www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/12/2023
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B
woensdag 20/12/2023 |
20:00 | E.Brugge | - | Ruddervoorde B | 1
| - | 6
|
zaterdag 23/12/2023 |
14:30 | Wenduine | - | Aartrijke | 1 | - | 2 |
18:00 | E.Brugge | - | Blankenberge B | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/01/2024 |
19:00 | Hertsberge | 4 | - |
4 | Sint-Joris | | - | |
19:30 | Wenduine | 9 | - |
6 | Zwevezele | | - | |
zondag 07/01/2024 |
14:30 | Blankenberge B | 7 |
- | 12 | Varsenare B | | - | |
. | Aartrijke | 9 | - | 5 | Damme | | - | |
15:00 | Lissewege B | 0 | - | 3 | E.Brugge | | - | |
. | Heist B | 3 | - | 6 | Steenbrugge | | - | |
. | Ruddervoorde B | 6 |
- | 4 | Oostkamp B | | - | |
. | Torhout B | 12 | - | 7 | Beernem B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Lissewege B
periode 1
10/10 |
| Torhout B | 28 |
2. | Varsenare B | 24 |
3. | Damme | 20 |
4. | Steenbrugge | 19 |
5. | Beernem B | 19 |
6. | Aartrijke | 18 |
7. | Heist B | 16 |
8. | Wenduine | 14 |
9. | Sint-Joris | 14 |
10. | Oostkamp B | 12 |
11. | Zwevezele | 12 |
12. | Blankenberge B | 10 |
13. | Hertsberge | 9 |
14. | E.Brugge | 8 |
15. | Ruddervoorde B | 6 |
16. | Lissewege B | 4 |
periode 2
5/10 |
1. | Varsenare B | 15 |
2. | Zwevezele | 12 |
3. | Aartrijke | 10 |
4. | Beernem B | 10 |
5. | Damme | 10 |
6. | Sint-Joris | 10 |
7. | Torhout B | 9 |
8. | Oostkamp B | 8 |
9. | Wenduine | 7 |
10. | Ruddervoorde B | 6 |
11. | E.Brugge | 6 |
12. | Steenbrugge | 5 |
13. | Blankenberge B | 4 |
14. | Heist B | 1 |
15. | Hertsberge | 1 |
16. | Lissewege B | 0 |
periode 3
0/10 |
1. | Zwevezele | 0 |
| Damme | 0 |
| E.Brugge | 0 |
| Varsenare B | 0 |
| Oostkamp B | 0 |
| Torhout B | 0 |
| Wenduine | 0 |
| Aartrijke | 0 |
| Steenbrugge | 0 |
| Sint-Joris | 0 |
| Ruddervoorde B | 0 |
| Heist B | 0 |
| Blankenberge B | 0 |
| Beernem B | 0 |
| Hertsberge | 0 |
| Lissewege B | 0 |
Lissewege B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Torhout B | - | Lissewege B | 7 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Wenduine | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Aartrijke | 2 - | 5 | | 0 | 1 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Blankenberge B | - | Lissewege B | 5 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Ruddervoorde B | 3 - | 1 | | 3 | 4 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Hertsberge | - | Lissewege B | 4 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Steenbrugge | - | Lissewege B | 9 - | 2 | | 0 | 4 | | 15 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Varsenare B | 0 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Heist B | - | Lissewege B | 5 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Zwevezele | 0 - | 6 | | 0 | 4 | | 16 | - |
11. | Za-11/11/23 | 18:30 | Oostkamp B | - | Lissewege B | 7 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Beernem B | - | Lissewege B | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Sint-Joris | 0 - | 3 | | 0 | 4 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Damme | - | Lissewege B | 6 - | 2 | | 0 | 4 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Lissewege B | - | Steenbrugge | 1 - | 5 | | 0 | 4 | | 16 | - |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Lissewege B | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Varsenare B | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 15:00 | Lissewege B | - | Hertsberge | - | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Aartrijke | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Lissewege B | - | Oostkamp B | - | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Sint-Joris | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Lissewege B | - | Torhout B | - | | | . | | | | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Zwevezele | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Lissewege B | - | Heist B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lissewege B | - | Beernem B | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Lissewege B | - | Damme | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Wenduine | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Lissewege B | - | Blankenberge B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Ruddervoorde B | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
