www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Gits-

Ledegem A

0-2
19:00Ingooigem-

Moorsele

0-1
.Ardooie-Dosko Beveren2-2
19:30Wevelgem B-

Lendelede

1-2

zondag 25/08/2019

15:00

Bissegem

-Hooglede3-1
.

KSV Kortrijk

-Mandel United B2-1
.Heule-

Emelgem-Kachtem

2-4
.Dottignies B-

Aarsele

1-3

vrij: Aalbeke

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00

Lendelede

-Bissegem3-0
.

Hooglede

-Dottignies B2-1
19:30Emelgem-Kachtem-

KSV Kortrijk

1-5
.Ledegem A-

Ardooie

2-4
.

Moorsele

-Gits7-0
.Aarsele-

Aalbeke

1-3
.

Dosko Beveren

-Heule3-1
20:00Mandel United B-

Wevelgem B

2-4

vrij: Ingooigem

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

Ingooigem

-Dosko Beveren2-1
19:30

Wevelgem B

-Aarsele3-1

zondag 01/09/2019

15:00KSV Kortrijk-

Hooglede

1-2
.Heule-

Lendelede

1-2
.

Bissegem

-Aalbeke4-0
.

Moorsele

-Ledegem A4-2
.

Ardooie

-Mandel United B5-1
.Gits-

Emelgem-Kachtem

1-3

vrij: Dottignies B

speeldag 4

periode 1

woensdag 04/09/2019

18:30Aalbeke-Dottignies B0-0
.Hooglede-

Wevelgem B

1-2
.Lendelede-

KSV Kortrijk

1-2
19:30Ledegem A-

Ingooigem

1-2
.Emelgem-Kachtem-Ardooie2-2
.

Dosko Beveren

-Gits1-0
.Aarsele-

Bissegem

1-4
20:00

Mandel United B

-Heule2-1

vrij: Moorsele

speeldag 5

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Ingooigem5-4
19:30Dosko Beveren-

Moorsele

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Hooglede-Heule2-2
.Mandel United B-

Gits

3-4
.Dottignies B-

Bissegem

1-2
.Aarsele-

KSV Kortrijk

0-1
.Aalbeke-

Wevelgem B

2-3
.Lendelede-

Ardooie

0-6

vrij: Ledegem A

speeldag 6

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00

Ingooigem

-Mandel United B6-0
19:30Wevelgem B-

Dottignies B

1-2

zondag 15/09/2019

15:00Gits-

Lendelede

0-3
.

Moorsele

-Emelgem-Kachtem11-2
.

Ardooie

-Hooglede5-1
.Ledegem A-

Dosko Beveren

3-8
.

KSV Kortrijk

-Aalbeke4-0
.

Heule

-Aarsele1-0

vrij: Bissegem

speeldag 7

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Ledegem A3-2

zondag 22/09/2019

15:00Dottignies B-

KSV Kortrijk

0-3
.

Hooglede

-Gits5-0
.

Bissegem

-Wevelgem B3-0
.Aalbeke-

Heule

2-3
.Lendelede-Ingooigem1-1
.Mandel United B-

Moorsele

1-7
16:00Aarsele-

Ardooie

1-5

vrij: Dosko Beveren

speeldag 8

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Moorsele-Lendelede1-1
.

Ingooigem

-Hooglede2-1
19:30Dosko Beveren-

Emelgem-Kachtem

0-2

zondag 29/09/2019

15:00

Ledegem A

-Mandel United B1-0
.KSV Kortrijk-

Bissegem

0-2
.

Heule

-Dottignies B2-0
.

Ardooie

-Aalbeke5-0
.Gits-Aarsele2-2

vrij: Wevelgem B

speeldag 9

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Wevelgem B-

KSV Kortrijk

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Dottignies B-Ardooie1-1
.

Bissegem

-Heule2-1
.

Mandel United B

-Dosko Beveren2-0
.

Lendelede

-Ledegem A2-0
.Hooglede-

Moorsele

0-2
.Aarsele-Ingooigem2-2
.Aalbeke-

Gits

2-3

vrij: Emelgem-Kachtem

speeldag 10

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Mandel United B5-0
.

Ingooigem

-Aalbeke4-2
19:30

Dosko Beveren

-Lendelede4-2

zondag 13/10/2019

15:00

Moorsele

-Aarsele1-0
.

Ledegem A

-Hooglede4-1
.Heule-

Wevelgem B

1-3
.

Ardooie

-Bissegem3-1
.Gits-

Dottignies B

0-2

vrij: KSV Kortrijk

speeldag 11

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Dottignies B-

Ingooigem

2-4
19:30Wevelgem B-

Ardooie

1-4

zondag 20/10/2019

15:00Bissegem-

Gits

2-3
.

