www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 22/02/2020
2019-2020, West-Vlaanderen-3B: GISTEL
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Moerkerke -Gistel1 -4 332 
2Zo-08/09/1915:00Gistel -HO Oedelem1 -20 37 
3Zo-15/09/1915:00Sint-Joris -Gistel3 -4 366 
4Zo-22/09/1915:00Gistel -Loppem1 -20 67 
5Zo-29/09/1915:00Gistel -Ichtegem3 -31 78 
6Zo-06/10/1915:00Jong Male -Gistel1 -3 3105 
7Zo-13/10/1915:00Gistel -Lissewege0 -10 107 
8Zo-20/10/1915:00Zwevezele B -Gistel3 -0 01011 
9Zo-27/10/1915:00Gistel -Daring Brugge1 -11 1111 
10Zo-03/11/1915:00Oudenburg -Gistel3 -0 01111 
11Zo-10/11/1915:00Gistel -Beernem A0 -10 1112 
12Zo-17/11/1914:30Lombardsijde -Gistel4 -3 01114 
13Zo-24/11/1915:00Gistel -Spermalie4 -23 1410 
14Zo-01/12/1914:30Sint-Kruis -Gistel0 -3 3179 
15Zo-08/12/1915:00Gistel -SK Torhout0 -01 1810 
16Zo-15/12/1915:00Gistel -Moerkerke5 -13 217 
17Zo-05/01/2014:30HO Oedelem -Gistel0 -2 3247 
18Zo-12/01/2015:00Gistel -Sint-Joris4 -33 276 
19Zo-19/01/2014:30Loppem -Gistel2 -1 0277 
20Zo-26/01/2015:00Ichtegem -Gistel3 -2 0278 
21Zo-02/02/2015:00Gistel -Jong Male1 -20 279 
23Zo-16/02/2015:00Gistel -Zwevezele B0 -10 2710 
24Zo-23/02/2015:00Daring Brugge -Gistel  -  .   
22Zo-01/03/2015:00Lissewege -Gistel  -  .   
25Zo-08/03/2015:00Gistel -Oudenburg  - .    
26Zo-15/03/2015:00Beernem A -Gistel  -  .   
27Zo-22/03/2015:00Gistel -Lombardsijde  - .    
28Zo-29/03/2000:00Spermalie -Gistel  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Gistel -Sint-Kruis  - .    
30Zo-19/04/2000:00SK Torhout -Gistel  -  .   
Rangschikking(23/30)
1Beernem A* 52 16+3155 9+2231
 2Loppem 50 14+3771 6+1436
 3Zwevezele B 48 14+2044 6+822
 4Jong Male* 36 11+536 6014
5Daring Brugge* 34 8+1144 5+1128
 6Sint-Kruis* 32 9037 5+220
 7Lissewege* 31 9050 4019
 8Oudenburg* 30 9+443 3-323
 9HO Oedelem* 28 7-339 3-619
10Gistel*x27 8+342 5+222
 11Sint-Joris*x24 6-1049 4+727
 12SK Torhout*x24 6-1033 2-1011
 13Lombardsijde*x23 5-834 3-615
 14Ichtegemx22 6-2134 3-1018
 15Moerkerke*x20 6-1634 3-819
 16Spermaliex12 3-4328 0-2611
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van DARING BRUGGE
1Zo-01/09/1915:00Beernem A -Daring Brugge1 -1 117 
2Zo-08/09/1915:00Daring Brugge -Lombardsijde4 -23 45 
3Zo-15/09/1915:00Spermalie -Daring Brugge1 -4 373 
4Zo-22/09/1915:00Daring Brugge -Sint-Kruis1 -20 75 
5Zo-29/09/1915:00SK Torhout -Daring Brugge0 -3 3104 
6Zo-06/10/1915:00Daring Brugge -Moerkerke1 -11 114 
7Zo-13/10/1915:00HO Oedelem -Daring Brugge3 -1 0116 
8Zo-20/10/1915:00Daring Brugge -Sint-Joris0 -01 129 
9Zo-27/10/1915:00Gistel -Daring Brugge1 -1 1138 
10Zo-03/11/1915:00Daring Brugge -Ichtegem2 -13 167 
11Zo-10/11/1914:30Jong Male -Daring Brugge2 -2 1177 
12Zo-17/11/1915:00Daring Brugge -Lissewege4 -41 187 
13Zo-24/11/1915:00Zwevezele B -Daring Brugge1 -1 1197 
14Zo-01/12/1914:30Loppem -Daring Brugge1 -1 1207 
15Zo-08/12/1915:00Daring Brugge -Oudenburg0 -20 207 
16Zo-15/12/1915:00Daring Brugge -Beernem A0 -20 2010 
17Zo-05/01/2014:30Lombardsijde -Daring Brugge2 -2 1219 
18Zo-12/01/2015:00Daring Brugge -Spermalie2 -03 249 
19Zo-19/01/2014:30Sint-Kruis -Daring Brugge2 -4 3279 
20Zo-26/01/2015:00Daring Brugge -SK Torhout2 -21 287 
21Zo-02/02/2015:00Moerkerke -Daring Brugge1 -3 3316 
23Zo-16/02/2015:00Sint-Joris -Daring Brugge2 -5 3345 
24Zo-23/02/2015:00Daring Brugge -Gistel  - .    
22Zo-01/03/2015:00Daring Brugge -HO Oedelem  - .    
25Zo-08/03/2015:00Ichtegem -Daring Brugge  -  .   
26Zo-15/03/2015:00Daring Brugge -Jong Male  - .    
27Zo-22/03/2015:00Lissewege -Daring Brugge  -  .   
28Zo-29/03/2000:00Daring Brugge -Zwevezele B  - .    
29Zo-05/04/2000:00Daring Brugge -Loppem  - .    
30Zo-19/04/2000:00Oudenburg -Daring Brugge  -  .   
Periode1(10/10)
1Zwevezele B 25
 2Loppemx22
 3Sint-Kruisx20
 4Beernem Ax19
 5Oudenburgx17
 6Jong Malex16
7Daring Bruggex16
 8SK Torhoutx13
 9Lissewegex12
 10Sint-Jorisx12
11Gistelx11
 12HO Oedelemx11
 13Moerkerkex10
 14Spermaliex8
 15Lombardsijdex7
 16Ichtegemx4
Periode2(10/10)
1Beernem A 27
 2Loppemx22
 3Ichtegemx18
 4Jong Malex17
5Gistelx16
 6Zwevezele Bx16
 7Lissewegex15
 8Oudenburgx13
 9HO Oedelemx13
 10Lombardsijdex12
11Daring Bruggex12
 12Sint-Jorisx11
 13Sint-Kruisx11
 14Moerkerkex10
 15SK Torhoutx7
 16Spermaliex0
Periode3(3/10)
1Zwevezele B7
2Daring Brugge*6
 3Beernem A*6
 4Loppem6
 5HO Oedelem*4
 6SK Torhout*4
 7Spermalie4
 .Lombardsijde*4
 9Lissewege*4
 10Jong Male*3
 11Sint-Kruis*1
 12Sint-Joris*1
13Gistel*0
 14Oudenburg*0
 15Moerkerke*0
 16Ichtegem0
Beste aanval
Loppem71
 Beernem A55
 Lissewege50
 Sint-Joris49
Daring Brugge44
 Zwevezele B44
 Oudenburg43
Gistel42
 HO Oedelem39
 Sint-Kruis37
 Jong Male36
 Ichtegem34
 Lombardsijde34
 Moerkerke34
 SK Torhout33
 Spermalie28
Beste verdediging
Beernem A24
 Zwevezele B24
 Jong Male31
Daring Brugge33
 Loppem34
 Sint-Kruis37
 Oudenburg39
Gistel39
 Lombardsijde42
 HO Oedelem42
 SK Torhout43
 Lissewege50
 Moerkerke50
 Ichtegem55
 Sint-Joris59
 Spermalie71
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.