www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
West-Vlaanderen : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
16:00 | Geluveld | - | Vlamertinge A | 0 | - | 0 |
17:00 | Nieuwkerke | - | Poperinge A | 1 | - | 1 |
18:00 | Zonnebeke | - | Ingelmunster A | 2
| - | 2 |
. | Zwevegem | - | Marke A | 1 | - | 1 |
19:00 | Moorsele A | - | Avelgem A | 4
| - | 3
|
. | Bissegem A | - | Lendelede | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Club Roeselare | - | Moorslede | 2 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Comines-Warneton | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
16:00 | Vlamertinge A | 4 | - |
10 | Bissegem A | | - | |
18:00 | Zwevegem | 8 | - |
5 | Beveren-Leie | | - | |
. | Comines-Warneton | 3 |
- | 3 | Moorsele A | | - | |
19:00 | Avelgem A | 5 | - | 1 | Poperinge A | | - | |
. | Lendelede | 6 | - | 7 | Ingelmunster A | | - | |
. | Moorslede | 6 | - | 1 | Zonnebeke | | - | |
20:30 | Club Roeselare | 7 |
- | 9 | Geluveld | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Marke A | 6 | - | 6 | Nieuwkerke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Geluveld
periode 1
10/10 |
| Zwevegem | 28 |
2. | Club Roeselare | 21 |
3. | Marke A | 19 |
4. | Avelgem A | 19 |
5. | Moorsele A | 19 |
6. | Moorslede | 16 |
7. | Beveren-Leie | 16 |
8. | Lendelede | 15 |
9. | Vlamertinge A | 14 |
10. | Comines-Warneton | 13 |
11. | Poperinge A | 10 |
12. | Zonnebeke | 9 |
13. | Geluveld | 7 |
14. | Ingelmunster A | 7 |
15. | Nieuwkerke | 5 |
16. | Bissegem A | 4 |
periode 2
10/10 |
| Zwevegem | 25 |
2. | Nieuwkerke | 21 |
3. | Bissegem A | 19 |
4. | Lendelede | 17 |
5. | Beveren-Leie | 17 |
6. | Comines-Warneton | 15 |
7. | Vlamertinge A | 15 |
8. | Moorslede | 15 |
9. | Moorsele A | 13 |
10. | Zonnebeke | 13 |
11. | Poperinge A | 12 |
12. | Club Roeselare | 12 |
13. | Ingelmunster A | 9 |
14. | Marke A | 8 |
15. | Geluveld | 8 |
16. | Avelgem A | 8 |
periode 3
6/10 |
1. | Bissegem A | 16 | |
2. | Beveren-Leie | 15 | |
3. | Marke A | 13 | |
4. | Club Roeselare | 13 | |
5. | Moorsele A | 12 | |
6. | Zwevegem | 12 | |
7. | Avelgem A | 10 | |
8. | Ingelmunster A | 8 | |
9. | Nieuwkerke | 7 | |
10. | Geluveld | 7 | |
11. | Vlamertinge A | 6 | |
12. | Zonnebeke | 5 | |
13. | Poperinge A | 4 | |
14. | Comines-Warneton | 4 | |
15. | Lendelede | 3 | x |
16. | Moorslede | 0 | x |
Club Roeselare
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Moorslede | - | Club Roeselare | 1 - | 3 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Lendelede | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Ingelmunster A | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Comines-Warneton | - | Club Roeselare | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Club Roeselare | - | Poperinge A | 0 - | 0 | | 1 | 11 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Club Roeselare | 4 - | 0 | | 0 | 11 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Bissegem A | 3 - | 1 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Nieuwkerke | - | Club Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 6 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Avelgem A | 1 - | 0 | | 3 | 18 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geluveld | - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 3 | 21 | | 2 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Zwevegem | 0 - | 0 | | 1 | 22 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Moorsele A | - | Club Roeselare | 4 - | 1 | | 0 | 22 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Marke A | 3 - | 1 | | 3 | 25 | | 2 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Zonnebeke | - | Club Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 3 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Club Roeselare | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 2 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Vlamertinge A | - | Club Roeselare | 3 - | 1 | | 0 | 27 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Ingelmunster A | - | Club Roeselare | 1 - | 4 | | 3 | 30 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Club Roeselare | - | Vlamertinge A | 4 - | 1 | | 3 | 33 | | 2 | |
20. | Za-03/02/24 | 18:00 | Zwevegem | - | Club Roeselare | 5 - | 0 | | 0 | 33 | | 2 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:30 | Club Roeselare | - | Comines-Warneton | 1 - | 3 | | 0 | 33 | | 2 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Lendelede | - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 3 | 36 | | 2 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Club Roeselare | - | Zonnebeke | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 3 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Avelgem A | - | Club Roeselare | 2 - | 4 | | 3 | 40 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Club Roeselare | - | Nieuwkerke | 2 - | 1 | | 3 | 43 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Marke A | - | Club Roeselare | 3 - | 2 | | 0 | 43 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Club Roeselare | - | Moorslede | 2 - | 1 | | 3 | 46 | | 3 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:30 | Club Roeselare | - | Geluveld | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bissegem A | - | Club Roeselare | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Club Roeselare | - | Moorsele A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Poperinge A | - | Club Roeselare | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Geluveld
