles B

    0

3de Provinciale D

3/30

  • 1.

    Walhain B

    9
  • .

    Stéphanois A

    9
  • 3.

    Jodoigne B

    7
  • .

    Mont St.André

    7
  • 5.

    Ronvau Chaumont

    6
  • .

    Melin

    6
  • .

    Ottignies-Stimont

    6
  • .

    Beauvechain

    6
  • 9.

    Genappe B

    5
  • 10.

    Orp-Noduwez B

    4
  • 11.

    Bierges

    3
  • 12.

    Huppaye B

    1
  • 13.

    Chastre B

    0
  • .

    Perwez B

    0
  • .

    Archennes-Pécrot B

    0
  • .

    Jandrain

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 7 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.