KSV Kortrijk

-Heule2-0
.Lendelede-

Emelgem-Kachtem

1-3
.Hooglede-

Dosko Beveren

1-2
.Aarsele-Ledegem A0-0
.

Aalbeke

-Moorsele3-2

vrij: Mandel United B

speeldag 12

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Dosko Beveren

-Aarsele2-0

zondag 27/10/2019

14:00Mandel United B-

Lendelede

1-5
15:00

Moorsele

-Dottignies B10-0
.

Ledegem A

-Aalbeke3-0
.

Emelgem-Kachtem

-Hooglede3-2
.Ardooie-KSV Kortrijk2-2
.Gits-

Wevelgem B

1-4
.

Ingooigem

-Bissegem2-0

vrij: Heule

speeldag 13

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30

Wevelgem B

-Ingooigem2-0

zondag 03/11/2019

14:30Dottignies B-Ledegem A2-2
.Bissegem-

Moorsele

1-2
.

KSV Kortrijk

-Gits3-1
.Heule-Ardooie0-0
.

Hooglede

-Mandel United B4-1
.Aalbeke-Dosko Beveren2-2
15:00Aarsele-Emelgem-Kachtem2-2

vrij: Lendelede

speeldag 14

periode 1

zaterdag 09/11/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Aalbeke2-1
.Ingooigem-

KSV Kortrijk

0-1
19:30

Dosko Beveren

-Dottignies B5-1

zondag 10/11/2019

14:30

Mandel United B

-Aarsele1-0
.Lendelede-Hooglede1-1
.Gits-

Heule

0-3
15:00Ledegem A-

Bissegem

1-3
.

Moorsele

-Wevelgem B5-0

vrij: Ardooie

speeldag 15

periode 1

zaterdag 16/11/2019

19:30Wevelgem B-

Ledegem A

1-2

zondag 17/11/2019

14:30Dottignies B-

Emelgem-Kachtem

0-2
.Bissegem-

Dosko Beveren

4-5
.KSV Kortrijk-Moorsele1-1
.

Heule

-Ingooigem4-1
.Aalbeke-

Mandel United B

2-3
15:00Aarsele-

Lendelede

0-3
.

Ardooie

-Gits3-2

vrij: Hooglede

speeldag 16

periode 1

zaterdag 23/11/2019

19:00Ingooigem-

Ardooie

0-3
.

Emelgem-Kachtem

-Bissegem2-0
19:30

Dosko Beveren

-Wevelgem B3-0

zondag 24/11/2019

14:30Mandel United B-

Dottignies B

1-3
.Lendelede-

Aalbeke

2-3
.Hooglede-Aarsele2-2
15:00

Moorsele

-Heule2-0
.Ledegem A-

KSV Kortrijk

0-4

vrij: Gits

speeldag 17

periode 1

zaterdag 30/11/2019

18:00Wevelgem B-

Emelgem-Kachtem

2-3

zondag 01/12/2019

14:30Dottignies B-

Lendelede

1-2
.

Bissegem

-Mandel United B6-1
.

KSV Kortrijk

-Dosko Beveren1-0
.

Heule

-Ledegem A6-3
.

Gits

-Ingooigem4-2
.Aalbeke-Hooglede2-2
15:00Ardooie-

Moorsele

0-2

vrij: Aarsele

speeldag 18

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Heule4-0
19:30Dosko Beveren-

Ardooie

1-3

zondag 08/12/2019

14:30Hooglede-

Bissegem

2-3
.Mandel United B-KSV Kortrijk0-0
.

Lendelede

-Wevelgem B3-1
15:00

Aarsele

-Dottignies B3-2
.

Ledegem A

-Gits2-0
.

Moorsele

-Ingooigem5-0

vrij: Aalbeke

speeldag 19

periode 2

zaterdag 14/12/2019

18:00

Dosko Beveren

-Ingooigem4-1
19:00Emelgem-Kachtem-Gits1-1

zondag 15/12/2019

14:30Ledegem A-

Moorsele

1-5
.Aalbeke-

Bissegem

2-3
.

Hooglede

-KSV Kortrijk3-2
.Mandel United B-

Ardooie

2-6
15:00Aarsele-Wevelgem B1-1
.

