www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale D
vrijdag 22/03/2024 |
20:00 | Boezinge B | - | WS Lauwe B | 1 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 |
15:00 | Rekkem | - | Wevelgem B | 0
| - | 5
|
17:00 | Westouter | - | Poperinge B | 1 | - | 1 |
19:00 | Dadizele | - | Vlamertinge B | 2 | - | 0 |
. | Passendale | - | Langemark-Poelk. | 0
| - | 6
|
. | Kruiseke | - | Reningelst | 3 | - | 0 |
19:30 | Hollebeke | - | Menen | 2
| - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Houthem | - | KVKO B | 1
| - | 3 |
zaterdag 06/04/2024 |
17:00 | WS Lauwe B | 12 | - |
0 | Passendale | | - | |
18:45 | Vlamertinge B | 5 | - |
3 | Houthem | | - | |
19:00 | Wevelgem B | 9 |
- | 4 | Kruiseke | | - | |
. | Menen | 5 | - | 7 | Westouter | | - | |
19:30 | Langemark-Poelk. | 7 | - | 4 | Poperinge B | | - | |
. | KVKO B | 6 | - | 1 | Reningelst | | - | |
. | Hollebeke | 5 |
- | 9 | Boezinge B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Rekkem | 4 | - | 12 | Dadizele | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale D --> Passendale
periode 1
10/10 |
| Dadizele | 30 |
2. | WS Lauwe B | 23 |
3. | Langemark-Poelk. | 21 |
4. | KVKO B | 19 |
5. | Boezinge B | 18 |
6. | Vlamertinge B | 17 |
7. | Westouter | 16 |
8. | Wevelgem B | 15 |
9. | Kruiseke | 14 |
10. | Houthem | 13 |
11. | Hollebeke | 9 |
12. | Menen | 8 |
13. | Poperinge B | 8 |
14. | Reningelst | 8 |
15. | Rekkem | 7 |
16. | Passendale | 0 |
periode 2
10/10 |
| Dadizele | 28 |
2. | Langemark-Poelk. | 27 |
3. | Vlamertinge B | 22 |
4. | Wevelgem B | 18 |
5. | Hollebeke | 18 |
6. | Westouter | 15 |
7. | Houthem | 15 |
8. | Boezinge B | 15 |
9. | Kruiseke | 14 |
10. | Poperinge B | 13 |
11. | WS Lauwe B | 13 |
12. | Menen | 11 |
13. | Rekkem | 8 |
14. | Reningelst | 7 |
15. | KVKO B | 4 |
16. | Passendale | 2 |
periode 3
6/10 |
1. | Dadizele | 18 | |
2. | Boezinge B | 16 | |
3. | Wevelgem B | 14 | |
4. | WS Lauwe B | 13 | |
5. | Langemark-Poelk. | 10 | |
6. | KVKO B | 9 | |
7. | Menen | 8 | |
8. | Westouter | 8 | |
9. | Hollebeke | 8 | |
10. | Vlamertinge B | 8 | |
11. | Poperinge B | 7 | |
12. | Kruiseke | 6 | |
13. | Houthem | 6 | |
14. | Rekkem | 5 | x |
15. | Reningelst | 0 | x |
16. | Passendale | 0 | x |
WS Lauwe B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Passendale | - | WS Lauwe B | 0 - | 17 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Wevelgem B | 5 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Menen | - | WS Lauwe B | 3 - | 4 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Rekkem | 4 - | 1 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Reningelst | 2 - | 2 | | 1 | 13 | | 2 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Langemark-Poelk. | - | WS Lauwe B | 4 - | 0 | | 0 | 13 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Boezinge B | 4 - | 2 | | 3 | 16 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Poperinge B | - | WS Lauwe B | 0 - | 4 | | 3 | 19 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Westouter | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Houthem | - | WS Lauwe B | 2 - | 3 | | 3 | 23 | | 2 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Dadizele | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 2 | |
13. | Za-25/11/23 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Vlamertinge B | 0 - | 3 | | 0 | 24 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Kruiseke | 3 - | 0 | | 3 | 27 | | 3 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:00 | KVKO B | - | WS Lauwe B | 3 - | 5 | | 3 | 30 | | 2 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Wevelgem B | - | WS Lauwe B | 4 - | 1 | | 0 | 30 | | 3 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Hollebeke | - | WS Lauwe B | 5 - | 0 | | 0 | 30 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Langemark-Poelk. | 2 - | 3 | | 0 | 30 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Westouter | - | WS Lauwe B | 1 - | 0 | | 0 | 30 | | 5 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Houthem | 3 - | 1 | | 3 | 33 | | 4 | |
18. | Za-10/02/24 | 15:00 | Rekkem | - | WS Lauwe B | 2 - | 5 | | 3 | 36 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Kruiseke | - | WS Lauwe B | 3 - | 4 | | 3 | 39 | | 4 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | KVKO B | 3 - | 0 | | 3 | 42 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Menen | 4 - | 0 | | 3 | 45 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 18:45 | Vlamertinge B | - | WS Lauwe B | 2 - | 2 | | 1 | 46 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Hollebeke | 4 - | 2 | | 3 | 49 | | 3 | |
