www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 22/02/2020
2019-2020, West-Vlaanderen-3B: ICHTEGEM
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00SK Torhout -Ichtegem4 -0 0016-
2Zo-08/09/1915:00Ichtegem -Moerkerke1 -30 016-
3Zo-15/09/1915:00HO Oedelem -Ichtegem0 -1 3312 
4Zo-22/09/1915:00Ichtegem -Sint-Joris1 -30 313 
5Zo-29/09/1915:00Gistel -Ichtegem3 -3 1413 
6Zo-06/10/1915:00Ichtegem -Loppem1 -70 414 
7Zo-13/10/1915:00Ichtegem -Jong Male1 -20 414 
8Zo-20/10/1915:00Lissewege -Ichtegem1 -0 0414 
9Zo-27/10/1915:00Ichtegem -Zwevezele B0 -10 415 
10Zo-03/11/1915:00Daring Brugge -Ichtegem2 -1 0416-
11Zo-10/11/1915:00Ichtegem -Oudenburg2 -21 516-
12Zo-17/11/1914:30Beernem A -Ichtegem3 -1 0516-
13Zo-24/11/1915:00Ichtegem -Lombardsijde2 -03 815 
14Za-30/11/1919:00Spermalie -Ichtegem4 -5 31115 
15Zo-08/12/1915:00Ichtegem -Sint-Kruis2 -40 1115 
16Zo-15/12/1915:00Ichtegem -SK Torhout1 -03 1414 
17Zo-05/01/2015:00Moerkerke -Ichtegem2 -4 31714 
18Zo-12/01/2015:00Ichtegem -HO Oedelem1 -11 1814 
19Zo-19/01/2014:30Sint-Joris -Ichtegem2 -2 11914 
20Zo-26/01/2015:00Ichtegem -Gistel3 -23 2212 
21Zo-02/02/2015:00Loppem -Ichtegem4 -0 02213 
23Zo-16/02/2015:00Ichtegem -Lissewege1 -20 2214 
24Vr-21/02/2020:00Zwevezele B -Ichtegem3 -1 02214 
22Zo-01/03/2015:00Jong Male -Ichtegem  -  .   
25Zo-08/03/2015:00Ichtegem -Daring Brugge  - .    
26Zo-15/03/2015:00Oudenburg -Ichtegem  -  .   
27Za-21/03/2019:30Ichtegem -Beernem A  - .    
28Zo-29/03/2000:00Lombardsijde -Ichtegem  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Ichtegem -Spermalie  - .    
30Zo-19/04/2000:00Sint-Kruis -Ichtegem  -  .   
Rangschikking(23/30)
1Beernem A* 52 16+3155 9+2231
 2Loppem 50 14+3771 6+1436
 3Zwevezele B 48 14+2044 6+822
4Jong Male* 36 11+536 6014
 5Daring Brugge* 34 8+1144 5+1128
 6Sint-Kruis* 32 9037 5+220
 7Lissewege* 31 9050 4019
 8Oudenburg* 30 9+443 3-323
 9HO Oedelem* 28 7-339 3-619
 10Gistel*x27 8+342 5+222
 11Sint-Joris*x24 6-1049 4+727
 12SK Torhout*x24 6-1033 2-1011
 13Lombardsijde*x23 5-834 3-615
14Ichtegemx22 6-2134 3-1018
 15Moerkerke*x20 6-1634 3-819
 16Spermaliex12 3-4328 0-2611
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van JONG MALE
1Zo-01/09/1915:00Sint-Kruis -Jong Male2 -1 0012 
2Zo-08/09/1915:00Jong Male -SK Torhout0 -10 013 
3Zo-15/09/1915:00Moerkerke -Jong Male0 -2 3310 
4Zo-22/09/1915:00Jong Male -HO Oedelem2 -13 69 
5Zo-29/09/1915:00Sint-Joris -Jong Male0 -2 395 
6Zo-06/10/1915:00Jong Male -Gistel1 -30 97 
