www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
West-Vlaanderen : 3de Provinciale C
zondag 21/04/2024 |
15:00 | KSV Kortrijk | - | Hulste | 3
| - | 2
|
. | St.Eloois-Winkel B | - | Heule | 3
| - | 3
|
. | Aalbeke A | - | Oostrozebeke | 2 | - | 0 |
. | Otegem | - | Mandel United B | 0 | - | 0 |
. | Ledegem | - | Stasegem | 2
| - | 2 |
. | Emelgem-Kachtem | - | Ingooigem | 4
| - | 3
|
. | RC Waregem B | - | Avelgem B | 1 | - | 1 |
. | Kuurne A | - | Geluwe | 4
| - | 5
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Ingooigem | 2 | - |
10 | Aalbeke A | | - | |
. | Geluwe | 10 | - |
8 | St.Eloois-Winkel B | | - | |
. | Avelgem B | 2 |
- | 2 | Otegem | | - | |
. | Heule | 5 | - | 10 | RC Waregem B | | - | |
. | Oostrozebeke | 12 | - | 6 | Emelgem-Kachtem | | - | |
. | Stasegem | 5 | - | 5 | KSV Kortrijk | | - | |
. | Mandel United B | 4 |
- | 3 | Kuurne A | | - | |
. | Hulste | 2 | - | 7 | Ledegem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 3de Provinciale C --> Mandel United B
periode 1
10/10 |
| Aalbeke A | 23 |
2. | RC Waregem B | 21 |
3. | Geluwe | 18 |
4. | Ledegem | 18 |
5. | Otegem | 17 |
6. | Ingooigem | 16 |
7. | Mandel United B | 15 |
8. | Avelgem B | 14 |
9. | St.Eloois-Winkel B | 14 |
10. | KSV Kortrijk | 13 |
11. | Oostrozebeke | 13 |
12. | Emelgem-Kachtem | 10 |
13. | Kuurne A | 10 |
14. | Heule | 8 |
15. | Stasegem | 7 |
16. | Hulste | 4 |
periode 2
10/10 |
| Aalbeke A | 24 |
2. | Geluwe | 21 |
3. | Kuurne A | 19 |
4. | Heule | 17 |
5. | KSV Kortrijk | 16 |
6. | St.Eloois-Winkel B | 16 |
7. | Avelgem B | 16 |
8. | RC Waregem B | 13 |
9. | Ingooigem | 13 |
10. | Otegem | 13 |
11. | Emelgem-Kachtem | 10 |
12. | Ledegem | 10 |
13. | Stasegem | 10 |
14. | Mandel United B | 9 |
15. | Hulste | 7 |
16. | Oostrozebeke | 6 |
periode 3
9/10 |
| Aalbeke A | 23 |
2. | Oostrozebeke | 19 |
3. | Geluwe | 18 |
| RC Waregem B | 18 |
5. | St.Eloois-Winkel B | 16 |
6. | Ledegem | 14 |
7. | Emelgem-Kachtem | 13 |
8. | Stasegem | 13 |
9. | Kuurne A | 12 |
10. | Ingooigem | 10 |
11. | Heule | 10 |
12. | KSV Kortrijk | 8 |
13. | Avelgem B | 7 |
14. | Mandel United B | 5 |
15. | Hulste | 5 |
16. | Otegem | 4 |
Mandel United B
1. | Vr-01/09/23 | 20:00 | Mandel United B | - | Ledegem | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Mandel United B | 2 - | 2 | | 1 | 2 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Mandel United B | - | Geluwe | 4 - | 3 | | 3 | 5 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Oostrozebeke | - | Mandel United B | 1 - | 2 | | 3 | 8 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 16:00 | Kuurne A | - | Mandel United B | 4 - | 3 | | 0 | 8 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Mandel United B | - | Otegem | 1 - | 3 | | 0 | 8 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Emelgem-Kachtem | - | Mandel United B | 3 - | 0 | | 0 | 8 | | 10 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Mandel United B | - | KSV Kortrijk | 2 - | 0 | | 3 | 11 | | 8 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Avelgem B | - | Mandel United B | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 9 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Mandel United B | - | Stasegem | 2 - | 1 | | 3 | 15 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:30 | Aalbeke A | - | Mandel United B | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 10 | |
13. | Za-25/11/23 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B | - | Mandel United B | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Mandel United B | - | Heule | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 8 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Hulste | - | Mandel United B | 3 - | 0 | | 0 | 18 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Mandel United B | - | Emelgem-Kachtem | 5 - | 2 | | 3 | 21 | | 8 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Mandel United B | - | RC Waregem B | 1 - | 7 | | 0 | 21 | | 11 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | KSV Kortrijk | - | Mandel United B | 4 - | 0 | | 0 | 21 | | 11 | |
19. | Vr-26/01/24 | 20:00 | RC Waregem B | - | Mandel United B | 4 - | 0 | | 0 | 21 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 14:00 | Mandel United B | - | Oostrozebeke | 1 - | 0 | | 3 | 24 | | 11 | |
18. | Wo-07/02/24 | 20:00 | Mandel United B | - | Aalbeke A | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ledegem | - | Mandel United B | 2 - | 1 | | 0 | 24 | | 12 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Mandel United B | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 25 | | 12 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Mandel United B | - | St.Eloois-Winkel B | 0 - | 1 | | 0 | 25 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Mandel United B | - | Avelgem B | 1 - | 3 | | 0 | 25 | | 14 | |
23. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Stasegem | - | Mandel United B | 4 - | 2 | | 0 | 25 | | 15 | |
26. | Za-23/03/24 | 16:30 | Geluwe | - | Mandel United B | 3 - | 0 | | 0 | 25 | | 15 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Mandel United B | - | Hulste | 2 - | 0 | | 3 | 28 | | 15 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Heule | - | Mandel United B | 2 - | 0 | | 0 | 28 | | 15 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Otegem | - | Mandel United B | 0 - | 0 | | 1 | 29 | | 15 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Mandel United B | - | Kuurne A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Kuurne A
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Hulste | - | Kuurne A | 1 - | 5 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Oostrozebeke | 0 - | 1 | | 0 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 17:00 | Kuurne A | - | Ledegem | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geluwe | - | Kuurne A | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 16:00 | Kuurne A | - | Mandel United B | 4 - | 3 | | 3 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 18:00 | Heule | - | Kuurne A | 1 - | 3 | | 3 | 10 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Avelgem B | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Emelgem-Kachtem | 3 - | 6 | | 0 | 10 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Otegem | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:00 | Kuurne A | - | Aalbeke A | 1 - | 6 | | 0 | 10 | | 13 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | RC Waregem B | - | Kuurne A | 0 - | 1 | | 3 | 13 | | 12 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | KSV Kortrijk | - | Kuurne A | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Stasegem | 5 - | 2 | | 3 | 19 | | 6 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Kuurne A | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Kuurne A | - | Avelgem B | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 6 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:00 | Kuurne A | - | St.Eloois-Winkel B | 5 - | 2 | | 3 | 25 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Emelgem-Kachtem | - | Kuurne A | 4 - | 3 | | 0 | 25 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ledegem | - | Kuurne A | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Kuurne A | - | RC Waregem B | 3 - | 1 | | 3 | 29 | | 4 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Kuurne A | - | Heule | 0 - | 3 | | 0 | 29 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Stasegem | - | Kuurne A | 0 - | 2 | | 3 | 32 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Hulste | 2 - | 0 | | 3 | 35 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:30 | Aalbeke A | - | Kuurne A | 3 - | 1 | | 0 | 35 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Otegem | 6 - | 2 | | 3 | 38 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 38 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Kuurne A | - | KSV Kortrijk | 3 - | 1 | | 3 | 41 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Ingooigem | 0 - | 2 | | 0 | 41 | | 5 | |
28. | Za-13/04/24 | 18:00 | Oostrozebeke | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 41 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kuurne A | - | Geluwe | 4 - | 5 | | 0 | 41 | | 6 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Mandel United B | - | Kuurne A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Aalbeke A | 35 | +23 |
2 | Geluwe* | 32 | +25 |
3 | RC Waregem B | 32 | +16 |
4 | Ledegem | 28 | +10 |
5 | Avelgem B* | 24 | +5 |
6 | St.Eloois-Winkel B | 24 | +5 |
7 | Emelgem-Kachtem | 23 | +4 |
8 | Oostrozebeke* | 23 | +7 |
9 | Kuurne A | 22 | +1 |
10 | KSV Kortrijk | 22 | -3 |
11 | Ingooigem* | 21 | +3 |
12 | Mandel United B* | 21 | -3 |
13 | Heule* | 21 | +1 |
14 | Stasegem* | 19 | 0 |
15 | Otegem | 19 | -1 |
16 | Hulste* | 12 | -19 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Aalbeke A | 70 | +52 |
2 | Geluwe | 57 | +36 |
3 | RC Waregem B | 52 | +23 |
4 | St.Eloois-Winkel B | 46 | +3 |
5 | Ledegem | 42 | +7 |
6 | Kuurne A | 41 | -2 |
7 | Ingooigem | 39 | 0 |
8 | Oostrozebeke | 38 | -2 |
9 | KSV Kortrijk | 37 | -1 |
10 | Avelgem B | 37 | -9 |
11 | Heule | 35 | -9 |
12 | Otegem | 34 | -5 |
13 | Emelgem-Kachtem | 33 | -6 |
14 | Stasegem | 30 | -13 |
15 | Mandel United B | 29 | -25 |
16 | Hulste | 16 | -49 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Aalbeke A* | 35 | +29 |
2 | Geluwe | 25 | +11 |
3 | St.Eloois-Winkel B* | 22 | -2 |
4 | RC Waregem B* | 20 | +7 |
5 | Kuurne A* | 19 | -3 |
6 | Ingooigem | 18 | -3 |
7 | Oostrozebeke | 15 | -9 |
8 | KSV Kortrijk* | 15 | +2 |
9 | Otegem* | 15 | -4 |
10 | Ledegem* | 14 | -3 |
11 | Heule | 14 | -10 |
12 | Avelgem B | 13 | -14 |
13 | Stasegem | 11 | -13 |
14 | Emelgem-Kachtem* | 10 | -10 |
15 | Mandel United B | 8 | -22 |
16 | Hulste | 4 | -30 |