www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, West-Vlaanderen-3B: ICHTEGEM
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00SK Torhout -Ichtegem4 -0 0016-
2Zo-08/09/1915:00Ichtegem -Moerkerke1 -30 016-
3Zo-15/09/1915:00HO Oedelem -Ichtegem0 -1 3312 
4Zo-22/09/1915:00Ichtegem -Sint-Joris1 -30 313 
5Zo-29/09/1915:00Gistel -Ichtegem3 -3 1413 
6Zo-06/10/1915:00Ichtegem -Loppem1 -70 414 
7Zo-13/10/1915:00Ichtegem -Jong Male1 -20 414 
8Zo-20/10/1915:00Lissewege -Ichtegem  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Ichtegem -Zwevezele B  - .    
10Zo-03/11/1915:00Daring Brugge -Ichtegem  -  .   
11Zo-10/11/1900:00Ichtegem -Oudenburg  - .    
12Zo-17/11/1900:00Beernem A -Ichtegem  -  .   
13Zo-24/11/1900:00Ichtegem -Lombardsijde  - .    
14Zo-01/12/1900:00Spermalie -Ichtegem  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Ichtegem -Sint-Kruis  - .    
16Zo-15/12/1900:00Ichtegem -SK Torhout  - .    
17Zo-05/01/2000:00Moerkerke -Ichtegem  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Ichtegem -HO Oedelem  - .    
19Zo-19/01/2000:00Sint-Joris -Ichtegem  -  .   
20Zo-26/01/2000:00Ichtegem -Gistel  - .    
21Zo-02/02/2000:00Loppem -Ichtegem  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Jong Male -Ichtegem  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Ichtegem -Lissewege  - .    
24Zo-23/02/2000:00Zwevezele B -Ichtegem  -  .   
25Zo-08/03/2000:00Ichtegem -Daring Brugge  - .    
26Zo-15/03/2000:00Oudenburg -Ichtegem  -  .   
27Zo-22/03/2000:00Ichtegem -Beernem A  - .    
28Zo-29/03/2000:00Lombardsijde -Ichtegem  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Ichtegem -Spermalie  - .    
30Zo-19/04/2000:00Sint-Kruis -Ichtegem  -  .   
Rangschikking(7/30)
1Loppem17 5+2130 3+1117
 2Sint-Kruis16 5+715 2+27
 3Zwevezele B16 5+614 2+17
 4Jong Male12 4+210 3+47
 5Beernem A12 3+514 2+49
 6Daring Brugge11 3+515 2+49
 7Gistel10 3+316 3+611
 8Oudenburg10 3+313 0-35
 9Sint-Joris10 3+121 2+712
 10HO Oedelem10 3+111 1-15
11Lissewege9 3-314 2+26
 12SK Torhout9 3-48 1-22
 13Moerkerke7 2-59 106
14Ichtegem4 1-148 1-34
 15Lombardsijde4 0-610 0-54
 16Spermalie1 0-226 0-152
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van LISSEWEGE
1Za-31/08/1919:00Spermalie -Lissewege1 -4 332 
2Zo-08/09/1915:00Lissewege -Sint-Kruis1 -30 38 
3Za-14/09/1920:00SK Torhout -Lissewege1 -0 039 
4Zo-22/09/1915:00Lissewege -Moerkerke4 -23 68 
5Za-28/09/1919:30HO Oedelem -Lissewege2 -1 0610 
6Zo-06/10/1915:00Lissewege -Sint-Joris3 -80 612 
7Zo-13/10/1915:00Gistel -Lissewege0 -1 3911 
8Zo-20/10/1915:00Lissewege -Ichtegem  - .    
9Zo-27/10/1915:00Jong Male -Lissewege  -  .   
10Zo-03/11/1914:30Lissewege -Loppem  - .    
11Zo-10/11/1900:00Lissewege -Zwevezele B  - .    
12Zo-17/11/1900:00Daring Brugge -Lissewege  -  .   
13Zo-24/11/1900:00Lissewege -Oudenburg  - .    
14Zo-01/12/1900:00Beernem A -Lissewege  -  .   
15Zo-08/12/1900:00Lissewege -Lombardsijde  - .    
16Zo-15/12/1900:00Lissewege -Spermalie  - .    
17Zo-05/01/2000:00Sint-Kruis -Lissewege  -  .   
18Zo-12/01/2000:00Lissewege -SK Torhout  - .    
19Zo-19/01/2000:00Moerkerke -Lissewege  -  .   
20Zo-26/01/2000:00Lissewege -HO Oedelem  - .    
21Zo-02/02/2000:00Sint-Joris -Lissewege  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Lissewege -Gistel  - .    
23Zo-16/02/2000:00Ichtegem -Lissewege  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Lissewege -Jong Male  - .    
25Zo-08/03/2000:00Loppem -Lissewege  -  .   
26Zo-15/03/2000:00Zwevezele B -Lissewege  -  .   
27Zo-22/03/2000:00Lissewege -Daring Brugge  - .    
28Zo-29/03/2000:00Oudenburg -Lissewege  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Lissewege -Beernem A  - .    
30Zo-19/04/2000:00Lombardsijde -Lissewege  -  .   
Periode1(7/10)
1Loppem 17
 2Sint-Kruis 16
 3Zwevezele B 16
 4Jong Male 12
 5Beernem A 12
 6Daring Brugge 11
 7Gistel 10
 8Oudenburg 10
 9Sint-Joris 10
 10HO Oedelem 10
11Lissewege 9
 12SK Torhout 9
 13Moerkerkex7
14Ichtegemx4
 15Lombardsijdex4
 16Spermaliex1
Periode2(0/10)
1Oudenburg0
.Sint-Kruis0
.Spermalie0
.Beernem A0
.Loppem0
.Ichtegem0
.Lissewege0
.Daring Brugge0
.Lombardsijde0
.Gistel0
.SK Torhout0
.Jong Male0
.Zwevezele B0
.Moerkerke0
.HO Oedelem0
.Sint-Joris0
Periode3(0/10)
1Oudenburg0
.Sint-Kruis0
.Spermalie0
.Beernem A0
.Loppem0
.Ichtegem0
.Lissewege0
.Daring Brugge0
.Lombardsijde0
.Gistel0
.SK Torhout0
.Jong Male0
.Zwevezele B0
.Moerkerke0
.HO Oedelem0
.Sint-Joris0
Beste aanval
Loppem30
 Sint-Joris21
 Gistel16
 Sint-Kruis15
 Daring Brugge15
 Beernem A14
Lissewege14
 Zwevezele B14
 Oudenburg13
 HO Oedelem11
 Lombardsijde10
 Jong Male10
 Moerkerke9
Ichtegem8
 SK Torhout8
 Spermalie6
Beste verdediging
Sint-Kruis8
 Jong Male8
 Zwevezele B8
 Beernem A9
 Loppem9
 Oudenburg10
 Daring Brugge10
 HO Oedelem10
 SK Torhout12
 Gistel13
 Moerkerke14
 Lombardsijde16
Lissewege17
 Sint-Joris20
Ichtegem22
 Spermalie28
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.