www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Coxyde

-Westende2-1
19:00

Veurne B

-Lo-Reninge3-2

zondag 01/09/2019

14:00Kortemark B-

Langemark-Poelk.

0-4
15:00

Adinkerke

-Nieuwpoort B4-1
.

Jonkershove

-De Panne B2-0
.

Nieuwkapelle

-Houthulst B3-0
.

Handzame

-Alveringem2-0

vrij: Bulskamp

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Houthulst B-

Veurne B

0-2
19:30

De Panne B

-Nieuwkapelle2-0
.

Lo-Reninge

-Kortemark B7-1
.Westende-

Adinkerke

2-3
.Nieuwpoort B-

Jonkershove

0-2

zondag 08/09/2019

15:00

Alveringem

-Coxyde2-1
.Langemark-Poelk. -
Bulskamp
-

vrij: Handzame

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00Veurne B-

De Panne B

1-2
19:30

Nieuwpoort B

-Westende5-1
.

Bulskamp

-Lo-Reninge-

zondag 15/09/2019

14:00Kortemark B-Houthulst B1-1
15:00Handzame-

Langemark-Poelk.

1-2
.

Adinkerke

-Alveringem1-0
.

Jonkershove

-Nieuwkapelle11-1

vrij: Coxyde

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Westende-

Jonkershove

2-4
.Lo-Reninge-

Handzame

2-3
.Houthulst B-
Bulskamp
-
.

De Panne B

-Kortemark B4-2
.

Alveringem

-Nieuwpoort B4-2

zondag 22/09/2019

15:00

Nieuwkapelle

-Veurne B5-3
.

Langemark-Poelk.

-Coxyde3-1

vrij: Adinkerke

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Bulskamp

-De Panne B-
.Westende-

Alveringem

3-4

zondag 29/09/2019

14:00

Kortemark B

-Nieuwkapelle3-2
15:00

Adinkerke

-Langemark-Poelk. 3-2
.

Handzame

-Houthulst B3-0
.

Coxyde

-Lo-Reninge3-1
.

Jonkershove

-Veurne B2-0

vrij: Nieuwpoort B

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Houthulst B-

Coxyde

1-3
.Veurne B-

Kortemark B

1-2
19:30Lo-Reninge-Adinkerke3-3
.De Panne B-

Handzame

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Nieuwkapelle-
Bulskamp
-
.Alveringem-

Jonkershove

0-5
.Langemark-Poelk. -

Nieuwpoort B

1-2

vrij: Westende

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

19:30

Nieuwpoort B

-Lo-Reninge3-1

zaterdag 12/10/2019

00:00

Bulskamp

-Veurne B-
18:00

Adinkerke

-Houthulst B8-1
.Coxyde-De Panne B1-1

zondag 13/10/2019

15:00Westende-Langemark-Poelk. 1-1
.

Handzame

-Nieuwkapelle8-0
.

Jonkershove

-Kortemark B5-1

vrij: Alveringem

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Veurne B-

Handzame

1-3
19:30

Lo-Reninge

-Westende5-3
.Houthulst B-Nieuwpoort B1-1
.De Panne B-

Adinkerke

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Nieuwkapelle-

Coxyde

1-3
.Kortemark B-
Bulskamp
-
.

Langemark-Poelk.

-Alveringem1-0

vrij: Jonkershove

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00Coxyde-

Veurne B

1-4
19:30

Nieuwpoort B

-De Panne B4-0
.

Westende

-Houthulst B3-1

zondag 27/10/2019

15:00

Adinkerke

-Nieuwkapelle3-0
.

Alveringem

-Lo-Reninge2-0
.

Handzame

-Kortemark B4-0
.Jonkershove-
Bulskamp
-

vrij: Langemark-Poelk.

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

18:30Veurne B-

Adinkerke

2-4
19:30Houthulst B-Alveringem3-3
.

Bulskamp

-Handzame-
.

De Panne B

-Westende2-1

zondag 03/11/2019

14:00

Kortemark B

-Coxyde3-1
14:30Nieuwkapelle-

Nieuwpoort B

1-2
.Langemark-Poelk. -

Jonkershove

0-1

vrij: Lo-Reninge

speeldag 11

periode 1

zaterdag 09/11/2019

18:00Coxyde-
Bulskamp
-
19:30Nieuwpoort B-Veurne B1-1
.

Westende

-Nieuwkapelle3-0

zondag 10/11/2019

14:30Alveringem-

De Panne B

2-4
.Langemark-Poelk. -Lo-Reninge1-1
.

Jonkershove

-Handzame5-3
15:00

Adinkerke

-Kortemark B2-1

vrij: Houthulst B

speeldag 12

periode 1

zaterdag 16/11/2019

19:30Lo-Reninge-

Jonkershove

3-4
.

Bulskamp

-Adinkerke-

zondag 17/11/2019

14:00Kortemark B-Nieuwpoort B2-2
14:30Nieuwkapelle-

Alveringem

1-8
.Veurne B-Westende2-2
.Houthulst B-

Langemark-Poelk.

