www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Beveren-Leie

-Heestert3-0
.

Geluwe

-Zonnebeke2-1
18:30Comines-Warneton-Avelgem A1-1
19:00

Otegem

-Zwevegem3-0
19:30Club Roeselare-

Rumbeke

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Moen-

Dottignies A

0-2
.Deerlijk-

Nieuwkerke

1-2
.Moorslede-

De Ruiter

0-3

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Zwevegem-

Club Roeselare

2-3
19:00

Heestert

-Comines-Warneton7-0
.Avelgem A-

Otegem

2-3
.

Rumbeke

-Moorslede4-0
.

Dottignies A

-Deerlijk3-1

zondag 08/09/2019

15:00Zonnebeke-Moen2-2
.

Nieuwkerke

-Beveren-Leie4-0
.De Ruiter-

Geluwe

2-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

18:00Otegem-Heestert1-1

zondag 15/09/2019

15:00Geluwe-Rumbeke1-1
.

Beveren-Leie

-Dottignies A3-0
.Comines-Warneton-Nieuwkerke1-1
.

Zonnebeke

-De Ruiter5-1
.Moen-Deerlijk2-2
.

Club Roeselare

-Avelgem A4-1
.Moorslede-

Zwevegem

0-4

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00Zwevegem-

Geluwe

3-5
19:00

Rumbeke

-Zonnebeke2-1
.

Dottignies A

-Comines-Warneton4-2
.

Avelgem A

-Moorslede2-1

zondag 22/09/2019

15:00Deerlijk-Beveren-Leie0-0
.De Ruiter-Moen3-3
.Nieuwkerke-

Otegem

0-1
.Heestert-Club Roeselare0-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

17:00

Geluwe

-Avelgem A1-0
18:00Otegem-

Dottignies A

2-3
18:30

Comines-Warneton

-Deerlijk2-1
.

Club Roeselare

-Nieuwkerke4-0

zondag 29/09/2019

15:00

Zonnebeke

-Zwevegem4-0
.De Ruiter-

Rumbeke

1-6
.Moorslede-

Heestert

2-4
.

Moen

-Beveren-Leie2-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00

Zwevegem

-De Ruiter2-0
19:00Avelgem A-Zonnebeke3-3
.

Rumbeke

-Moen2-1
.

Heestert

-Geluwe2-1
.Dottignies A-

Club Roeselare

1-3

zondag 06/10/2019

15:00

Deerlijk

-Otegem1-0
.

Beveren-Leie

-Comines-Warneton4-1
.

Nieuwkerke

-Moorslede6-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:00

Otegem

-Beveren-Leie1-0
20:00

Rumbeke

-Zwevegem4-0

zondag 13/10/2019

15:00

Geluwe

-Nieuwkerke2-0
.

Zonnebeke

-Heestert4-1
.De Ruiter-

Avelgem A

1-3
.Club Roeselare-

Deerlijk

0-1
.Moorslede-

Dottignies A

0-1
.

Moen

-Comines-Warneton7-2

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

18:00Zwevegem-Moen1-1
18:30Comines-Warneton-Otegem2-2
19:00

Avelgem A

-Rumbeke2-0

zondag 20/10/2019

15:00Dottignies A-Geluwe2-2
.

Deerlijk

-Moorslede4-1
.

Beveren-Leie

-Club Roeselare2-0
.

Heestert

-De Ruiter7-0
.Nieuwkerke-

Zonnebeke

0-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00

Zwevegem

-Avelgem A3-0
19:00Rumbeke-Heestert0-0

zondag 27/10/2019

15:00Geluwe-

Deerlijk

1-3
.Zonnebeke-

Dottignies A

0-2
.De Ruiter-

Nieuwkerke

0-5
.Club Roeselare-

Comines-Warneton

1-2
.Moorslede-

Beveren-Leie

0-4
.

Moen

-Otegem2-1

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

18:00

Otegem

-Club Roeselare2-1
18:30Comines-Warneton-

Moorslede

1-4
19:00Avelgem A-Moen1-1
.

Dottignies A

-De Ruiter5-1

zondag 03/11/2019

14:30Deerlijk-

Zonnebeke

1-3
.Beveren-Leie-

Geluwe

0-2
.Nieuwkerke-

Rumbeke

0-2
15:00

Heestert

-Zwevegem1-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

18:00Zwevegem-

Nieuwkerke

1-5
19:00

Rumbeke

-Dottignies A1-0
.