7Zo-13/10/1915:00Ichtegem -Jong Male1 -2 3124 
8Zo-20/10/1915:00Jong Male -Loppem2 -21 136 
9Zo-27/10/1915:00Jong Male -Lissewege3 -03 164 
10Za-02/11/1919:30Zwevezele B -Jong Male2 -0 0166 
11Zo-10/11/1914:30Jong Male -Daring Brugge2 -21 176 
12Zo-17/11/1915:00Oudenburg -Jong Male0 -1 3205 
13Zo-24/11/1914:30Jong Male -Beernem A0 -30 206 
14Zo-01/12/1914:30Lombardsijde -Jong Male0 -0 1216 
15Zo-08/12/1914:30Jong Male -Spermalie3 -03 246 
16Zo-15/12/1914:30Jong Male -Sint-Kruis4 -23 275 
17Za-04/01/2019:30SK Torhout -Jong Male3 -0 0275 
18Zo-12/01/2014:30Jong Male -Moerkerke4 -13 304 
19Zo-19/01/2014:30HO Oedelem -Jong Male2 -3 3334 
20Zo-26/01/2014:30Jong Male -Sint-Joris1 -20 334 
21Zo-02/02/2015:00Gistel -Jong Male1 -2 3364 
23Zo-16/02/2015:00Loppem -Jong Male3 -1 0364 
24Za-22/02/2019:30Lissewege -Jong Male  -  .   
22Zo-01/03/2015:00Jong Male -Ichtegem  - .    
25Za-07/03/2019:30Jong Male -Zwevezele B  - .    
26Zo-15/03/2015:00Daring Brugge -Jong Male  -  .   
27Zo-22/03/2015:00Jong Male -Oudenburg  - .    
28Zo-29/03/2000:00Beernem A -Jong Male  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Jong Male -Lombardsijde  - .    
30Zo-19/04/2000:00Spermalie -Jong Male  -  .   
Periode1(10/10)
1Zwevezele B 25
 2Loppemx22
 3Sint-Kruisx20
 4Beernem Ax19
 5Oudenburgx17
6Jong Malex16
 7Daring Bruggex16
 8SK Torhoutx13
 9Lissewegex12
 10Sint-Jorisx12
 11Gistelx11
 12HO Oedelemx11
 13Moerkerkex10
 14Spermaliex8
 15Lombardsijdex7
16Ichtegemx4
Periode2(10/10)
1Beernem A 27
 2Loppemx22
3Ichtegemx18
4Jong Malex17
 5Gistelx16
 6Zwevezele Bx16
 7Lissewegex15
 8Oudenburgx13
 9HO Oedelemx13
 10Lombardsijdex12
 11Daring Bruggex12
 12Sint-Jorisx11
 13Sint-Kruisx11
 14Moerkerkex10
 15SK Torhoutx7
 16Spermaliex0
Periode3(3/10)
1Zwevezele B7
 2Daring Brugge*6
 3Beernem A*6
 4Loppem6
 5HO Oedelem*4
 6SK Torhout*4
 7Spermalie4
 .Lombardsijde*4
 9Lissewege*4
10Jong Male*3
 11Sint-Kruis*1
 12Sint-Joris*1
 13Gistel*0
 14Oudenburg*0
 15Moerkerke*0
16Ichtegem0
Beste aanval
Loppem71
 Beernem A55
 Lissewege50
 Sint-Joris49
 Daring Brugge44
 Zwevezele B44
 Oudenburg43
 Gistel42
 HO Oedelem39
 Sint-Kruis37
Jong Male36
Ichtegem34
 Lombardsijde34
 Moerkerke34
 SK Torhout33
 Spermalie28
Beste verdediging
Beernem A24
 Zwevezele B24
Jong Male31
 Daring Brugge33
 Loppem34
 Sint-Kruis37
 Oudenburg39
 Gistel39
 Lombardsijde42
 HO Oedelem42
 SK Torhout43
 Lissewege50
 Moerkerke50
Ichtegem55
 Sint-Joris59
 Spermalie71
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.