www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Coxyde

-Westende2-1
19:00

Veurne B

-Lo-Reninge3-2

zondag 01/09/2019

14:00Kortemark B-

Langemark-Poelk.

0-4
15:00

Adinkerke

-Nieuwpoort B4-1
.

Jonkershove

-De Panne B2-0
.

Nieuwkapelle

-Houthulst B3-0
.

Handzame

-Alveringem2-0

vrij: Bulskamp

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Houthulst B-

Veurne B

0-2
19:30

De Panne B

-Nieuwkapelle2-0
.

Lo-Reninge

-Kortemark B7-1
.Westende-

Adinkerke

2-3
.Nieuwpoort B-

Jonkershove

0-2

zondag 08/09/2019

15:00

Alveringem

-Coxyde2-1
.Langemark-Poelk. -
Bulskamp
-

vrij: Handzame

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00Veurne B-

De Panne B

1-2
19:30

Nieuwpoort B

-Westende5-1
.

Bulskamp

-Lo-Reninge-

zondag 15/09/2019

14:00Kortemark B-Houthulst B1-1
15:00Handzame-

Langemark-Poelk.

1-2
.

Adinkerke

-Alveringem1-0
.

Jonkershove

-Nieuwkapelle11-1

vrij: Coxyde

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Westende-

Jonkershove

2-4
.Lo-Reninge-

Handzame

2-3
.Houthulst B-
Bulskamp
-
.

De Panne B

-Kortemark B4-2
.

Alveringem

-Nieuwpoort B4-2

zondag 22/09/2019

15:00

Nieuwkapelle

-Veurne B5-3
.

Langemark-Poelk.

-Coxyde3-1

vrij: Adinkerke

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Bulskamp

-De Panne B-
.Westende-

Alveringem

3-4

zondag 29/09/2019

14:00

Kortemark B

-Nieuwkapelle3-2
15:00

Adinkerke

-Langemark-Poelk. 3-2
.

Handzame

-Houthulst B3-0
.

Coxyde

-Lo-Reninge3-1
.

Jonkershove

-Veurne B2-0

vrij: Nieuwpoort B

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Houthulst B-

Coxyde

1-3
.Veurne B-

Kortemark B

1-2
19:30Lo-Reninge-Adinkerke3-3
.De Panne B-

Handzame

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Nieuwkapelle-
Bulskamp
-
.Alveringem-

Jonkershove

0-5
.Langemark-Poelk. -

Nieuwpoort B

1-2

vrij: Westende

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

19:30

Nieuwpoort B

-Lo-Reninge3-1

zaterdag 12/10/2019

00:00

Bulskamp

-Veurne B-
18:00

Adinkerke

-Houthulst B8-1
.Coxyde-De Panne B1-1

zondag 13/10/2019

15:00Westende-Langemark-Poelk. 1-1
.

Handzame

-Nieuwkapelle8-0
.

Jonkershove

-Kortemark B5-1

vrij: Alveringem

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Veurne B-

Handzame

1-3
19:30

Lo-Reninge

-Westende5-3
.Houthulst B-Nieuwpoort B1-1
.De Panne B-

Adinkerke

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Nieuwkapelle-

Coxyde

1-3
.Kortemark B-
Bulskamp
-
.

Langemark-Poelk.

-Alveringem1-0

vrij: Jonkershove

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00Coxyde-

Veurne B

1-4
19:30

Nieuwpoort B

-De Panne B4-0
.

Westende

-Houthulst B3-1

zondag 27/10/2019

15:00

Adinkerke

-Nieuwkapelle3-0
.

Alveringem

-Lo-Reninge2-0
.

Handzame

-Kortemark B4-0
.Jonkershove-
Bulskamp
-

vrij: Langemark-Poelk.

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

18:30Veurne B-

Adinkerke

2-4
19:30Houthulst B-Alveringem3-3
.

Bulskamp

-Handzame-
.

De Panne B

-Westende2-1

zondag 03/11/2019

14:00

Kortemark B

-Coxyde3-1
14:30Nieuwkapelle-

Nieuwpoort B

1-2
.Langemark-Poelk. -

Jonkershove

0-1

vrij: Lo-Reninge

speeldag 11

periode 1

zaterdag 09/11/2019

18:00Coxyde-
Bulskamp
-
19:30Nieuwpoort B-Veurne B1-1
.

Westende

-Nieuwkapelle3-0

zondag 10/11/2019

14:30Alveringem-

De Panne B

2-4
.Langemark-Poelk. -Lo-Reninge1-1
.

Jonkershove

-Handzame5-3
15:00

Adinkerke

-Kortemark B2-1

vrij: Houthulst B

speeldag 12

periode 1

zaterdag 16/11/2019

19:30Lo-Reninge-

Jonkershove

3-4
.

