www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 20/08/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 31/08/2019

18:00Coxyde-Westende-
19:00Veurne B-Lo-Reninge-

zondag 01/09/2019

14:00Kortemark B-Langemark-Poelk. -
15:00Adinkerke-Nieuwpoort B-
.Jonkershove-De Panne B-
.Nieuwkapelle-Houthulst B-
.Handzame-Alveringem-

0/28

1.Jonkershove0
Westende0
Handzame0
Lo-Reninge0
Nieuwpoort B0
Veurne B0
Langemark-Poelk. 0
Alveringem0
Adinkerke0
Kortemark B0
Bulskamp0
Nieuwkapelle0
Coxyde0
Houthulst B0
De Panne B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Bulskamp

periode 1

0/14

1.Jonkershove0
Westende0
Handzame0
Lo-Reninge0
Nieuwpoort B0
Veurne B0
Langemark-Poelk. 0
Alveringem0
Adinkerke0
Kortemark B0
Bulskamp0
Nieuwkapelle0
Coxyde0
Houthulst B0
De Panne B0

periode 2

0/14

1.Jonkershove0
Westende0
Handzame0
Lo-Reninge0
Nieuwpoort B0
Veurne B0
Langemark-Poelk. 0
Alveringem0
Adinkerke0
Kortemark B0
Bulskamp0
Nieuwkapelle0
Coxyde0
Houthulst B0
De Panne B0

Langemark-Poelk.

1.Zo-01/09/1914:00Kortemark B-Langemark-Poelk. -.
2.Zo-08/09/1915:00Langemark-Poelk. -

Bulskamp

-.
3.Zo-15/09/1915:00Handzame-Langemark-Poelk. -.
4.Zo-22/09/1915:00Langemark-Poelk. -Coxyde -.
5.Zo-29/09/1915:00Adinkerke-Langemark-Poelk. -.
6.Zo-06/10/1900:00Langemark-Poelk. -Nieuwpoort B -.
7.Zo-13/10/1900:00Westende-Langemark-Poelk. -.
8.Zo-20/10/1900:00Langemark-Poelk. -Alveringem -.
10.Zo-03/11/1900:00Langemark-Poelk. -Jonkershove -.
11.Zo-10/11/1900:00Langemark-Poelk. -Lo-Reninge -.
12.Zo-17/11/1900:00Houthulst B-Langemark-Poelk. -.
13.Zo-24/11/1900:00Langemark-Poelk. -De Panne B -.
14.Zo-01/12/1900:00Nieuwkapelle-Langemark-Poelk. -.
15.Zo-08/12/1900:00Langemark-Poelk. -Veurne B -.
16.Zo-15/12/1900:00Langemark-Poelk. -Kortemark B -.
17.Zo-05/01/2000:00

Bulskamp

-Langemark-Poelk. -.
18.Zo-12/01/2000:00Langemark-Poelk. -Handzame -.
19.Zo-19/01/2000:00Coxyde-Langemark-Poelk. -.
20.Zo-26/01/2000:00Langemark-Poelk. -Adinkerke -.
21.Zo-02/02/2000:00Nieuwpoort B-Langemark-Poelk. -.
22.Zo-09/02/2000:00Langemark-Poelk. -Westende -.
23.Zo-16/02/2000:00Alveringem-Langemark-Poelk. -.
25.Zo-08/03/2000:00Jonkershove-Langemark-Poelk. -.
26.Zo-15/03/2000:00Lo-Reninge-Langemark-Poelk. -.
27.Zo-22/03/2000:00Langemark-Poelk. -Houthulst B -.
28.Zo-29/03/2000:00De Panne B-Langemark-Poelk. -.
29.Zo-05/04/2000:00Langemark-Poelk. -Nieuwkapelle -.
30.Zo-19/04/2000:00Veurne B-Langemark-Poelk. -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bulskamp

2.Zo-08/09/1915:00Langemark-Poelk. -

Bulskamp

-.
3.Za-14/09/1919:30

Bulskamp

-Lo-Reninge -.
4.Za-21/09/1919:30Houthulst B-

Bulskamp

-.
5.Za-28/09/1919:30

Bulskamp

-De Panne B -.
6.Zo-06/10/1900:00Nieuwkapelle-

Bulskamp

-.
7.Zo-13/10/1900:00

Bulskamp

-Veurne B -.
8.Zo-20/10/1900:00Kortemark B-

Bulskamp

-.
9.Zo-27/10/1900:00Jonkershove-

Bulskamp

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Bulskamp

-Handzame -.
11.Zo-10/11/1900:00Coxyde-

Bulskamp

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Bulskamp

-Adinkerke -.
13.Zo-24/11/1900:00Nieuwpoort B-

Bulskamp

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Bulskamp

-Westende -.
15.Zo-08/12/1900:00Alveringem-

Bulskamp

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Bulskamp

-Langemark-Poelk. -.
18.Zo-12/01/2000:00Lo-Reninge-

Bulskamp

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Bulskamp

-Houthulst B -.
20.Zo-26/01/2000:00De Panne B-

Bulskamp

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Bulskamp

-Nieuwkapelle -.
22.Zo-09/02/2000:00Veurne B-

Bulskamp

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Bulskamp

-Kortemark B -.
24.Zo-23/02/2000:00

Bulskamp

-Jonkershove -.
25.Zo-08/03/2000:00Handzame-

Bulskamp

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Bulskamp

-Coxyde -.
27.Zo-22/03/2000:00Adinkerke-

Bulskamp

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Bulskamp

-Nieuwpoort B -.
29.Zo-05/04/2000:00Westende-

Bulskamp

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Bulskamp

-Alveringem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/14)

1Jonkershove00:00
.Westende00:00
.Handzame00:00
.Lo-Reninge00:00
.Nieuwpoort B00:00
.Veurne B00:00
.Langemark-Poelk. 00:00
.Alveringem00:00
.Adinkerke00:00
.Kortemark B00:00
.Bulskamp00:00
.Nieuwkapelle00:00
.Coxyde00:00
.Houthulst B00:00
.De Panne B00:00

alle wedstrijden (0/28)

1Jonkershove00:00
.Westende00:00
.Handzame00:00
.Lo-Reninge00:00
.Nieuwpoort B00:00
.Veurne B00:00
.Langemark-Poelk. 00:00
.Alveringem00:00
.Adinkerke00:00
.Kortemark B00:00
.Bulskamp00:00
.Nieuwkapelle00:00
.Coxyde00:00
.Houthulst B00:00
.De Panne B00:00

uitwedstrijden (0/14)

1Jonkershove00:00
.Westende00:00
.Handzame00:00
.Lo-Reninge00:00
.Nieuwpoort B00:00
.Veurne B00:00
.Langemark-Poelk. 00:00
.Alveringem00:00
.Adinkerke00:00
.Kortemark B00:00
.Bulskamp00:00
.Nieuwkapelle00:00
.Coxyde00:00
.Houthulst B00:00
.De Panne B00:00