Avelgem A

-Heestert2-0

zondag 10/11/2019

14:30Geluwe-

Comines-Warneton

2-3
.De Ruiter-

Deerlijk

1-3
.

Moen

-Club Roeselare2-1
15:00Moorslede-

Otegem

0-2
.Zonnebeke-

Beveren-Leie

1-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

18:30Comines-Warneton-

Zonnebeke

0-4
19:00Dottignies A-Zwevegem1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Nieuwkerke

-Avelgem A4-1
.

Deerlijk

-Rumbeke2-1
.

Beveren-Leie

-De Ruiter7-1
15:00Otegem-

Geluwe

1-2
.

Club Roeselare

-Moorslede2-1
.

Heestert

-Moen3-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

18:00Zwevegem-Deerlijk-
19:00Rumbeke-Beveren-Leie-
.Avelgem A-Dottignies A-

zondag 24/11/2019

14:30Geluwe-Club Roeselare-
.De Ruiter-Comines-Warneton-
.Moen-Moorslede-
15:00Heestert-Nieuwkerke-
.Zonnebeke-Otegem-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

18:00Otegem-De Ruiter-
18:30Comines-Warneton-Rumbeke-
19:00Dottignies A-Heestert-

zondag 01/12/2019

14:30Beveren-Leie-Zwevegem-
.Moen-Nieuwkerke-
.Deerlijk-Avelgem A-
15:00Club Roeselare-Zonnebeke-
.Moorslede-Geluwe-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

18:00Zwevegem-Comines-Warneton-
19:00Rumbeke-Otegem-
.Avelgem A-Beveren-Leie-

zondag 08/12/2019

14:30Geluwe-Moen-
.De Ruiter-Club Roeselare-
.Nieuwkerke-Dottignies A-
15:00Zonnebeke-Moorslede-
.Heestert-Deerlijk-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

18:00Zwevegem-Otegem-
19:00Zonnebeke-Geluwe-
.Dottignies A-Moen-
.Avelgem A-Comines-Warneton-
20:00Rumbeke-Club Roeselare-

zondag 15/12/2019

14:30Nieuwkerke-Deerlijk-
.De Ruiter-Moorslede-
15:00Heestert-Beveren-Leie-

speeldag 17

periode 2

zondag 22/12/2019

14:30Beveren-Leie-Nieuwkerke-

zaterdag 04/01/2020

18:00Otegem-Avelgem A-
18:30Comines-Warneton-Heestert-

zondag 05/01/2020

14:30Deerlijk-Dottignies A-
.Moen-Zonnebeke-
.Geluwe-De Ruiter-
15:00Club Roeselare-Zwevegem-
.Moorslede-Rumbeke-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Rumbeke-Geluwe-
.De Ruiter-Zonnebeke-
.Dottignies A-Beveren-Leie-
.Nieuwkerke-Comines-Warneton-
.Heestert-Otegem-
.Avelgem A-Club Roeselare-
.Zwevegem-Moorslede-
.Deerlijk-Moen-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Comines-Warneton-Dottignies A-
.Beveren-Leie-Deerlijk-
.Moen-De Ruiter-
.Zonnebeke-Rumbeke-
.Geluwe-Zwevegem-
.Moorslede-Avelgem A-
.Club Roeselare-Heestert-
.Otegem-Nieuwkerke-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Avelgem A-Geluwe-
.Zwevegem-Zonnebeke-
.Rumbeke-De Ruiter-
.Deerlijk-Comines-Warneton-
.Dottignies A-Otegem-
.Nieuwkerke-Club Roeselare-
.Heestert-Moorslede-
.Beveren-Leie-Moen-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Club Roeselare-Dottignies A-
.Otegem-Deerlijk-
.Comines-Warneton-Beveren-Leie-
.Moen-Rumbeke-
.De Ruiter-Zwevegem-
.Zonnebeke-Avelgem A-
.Geluwe-Heestert-
.Moorslede-Nieuwkerke-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Nieuwkerke-Geluwe-
.Heestert-Zonnebeke-
.Avelgem A-De Ruiter-
.Zwevegem-Rumbeke-
.Beveren-Leie-Otegem-
.Deerlijk-Club Roeselare-
.Dottignies A-Moorslede-
.Comines-Warneton-Moen-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Geluwe-Dottignies A-
.Moorslede-Deerlijk-
.Club Roeselare-Beveren-Leie-
.Otegem-Comines-Warneton-
.Moen-Zwevegem-
.Rumbeke-Avelgem A-
.De Ruiter-Heestert-
.Zonnebeke-Nieuwkerke-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Deerlijk-Geluwe-
.Dottignies A-Zonnebeke-
.Nieuwkerke-De Ruiter-
.Heestert-Rumbeke-
.Avelgem A-Zwevegem-
.Comines-Warneton-Club Roeselare-
.Beveren-Leie-Moorslede-
.Otegem-Moen-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00De Ruiter-Dottignies A-
.Zonnebeke-Deerlijk-
.Geluwe-Beveren-Leie-
.Moorslede-Comines-Warneton-
.Club Roeselare-Otegem-
.Moen-Avelgem A-
.Zwevegem-Heestert-
.Rumbeke-Nieuwkerke-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Comines-Warneton-Geluwe-
.Beveren-Leie-Zonnebeke-
.Deerlijk-De Ruiter-
.Dottignies A-Rumbeke-
.Nieuwkerke-Zwevegem-
.Heestert-Avelgem A-
.Otegem-Moorslede-
.Club Roeselare-Moen-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Zwevegem-Dottignies A-
.Rumbeke-Deerlijk-
.De Ruiter-Beveren-Leie-
.Zonnebeke-Comines-Warneton-
.Geluwe-Otegem-
.Moorslede-Club Roeselare-
.Moen-Heestert-
.Avelgem A-Nieuwkerke-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Club Roeselare-Geluwe-
.Otegem-Zonnebeke-
.Comines-Warneton-De Ruiter-
.Beveren-Leie-Rumbeke-
.Deerlijk-Zwevegem-
.Dottignies A-Avelgem A-
.Nieuwkerke-Heestert-
.Moorslede-Moen-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Heestert-Dottignies A-
.Avelgem A-Deerlijk-
.Zwevegem-Beveren-Leie-
.Rumbeke-Comines-Warneton-
.De Ruiter-Otegem-
.Zonnebeke-Club Roeselare-
.Geluwe-Moorslede-
.Nieuwkerke-Moen-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Moen-Geluwe-
.Moorslede-Zonnebeke-
.Club Roeselare-De Ruiter-
.Otegem-Rumbeke-
.Comines-Warneton-Zwevegem-
.Beveren-Leie-Avelgem A-
.Deerlijk-Heestert-
.Dottignies A-Nieuwkerke-

12/30

1.Rumbeke267
2.Dottignies A237
3.Geluwe236
4.Beveren-Leie229
5.Heestert217
6.Zonnebeke206
7.Otegem206
8.Deerlijk209
9.Nieuwkerke199
10.Moen177
11.Club Roeselare163
12.Avelgem A154
13.Comines-Warneton126
14.Zwevegem114
15.De Ruiter40
16.Moorslede33
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Rumbeke268+16253+512
2.Dottignies A237+8244+28
3.Geluwe237+7254+616
4.Beveren-Leie227+13252-26
5.Heestert216+13261-66
6.Zonnebeke206+13293+513
7.Otegem206+5193+29
8.Deerlijk206+4203+211
9.Nieuwkerke196+12273+413
10.Moen174+3230-48
11.Club Roeselare165+4202-18
12.Avelgem A154-4181-86
13.Comines-Warneton123-21172-1510
14.Zwevegem113-10171-85
15.De Ruiter41-36141-206
16.Moorslede31-27101-118

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Rumbeke237+1623
2.Dottignies A227+923
3.Geluwe206+721
4.Heestert185+1223
5.Zonnebeke175+1024
6.Otegem175+416
7.Beveren-Leie165+616
8.Deerlijk144+115
9.Moen143+521
10.Nieuwkerke134+518
11.Club Roeselare134+417
12.Avelgem A123-315
13.Zwevegem103-615
14.Comines-Warneton92-1814
15.De Ruiter41-2812
16.Moorslede31-249

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

4

1.Beveren-Leie62+79
Nieuwkerke62+79
3.Deerlijk62+35
4.Zonnebeke31+35
5.Heestert31+13
Otegem31+13
7.Geluwe3104
8.Club Roeselare3103
9.Rumbeke3102
10.Avelgem A31-13
11.Moen31-22
12.Comines-Warneton31-33
13.Dottignies A10-11
14.Zwevegem10-42
15.Moorslede00-31
16.De Ruiter00-82

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Deerlijk0000
Rumbeke0000
Heestert0000
Dottignies A0000
Geluwe0000
Beveren-Leie0000
Otegem0000
De Ruiter0000
Zwevegem0000
Nieuwkerke0000
Moen0000
Moorslede0000
Club Roeselare0000
Zonnebeke0000
Avelgem A0000
Comines-Warneton0000