www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 17/02/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 16/02/2020

15:00Villers la Ville A-Cros.Schaerbeek A-PP
.Lasne Ohain A-Boitsfort A-PP
.RRC Waterloo A-RSC.Ixelles A-PP
.Stade Everois A-Sport.Bruxelles A-PP
.BX Brussels-Stockel A-PP
.RRC Etterbeek A-FC Genappe A-PP
.FC Schaerbeek A-Nivelles A-PP
.Saint-Josse A-Ophain-PP

21/30

  • 1.

    Cros.Schaerbeek A*

    46
  • 2.

    Stockel A*

    42
  • 3.

    Saint-Josse A*

    41
  • 4.

    BX Brussels*

    40
  • 5.

    RSC.Ixelles A

    34
  • 6.

    Lasne Ohain A*

    32
  • 7.

    Stade Everois A

    28
  • 8.

    Nivelles A*

    27
  • 9.

    Sport.Bruxelles A*

    26
  • 10.

    RRC Etterbeek A*

    25
  • 11.

    FC Genappe A*

    24
  • 12.

    FC Schaerbeek A*

    23
  • 13.

    Ophain*

    21
  • 14.

    RRC Waterloo A*

    15
  • 15.

    Villers la Ville A*

    11
  • 16.

    Boitsfort A*

    8

2de Provinciale A

zaterdag 15/02/2020

19:30

Stockel B

-Sport.Bruxelles B4-1

zondag 16/02/2020

15:00FC.M Uccle A-Forestoise A-PP
.NSeth Berchem A-Boitsfort B-PP
.Black Star-Jeun.Molenbeek A-PP
.Amicii Bxl Jette A-Stade Everois B-PP
.Polonia Boitsfort-Brussels City-PP
.Olympique Forestois-Saint-Michel A-PP
.Suryoyés A-Anderlecht SCB-PP

21/30

  • 1.

    NSeth Berchem A*

    54
  • 2.

    Saint-Michel A*

    44
  • 3.

    Amicii Bxl Jette A*

    44
  • 4.

    Brussels City*

    36
  • 5.

    Sport.Bruxelles B

    33
  • 6.

    Black Star*

    30
  • 7.

    Forestoise A*

    30
  • 8.

    Suryoyés A**

    29
  • 9.

    Jeun.Molenbeek A**

    26
  • .

    Olympique Forestois**

    26
  • 11.

    Stockel B

    26
  • 12.

    Polonia Boitsfort*

    20
  • 13.

    FC.M Uccle A*

    18
  • 14.

    Stade Everois B**

    17
  • 15.

    Anderlecht SCB*

    16
  • 16.

    Boitsfort B*

    3

2de Provinciale B

zaterdag 15/02/2020

19:30Orp-Noduwez A-Chastre A1-1
20:00Incourt-

Saintoise A

3-6

zondag 16/02/2020

14:30ES.Braine A-Lasne Ohain B-PP
15:00Mont St.Guibert-Archennes-Pécrot A-PP
.Wavre Sports FC B-RCS.Braine B-PP
.Huppaye A-Perwez A-PP
.Auderghem A-Grez-Doiceau-PP
17:30Union Rixensart A-Wavre Limal A-PP

22/30

  • 1.

    Grez-Doiceau**

    55
  • 2.

    ES.Braine A**

    50
  • 3.

    Orp-Noduwez A

    43
  • 4.

    Chastre A*

    42
  • 5.

    Perwez A*

    40
  • 6.

    Saintoise A*

    36
  • 7.

    Union Rixensart A*

    32
  • 8.

    Wavre Limal A**

    30
  • 9.

    RCS.Braine B**

    24
  • 10.

    Auderghem A**

    21
  • 11.

    Lasne Ohain B**

    19
  • .

    Mont St.Guibert*

    19
  • 13.

    Huppaye A***

    17
  • 14.

    Incourt

    14
  • 15.

    Archennes-Pécrot A**

    10
  • 16.

    Wavre Sports FC B**

    7

3de Provinciale A

zondag 16/02/2020

15:00Porto Brussels-Forestoise B-PP
.Anderlecht-Milan-Africa Bruxelles-PP
.A.S.A.Molenbeek B-Amicii Bxl Jette B-PP
.Forest-NSeth Berchem B-PP
.SG Anderlecht-Racing Anderlecht-PP

17/24

  • 1.

    Forest*

    38
  • 2.

    Porto Brussels

    37
  • 3.

    Saint-Josse B

    36
  • 4.

    Africa Bruxelles

    34
  • 5.

    NSeth Berchem B*

    33
  • 6.

    Amicii Bxl Jette B**

    30
  • 7.

    Anneessens 25**

    29
  • 8.

    A.S.A.Molenbeek B**

    15
  • 9.

    Forestoise B*

    14
  • 10.

    Racing Anderlecht*

    12
  • 11.

    SG Anderlecht**

    9
  • 12.

    Anderlecht-Milan

    7
  • .

    Marolles Bruxelles*

    7
  • 13.

    Brussels Sport B

    AMC
  • .

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 15/02/2020

19:30AFC.Evere-RSD.Jette B-PP
.Nivellois B-

Ganshoren B

0-4
20:00Braine Waterloo-JS.Ittroise A1-1

zondag 16/02/2020

15:00Saintoise B-Ol.Clabecq-PP
.A.S.A.Molenbeek A-Brussels Sport A-PP
.Suryoyés B-FC.M.Uccle B-PP

19/26

  • 1.

    AFC.Evere**

    42
  • 2.

    RSD.Jette B**

    40
  • 3.

    Ol.Clabecq*

    36
  • 4.

    A.S.A.Molenbeek A**

    31
  • 5.