Lendelede

-Heule3-2

vrij: Dottignies B

speeldag 20

periode 2

zaterdag 21/12/2019

16:00Ardooie-Lendelede1-1

zaterdag 04/01/2020

19:00Ingooigem-Emelgem-Kachtem1-1
19:30

Wevelgem B

-Aalbeke4-1

zondag 05/01/2020

14:30

Bissegem

-Dottignies B6-0
.Gits-Mandel United B4-4
.Heule-Hooglede0-0
.

KSV Kortrijk

-Aarsele1-0
15:00

Moorsele

-Dosko Beveren3-1

vrij: Ledegem A

speeldag 21

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00Emelgem-Kachtem-Moorsele2-2
19:30

Dosko Beveren

-Ledegem A3-0

zondag 12/01/2020

14:30Dottignies B-

Wevelgem B

1-6
.

Aalbeke

-KSV Kortrijk2-0
.

Hooglede

-Ardooie4-3
.Lendelede-Gits2-2
.

Mandel United B

-Ingooigem2-0
15:00Aarsele-Heule0-0

vrij: Bissegem

speeldag 22

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:00Ingooigem-

Lendelede

1-2
19:30

Moorsele

-Mandel United B2-1
.Wevelgem B-Bissegem1-1

zondag 19/01/2020

14:30

KSV Kortrijk

-Dottignies B4-1
.Gits-Hooglede0-0
.Heule-

Aalbeke

0-3
15:00Ledegem A-

Emelgem-Kachtem

0-1
.

Ardooie

-Aarsele3-0

vrij: Dosko Beveren

speeldag 23

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:00

Emelgem-Kachtem

-Dosko Beveren2-1
20:00

Mandel United B

-Ledegem A2-1

zondag 26/01/2020

14:30

Lendelede

-Moorsele1-0
.Bissegem-KSV Kortrijk2-2
.Dottignies B-

Heule

1-3
.Aalbeke-

Ardooie

0-3
.Hooglede-

Ingooigem

0-1
15:00Aarsele-Gits3-3

vrij: Wevelgem B

speeldag 24

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30

Dosko Beveren

-Mandel United B3-0

zondag 02/02/2020

15:00

Ardooie

-Dottignies B11-2
.Heule-Bissegem1-1
.

KSV Kortrijk

-Wevelgem B4-0
.Ledegem A-

Lendelede

0-5
.

Moorsele

-Hooglede2-0
.

Ingooigem

-Aarsele3-2
.Gits-

Aalbeke

1-2

vrij: Emelgem-Kachtem

speeldag 25

periode 2

zaterdag 08/02/2020

19:00Aarsele-

Moorsele

1-3
19:30

Wevelgem B

-Heule3-2
20:00Mandel United B-

Emelgem-Kachtem

3-4

maandag 13/04/2020

00:00Hooglede-Ledegem A-
.Lendelede-Dosko Beveren-
.Bissegem-Ardooie-
.Dottignies B-Gits-
.Aalbeke-Ingooigem-

vrij: KSV Kortrijk

speeldag 26

periode 2

zaterdag 15/02/2020

19:00Emelgem-Kachtem-Lendelede1-1
.

Ingooigem

-Dottignies B9-1

zondag 16/02/2020

15:00Gits-

Bissegem

0-1
.

Ardooie

-Wevelgem B6-1
.

Heule

-KSV Kortrijk3-2
.Dosko Beveren-

Hooglede

1-2
.Ledegem A-

Aarsele

2-4
.

Moorsele

-Aalbeke2-0

vrij: Mandel United B

speeldag 27

periode 2

zaterdag 22/02/2020

19:00Dottignies B-Moorsele-
19:30Wevelgem B-Gits-

zondag 23/02/2020

15:00Aalbeke-Ledegem A-
.Aarsele-Dosko Beveren-
.Hooglede-Emelgem-Kachtem-
.Lendelede-Mandel United B-
.KSV Kortrijk-Ardooie-
.Bissegem-Ingooigem-

vrij: Heule

speeldag 28

periode 2

zondag 01/03/2020

15:00Gits-Moorsele-
.Ardooie-Ledegem A-
.Heule-Dosko Beveren-
.KSV Kortrijk-Emelgem-Kachtem-
.Wevelgem B-Mandel United B-
.Bissegem-Lendelede-
.Dottignies B-Hooglede-
.Aalbeke-Aarsele-

vrij: Ingooigem

speeldag 29

periode 2

zaterdag 07/03/2020

19:00Ingooigem-Wevelgem B-
.Emelgem-Kachtem-Aarsele-
19:30Dosko Beveren-Aalbeke-

zondag 08/03/2020

15:00Ledegem A-Dottignies B-
.Moorsele-Bissegem-
.Gits-KSV Kortrijk-
.Ardooie-Heule-
.Mandel United B-Hooglede-

vrij: Lendelede

speeldag 30

periode 2

zaterdag 14/03/2020

19:00Aalbeke-Emelgem-Kachtem-
19:30Wevelgem B-Moorsele-

zondag 15/03/2020

15:00Bissegem-Ledegem A-
.Dottignies B-Dosko Beveren-
.Aarsele-Mandel United B-
.Hooglede-Lendelede-
.Heule-Gits-
.KSV Kortrijk-Ingooigem-

vrij: Ardooie

speeldag 31

periode 2

zaterdag 21/03/2020

19:00Emelgem-Kachtem-Dottignies B-
.Ingooigem-Heule-
19:30Dosko Beveren-Bissegem-
20:00Mandel United B-Aalbeke-

zondag 22/03/2020

15:00Ledegem A-Wevelgem B-
.Moorsele-KSV Kortrijk-
.Gits-Ardooie-
.Lendelede-Aarsele-

vrij: Hooglede

speeldag 32

periode 2

zondag 29/03/2020

00:00Heule-Moorsele-
.KSV Kortrijk-Ledegem A-
.Wevelgem B-Dosko Beveren-
.Bissegem-Emelgem-Kachtem-
.Dottignies B-Mandel United B-
.Aalbeke-Lendelede-
.Aarsele-Hooglede-
.Ardooie-Ingooigem-

vrij: Gits

speeldag 33

periode 2

zondag 05/04/2020

00:00Lendelede-Dottignies B-
.Mandel United B-Bissegem-
.Emelgem-Kachtem-Wevelgem B-
.Dosko Beveren-KSV Kortrijk-
.Ledegem A-Heule-
.Moorsele-Ardooie-
.Ingooigem-Gits-
.Hooglede-Aalbeke-

vrij: Aarsele

speeldag 34

periode 2

zondag 19/04/2020

00:00Ingooigem-Ledegem A-
.Gits-Dosko Beveren-
.Ardooie-Emelgem-Kachtem-
.Heule-Mandel United B-
.KSV Kortrijk-Lendelede-
.Wevelgem B-Hooglede-
.Bissegem-Aarsele-
.Dottignies B-Aalbeke-

vrij: Moorsele

25/32

1.Moorsele6397
2.Ardooie*54128
3.Emelgem-Kachtem*54108
4.KSV Kortrijk*4978
5.Lendelede*45108
6.Bissegem**4269
7.Dosko Beveren**3869
8.Ingooigem*3398
9.Wevelgem B*3248
10.Heule2977
11.Hooglede*2748
12.Aalbeke**2169
13.Ledegem A**2009
14.Mandel United B*2038
15.Gits*1828
16.Aarsele1747
17.Dottignies B**1209
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Moorsele6320+65848+1729
2.Ardooie*5416+57868+2640
3.Emelgem-Kachtem*5416+16608+427
4.KSV Kortrijk*4915+26487+1125
5.Lendelede*4513+16498+1729
6.Bissegem**4213+20547+221
7.Dosko Beveren**3812+17533022
8.xIngooigem*3310+1483-1418
9.xWevelgem B*3210-8446-825
10.xHeule298-6393-818
11.xHooglede*277-6392-1113
12.xAalbeke**216-22344-1715
13.xLedegem A**206-26342-914
14.xMandel United B*206-41341-2812
15.xGits*184-30323-1519
16.xAarsele173-22292-814
17.xDottignies B**123-57253-3915

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

16/16

1

2

3

4

Moorsele4113+4860
2.KSV Kortrijk3812+2233
3.Emelgem-Kachtem3812+944
4.Ardooie3510+3250
5.Dosko Beveren299+1439
6.Bissegem279+1137
7.Lendelede278+631
8.Ingooigem237+232
9.Wevelgem B217-627
10.Heule206028
11.Ledegem A175-1228
12.Hooglede164-528
13.Gits134-2621
14.Mandel United B124-3520
15.Aalbeke123-1924
16.Dottignies B123-2317
17.Aarsele81-1815

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

9/16

1

2

3

4

1.Moorsele227+1724
2.Ardooie*196+2536
3.Lendelede*185+1018
4.Emelgem-Kachtem*164+716
5.Bissegem**154+917
6.KSV Kortrijk*113+415
7.Hooglede*113-111
8.Wevelgem B*113-217
9.Ingooigem*103-116
10.Dosko Beveren**93+314
11.Aalbeke**93-310
12.Aarsele92-414
13.Heule92-611
14.Mandel United B*82-614
15.Gits*50-411
16.Ledegem A**31-146
17.Dottignies B**00-348

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing