www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, West-Vlaanderen-4A: VEURNE B
Wedstrijden
1Za-31/08/1919:00Veurne B -Lo-Reninge3 -23 36 
2Za-07/09/1919:00Houthulst B -Veurne B0 -2 363 
3Za-14/09/1919:00Veurne B -De Panne B1 -20 64 
4Zo-22/09/1915:00Nieuwkapelle -Veurne B5 -3 066 
5Zo-29/09/1915:00Jonkershove -Veurne B2 -0 068 
6Za-05/10/1919:00Veurne B -Kortemark B1 -20 610 
8Za-19/10/1919:00Veurne B -Handzame  - .    
9Za-26/10/1918:00Coxyde -Veurne B  -  .   
10Za-02/11/1919:00Veurne B -Adinkerke  - .    
11Za-09/11/1919:30Nieuwpoort B -Veurne B  -  .   
12Zo-17/11/1900:00Veurne B -Westende  - .    
13Zo-24/11/1900:00Alveringem -Veurne B  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Langemark-Poelk. -Veurne B  -  .   
16Zo-15/12/1900:00Lo-Reninge -Veurne B  -  .   
17Zo-05/01/2000:00Veurne B -Houthulst B  - .    
18Zo-12/01/2000:00De Panne B -Veurne B  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Veurne B -Nieuwkapelle  - .    
20Zo-26/01/2000:00Veurne B -Jonkershove  - .    
21Zo-02/02/2000:00Kortemark B -Veurne B  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Handzame -Veurne B  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Veurne B -Coxyde  - .    
25Zo-08/03/2000:00Adinkerke -Veurne B  -  .   
26Zo-15/03/2000:00Veurne B -Nieuwpoort B  - .    
27Zo-22/03/2000:00Westende -Veurne B  -  .   
28Zo-29/03/2000:00Veurne B -Alveringem  - .    
30Zo-19/04/2000:00Veurne B -Langemark-Poelk.   - .    
Rangschikking(7/26)
1Jonkershove 21 7+2731 3+911
 2Adinkerke* 16 5+1322 1+16
3Handzame* 15 5+1418 2+24
 4Langemark-Poelk. * 10 3+513 2+49
 5Coxyde* 10 3+211 1-15
 6De Panne B* 10 3+29 1-13
 7Nieuwpoort B* 9 3013 1-45
 8Alveringem* 9 3-410 1-24
 9Kortemark B 7 2-1410 1-116
10Veurne B* 6 2-310 1-25
 11Nieuwkapelle* 6 2-1611 0-213
 12Lo-Reninge* 4 1016 0-54
 13Westende* 1 0-910 0-52
 14Houthulst B* 1 0-173 0-132
 AMCBulskampx0 000 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van HANDZAME
1Zo-01/09/1915:00Handzame -Alveringem2 -03 34 
3Zo-15/09/1915:00Handzame -Langemark-Poelk. 1 -20 37 
4Za-21/09/1919:30Lo-Reninge -Handzame2 -3 365 
5Zo-29/09/1915:00Handzame -Houthulst B3 -03 94 
6Za-05/10/1919:30De Panne B -Handzame0 -1 3123 
7Zo-13/10/1915:00Handzame -Nieuwkapelle8 -03 153 
8Za-19/10/1919:00Veurne B -Handzame  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Handzame -Kortemark B  - .    
11Zo-10/11/1914:30Jonkershove -Handzame  -  .   
12Zo-17/11/1900:00Handzame -Coxyde  - .    
13Zo-24/11/1900:00Adinkerke -Handzame  -  .   
14Zo-01/12/1900:00Handzame -Nieuwpoort B  - .    
15Zo-08/12/1900:00Westende -Handzame  -  .   
16Zo-15/12/1900:00Alveringem -Handzame  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Langemark-Poelk. -Handzame  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Handzame -Lo-Reninge  - .    
20Zo-26/01/2000:00Houthulst B -Handzame  -  .   
21Zo-02/02/2000:00Handzame -De Panne B  - .    
22Zo-09/02/2000:00Nieuwkapelle -Handzame  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Handzame -Veurne B  - .    
24Zo-23/02/2000:00Kortemark B -Handzame  -  .   
26Zo-15/03/2000:00Handzame -Jonkershove  - .    
27Zo-22/03/2000:00Coxyde -Handzame  -  .   
28Zo-29/03/2000:00Handzame -Adinkerke  - .    
29Zo-05/04/2000:00Nieuwpoort B -Handzame  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Handzame -Westende  - .    
Periode1(7/14)
1Jonkershove 21
 2Adinkerke* 16
3Handzame* 15
 4Langemark-Poelk. * 10
 5Coxyde* 10
 6De Panne B* 10
 7Nieuwpoort B* 9
 8Alveringem* 9
 9Kortemark B 7
10Veurne B* 6
 11Nieuwkapelle* 6
 12Lo-Reninge* 4
 13Westende* 1
 14Houthulst B* 1
 0Bulskampx0
Periode2(0/14)
1Jonkershove 0
.Westende 0
.Handzame 0
.Lo-Reninge 0
.Nieuwpoort B 0
.Veurne B 0
.Langemark-Poelk.  0
.Alveringem 0
.Adinkerke 0
.Kortemark B 0
.De Panne B 0
.Nieuwkapelle 0
.Coxyde 0
.Houthulst B 0
0Bulskampx0
Beste aanval
Jonkershove31
 Adinkerke22
Handzame18
 Lo-Reninge16
 Nieuwpoort B13
 Langemark-Poelk. 13
 Nieuwkapelle11
 Coxyde11
 Westende10
Veurne B10
 Alveringem10
 Kortemark B10
 De Panne B9
 Houthulst B3
Beste verdediging
Jonkershove4
Handzame4
 De Panne B7
 Langemark-Poelk. 8
 Adinkerke9
 Coxyde9
 Nieuwpoort B13
Veurne B13
 Alveringem14
 Lo-Reninge16
 Westende19
 Houthulst B20
 Kortemark B24
 Nieuwkapelle27
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.