www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 05/09/2020

18:00Oostduinkerke B-Houthulst B-
19:00Spermalie A-Zarren-
19:30Westende-Alveringem-
.Lo-Reninge-Gits-

zondag 06/09/2020

14:00Koekelare B-Kortemark B-
15:00Gistel-Ichtegem-
.Nieuwkapelle-Langemark-Poelk.-

0/28

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Houthulst B

periode 1

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Oostduinkerke B

1.Za-05/09/2018:00Oostduinkerke B-

Houthulst B

-.
2.Zo-13/09/2015:00Ichtegem-Oostduinkerke B -.
3.Za-19/09/2018:00Oostduinkerke B-Langemark-Poelk. -.
4.Zo-27/09/2015:00Gistel-Oostduinkerke B -.
5.Ma-02/05/2200:00Nieuwkapelle-Oostduinkerke B -.
6.Di-03/05/2200:00Oostduinkerke B-Westende -.
7.Wo-04/05/2200:00Spermalie A-Oostduinkerke B -.
8.Do-05/05/2200:00Oostduinkerke B-Lo-Reninge -.
10.Za-07/05/2200:00Oostduinkerke B-Koekelare B -.
11.Zo-08/05/2200:00Kortemark B-Oostduinkerke B -.
12.Ma-09/05/2200:00Oostduinkerke B-Vleteren -.
13.Di-10/05/2200:00Gits-Oostduinkerke B -.
14.Wo-11/05/2200:00Oostduinkerke B-Zarren -.
15.Do-12/05/2200:00Alveringem-Oostduinkerke B -.
16.Vr-13/05/2200:00

Houthulst B

-Oostduinkerke B -.
17.Za-14/05/2200:00Oostduinkerke B-Ichtegem -.
18.Zo-15/05/2200:00Langemark-Poelk.-Oostduinkerke B -.
19.Ma-16/05/2200:00Oostduinkerke B-Gistel -.
20.Di-17/05/2200:00Oostduinkerke B-Nieuwkapelle -.
21.Wo-18/05/2200:00Westende-Oostduinkerke B -.
22.Do-19/05/2200:00Oostduinkerke B-Spermalie A -.
23.Vr-20/05/2200:00Lo-Reninge-Oostduinkerke B -.
25.Zo-22/05/2200:00Koekelare B-Oostduinkerke B -.
26.Ma-23/05/2200:00Oostduinkerke B-Kortemark B -.
27.Di-24/05/2200:00Vleteren-Oostduinkerke B -.
28.Wo-25/05/2200:00Oostduinkerke B-Gits -.
29.Do-26/05/2200:00Zarren-Oostduinkerke B -.
30.Vr-27/05/2200:00Oostduinkerke B-Alveringem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Houthulst B

1.Za-05/09/2018:00Oostduinkerke B-

Houthulst B

-.
2.Za-12/09/2019:00

Houthulst B

-Westende -.
3.Za-19/09/2019:00Spermalie A-

Houthulst B

-.
4.Za-26/09/2019:00

Houthulst B

-Lo-Reninge -.
6.Di-03/05/2200:00

Houthulst B

-Koekelare B -.
7.Wo-04/05/2200:00Kortemark B-

Houthulst B

-.
8.Do-05/05/2200:00

Houthulst B

-Vleteren -.
9.Vr-06/05/2200:00Gits-

Houthulst B

-.
10.Za-07/05/2200:00

Houthulst B

-Zarren -.
11.Zo-08/05/2200:00Alveringem-

Houthulst B

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Houthulst B

-Nieuwkapelle -.
13.Di-10/05/2200:00

Houthulst B

-Ichtegem -.
14.Wo-11/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Houthulst B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Houthulst B

-Gistel -.
16.Vr-13/05/2200:00

Houthulst B

-Oostduinkerke B -.
17.Za-14/05/2200:00Westende-

Houthulst B

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Houthulst B

-Spermalie A -.
19.Ma-16/05/2200:00Lo-Reninge-

Houthulst B

-.
21.Wo-18/05/2200:00Koekelare B-

Houthulst B

-.
22.Do-19/05/2200:00

Houthulst B

-Kortemark B -.
23.Vr-20/05/2200:00Vleteren-

Houthulst B

-.
24.Za-21/05/2200:00

Houthulst B

-Gits -.
25.Zo-22/05/2200:00Zarren-

Houthulst B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Houthulst B

-Alveringem -.
27.Di-24/05/2200:00Nieuwkapelle-

Houthulst B

-.
28.Wo-25/05/2200:00Ichtegem-

Houthulst B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Houthulst B

-Langemark-Poelk. -.
30.Vr-27/05/2200:00Gistel-

Houthulst B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

alle wedstrijden (0/28)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

uitwedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00