www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
West-Vlaanderen : 2de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Zonnebeke | - | Lendelede | 2
| - | 2 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Comines-Warneton | 3
| - | 1 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Beveren-Leie | - | Avelgem A | 2 | - | 1 |
. | Geluveld | - | Moorslede | 2
| - | 4
|
. | Poperinge A | - | Vlamertinge A | 2
| - | 2 |
. | Moorsele A | - | Marke A | 1 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Club Roeselare | 5
| - | 1
|
16:00 | Nieuwkerke | - | Zwevegem | 0 | - | 3 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Avelgem A | 7 | - |
7 | Ingelmunster A | | - | |
. | Club Roeselare | 10 | - |
3 | Moorsele A | | - | |
. | Zwevegem | 5 |
- | 6 | Geluveld | | - | |
. | Lendelede | 3 | - | 7 | Beveren-Leie | | - | |
. | Marke A | 9 | - | 8 | Bissegem A | | - | |
. | Zonnebeke | 5 | - | 3 | Nieuwkerke | | - | |
. | Moorslede | 6 |
- | 6 | Vlamertinge A | | - | |
. | Comines-Warneton | 6 | - | 1 | Poperinge A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Lendelede
periode 1
10/10 |
| Zwevegem | 28 |
2. | Club Roeselare | 21 |
3. | Marke A | 19 |
4. | Avelgem A | 19 |
5. | Moorsele A | 19 |
6. | Moorslede | 16 |
7. | Beveren-Leie | 16 |
8. | Lendelede | 15 |
9. | Vlamertinge A | 14 |
10. | Comines-Warneton | 13 |
11. | Poperinge A | 10 |
12. | Zonnebeke | 9 |
13. | Geluveld | 7 |
14. | Ingelmunster A | 7 |
15. | Nieuwkerke | 5 |
16. | Bissegem A | 4 |
periode 2
10/10 |
| Zwevegem | 25 |
2. | Nieuwkerke | 21 |
3. | Bissegem A | 19 |
4. | Lendelede | 17 |
5. | Beveren-Leie | 17 |
6. | Comines-Warneton | 15 |
7. | Vlamertinge A | 15 |
8. | Moorslede | 15 |
9. | Moorsele A | 13 |
10. | Zonnebeke | 13 |
11. | Poperinge A | 12 |
12. | Club Roeselare | 12 |
13. | Ingelmunster A | 9 |
14. | Marke A | 8 |
15. | Geluveld | 8 |
16. | Avelgem A | 8 |
periode 3
8/10 |
1. | Beveren-Leie | 21 | |
2. | Bissegem A | 20 | |
3. | Marke A | 17 | |
4. | Club Roeselare | 16 | |
5. | Zwevegem | 15 | x |
6. | Ingelmunster A | 14 | x |
7. | Avelgem A | 13 | x |
8. | Moorsele A | 13 | x |
9. | Vlamertinge A | 8 | x |
10. | Nieuwkerke | 7 | x |
11. | Comines-Warneton | 7 | x |
12. | Geluveld | 7 | x |
13. | Moorslede | 6 | x |
14. | Zonnebeke | 6 | x |
15. | Poperinge A | 5 | x |
16. | Lendelede | 4 | x |
Lendelede
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Lendelede | - | Marke A | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Lendelede | 2 - | 0 | | 0 | 3 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:00 | Lendelede | - | Zonnebeke | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Lendelede | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 6 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Lendelede | - | Avelgem A | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Ingelmunster A | - | Lendelede | 3 - | 3 | | 1 | 8 | | 8 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Lendelede | - | Vlamertinge A | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 8 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Zwevegem | - | Lendelede | 5 - | 1 | | 0 | 9 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Lendelede | - | Bissegem A | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Moorslede | - | Lendelede | 1 - | 3 | | 3 | 15 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Lendelede | - | Poperinge A | 1 - | 5 | | 0 | 15 | | 8 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Lendelede | - | Nieuwkerke | 1 - | 3 | | 0 | 15 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:30 | Lendelede | - | Comines-Warneton | 3 - | 1 | | 3 | 18 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Vlamertinge A | - | Lendelede | 0 - | 1 | | 3 | 21 | | 8 | |
14. | Wo-20/12/23 | 20:00 | Moorsele A | - | Lendelede | 1 - | 4 | | 3 | 24 | | 6 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Geluveld | - | Lendelede | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Lendelede | - | Zwevegem | 0 - | 3 | | 0 | 27 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Lendelede | - | Moorslede | 2 - | 1 | | 3 | 30 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Poperinge A | - | Lendelede | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 5 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:00 | Avelgem A | - | Lendelede | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Lendelede | - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 0 | 32 | | 5 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Comines-Warneton | - | Lendelede | 3 - | 2 | | 0 | 32 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Lendelede | - | Moorsele A | 6 - | 1 | | 3 | 35 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Marke A | - | Lendelede | 4 - | 2 | | 0 | 35 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Lendelede | - | Geluveld | 1 - | 2 | | 0 | 35 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Bissegem A | - | Lendelede | 2 - | 1 | | 0 | 35 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Lendelede | - | Ingelmunster A | 0 - | 3 | | 0 | 35 | | 10 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Zonnebeke | - | Lendelede | 2 - | 2 | | 1 | 36 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lendelede | - | Beveren-Leie | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nieuwkerke | - | Lendelede | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Beveren-Leie