    Ganshoren B

    30
  • 6.

    Rebecq B*

    29
  • .

    FC.M.Uccle B

    29
  • 8.

    JS.Ittroise A*

    26
  • 9.

    Nivellois B*

    22
  • 10.

    Braine Waterloo*

    19
  • 11.

    Suryoyés B***

    16
  • 12.

    Brussels Sport A**

    15
  • 13.

    Saintoise B***

    12
  • 14.

    ES.Braine B*

    7
  • 15.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 15/02/2020

19:30Villers la Ville B-

Cros.Schaerbeek B

0-1
20:00FC Schaerbeek B-

Kosova B

0-4

zondag 16/02/2020

14:30Union Rixensart B-La Hulpe-PP
15:00Saint-Michel B-RRC.Etterbeek B-PP
.JS.Ittroise B-Stéphanois B-PP
.Auderghem B-RRC Waterloo B-PP
.Wavre Limal B-Jeun.Molenbeek B-PP

21/28

  • 1.

    La Hulpe*

    50
  • 2.

    FC Schaerbeek B**

    46
  • 3.

    Cros.Schaerbeek B*

    37
  • 4.

    RRC.Etterbeek B**

    35
  • .

    Kosova B

    35
  • 6.

    Villers la Ville B*

    34
  • .

    RRC Waterloo B**

    34
  • 8.

    Union Rixensart B**

    31
  • 9.

    Léopold FC B**

    26
  • 10.

    Stéphanois B**

    25
  • 11.

    Saint-Michel B***

    23
  • 12.

    Auderghem B***

    11
  • .

    Wavre Limal B**

    11
  • 14.

    Jeun.Molenbeek B**

    10
  • 15.

    JS.Ittroise B**

    5
  • 16.

    SC Ixelles B

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 15/02/2020

19:30Jodoigne B-Ronvau Chaumont2-2
20:00Beauvechain-Huppaye B1-1

zondag 16/02/2020

15:00Jandrain-Ottignies-Stimont-PP
.Genappe B-Perwez B-PP
.Melin-Orp-Noduwez B-PP
.Stéphanois A-Mont St.André-PP

19/26

  • 1.

    Mont St.André*

    41
  • 2.

    Ronvau Chaumont

    38
  • 3.

    Beauvechain

    36
  • 4.

    Jodoigne B

    36
  • 5.

    Melin**

    34
  • 6.

    Genappe B**

    31
  • 7.

    Stéphanois A*

    30
  • 8.

    Chastre B*

    26
  • 9.

    Ottignies-Stimont**

    23
  • 10.

    Orp-Noduwez B*

    16
  • 11.

    Huppaye B

    16
  • 12.

    Perwez B**

    15
  • 13.

    Bierges**

    14
  • 14.

    Jandrain**

    1
  • 15.

    Walhain B

    AMC
  • .

    Archennes-Pécrot B

    AMC
productiefst
3BAFC.Evere91
2ANSeth Berchem A85
2BGrez-Doiceau76
3APorto Brussels76
3CLa Hulpe75
3CCros.Schaerbeek B69
3DJodoigne B65
3BRSD.Jette B64
3DRonvau Chaumont64
2ASaint-Michel A63
3AAmicii Bxl Jette B61
3CFC Schaerbeek B61
3CUnion Rixensart B61
minste tegendoelpunten
2BGrez-Doiceau11
1Cros.Schaerbeek A12
2BES.Braine A12
1Saint-Josse A14
1BX Brussels14
2BChastre A17
3AForest19
1Nivelles A20
2ANSeth Berchem A20
3CLa Hulpe20
3DBeauvechain22
geen enkele wedstrijd verloren
2ANSeth Berchem A
langste reeks overwinningen
2ANSeth Berchem A16
3CLa Hulpe11
langste reeks zonder nederlaag
2ANSeth Berchem A20
2BGrez-Doiceau14
minste verliespunten
2BGrez-Doiceau5
2ANSeth Berchem A6
3BAFC.Evere9
2BES.Braine A10
3AForest10
3CLa Hulpe10
3BRSD.Jette B11
3CFC Schaerbeek B11
3DMont St.André13
1Cros.Schaerbeek A14
3APorto Brussels14
minste verliespunten thuis
2BGrez-Doiceau0
2ANSeth Berchem A2
3AForest2
3APorto Brussels3
3BAFC.Evere3
3CLa Hulpe3
3DMont St.André3
3AAmicii Bxl Jette B4
1Cros.Schaerbeek A5
3BRSD.Jette B5
3BOl.Clabecq5
minste verliespunten uit
2BES.Braine A2
2ANSeth Berchem A4
2BGrez-Doiceau5
3CFC Schaerbeek B5
3ASaint-Josse B6
3BAFC.Evere6
3BRSD.Jette B6
2ASaint-Michel A7
3CLa Hulpe7
1Saint-Josse A8
2AAmicii Bxl Jette A8
3AForest8
3ANSeth Berchem B8
hoogste scores
3BAFC.Evere -ES.Braine B14-0
3BA.S.A.Molenbeek A -ES.Braine B14-0
3CCros.Schaerbeek B -Wavre Limal B13-0
3DJandrain -Stéphanois A1-11
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :1450
... wedstrijden met uitslag :980
... thuiszeges :463(47,2%)
... uitzeges :360(36,7%)
... draws :155(15,8%)
... F2 uitslagen :2
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :26(2,7%)
... met één goal :67(6,8%)
... met twee goals :130(13,3%)
... met drie goals :178(18,2%)
... met vier goals :153(15,6%)
... met vijf goals :163(16,6%)
... met zes goals :93(9,5%)
... met zeven goals :76(7,8%)
... met meer dan zeven goals :92(9,4%)