www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 10/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Koekelare

-Ploegsteert2-1
19:00

Passendale

-Beselare1-0
19:30De Panne A-

Keiem

1-3
.Diksmuide B-

Westrozebeke

0-3

zondag 01/09/2019

15:00

Veurne A

-Dikkebus1-0
.

Houthulst A

-Staden4-0
.Proven-Geluveld3-3
.Zarren-

Brielen

0-3

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:30

Beselare

-Zarren4-1
19:00

Keiem

-Houthulst A3-0

zondag 08/09/2019

15:00Dikkebus-

Koekelare

2-4
.

Geluveld

-De Panne A3-1
.

Staden

-Diksmuide B4-1
.

Ploegsteert

-Passendale1-0
.Brielen-

Proven

2-3
.Westrozebeke-

Veurne A

0-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

17:00

Houthulst A

-Diksmuide B5-1
19:00Keiem-Geluveld0-0

zondag 15/09/2019

15:00Passendale-

Dikkebus

0-1
.Koekelare-

Westrozebeke

1-2
.Veurne A-Staden0-0
.

De Panne A

-Brielen3-0
.

Proven

-Beselare2-1
.Zarren-Ploegsteert2-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Diksmuide B-

Veurne A

1-5

zondag 22/09/2019

15:00Geluveld-

Houthulst A

0-4
.

Brielen

-Keiem4-3
.

Staden

-Koekelare2-1
.

Beselare

-De Panne A3-0
.Ploegsteert-

Proven

0-4
.

Dikkebus

-Zarren4-2
.

Westrozebeke

-Passendale5-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Houthulst A-

Veurne A

1-2
.Keiem-

Beselare

0-4
.

Koekelare

-Diksmuide B4-2
.Passendale-

Staden

1-5

zondag 29/09/2019

15:00

De Panne A

-Ploegsteert2-1
.

Geluveld

-Brielen4-0
.Zarren-

Westrozebeke

2-6
.

Proven

-Dikkebus3-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

17:00Beselare-Geluveld1-1
19:30

Diksmuide B

-Passendale3-0

zondag 06/10/2019

15:00

Staden

-Zarren3-2
.

Veurne A

-Koekelare4-0
.Brielen-

Houthulst A

1-3
.Ploegsteert-Keiem3-3
.Dikkebus-

De Panne A

1-2
.

Westrozebeke

-Proven3-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:30

Houthulst A

-Koekelare4-2
19:00Passendale-

Veurne A

1-4

zondag 13/10/2019

15:00De Panne A-

Westrozebeke

0-3
.Keiem-Dikkebus1-1
.

Geluveld

-Ploegsteert3-1
.Brielen-

Beselare

0-5
.Zarren-

Diksmuide B

1-5
.Proven-

Staden

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Diksmuide B-

Proven

2-6
.

Veurne A

-Zarren7-1

zondag 20/10/2019

15:00

Staden

-De Panne A4-1
.

Koekelare

-Passendale6-0
.

Beselare

-Houthulst A2-0
.

Ploegsteert

-Brielen1-0
.Dikkebus-

Geluveld

1-4
.

Westrozebeke

-Keiem2-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00

Houthulst A

-Passendale8-0
.Proven-

Veurne A

2-5
.Keiem-Staden1-1

zondag 27/10/2019

15:00De Panne A-Diksmuide B1-1
.Geluveld-Westrozebeke3-3
.Brielen-

Dikkebus

0-1
.

Beselare

-Ploegsteert4-0
.Zarren-

Koekelare

2-3

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Passendale-Zarren2-2
19:30

Diksmuide B

-Keiem3-0

zondag 03/11/2019

14:30Veurne A-De Panne A1-1
.

Staden

-Geluveld5-0
.

Ploegsteert

-Houthulst A2-0
.Dikkebus-Beselare2-2
.

Westrozebeke

-Brielen7-0
15:00Koekelare-

Proven

1-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:00

Houthulst A

-Zarren5-2
.

Keiem

-Veurne A2-0

zondag 10/11/2019

14:30

De Panne A

-Koekelare1-0
.

Geluveld

-Diksmuide B3-2
.Brielen-

Staden

0-5
.Beselare-

Westrozebeke

0-1
.

Ploegsteert

-Dikkebus3-1
15:00

Proven

-Passendale3-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Passendale-De Panne A-

zondag 17/11/2019

14:30Staden-Beselare-
.Veurne A-Geluveld-
.Zarren-Proven-
.Dikkebus-Houthulst A-
.Westrozebeke-Ploegsteert-
15:00Diksmuide B-Brielen-
.Koekelare-Keiem-

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

18:00Keiem-Passendale-
19:00Houthulst A-Proven-

zondag 24/11/2019

14:30De Panne A-Zarren-
.Geluveld-Koekelare-
.Brielen-Veurne A-
.Beselare-Diksmuide B-
.Ploegsteert-Staden-
.Dikkebus-Westrozebeke-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:00Houthulst A-Westrozebeke-
.Proven-De Panne A-
.Passendale-Geluveld-
19:30Diksmuide B-Ploegsteert-

zondag 01/12/2019

14:30Staden-Dikkebus-
.Veurne A-Beselare-
.Zarren-Keiem-
15:00Koekelare-Brielen-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00Keiem-Proven-

zondag 08/12/2019

14:30De Panne A-Houthulst A-
.Geluveld-Zarren-
.Brielen-Passendale-
.Beselare-Koekelare-
.Ploegsteert-Veurne A-
.Dikkebus-Diksmuide B-
.Westrozebeke-Staden-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Keiem-De Panne A-
.Westrozebeke-Diksmuide B-
.Dikkebus-Veurne A-
.Ploegsteert-Koekelare-
.Beselare-Passendale-
.Brielen-Zarren-
.Geluveld-Proven-
.Staden-Houthulst A-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Diksmuide B-Staden-
.Houthulst A-Keiem-
.De Panne A-Geluveld-
.Proven-Brielen-
.Zarren-Beselare-
.Passendale-Ploegsteert-
.Koekelare-Dikkebus-
.Veurne A-Westrozebeke-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Brielen-De Panne A-
.Geluveld-Keiem-
.Staden-Veurne A-
.Westrozebeke-Koekelare-
.Dikkebus-Passendale-
.Ploegsteert-Zarren-
.Beselare-Proven-
.Diksmuide B-Houthulst A-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Koekelare-Staden-
.Veurne A-Diksmuide B-
.Houthulst A-Geluveld-
.Keiem-Brielen-
.De Panne A-Beselare-
.Proven-Ploegsteert-
.Zarren-Dikkebus-
.Passendale-Westrozebeke-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Ploegsteert-De Panne A-
.Beselare-Keiem-
.Brielen-Geluveld-
.Diksmuide B-Koekelare-
.Staden-Passendale-
.Westrozebeke-Zarren-
.Dikkebus-Proven-
.Veurne A-Houthulst A-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Zarren-Staden-
.Passendale-Diksmuide B-
.Koekelare-Veurne A-
.Houthulst A-Brielen-
.Geluveld-Beselare-
.Keiem-Ploegsteert-
.De Panne A-Dikkebus-
.Proven-Westrozebeke-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Westrozebeke-De Panne A-
.Dikkebus-Keiem-
.Ploegsteert-Geluveld-
.Beselare-Brielen-
.Veurne A-Passendale-
.Diksmuide B-Zarren-
.Staden-Proven-
.Koekelare-Houthulst A-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00De Panne A-Staden-
.Proven-Diksmuide B-
.Zarren-Veurne A-
.Passendale-Koekelare-
.Houthulst A-Beselare-
.Brielen-Ploegsteert-
.Geluveld-Dikkebus-
.Keiem-Westrozebeke-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Diksmuide B-De Panne A-
.Staden-Keiem-
.Westrozebeke-Geluveld-
.Dikkebus-Brielen-
.Ploegsteert-Beselare-
.Koekelare-Zarren-
.Veurne A-Proven-
.Passendale-Houthulst A-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Geluveld-Staden-
.Keiem-Diksmuide B-
.De Panne A-Veurne A-
.Proven-Koekelare-
.Zarren-Passendale-
.Houthulst A-Ploegsteert-
.Beselare-Dikkebus-
.Brielen-Westrozebeke-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Koekelare-De Panne A-
.Veurne A-Keiem-
.Diksmuide B-Geluveld-
.Staden-Brielen-
.Westrozebeke-Beselare-
.Dikkebus-Ploegsteert-
.Passendale-Proven-
.Zarren-Houthulst A-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Beselare-Staden-
.Brielen-Diksmuide B-
.Geluveld-Veurne A-
.Keiem-Koekelare-
.De Panne A-Passendale-
.Proven-Zarren-
.Houthulst A-Dikkebus-
.Ploegsteert-Westrozebeke-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Zarren-De Panne A-
.Passendale-Keiem-
.Koekelare-Geluveld-
.Veurne A-Brielen-
.Diksmuide B-Beselare-
.Staden-Ploegsteert-
.Westrozebeke-Dikkebus-
.Proven-Houthulst A-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Dikkebus-Staden-
.Ploegsteert-Diksmuide B-
.Beselare-Veurne A-
.Brielen-Koekelare-
.Geluveld-Passendale-
.Keiem-Zarren-
.De Panne A-Proven-
.Westrozebeke-Houthulst A-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Houthulst A-De Panne A-
.Proven-Keiem-
.Zarren-Geluveld-
.Passendale-Brielen-
.Koekelare-Beselare-
.Veurne A-Ploegsteert-
.Diksmuide B-Dikkebus-
.Staden-Westrozebeke-

11/30

1.Westrozebeke2810
2.Veurne A267
3.Staden2610
4.Proven229
5.Houthulst A216
6.Beselare207
7.Geluveld197
8.Koekelare156
9.Ploegsteert149
10.De Panne A145
11.Keiem134
12.Dikkebus114
13.Diksmuide B104
14.Brielen60
15.Passendale41
16.Zarren21
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

11/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Westrozebeke289+26355+1218
2.Veurne A268+21305+1017
3.Staden268+20323+714
4.Proven227+7304+816
5.Houthulst A217+19342-17
6.Beselare206+18262+712
7.Geluveld195+3241-28
8.Koekelare155+2242-510
9.Ploegsteert144-6150-85
10.De Panne A144-7131-75
11.Keiem133-2171-310
12.Dikkebus113-6162-26
13.Diksmuide B103-11211-612
14.Brielen62-25101-123
15.Passendale41-3260-251
16.Zarren20-27170-1510

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Veurne A268+2330
2.Westrozebeke258+2534
3.Staden237+1527
4.Beselare206+1926
5.Proven196+527
6.Houthulst A186+1629
7.Geluveld164+221
8.Koekelare155+324
9.Dikkebus113-415
10.Ploegsteert113-812
De Panne A113-812
12.Diksmuide B103-1019
13.Keiem102-415
14.Brielen62-2010
15.Passendale41-305
16.Zarren20-2415

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

4

1.Staden31+55
2.Houthulst A31+35
3.Ploegsteert31+23
Proven31+23
5.Keiem31+22
6.Geluveld31+13
7.Westrozebeke31+11
De Panne A31+11
9.Diksmuide B00-12
10.Koekelare00-10
Beselare00-10
12.Dikkebus00-21
Passendale00-21
14.Veurne A00-20
15.Zarren00-32
16.Brielen00-50

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Keiem0000
Ploegsteert0000
Westrozebeke0000
Staden0000
Veurne A0000
Koekelare0000
Proven0000
Houthulst A0000
Beselare0000
Dikkebus0000
De Panne A0000
Geluveld0000
Diksmuide B0000
Brielen0000
Zarren0000
Passendale0000