Bulskamp

-Adinkerke-

zondag 17/11/2019

14:00Kortemark B-Nieuwpoort B2-2
14:30Nieuwkapelle-

Alveringem

1-8
.Veurne B-Westende2-2
.Houthulst B-

Langemark-Poelk.

0-3
15:00Handzame-Coxyde0-0

vrij: De Panne B

speeldag 13

periode 1

zaterdag 23/11/2019

19:30

Westende

-Kortemark B6-2
.Nieuwpoort B-
Bulskamp
-
.

Lo-Reninge

-Houthulst B3-1

zondag 24/11/2019

14:30

Alveringem

-Veurne B3-0
.

Langemark-Poelk.

-De Panne B4-1
.

Jonkershove

-Coxyde4-1
15:00Adinkerke-

Handzame

0-3

vrij: Nieuwkapelle

speeldag 14

periode 1

zaterdag 30/11/2019

18:00Coxyde-

Adinkerke

2-5
19:30

Bulskamp

-Westende-
.De Panne B-

Lo-Reninge

1-3

zondag 01/12/2019

14:00Kortemark B-

Alveringem

2-3
14:30Nieuwkapelle-

Langemark-Poelk.

0-4
.

Jonkershove

-Houthulst B3-1
15:00

Handzame

-Nieuwpoort B3-0

vrij: Veurne B

speeldag 15

periode 1

zaterdag 07/12/2019

19:30

Houthulst B

-De Panne B2-1
.

Lo-Reninge

-Nieuwkapelle6-1
.Westende-

Handzame

2-3
.Nieuwpoort B-Coxyde1-1

zondag 08/12/2019

14:30Alveringem-
Bulskamp
-
.

Langemark-Poelk.

-Veurne B4-0
15:00Adinkerke-

Jonkershove

1-4

vrij: Kortemark B

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Westende

-Coxyde4-1
.Nieuwpoort B-

Adinkerke

2-3
.Lo-Reninge-

Veurne B

1-2

zondag 15/12/2019

14:30Houthulst B-Nieuwkapelle-
.Langemark-Poelk. -Kortemark B-
.Alveringem-Handzame-
15:00De Panne B-Jonkershove-

vrij: Bulskamp

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

19:30Coxyde-Alveringem-

zondag 05/01/2020

14:00Kortemark B-Lo-Reninge-
14:30Nieuwkapelle-De Panne B-
.Jonkershove-Nieuwpoort B-
.Veurne B-Houthulst B-
15:00Adinkerke-Westende-
.

Bulskamp

-Langemark-Poelk. -

vrij: Handzame

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00Houthulst B-Kortemark B-
19:30De Panne B-Veurne B-
.Westende-Nieuwpoort B-
.Lo-Reninge-
Bulskamp
-

zondag 12/01/2020

14:30Alveringem-Adinkerke-
.Langemark-Poelk. -Handzame-
.Nieuwkapelle-Jonkershove-

vrij: Coxyde

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

18:30Veurne B-Nieuwkapelle-
19:30Nieuwpoort B-Alveringem-
.

Bulskamp

-Houthulst B-

zondag 19/01/2020

14:00Kortemark B-De Panne B-
14:30Jonkershove-Westende-
15:00Handzame-Lo-Reninge-
.Coxyde-Langemark-Poelk. -

vrij: Adinkerke

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

18:30Veurne B-Jonkershove-
19:30De Panne B-
Bulskamp
-
.Lo-Reninge-Coxyde-

zondag 26/01/2020

14:30Langemark-Poelk. -Adinkerke-
.Alveringem-Westende-
.Nieuwkapelle-Kortemark B-
.Houthulst B-Handzame-

vrij: Nieuwpoort B

speeldag 21

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Handzame-De Panne B-
.

Bulskamp

-Nieuwkapelle-
.Kortemark B-Veurne B-
.Jonkershove-Alveringem-
.Nieuwpoort B-Langemark-Poelk. -
.Adinkerke-Lo-Reninge-
.Coxyde-Houthulst B-

vrij: Westende

speeldag 22

periode 2

zondag 09/02/2020

00:00Houthulst B-Adinkerke-
.Lo-Reninge-Nieuwpoort B-
.Langemark-Poelk. -Westende-
.Veurne B-
Bulskamp
-
.Nieuwkapelle-Handzame-
.De Panne B-Coxyde-
.Kortemark B-Jonkershove-

vrij: Alveringem

speeldag 23

periode 2

zondag 16/02/2020

00:00Adinkerke-De Panne B-
.Coxyde-Nieuwkapelle-
.Handzame-Veurne B-
.

Bulskamp

-Kortemark B-
.Alveringem-Langemark-Poelk. -
.Westende-Lo-Reninge-
.Nieuwpoort B-Houthulst B-

vrij: Jonkershove

speeldag 24

periode 2

zondag 23/02/2020

00:00Nieuwkapelle-Adinkerke-
.De Panne B-Nieuwpoort B-
.Houthulst B-Westende-
.Lo-Reninge-Alveringem-
.Kortemark B-Handzame-
.Veurne B-Coxyde-
.

Bulskamp

-Jonkershove-

vrij: Langemark-Poelk.

speeldag 25

periode 2

zondag 08/03/2020

00:00Westende-De Panne B-
.Nieuwpoort B-Nieuwkapelle-
.Adinkerke-Veurne B-
.Coxyde-Kortemark B-
.Handzame-
Bulskamp
-
.Jonkershove-Langemark-Poelk. -
.Alveringem-Houthulst B-

vrij: Lo-Reninge

speeldag 26

periode 2

zondag 15/03/2020

00:00Kortemark B-Adinkerke-
.Veurne B-Nieuwpoort B-
.Nieuwkapelle-Westende-
.De Panne B-Alveringem-
.Lo-Reninge-Langemark-Poelk. -
.

Bulskamp

-Coxyde-
.Handzame-Jonkershove-

vrij: Houthulst B

speeldag 27

periode 2

zondag 22/03/2020

00:00Alveringem-Nieuwkapelle-
.Westende-Veurne B-
.Nieuwpoort B-Kortemark B-
.Adinkerke-
Bulskamp
-
.Coxyde-Handzame-
.Jonkershove-Lo-Reninge-
.Langemark-Poelk. -Houthulst B-

vrij: De Panne B

speeldag 28

periode 2

zondag 29/03/2020

00:00Handzame-Adinkerke-
.

Bulskamp

-Nieuwpoort B-
.Kortemark B-Westende-
.Veurne B-Alveringem-
.De Panne B-Langemark-Poelk. -
.Houthulst B-Lo-Reninge-
.Coxyde-Jonkershove-

vrij: Nieuwkapelle

speeldag 29

periode 2

zondag 05/04/2020

00:00Lo-Reninge-De Panne B-
.Langemark-Poelk. -Nieuwkapelle-
.Alveringem-Kortemark B-
.Westende-
Bulskamp
-
.Nieuwpoort B-Handzame-
.Adinkerke-Coxyde-
.Houthulst B-Jonkershove-

vrij: Veurne B

speeldag 30

periode 2

zondag 19/04/2020

00:00Jonkershove-Adinkerke-
.Coxyde-Nieuwpoort B-
.Handzame-Westende-
.

Bulskamp

-Alveringem-
.Veurne B-Langemark-Poelk. -
.Nieuwkapelle-Lo-Reninge-
.De Panne B-Houthulst B-

vrij: Kortemark B

14/26

1.Jonkershove*3912
2.Adinkerke346
3.Handzame*3110
4.Langemark-Poelk. *2612
5.Alveringem*229
6.Nieuwpoort B192
7.Lo-Reninge179
8.De Panne B*163
9.Coxyde151
10.Westende147
11.Veurne B144
12.Kortemark B*111
13.Nieuwkapelle*60
14.Houthulst B*63
AMCBulskamp0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

14/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Jonkershove*3913+39526+1420
2.Adinkerke3411+18425+820
3.Handzame*3110+25375+616
4.Langemark-Poelk. *268+19304+1116
5.Alveringem*227+6313+518
6.Nieuwpoort B195+1262-610
7.Lo-Reninge175+7381-58
8.De Panne B*165-6192-79
9.Coxyde154-10212-712
10.Westende144-1340-88
11.Veurne B144-10223-512
12.Kortemark B*113-22201-209
13.Nieuwkapelle*62-41150-324
14.Houthulst B*61-25120-195
15.Bulskamp0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

13/14

1

2

3

4

Jonkershove3913+3952
2.Handzame3110+2537
3.Adinkerke3110+1739
4.Langemark-Poelk. 268+1930
5.Alveringem227+631
6.Nieuwpoort B195+224
7.Lo-Reninge175+837
8.De Panne B165-619
9.Coxyde154-720
10.Westende113-430
11.Veurne B113-1120
12.Kortemark B113-2220
13.Nieuwkapelle62-4115
14.Houthulst B61-2512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

1/14

1

2

3

4

1.Westende31+34
2.Adinkerke31+13
3.Veurne B31+12
4.Jonkershove*0000
Handzame*0000
Langemark-Poelk. *0000
Alveringem*0000
Kortemark B*0000
De Panne B*0000
Nieuwkapelle*0000
Houthulst B*0000
12.Nieuwpoort B00-12
13.Lo-Reninge00-11
14.Coxyde00-31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing