www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00Zwevegem-

Geluwe

3 -5
19:00

Rumbeke

-Zonnebeke2-1
.

Dottignies A

-Comines-Warneton4 -2
.

Avelgem A

-Moorslede2-1

zondag 22/09/2019

15:00Deerlijk-Beveren-Leie0-0
.De Ruiter-Moen3 -3
.Nieuwkerke-

Otegem

0-1
.Heestert-Club Roeselare0-0

zaterdag 28/09/2019

17:00Geluwe4- 1Avelgem A-
18:00Otegem4- 3Dottignies A-
18:30Comines-Warneton2 -1Deerlijk-
.Club Roeselare3-4Nieuwkerke-

zondag 29/09/2019

15:00Zonnebeke4-3Zwevegem-
.De Ruiter1-4Rumbeke-
.Moorslede0 -1Heestert-
.Moen1-1Beveren-Leie-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Rumbeke10
2.Geluwe10
3.Otegem10
4.Dottignies A9
5.Nieuwkerke7
6.Club Roeselare7
7.Beveren-Leie7
8.Heestert5
9.Zonnebeke4
10.De Ruiter4
11.Avelgem A4
12.Zwevegem3
13.Moen3
14.Deerlijk2
15.Comines-Warneton2
16.Moorslede0

West-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Deerlijk

periode 1

4/10

1.Rumbeke10
2.Geluwe10
3.Otegem10
4.Dottignies A9
5.Nieuwkerke7
6.Club Roeselare7
7.Beveren-Leie7
8.Heestert5
9.Zonnebeke4
10.De Ruiter4
11.Avelgem A4
12.Zwevegem3
13.Moen3
14.Deerlijk2
15.Comines-Warneton2
16.Moorslede0

periode 2

0/10

1.Deerlijk0
Rumbeke0
Heestert0
Dottignies A0
Geluwe0
Beveren-Leie0
Otegem0
De Ruiter0
Zwevegem0
Nieuwkerke0
Moen0
Moorslede0
Club Roeselare0
Zonnebeke0
Avelgem A0
Comines-Warneton0

periode 3

0/10

1.Deerlijk0
Rumbeke0
Heestert0
Dottignies A0
Geluwe0
Beveren-Leie0
Otegem0
De Ruiter0
Zwevegem0
Nieuwkerke0
Moen0
Moorslede0
Club Roeselare0
Zonnebeke0
Avelgem A0
Comines-Warneton0

Comines-Warneton

1.Za-31/08/1918:30Comines-Warneton-Avelgem A1 -1119
2.Za-07/09/1919:00Heestert-Comines-Warneton7 -00113
3.Zo-15/09/1915:00Comines-Warneton-Nieuwkerke1 -11213
4.Za-21/09/1919:00Dottignies A-Comines-Warneton4 -20215
5.Za-28/09/1918:30Comines-Warneton-

Deerlijk

-.
6.Zo-06/10/1915:00Beveren-Leie-Comines-Warneton -.
7.Zo-13/10/1915:00Moen-Comines-Warneton -.
8.Za-19/10/1918:30Comines-Warneton-Otegem -.
9.Zo-27/10/1900:00Club Roeselare-Comines-Warneton -.
10.Zo-03/11/1900:00Comines-Warneton-Moorslede -.
11.Zo-10/11/1900:00Geluwe-Comines-Warneton -.
12.Zo-17/11/1900:00Comines-Warneton-Zonnebeke -.
13.Zo-24/11/1900:00De Ruiter-Comines-Warneton -.
14.Zo-01/12/1900:00Comines-Warneton-Rumbeke -.
15.Zo-08/12/1900:00Zwevegem-Comines-Warneton -.
16.Zo-15/12/1900:00Avelgem A-Comines-Warneton -.
17.Zo-05/01/2000:00Comines-Warneton-Heestert -.
18.Zo-12/01/2000:00Nieuwkerke-Comines-Warneton -.
19.Zo-19/01/2000:00Comines-Warneton-Dottignies A -.
20.Zo-26/01/2000:00

Deerlijk

-Comines-Warneton -.
21.Zo-02/02/2000:00Comines-Warneton-Beveren-Leie -.
22.Zo-09/02/2000:00Comines-Warneton-Moen -.
23.Zo-16/02/2000:00Otegem-Comines-Warneton -.
24.Zo-23/02/2000:00Comines-Warneton-Club Roeselare -.
25.Zo-08/03/2000:00Moorslede-Comines-Warneton -.
26.Zo-15/03/2000:00Comines-Warneton-Geluwe -.
27.Zo-22/03/2000:00Zonnebeke-Comines-Warneton -.
28.Zo-29/03/2000:00Comines-Warneton-De Ruiter -.
29.Zo-05/04/2000:00Rumbeke-Comines-Warneton -.
30.Zo-19/04/2000:00Comines-Warneton-Zwevegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Deerlijk

1.Zo-01/09/1915:00

Deerlijk

-Nieuwkerke1 -20010
2.Za-07/09/1919:00Dottignies A-

Deerlijk

3 -10014
3.Zo-15/09/1915:00Moen-

Deerlijk

2 -21114
4.Zo-22/09/1915:00

Deerlijk

-Beveren-Leie0 -01214
5.Za-28/09/1918:30Comines-Warneton-

Deerlijk

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Deerlijk

-Otegem -.
7.Zo-13/10/1915:00Club Roeselare-

Deerlijk

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Deerlijk

-Moorslede -.
9.Zo-27/10/1900:00Geluwe-

Deerlijk

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Deerlijk

-Zonnebeke -.
11.Zo-10/11/1900:00De Ruiter-

Deerlijk

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Deerlijk

-Rumbeke -.
13.Zo-24/11/1900:00Zwevegem-

Deerlijk

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Deerlijk

-Avelgem A -.
15.Zo-08/12/1900:00Heestert-

Deerlijk

-.
16.Zo-15/12/1900:00Nieuwkerke-

Deerlijk

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Deerlijk

-Dottignies A -.
18.Zo-12/01/2000:00

Deerlijk

-Moen -.
19.Zo-19/01/2000:00Beveren-Leie-

Deerlijk

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Deerlijk

-Comines-Warneton -.
21.Zo-02/02/2000:00Otegem-

Deerlijk

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Deerlijk

-Club Roeselare -.
23.Zo-16/02/2000:00Moorslede-

Deerlijk

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Deerlijk

-Geluwe -.
25.Zo-08/03/2000:00Zonnebeke-

Deerlijk

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Deerlijk

-De Ruiter -.
27.Zo-22/03/2000:00Rumbeke-

Deerlijk

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Deerlijk

-Zwevegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Avelgem A-

Deerlijk

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Deerlijk

-Heestert -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Beveren-Leie66:0+6
2Rumbeke66:1+5
3Dottignies A67:3+4
4Heestert47:0+7
5Zonnebeke47:3+4
6Otegem44:1+3
7Geluwe43:2+1
8Nieuwkerke34:1+3
9Club Roeselare35:3+2
10Avelgem A34:40
11Comines-Warneton22:20
12Deerlijk11:2-1
13De Ruiter15:7-2
14Moen12:4-2
15Zwevegem05:8-3
16Moorslede00:7-7

alle wedstrijden (4/30)

1Rumbeke109:3+6
2Geluwe1012:7+5
3Otegem108:3+5
4Dottignies A99:6+3
5Nieuwkerke77:3+4
6Club Roeselare78:5+3
7Beveren-Leie76:4+2
8Heestert58:4+4
9Zonnebeke49:7+2
10De Ruiter49:12-3
11Avelgem A46:9-3
12Zwevegem39:11-2
13Moen37:9-2
14Deerlijk24:7-3
15Comines-Warneton24:13-9
16Moorslede01:13-12

uitwedstrijden (2/15)

1Geluwe69:5+4
2Otegem64:2+2
3Rumbeke43:2+1
.Nieuwkerke43:2+1
.Club Roeselare43:2+1
6Zwevegem34:3+1
7De Ruiter34:5-1
8Dottignies A32:3-1
9Moen25:50
10Deerlijk13:5-2
11Avelgem A12:5-3
12Heestert11:4-3
13Beveren-Leie10:4-4
14Zonnebeke02:4-2
15Moorslede01:6-5
16Comines-Warneton02:11-9