www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Nationaal

PayOff

0/6

  • 1.

    Ploeg 1

    0
  • .

    Ploeg 2

    0
  • .

    Ploeg 3

    0
  • .

    Ploeg 4

    0

1ste Nationale

zaterdag 21/09/2019

19:30

Dessel

-Lierse Kempenzonen2-1
20:00

Tubize

-RWDM2-1
.Dender-

La Louvière-Centre

1-2
.

Deinze

-Seraing2-1
.SK Heist-

Thes

0-1

zondag 22/09/2019

15:00St.Eloois-Winkel-Patro Eisden1-1
.

URSL Visé

-FC Liège2-1
.

Rupel-Boom

-Ol.Charleroi C.F.2-0

4/30

  • 1.

    Deinze

    12
  • 2.

    SK Heist

    9
  • 3.

    Ol.Charleroi C.F.

    9
  • 4.

    Thes

    8
  • 5.

    Seraing

    7
  • 6.

    URSL Visé

    7
  • 7.

    Dessel

    7
  • 8.

    Tubize

    7
  • 9.

    La Louvière-Centre

    6
  • 10.

    Dender

    4
  • 11.

    RWDM

    3
  • 12.

    Rupel-Boom

    3
  • 13.

    FC Liège

    3
  • 14.

    Patro Eisden

    3
  • 15.

    St.Eloois-Winkel

    2
  • 16.

    Lierse Kempenzonen

    0

2de Nationale

zaterdag 21/09/2019

20:00Couvin-Mariemb.-

Stockay-Warfusée

2-3
.Entente Durbuy-Rebecq1-1
.

Union Namur-Fosses

-Onhaye2-0
.Meux-Francs Borains1-1
.

RAAL La Louvière

-Givry2-0

zondag 22/09/2019

15:00

Acren-Lessines

-Tilleur2-1
.

Waremme

-Solières3-0
.

Verlaine

-Hamoir2-1

5/30

  • 1.

    Francs Borains

    13
  • 2.

    Meux

    13
  • 3.

    Acren-Lessines

    10
  • 4.

    Waremme

    9
  • 5.

    Stockay-Warfusée

    9
  • 6.

    Union Namur-Fosses

    9
  • 7.

    Entente Durbuy

    9
  • 8.

    RAAL La Louvière

    7
  • 9.

    Tilleur

    7
  • 10.

    Verlaine

    7
  • 11.

    Hamoir

    5
  • 12.

    Couvin-Mariemb.*

    4
  • 13.

    Rebecq

    4
  • 14.

    Onhaye*

    3
  • 15.

    Solières

    1
  • 16.

    Givry

    0

3de Nationale A

vrijdag 20/09/2019

20:00St.Ghislain-Léopold FC1-1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Celles Buzet

-Gosselies5-3
.

RSD.Jette

-Ganshoren3-1
.Wavre Sports-

Entité Manageoise

1-4
20:00Albert Quevy-Mons-

Walhain

0-2

zondag 22/09/2019

15:00

RCS.Braine

-Kosova1-0
.

Stade Brainois

-Symphorinois1-0
.

Ostiches-Ath

-Tournai1-0

5/30

  • 1.

    RSD.Jette

    13
  • 2.

    Walhain

    11
  • 3.

    Ganshoren

    10
  • 4.

    Ostiches-Ath

    10
  • 5.

    RCS.Braine

    10
  • 6.

    Entité Manageoise

    10
  • 7.

    Albert Quevy-Mons

    9
  • 8.

    Symphorinois

    9
  • 9.

    Celles Buzet

    8
  • 10.

    Stade Brainois

    7
  • 11.

    Wavre Sports

    4
  • 12.

    Tournai

    3
  • 13.

    Gosselies

    3
  • 14.

    Léopold FC

    3
  • 15.

    Kosova

    1
  • 16.

    St.Ghislain

    1

3de Nationale B

zaterdag 21/09/2019

20:00Aische-

FCB Sprimont

1-2
.

Rochefort

-Meix-Dt-Virton5-1
.Ciney-Herstal1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Raeren-Eynatten

-Huy3-1
.Habay-La-Neuve-Oppagne-Wéris2-2
.

Aywaille

-Spy3-0
.Jodoigne-

Warnant

1-2
.

Mormont

-United Richelle1-0

5/30

  • 1.

    Mormont

    11
  • 2.

    Raeren-Eynatten

    9
  • 3.

    Rochefort

    8
  • 4.

    Oppagne-Wéris

    8
  • 5.

    FCB Sprimont

    8
  • 6.

    Warnant

    8
  • 7.

    Jodoigne

    7
  • 8.

    Aywaille

    7
  • 9.

    United Richelle

    6
  • 10.

    Herstal

    6
  • 11.

    Habay-La-Neuve

    6
  • 12.

    Aische

    5
  • 13.

    Huy

    5
  • 14.

    Spy

    5
  • 15.

    Ciney

    4
  • 16.

    Meix-Dt-Virton

    4
Bijkomende info, verzameld uit de 5 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.