26. | Vr-22/03/24 | 20:00 | Boezinge B | - | WS Lauwe B | 1 - | 0 | | 0 | 49 | | 4 | |
27. | Za-06/04/24 | 17:00 | WS Lauwe B | - | Passendale | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Reningelst | - | WS Lauwe B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | Poperinge B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Dadizele | - | WS Lauwe B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Passendale
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Passendale | - | WS Lauwe B | 0 - | 17 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Vr-08/09/23 | 19:30 | Kruiseke | - | Passendale | 6 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Passendale | - | Boezinge B | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Reningelst | - | Passendale | 3 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Passendale | - | Houthem | 1 - | 7 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Dadizele | - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Passendale | - | Hollebeke | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Langemark-Poelk. | - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Passendale | - | Vlamertinge B | 1 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
10. | Za-04/11/23 | 18:00 | Poperinge B | - | Passendale | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Passendale | - | Westouter | 1 - | 7 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Passendale | - | Rekkem | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Passendale | - | KVKO B | - | | F2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Menen | - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 1 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Hollebeke | - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 1 | | 16 | - |
12. | Za-06/01/24 | 19:00 | Wevelgem B | - | Passendale | 10 - | 0 | | | 0 | 1 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Passendale | - | Dadizele | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Houthem | - | Passendale | 4 - | 0 | | | 0 | 1 | | 16 | - |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Passendale | - | Reningelst | 1 - | 1 | | | 1 | 2 | | 16 | - |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Westouter | - | Passendale | 5 - | 0 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
21. | Za-17/02/24 | 18:45 | Boezinge B | - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Passendale | - | Poperinge B | 1 - | 3 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 14:30 | KVKO B | - | Passendale | 5 - | 1 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Passendale | - | Kruiseke | 1 - | 5 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
25. | Za-16/03/24 | 18:45 | Vlamertinge B | - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Passendale | - | Langemark-Poelk. | 0 - | 6 | | | 0 | 2 | | 16 | - |
27. | Za-06/04/24 | 17:00 | WS Lauwe B | - | Passendale | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Passendale | - | Menen | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rekkem | - | Passendale | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Passendale | - | Wevelgem B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Dadizele | 39 | +57 |
2 | Langemark-Poelk. | 31 | +36 |
3 | Wevelgem B | 27 | +24 |
4 | WS Lauwe B | 27 | +20 |
5 | Boezinge B | 25 | +11 |
6 | Poperinge B | 22 | +11 |
7 | Kruiseke | 22 | +10 |
8 | Houthem | 22 | +5 |
. | KVKO B | 22 | +5 |
10 | Menen | 21 | +23 |
11 | Vlamertinge B | 21 | +2 |
12 | Westouter | 20 | +7 |
13 | Hollebeke | 19 | +11 |
14 | Rekkem | 14 | -8 |
15 | Reningelst | 7 | -16 |
16 | Passendale | 2 | -62 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Dadizele | 76 | +88 |
2 | Langemark-Poelk. | 58 | +47 |
3 | Boezinge B | 49 | +17 |
4 | WS Lauwe B | 49 | +35 |
5 | Wevelgem B | 47 | +33 |
6 | Vlamertinge B | 47 | +9 |
7 | Westouter | 39 | +8 |
8 | Hollebeke | 35 | -1 |
9 | Houthem | 34 | -7 |
10 | Kruiseke | 34 | +3 |
11 | KVKO B | 32 | -21 |
12 | Poperinge B | 28 | -4 |
13 | Menen | 27 | +3 |
14 | Rekkem | 20 | -29 |
15 | Reningelst | 15 | -42 |
16 | Passendale | 2 | -149 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Dadizele | 37 | +31 |
2 | Langemark-Poelk. | 27 | +11 |
3 | Vlamertinge B | 26 | +7 |
4 | Boezinge B | 24 | +6 |
5 | WS Lauwe B | 22 | +15 |
6 | Wevelgem B | 20 | +9 |
7 | Westouter | 19 | +1 |
8 | Hollebeke | 16 | -12 |
9 | Houthem | 12 | -12 |
10 | Kruiseke | 12 | -7 |
11 | KVKO B | 10 | -26 |
12 | Reningelst | 8 | -26 |
13 | Poperinge B | 6 | -15 |
14 | Menen | 6 | -20 |
15 | Rekkem | 6 | -21 |
16 | Passendale | 0 | -87 |