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Poperinge A | - | Beveren-Leie | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Vlamertinge A | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Moorsele A | - | Beveren-Leie | 0 - | 1 | | 3 | 5 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Lendelede | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Zonnebeke | - | Beveren-Leie | 0 - | 2 | | 3 | 9 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Club Roeselare | 4 - | 0 | | 3 | 12 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Comines-Warneton | - | Beveren-Leie | 5 - | 1 | | 0 | 12 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Ingelmunster A | 4 - | 3 | | 3 | 15 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Marke A | - | Beveren-Leie | 2 - | 1 | | 0 | 15 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Nieuwkerke | - | Beveren-Leie | 3 - | 3 | | 1 | 16 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Bissegem A | 2 - | 1 | | 3 | 19 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Geluveld | 3 - | 1 | | 3 | 22 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Zwevegem | 0 - | 1 | | 0 | 22 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 7 | |
14. | Za-23/12/23 | 18:00 | Moorslede | - | Beveren-Leie | 0 - | 3 | | 3 | 26 | | 5 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:00 | Avelgem A | - | Beveren-Leie | 0 - | 3 | | 3 | 29 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Nieuwkerke | 0 - | 0 | | 1 | 30 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Marke A | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geluveld | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bissegem A | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Moorsele A | 6 - | 1 | | 3 | 36 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Vlamertinge A | - | Beveren-Leie | 1 - | 3 | | 3 | 39 | | 2 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Moorslede | 3 - | 2 | | 3 | 42 | | 2 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Poperinge A | 2 - | 1 | | 3 | 45 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ingelmunster A | - | Beveren-Leie | 1 - | 0 | | 0 | 45 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Comines-Warneton | 2 - | 1 | | 3 | 48 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:00 | Zwevegem | - | Beveren-Leie | 1 - | 2 | | 3 | 51 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Avelgem A | 2 - | 1 | | 3 | 54 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lendelede | - | Beveren-Leie | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Zonnebeke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Zwevegem | 35 | +30 |
2 | Beveren-Leie | 31 | +16 |
3 | Marke A | 30 | +11 |
4 | Club Roeselare | 29 | +19 |
5 | Moorsele A | 26 | +9 |
6 | Bissegem A | 26 | +7 |
7 | Avelgem A | 23 | +3 |
8 | Comines-Warneton | 22 | +1 |
9 | Poperinge A | 21 | +8 |
10 | Vlamertinge A | 20 | +2 |
11 | Lendelede | 19 | -4 |
12 | Moorslede | 18 | -11 |
13 | Nieuwkerke | 18 | +2 |
14 | Ingelmunster A | 15 | -4 |
15 | Zonnebeke | 14 | -8 |
16 | Geluveld | 6 | -16 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Zwevegem | 68 | +50 |
2 | Beveren-Leie | 54 | +22 |
3 | Club Roeselare | 49 | +10 |
4 | Moorsele A | 45 | +4 |
5 | Marke A | 44 | +11 |
6 | Bissegem A | 43 | +2 |
7 | Avelgem A | 40 | +1 |
8 | Moorslede | 37 | -23 |
9 | Vlamertinge A | 37 | -3 |
10 | Lendelede | 36 | -6 |
11 | Comines-Warneton | 35 | -6 |
12 | Nieuwkerke | 33 | -5 |
13 | Ingelmunster A | 30 | -3 |
14 | Zonnebeke | 28 | -17 |
15 | Poperinge A | 27 | -7 |
16 | Geluveld | 22 | -30 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Zwevegem | 33 | +20 |
2 | Beveren-Leie | 23 | +6 |
3 | Club Roeselare | 20 | -9 |
4 | Moorsele A | 19 | -5 |
5 | Moorslede | 19 | -12 |
6 | Avelgem A | 17 | -2 |
7 | Bissegem A | 17 | -5 |
8 | Lendelede | 17 | -2 |
9 | Vlamertinge A | 17 | -5 |
10 | Geluveld | 16 | -14 |
11 | Ingelmunster A | 15 | +1 |
12 | Nieuwkerke | 15 | -7 |
13 | Zonnebeke | 14 | -9 |
14 | Marke A | 14 | 0 |
15 | Comines-Warneton | 13 | -7 |
16 | Poperinge A | 6 | -15 |