E.Brugge
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Steenbrugge | - | E.Brugge | 6 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Heist B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 13 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Beernem B | - | E.Brugge | 3 - | 0 | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Oostkamp B | 2 - | 0 | | 3 | 4 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Sint-Joris | 4 - | 4 | | 1 | 5 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Aartrijke | - | E.Brugge | 2 - | 0 | | 0 | 5 | | 14 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Damme | 0 - | 3 | | 0 | 5 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Hertsberge | - | E.Brugge | 4 - | 3 | | 0 | 5 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Wenduine | 2 - | 1 | | 3 | 8 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Torhout B | - | E.Brugge | 5 - | 1 | | 0 | 8 | | 14 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | E.Brugge | - | Zwevezele | 1 - | 3 | | 0 | 8 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Varsenare B | - | E.Brugge | 3 - | 1 | | 0 | 8 | | 15 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Heist B | - | E.Brugge | 1 - | 4 | | 3 | 11 | | 13 | |
13. | Wo-20/12/23 | 20:00 | E.Brugge | - | Ruddervoorde B | 1 - | 6 | | 0 | 11 | | 14 | |
11. | Za-23/12/23 | 18:00 | E.Brugge | - | Blankenberge B | 2 - | 1 | | 3 | 14 | | 13 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Lissewege B | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Aartrijke | - | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 18:30 | Oostkamp B | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Wenduine | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Torhout B | - | | | . | | | | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Zwevezele | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Varsenare B | - | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Beernem B | - | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ruddervoorde B | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Lissewege B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Damme | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | E.Brugge | - | Steenbrugge | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Sint-Joris | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | E.Brugge | - | Hertsberge | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Blankenberge B | - | E.Brugge | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (8/15)
1 | Beernem B | 22 | +16 |
2 | Varsenare B | 21 | +27 |
3 | Torhout B* | 21 | +27 |
4 | Zwevezele | 18 | +10 |
5 | Damme* | 16 | +13 |
6 | Wenduine* | 16 | +5 |
7 | Sint-Joris | 16 | -4 |
8 | Aartrijke* | 15 | +12 |
9 | Blankenberge B* | 13 | +12 |
10 | Oostkamp B | 13 | +4 |
11 | Heist B | 12 | +1 |
12 | Steenbrugge | 12 | +11 |
13 | E.Brugge | 11 | -6 |
14 | Ruddervoorde B* | 9 | -7 |
15 | Hertsberge* | 7 | -8 |
16 | Lissewege B* | 4 | -15 |
alle wedstrijden (15/30)
1 | Varsenare B | 39 | +47 |
2 | Torhout B | 37 | +33 |
3 | Damme | 30 | +19 |
4 | Beernem B | 29 | +17 |
5 | Aartrijke | 28 | +19 |
6 | Zwevezele | 24 | 0 |
7 | Steenbrugge | 24 | +17 |
8 | Sint-Joris | 24 | -6 |
9 | Wenduine | 21 | 0 |
10 | Oostkamp B | 20 | +4 |
11 | Heist B | 17 | -11 |
12 | Blankenberge B | 14 | -3 |
13 | E.Brugge | 14 | -21 |
14 | Ruddervoorde B | 12 | -28 |
15 | Hertsberge | 10 | -32 |
16 | Lissewege B | 4 | -55 |
uitwedstrijden (8/15)
1 | Varsenare B* | 18 | +20 |
2 | Torhout B | 16 | +6 |
3 | Damme | 14 | +6 |
4 | Aartrijke | 13 | +7 |
5 | Steenbrugge* | 12 | +6 |
6 | Sint-Joris* | 8 | -2 |
7 | Beernem B* | 7 | +1 |
8 | Oostkamp B* | 7 | 0 |
9 | Zwevezele* | 6 | -10 |
10 | Wenduine | 5 | -5 |
11 | Heist B* | 5 | -12 |
12 | E.Brugge* | 3 | -15 |
13 | Ruddervoorde B | 3 | -21 |
14 | Hertsberge | 3 | -24 |
15 | Blankenberge B | 1 | -15 |
16 | Lissewege B | 0 | -40 |