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Nieuwkerke | - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Geluveld | - | Poperinge A | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Vlamertinge A | - | Geluveld | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geluveld | - | Zwevegem | 0 - | 2 | | 0 | 7 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Marke A | - | Geluveld | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Geluveld | - | Moorsele A | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Moorslede | - | Geluveld | 5 - | 4 | | 0 | 7 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geluveld | - | Zonnebeke | 0 - | 1 | | 0 | 7 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Ingelmunster A | - | Geluveld | 3 - | 0 | | 0 | 7 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geluveld | - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 0 | 7 | | 13 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Comines-Warneton | - | Geluveld | 2 - | 3 | | 3 | 10 | | 13 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Beveren-Leie | - | Geluveld | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Avelgem A | - | Geluveld | 1 - | 0 | | 0 | 10 | | 13 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Geluveld | - | Marke A | 3 - | 3 | | 1 | 11 | | 13 | |
14. | Za-23/12/23 | 14:30 | Geluveld | - | Bissegem A | 1 - | 2 | | 0 | 11 | | 15 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Geluveld | - | Lendelede | 0 - | 2 | | 0 | 11 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Moorsele A | - | Geluveld | 3 - | 2 | | 0 | 11 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Zonnebeke | - | Geluveld | 2 - | 3 | | 3 | 14 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geluveld | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Geluveld | - | Ingelmunster A | 1 - | 6 | | 0 | 15 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bissegem A | - | Geluveld | 2 - | 1 | | 0 | 15 | | 16 | - |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Geluveld | - | Nieuwkerke | 1 - | 4 | | 0 | 15 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Poperinge A | - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 18 | | 16 | - |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Geluveld | - | Avelgem A | 3 - | 4 | | 0 | 18 | | 16 | - |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Lendelede | - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 21 | | 16 | - |
26. | Za-23/03/24 | 16:00 | Geluveld | - | Vlamertinge A | 0 - | 0 | | 1 | 22 | | 16 | - |
27. | Za-06/04/24 | 20:30 | Club Roeselare | - | Geluveld | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Geluveld | - | Moorslede | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zwevegem | - | Geluveld | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Geluveld | - | Comines-Warneton | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Zwevegem | 35 | +31 |
2 | Beveren-Leie | 28 | +15 |
3 | Marke A | 27 | +9 |
4 | Club Roeselare | 26 | +10 |
5 | Moorsele A | 25 | +9 |
6 | Bissegem A | 23 | +3 |
7 | Avelgem A | 20 | +1 |
8 | Poperinge A | 20 | +8 |
9 | Comines-Warneton | 19 | 0 |
10 | Lendelede | 19 | -1 |
11 | Vlamertinge A | 19 | +2 |
12 | Nieuwkerke | 18 | +5 |
13 | Moorslede | 15 | -13 |
14 | Zonnebeke | 13 | -8 |
15 | Ingelmunster A | 12 | -6 |
16 | Geluveld | 6 | -14 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Zwevegem | 65 | +48 |
2 | Beveren-Leie | 48 | +20 |
3 | Club Roeselare | 46 | +5 |
4 | Moorsele A | 44 | +5 |
5 | Marke A | 40 | +9 |
6 | Bissegem A | 39 | -2 |
7 | Avelgem A | 37 | 0 |
8 | Lendelede | 35 | -3 |
9 | Vlamertinge A | 35 | -3 |
10 | Nieuwkerke | 33 | 0 |
11 | Comines-Warneton | 32 | -5 |
12 | Moorslede | 31 | -27 |
13 | Zonnebeke | 27 | -15 |
14 | Poperinge A | 26 | -5 |
15 | Ingelmunster A | 24 | -8 |
16 | Geluveld | 22 | -19 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Zwevegem | 30 | +17 |
2 | Club Roeselare | 20 | -5 |
3 | Beveren-Leie | 20 | +5 |
4 | Moorsele A | 19 | -4 |
5 | Avelgem A | 17 | -1 |
6 | Geluveld | 16 | -5 |
7 | Bissegem A | 16 | -5 |
8 | Moorslede | 16 | -14 |
9 | Lendelede | 16 | -2 |
10 | Vlamertinge A | 16 | -5 |
11 | Nieuwkerke | 15 | -5 |
12 | Zonnebeke | 14 | -7 |
13 | Comines-Warneton | 13 | -5 |
14 | Marke A | 13 | 0 |
15 | Ingelmunster A | 12 | -2 |
16 | Poperinge A | 6 | -13 |