www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-2B: BISSEGEM A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bissegem A - | Zwevegem | 1 - | 3 | 0 | | 0 | 14 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Avelgem A - | Bissegem A | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 15 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Bissegem A - | Nieuwkerke | 5 - | 2 | 3 | | 3 | 12 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Poperinge A - | Bissegem A | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Moorsele A - | Bissegem A | 4 - | 1 | | 0 | 3 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bissegem A - | Zonnebeke | 2 - | 2 | 1 | | 4 | 14 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Bissegem A | 3 - | 1 | | 0 | 4 | 14 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bissegem A - | Moorslede | 0 - | 1 | 0 | | 4 | 14 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Lendelede - | Bissegem A | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 15 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Bissegem A - | Comines-Warneton | 2 - | 4 | 0 | | 4 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Beveren-Leie - | Bissegem A | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 16 | - |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Ingelmunster A - | Bissegem A | 1 - | 2 | | 3 | 7 | 15 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Bissegem A - | Vlamertinge A | 2 - | 3 | 0 | | 7 | 15 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Bissegem A - | Poperinge A | 2 - | 1 | 3 | | 10 | 14 | |
14 | Za-23/12/23 | 14:30 | Geluveld - | Bissegem A | 1 - | 2 | | 3 | 13 | 13 | |
12 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Bissegem A - | Marke A | 1 - | 0 | 3 | | 16 | 12 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Zonnebeke - | Bissegem A | 1 - | 0 | | 0 | 16 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Bissegem A - | Moorsele A | 3 - | 2 | 3 | | 19 | 13 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Comines-Warneton - | Bissegem A | 0 - | 1 | | 3 | 22 | 12 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bissegem A - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | 1 | | 23 | 12 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bissegem A - | Geluveld | 2 - | 1 | 3 | | 26 | 12 | |
22 | Za-24/02/24 | 18:00 | Zwevegem - | Bissegem A | 2 - | 2 | | 1 | 27 | 12 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Nieuwkerke - | Bissegem A | 0 - | 1 | | 3 | 30 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Bissegem A - | Ingelmunster A | 2 - | 1 | 3 | | 33 | 9 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Moorslede - | Bissegem A | 1 - | 3 | | 3 | 36 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Bissegem A - | Lendelede | 2 - | 1 | 3 | | 39 | 6 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Bissegem A | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bissegem A - | Club Roeselare | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Marke A - | Bissegem A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bissegem A - | Avelgem A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Zwevegem | | 65 | | 20 | +48 | 72 | | 9 | +17 | 27 |
| 2 | Beveren-Leie | x | 48 | | 13 | +20 | 49 | | 5 | +5 | 20 |
| 3 | Club Roeselare | x | 46 | | 13 | +5 | 46 | | 6 | -5 | 25 |
| 4 | Moorsele A | x | 44 | | 14 | +5 | 69 | | 6 | -4 | 31 |
| 5 | Marke A | x | 40 | | 12 | +9 | 58 | | 3 | 0 | 24 |
⇒ | 6 | Bissegem A | x | 39 | | 12 | -2 | 42 | | 5 | -5 | 17 |
| 7 | Avelgem A | x | 37 | | 11 | 0 | 44 | | 5 | -1 | 20 |
| 8 | Lendelede | x | 35 | | 10 | -3 | 47 | | 4 | -2 | 22 |
→ | 9 | Vlamertinge A | x | 35 | | 9 | -3 | 46 | | 4 | -5 | 22 |
| 10 | Nieuwkerke | x | 33 | | 9 | 0 | 45 | | 4 | -5 | 21 |
| 11 | Comines-Warneton | x | 32 | | 10 | -5 | 53 | | 4 | -5 | 29 |
| 12 | Moorslede | x | 31 | | 10 | -27 | 42 | | 5 | -14 | 20 |
| 13 | Zonnebeke | x | 27 | | 7 | -15 | 39 | | 4 | -7 | 21 |
| 14 | Poperinge A | x | 26 | | 6 | -5 | 33 | | 1 | -13 | 11 |
| 15 | Ingelmunster A | x | 24 | | 6 | -8 | 42 | | 3 | -2 | 25 |
| 16 | Geluveld | x | 22 | | 6 | -19 | 38 | | 5 | -5 | 22 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van VLAMERTINGE A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Avelgem A | 1 - | 1 | 1 | | 1 | 8 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Beveren-Leie - | Vlamertinge A | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 11 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Geluveld | 1 - | 1 | 1 | | 3 | 13 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Nieuwkerke - | Vlamertinge A | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 8 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Zwevegem - | Vlamertinge A | 4 - | 1 | | 0 | 6 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Moorslede | 2 - | 2 | 1 | | 7 | 10 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Lendelede - | Vlamertinge A | 1 - | 1 | | 1 | 8 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Marke A | 4 - | 3 | 3 | | 11 | 8 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Moorsele A - | Vlamertinge A | 5 - | 3 | | 0 | 11 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Ingelmunster A | 2 - | 1 | 3 | | 14 | 9 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Zonnebeke - | Vlamertinge A | 3 - | 2 | | 0 | 14 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Comines-Warneton - | Vlamertinge A | 2 - | 1 | | 0 | 14 | 11 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Poperinge A | 2 - | 1 | 3 | | 17 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Bissegem A - | Vlamertinge A | 2 - | 3 | | 3 | 20 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Lendelede | 0 - | 1 | 0 | | 20 | 9 | |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Club Roeselare | 3 - | 1 | 3 | | 23 | 9 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Marke A - | Vlamertinge A | 1 - | 3 | | 3 | 26 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Vlamertinge A | 4 - | 1 | | 0 | 26 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 16:00 | Vlamertinge A - | Nieuwkerke | 1 - | 2 | 0 | | 26 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Zonnebeke | 2 - | 0 | 3 | | 29 | 7 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Avelgem A - | Vlamertinge A | 2 - | 2 | | 1 | 30 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Beveren-Leie | 1 - | 3 | 0 | | 30 | 11 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Ingelmunster A - | Vlamertinge A | 1 - | 2 | | 3 | 33 | 7 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Comines-Warneton | 3 - | 3 | 1 | | 34 | 8 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Moorsele A | 2 - | 3 | 0 | | 34 | 9 | |
26 | Za-23/03/24 | 16:00 | Geluveld - | Vlamertinge A | 0 - | 0 | | 1 | 35 | 9 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Bissegem A | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Poperinge A - | Vlamertinge A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Moorslede - | Vlamertinge A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Zwevegem | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Zwevegem | | 28 | | 2 | Club Roeselare | x | 21 | | 3 | Marke A | x | 19 | | 4 | Avelgem A | x | 19 | | 5 | Moorsele A | x | 19 | | 6 | Moorslede | x | 16 | | 7 | Beveren-Leie | x | 16 | | 8 | Lendelede | x | 15 | → | 9 | Vlamertinge A | x | 14 | | 10 | Comines-Warneton | x | 13 | | 11 | Poperinge A | x | 10 | | 12 | Zonnebeke | x | 9 | | 13 | Geluveld | x | 7 | | 14 | Ingelmunster A | x | 7 | | 15 | Nieuwkerke | x | 5 | ⇒ | 16 | Bissegem A | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Zwevegem | | 25 | | 2 | Nieuwkerke | x | 21 | ⇒ | 3 | Bissegem A | x | 19 | | 4 | Lendelede | x | 17 | | 5 | Beveren-Leie | x | 17 | | 6 | Comines-Warneton | x | 15 | → | 7 | Vlamertinge A | x | 15 | | 8 | Moorslede | x | 15 | | 9 | Moorsele A | x | 13 | | 10 | Zonnebeke | x | 13 | | 11 | Poperinge A | x | 12 | | 12 | Club Roeselare | x | 12 | | 13 | Ingelmunster A | x | 9 | | 14 | Marke A | x | 8 | | 15 | Geluveld | x | 8 | | 16 | Avelgem A | x | 8 | | Periode3(6/10)⇒ | 1 | Bissegem A | | 16 | | 2 | Beveren-Leie | | 15 | | 3 | Marke A | | 13 | | 4 | Club Roeselare | | 13 | | 5 | Moorsele A | | 12 | | 6 | Zwevegem | | 12 | | 7 | Avelgem A | | 10 | | 8 | Ingelmunster A | | 8 | | 9 | Nieuwkerke | | 7 | | 10 | Geluveld | | 7 | → | 11 | Vlamertinge A | | 6 | | 12 | Zonnebeke | | 5 | | 13 | Poperinge A | | 4 | | 14 | Comines-Warneton | | 4 | | 15 | Lendelede | x | 3 | | 16 | Moorslede | x | 0 | |
Beste aanval | Zwevegem | 72 | | Moorsele A | 69 | | Marke A | 58 | | Comines-Warneton | 53 | | Beveren-Leie | 49 | | Lendelede | 47 | | Club Roeselare | 46 | → | Vlamertinge A | 46 | | Nieuwkerke | 45 | | Avelgem A | 44 | | Moorslede | 42 | ⇒ | Bissegem A | 42 | | Ingelmunster A | 42 | | Zonnebeke | 39 | | Geluveld | 38 | | Poperinge A | 33 | | Beste verdediging | Zwevegem | 24 | | Beveren-Leie | 29 | | Poperinge A | 38 | | Club Roeselare | 41 | | Avelgem A | 44 | ⇒ | Bissegem A | 44 | | Nieuwkerke | 45 | → | Vlamertinge A | 49 | | Marke A | 49 | | Lendelede | 50 | | Ingelmunster A | 50 | | Zonnebeke | 54 | | Geluveld | 57 | | Comines-Warneton | 58 | | Moorsele A | 64 | | Moorslede | 69 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.