0-3
15:00Handzame-Coxyde0-0

vrij: De Panne B

speeldag 13

periode 1

zaterdag 23/11/2019

19:30

Westende

-Kortemark B6-2
.Nieuwpoort B-
Bulskamp
-
.

Lo-Reninge

-Houthulst B3-1

zondag 24/11/2019

14:30

Alveringem

-Veurne B3-0
.

Langemark-Poelk.

-De Panne B4-1
.

Jonkershove

-Coxyde4-1
15:00Adinkerke-

Handzame

0-3

vrij: Nieuwkapelle

speeldag 14

periode 1

zaterdag 30/11/2019

18:00Coxyde-

Adinkerke

2-5
19:30

Bulskamp

-Westende-
.De Panne B-

Lo-Reninge

1-3

zondag 01/12/2019

14:00Kortemark B-

Alveringem

2-3
14:30Nieuwkapelle-

Langemark-Poelk.

0-4
.

Jonkershove

-Houthulst B3-1
15:00

Handzame

-Nieuwpoort B3-0

vrij: Veurne B

speeldag 15

periode 1

zaterdag 07/12/2019

19:30

Houthulst B

-De Panne B2-1
.

Lo-Reninge

-Nieuwkapelle6-1
.Westende-

Handzame

2-3
.Nieuwpoort B-Coxyde1-1

zondag 08/12/2019

14:30Alveringem-
Bulskamp
-
.

Langemark-Poelk.

-Veurne B4-0
15:00Adinkerke-

Jonkershove

1-4

vrij: Kortemark B

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Westende

-Coxyde4-1
.Nieuwpoort B-

Adinkerke

2-3
.Lo-Reninge-

Veurne B

1-2

zondag 15/12/2019

14:30Houthulst B-Nieuwkapelle1-1
.

Langemark-Poelk.

-Kortemark B2-1
.Alveringem-

Handzame

1-2
15:00De Panne B-

Jonkershove

0-5

vrij: Bulskamp

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

19:30Coxyde-

Alveringem

0-3

zondag 05/01/2020

14:00Kortemark B-

Lo-Reninge

1-3
14:30Nieuwkapelle-

De Panne B

2-3
.

Jonkershove

-Nieuwpoort B5-0F1
.Veurne B-

Houthulst B

0-2
15:00Adinkerke-

Westende

0-2
.

Bulskamp

-Langemark-Poelk. -

vrij: Handzame

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00

Houthulst B

-Kortemark B3-2
19:30De Panne B-Veurne B1-1
.Westende-

Nieuwpoort B

1-3
.Lo-Reninge-
Bulskamp
-

zondag 12/01/2020

14:30

Alveringem

-Adinkerke6-1
.Langemark-Poelk. -

Handzame

0-4
.Nieuwkapelle-

Jonkershove

0-10

vrij: Coxyde

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

18:30Veurne B-

Nieuwkapelle

0-2
19:30Nieuwpoort B-Alveringem2-2
.

Bulskamp

-Houthulst B-

zondag 19/01/2020

14:00

Kortemark B

-De Panne B2-1
14:30Jonkershove-

Westende

2-3
15:00Handzame-

Lo-Reninge

3-4
.Coxyde-Langemark-Poelk. 2-2

vrij: Adinkerke

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30De Panne B-
Bulskamp
-
.

Lo-Reninge

-Coxyde6-0

zondag 26/01/2020

14:30Veurne B-

Jonkershove

0-6
.

Langemark-Poelk.

-Adinkerke3-1
.Alveringem-Westende1-1
.Nieuwkapelle-

Kortemark B

3-4
.Houthulst B-

Handzame

2-6

vrij: Nieuwpoort B

speeldag 21

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30Adinkerke-Lo-Reninge1-1

zondag 02/02/2020

00:00

Bulskamp

-Nieuwkapelle-
14:00Kortemark B-

Veurne B

0-2
15:00Handzame-De Panne B0-0
.

Jonkershove

-Alveringem6-4
.Nieuwpoort B-Langemark-Poelk. 1-1
.Coxyde-Houthulst B1-1

vrij: Westende

speeldag 22

periode 2

zaterdag 08/02/2020

19:00Houthulst B-

Adinkerke

0-6
19:30

Lo-Reninge

-Nieuwpoort B5-1
.De Panne B-Coxyde1-1

zondag 09/02/2020

00:00Veurne B-
Bulskamp
-

zondag 01/03/2020

14:00Kortemark B-

Jonkershove

3-4
15:00Langemark-Poelk. -Westende1-1

woensdag 01/07/2020

00:00Nieuwkapelle-Handzame-PP

vrij: Alveringem

speeldag 23

periode 2

zaterdag 15/02/2020

18:00

Coxyde

-Nieuwkapelle8-1
19:30

Westende

-Lo-Reninge5-0
.

Nieuwpoort B

-Houthulst B5-0

zondag 16/02/2020

00:00

Bulskamp

-Kortemark B-
15:00

Adinkerke

-De Panne B1-0
.

Handzame

-Veurne B3-1
.Alveringem-Langemark-Poelk. 2-2

vrij: Jonkershove

speeldag 24

periode 2

zaterdag 22/02/2020

18:30

Veurne B

-Coxyde5-2
19:00

Houthulst B

-Westende3-2
19:30

Lo-Reninge

-Alveringem5-1

zondag 23/02/2020

00:00

Bulskamp

-Jonkershove-
14:00Kortemark B-

Handzame

1-3
15:00Nieuwkapelle-

Adinkerke

0-6
.De Panne B-Nieuwpoort B1-1

vrij: Langemark-Poelk.

speeldag 25

periode 2

zaterdag 07/03/2020

18:00

Coxyde

-Kortemark B7-3

zondag 08/03/2020

00:00Handzame-
Bulskamp
-
15:00

Westende

-De Panne B2-0
.

Nieuwpoort B

-Nieuwkapelle3-2
.Adinkerke-

Veurne B

1-5
.

Jonkershove

-Langemark-Poelk. 3-0
.

Alveringem

-Houthulst B3-0

vrij: Lo-Reninge

speeldag 26

periode 2

zondag 15/03/2020

00:00

Bulskamp

-Coxyde-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Veurne B-Nieuwpoort B-PP
.De Panne B-Alveringem-PP
.Kortemark B-Adinkerke-PP
.Nieuwkapelle-Westende-PP
.Lo-Reninge-Langemark-Poelk. -PP
.Handzame-Jonkershove-PP

vrij: Houthulst B

speeldag 27

periode 2

zondag 22/03/2020

00:00Adinkerke-
Bulskamp
-PP

dinsdag 28/07/2020

00:00Jonkershove-Lo-Reninge-
.Coxyde-Handzame-
.Nieuwpoort B-Kortemark B-
.Alveringem-Nieuwkapelle-
.Westende-Veurne B-
.Langemark-Poelk. -Houthulst B-

vrij: De Panne B

speeldag 28

periode 2

zondag 29/03/2020

00:00

Bulskamp

-Nieuwpoort B-PP

woensdag 29/07/2020

00:00Coxyde-Jonkershove-
.Houthulst B-Lo-Reninge-
.Kortemark B-Westende-
.Veurne B-Alveringem-
.Handzame-Adinkerke-
.De Panne B-Langemark-Poelk. -

vrij: Nieuwkapelle

speeldag 29

periode 2

zondag 05/04/2020

00:00Westende-
Bulskamp
-

donderdag 30/07/2020

00:00Houthulst B-Jonkershove-
.Lo-Reninge-De Panne B-
.Nieuwpoort B-Handzame-
.Langemark-Poelk. -Nieuwkapelle-
.Alveringem-Kortemark B-
.Adinkerke-Coxyde-

vrij: Veurne B

speeldag 30

periode 2

zondag 19/04/2020

00:00

Bulskamp

-Alveringem-

vrijdag 31/07/2020

00:00Veurne B-Langemark-Poelk. -
.Jonkershove-Adinkerke-
.Coxyde-Nieuwpoort B-
.Handzame-Westende-
.Nieuwkapelle-Lo-Reninge-
.De Panne B-Houthulst B-

vrij: Kortemark B

22/26

1.Jonkershove*60125
2.Handzame**47106
3.Adinkerke4494
4.Langemark-Poelk. *3635
5.Alveringem3444
6.Lo-Reninge*3375
7.Nieuwpoort B3174
8.Westende2874
9.Veurne B2494
10.Coxyde2474
11.De Panne B2324
12.Kortemark B1704
13.Houthulst B1734
14.Nieuwkapelle*1005
AMCBulskamp0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Jonkershove*6020+709310+3645
2.Handzame**4715+37589+1731
3.xAdinkerke4414+18597+1334
4.xLangemark-Poelk. *3610+15414+821
5.xAlveringem3410+10544+228
6.xLo-Reninge*3310+19623-716
7.xNieuwpoort B3180423-1315
8.xWestende288+6512-617
9.xVeurne B247-13365-121
10.xCoxyde246-11422-1615
11.xDe Panne B236-14263-1013
12.xKortemark B175-33372-2519
13.xHouthulst B174-39241-258
14.xNieuwkapelle*103-65261-3810
15.xBulskamp0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

13/14

1

2

3

4

Jonkershove3913+3952
2.Handzame3110+2537
3.Adinkerke3110+1739
4.Langemark-Poelk. 268+1930
5.Alveringem227+631
6.Nieuwpoort B195+224
7.Lo-Reninge175+837
8.De Panne B165-619
9.Coxyde154-720
10.Westende113-430
11.Veurne B113-1120
12.Kortemark B113-2220
13.Nieuwkapelle62-4115
14.Houthulst B61-2512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

9/14

1

2

3

4

1.Jonkershove*217+3141
2.Westende175+1021
3.Handzame**165+1221
4.Lo-Reninge*165+1125
5.Adinkerke134+120
6.Veurne B134-216
7.Alveringem123+423
8.Nieuwpoort B123-218
9.Houthulst B113-1412
10.Langemark-Poelk. *102-411
11.Coxydex92-422
12.De Panne Bx71-87
13.Kortemark Bx62-1117
14.Nieuwkapelle*x41-2411

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen